DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 83 z 136
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 136

 #739999  autor: ciekawy
 12 sie 2014, 23:27
dajcie już spokój z tą aktywacją bo to już nudne się robi, 49 zł, Orange też bierze aktywacje 49 czy 50 zł i jakoś nikt co chwile o tym nie przypomina,
płaci się to raz, potem się ma lepsze warunki, a jak ktoś ma z tym problem może korzystać z gorszych warunków w innej sieci i płacić więc co miesiąc albo w tej samej opłacie mieć mniej, ja bym wolał opłatę aktywacyjną raz zaplaconą i potem co miesiąc mieć korzystnie ale są tacy, którzy wolą na odwrót

 #740001  autor: macc
 12 sie 2014, 23:33
a ty ciekawy daj już spokój z tym wychwalaniem playa dosłownie za wszystko bo to już nudne się robi.Czasami mam wrażenie ,że play za trollowanie na tym forum wziął Ciebie na etat.

P.S. A tak a propo zajmujesz się w domu czymś innym niż forum bo od rana do późnej nocy tylko 'ciekawy news' ?

Gdzie podział się 'pruski szlachcic' On potrafi z Tobą ciekawy gadać i Ciebie trochę ukrucić!
Chyba znów trzeba do moderatorów napisać z prośbą o ponowne 2-3 miesięczne wakacje dla Ciebie byś odpoczął sobie!

 #740003  autor: ciekawy
 12 sie 2014, 23:41
macc, zobacz w temacie przedłużania umów, że nie chwałę Play za wszystko, jak dobrze poszukasz znajdziesz krytyke,

śmieszy mnie ciągle pisanie - aktywacja 49 zł, dobrze by było gdyby nie było aktywacji w żadnej sieci w Orange też,

jak nju zrobi taką ofertę jak RBM w tej samej cenie jak RBM to też tą sieć pochwałę, póki co w nju dostrzegam zbyt dużo Orange,
minus nju to płatny lejek po limicie i mały pakiet netu,

dlaczego próbojesz narzucić swój punkt widzenia przez to, że mnie nie lubisz ?

zamiast przyznać że nju ma gorszą ofertę w tej samej cenie co RBM to mnie obrażasz, jakie to polskie

 #740010  autor: buba1234
 13 sie 2014, 00:29
Chyba to bedzie najlepsze:
Kod: Zaznacz cały
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003744413,title,Twoje-numery-,article.html
połączenia na numer z dowolnej sieci za 3zł/miesiac.

Pamietaj by wyslac sms o tresci START na nr 8002 [robi roczną waznosc konta].

pozdrawiam
:-)

________________________________
 #740338  autor: bogdans1
 13 sie 2014, 22:02
Witajcie,

mam chyba nietypowy problem, dlatego bardzo proszę o pomoc w wyborze operatora.
Potrzebuję mieć:
- możliwość przekierowania połączeń przychodzących na mój nr na inny numer, który używam
- płacić za przekierowanie rozmowy jak najmniej
- tych rozmów jest zazwyczaj bardzo mało, dlatego rzadko zasilam konto - potrzebuję z długim terminem ważności bez konieczności zasilania.

W tej chwili mam t-mobile HOT... i ważność miesiąc po zasileniu 25zł, przekierowanie rozmowy z tego co pamiętam 30gr/min.

Dziękuję za pomoc.

 #740348  autor: buba1234
 13 sie 2014, 22:48
Chyba to bedzie najlepsze:

Twoje numery

W ramach usługi możesz aktywować 1, 2 lub 3 numery z dowolnej sieci komórkowej, na które będziesz dzwonić za 0zł/minutę przez 30 dni od dnia aktywacji.

Koszt aktywacji jednego numeru to 3zł (na okres 30 dni)

Usługa działa w formie cyklicznej i automatycznie odnawia się na koncie klienta (pod warunkiem posiadania odpowiedniej ilości środków na koncie głównym).

Promocja dostępna dla klientów wszystkich aktualnych taryf Orange na kartę: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Smart na kartę.
Kod: Zaznacz cały
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003744413,title,Twoje-numery-,article.html
połączenia na numer z dowolnej sieci za 3zł/miesiac.

Pamietaj by wyslac sms o tresci START na nr 8002 [robi roczną waznosc konta]. Trzeba wysyłać co roku.

pozdrawiam
:-)

________________________________

 #740447  autor: cebmar
 14 sie 2014, 11:18
Tylko w Orange wg. regulaminu pkt. 26 oraz 27 nie może to być przekierowanie połączeń. Chyba, że ktoś sprawdzał że to działa. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję to bardzo proszę o podanie ponieważ też szukam najtańszego rozwiązania na przekierowanie sporadycznych rozmów.

 #740555  autor: piotrekkk
 14 sie 2014, 18:57
A może sprawdź, które sieci obsługują przekierowania na dowolny numer na prepaidzie? Bo chyba w Orange i Plusie tego nie ma. A w innych sieciach to nie wiem.

 #740574  autor: Kryniczanin
 14 sie 2014, 19:56
bogdans1, W grę wchodzą tylko pre-paidy Play, Virgin i T-Mobile bo one obsługują przekierowania. Plus i Orange nie obsługują.

Ja bym brał Virgin Mobile, najłatwiej i najmniej kombinacji.

 #740588  autor: mth90
 14 sie 2014, 21:19
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat.
Również korzystam z przekierowania rozmów w Tak Tak Hot, w połączeniu z bonusami do doładowań stawka spada do 15 gr za minutę (stara oferta).
Większość rozmów wykonuję jednak z Orange Go, które powoli staje się zbyt drogie przy ilości rozmów, jakie prowadzę.
Chciałby połączyć dwie cechy- przekierowanie i możliwie tanie połączenia- w ramach jednej oferty. Pierwsza myśl to Minimax, druga Nju z rachunkiem, z naciskiem na tę drugą opcję.
Czy ktoś może potwierdzić, że przekazywanie połączeń w ramach tych ofert rozliczane jest do limitu kosztów?

 #740589  autor: perdos1
 14 sie 2014, 21:22
W minimax tak, w nju nie mam pojecia.

 #740615  autor: garfield-
 15 sie 2014, 00:37
a da się przekierować SMSy u któregoś z operatorów/taryfie ?

kiedyś miałem taką funkcję w jakieś nokii czy sony-eryku, ale w dobie andrufonów ta opcja jakoś zanikła.

Czy to kwestia aparatu/kodu USSD lub tego typu czy to operator musi na to pozwalać ?

 #740618  autor: cyanoone
 15 sie 2014, 00:55
garfield-, TU masz.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #740665  autor: vogel
 15 sie 2014, 11:26
Witam,
ostatnio pytałem się na forum o telefony w ofercie abonamentowej w tym temacie: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 010#739010

Ostatnio jednak parę spraw uległo zmianie i teraz rozglądam się za tańszymi opcjami, jeśli nie powiedzieć najtańszymi. Mam w związku z tym parę pytań, konkretnie rozwiązania na kartę. Aktualnie jestem w Orange, ale moja umowa abonamentowa wkrótce się kończy. Patrząc na to co mają do dyspozycji klienci z ponad 7-letnim stażem sam się zastanawiam jaki jest sens wiązać się na stałe z jakimkolwiek operatorem. Zresztą tak jest chyba nie tylko w Orange, gdzie nie liczy się wierne płacenie abonamentu przez x lat tylko nowy klient. Stąd moje zainteresowanie kartami i chęć dowiedzenia się jak to wygląda w praktyce.

1. Będę miał teraz okazję przerzucenia się na kartę i wiem, że samemu mogę doładowywać konto jakąś kwotą poprzez karty, które można kupić w wielu miejscach. Z drugiej strony wiem też, że można zawrzeć umowę na kartę z operatorami - jeśli się zdecyduję np. na Orange, to wtedy mogę doładowywać konto tylko z Orange? Bo z drugiej strony słyszałem, że taka opcja daje dużą swobodę przeskakiwania między operatorami.
2. Jak wygląda sprawa z opłatami - domyślam się, że jak się kupi doładowanie za np. 25 zł, to w obrębie tych 25 zł jest jakaś cena za połączenia, sms, Internet itd. Na stronach z doładowaniami jest tylko ich cena i nie mam pojęcia jak wyglądają tam opłaty za usługi.
3. Chyba najważniejsze pytanie. Jak wspomniałem szukam najtańszych opcji, nie dzwonię dużo (max 50 min/miesiąc, rzadko na stacjonarne), niewiele smsów (ze 5-10/miesiąc), z Internetu mobilnego prawie w ogóle nie korzystam. Zastanawiam się czy jest możliwość ogarnięcia takiej oferty, która nie wyszłaby drożej niż ok. 300-400 zł/rok, ale bardziej ok. 300. Doładowania są choćby za 25 zł i zakładając, że jedno starczy na miesiąc wychodzi ładna kwota. Mam jednak problem z ogarnięciem podstawowych kwestii bo na stronach operatorów jest gotowa oferta, a ja na początku nawet nie wiedziałem co to jest starter. Co do taniego abonamentu to tutaj chyba najlepiej wypada Smart Plan Halo II w Orange ale nie wiem czy zgodziliby się podpisać umowę na 12 miesięcy, dłuższy okres średnio mi się widzi.

 #740669  autor: Niezgodna7
 15 sie 2014, 11:49
Zleć rezygnację z abonamentu 30 dni przed końcem umowy, zaznaczając PRZEJŚCIE NA KARTĘ, do oferty POP.
Po przełączeniu na kartę, włączysz sobie pakiet za 9zł - 50 minut do wszystkich sieci.
Standardowe opłaty, to 29gr/min., a sms 20gr.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #740671  autor: cyanoone
 15 sie 2014, 12:10
Virgin mobile
>rok ważności konta po każdym doładowaniu.
>19 gr za minutę do wszystkich.
>6 gr za smsa.
>lejek 32 kb/s przez cały okres ważność konta. Nie trzeba wykupić żadnego pakietu.
>50% ekstra każdego doładowania na konto główne za jednorazową rejestrację w klubie Virgin. Rejestracja jest przez internet i za darmo.
Pozdrawiam ;)
PS Możesz kupić tańsze doładowania na znanym portalu aukcyjnym.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #740676  autor: macc
 15 sie 2014, 12:26
[center]Obrazek[/center]

 #740778  autor: Memciu
 15 sie 2014, 20:52
Ja 4 miesiące przeniosłem się z ORANGE do PLAY, za przeniesienie numeru dostałem 60zł na konto promocyjne [mogę wykorzystać je na rozmowy, smsy,mmsy do wszystkich sieci], wziąłem sobie taryfę 4w1.
Mam dzięki temu:
-Nielimitowane rozmowy w PLAY
-nielimitowane SMSY/MMSY do wszystkich sieci
- pakiet internetowy 1GB- który nie wykorzystasz to przechodzi na następny miesiąc.
- Minuta rozmowy do innych sieci za 9gr.

Ładuję telefon co miesiąc za 21zł przez FACEBOOKA- po to by dostać bonus 15% na konto promocyjne i jednocześnie przedłużyć ważność konta promocyjnego.

Po tych 4 miesiącach na promocyjnym nadal mam ponad 60 zł- co daje ponad 600minut do innych sieci.

Jedyny minus taki że muszę pamiętać o doładowaniu przez facebooka, by promocyjne się przedłużyło- innego sposobu przedłużenia konta promocyjnego o dłuższy okres nie znam.

 #740785  autor: Flash999
 15 sie 2014, 21:19
Memciu pisze:Jedyny minus taki że muszę pamiętać o doładowaniu przez facebooka, by promocyjne się przedłużyło- innego sposobu przedłużenia konta promocyjnego o dłuższy okres nie znam.
Doładowania w parze oraz korzystanie z promocji doładowań, w których dostajesz środki na promocyjne. Być może działa także 10za5.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
  • Strona 83 z 136
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 136
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 136