DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 20
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20

 #747340  autor: macc
 08 wrz 2014, 22:06
divhashmorex pisze:Jak fajnie, Play dorównał do innych
play czy plus? chyba chodziło Tobie o plusa?

 #747350  autor: cyanoone
 08 wrz 2014, 22:30
divhashmorex, Oferta niekoniecznie jest gorsza. Pakiet 2gb + sms no limit = 15 zł. Wskaż mi lepszą podobną ofertę u dużego operatora. Do małych nic nie mam, ale wiem, że niektórzy nie sprzedają doładowań w terminalach, więc nie każdy może sobie na to pozwolić (brak konta w banku/obawy/niewygodna/poczucie anonimowości).
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #747359  autor: słoneczny
 08 wrz 2014, 22:42
Ogólnie wiadomo, nie jest źle.
Natomiast mnie interesują szczegóły: taktowanie pakietów netu, czy i jaki lejek, utrata wychodzących - co ze środkami na koncie, ważność przychodzących?
W przypadku Plusa, który jest znany z haczyków, warto to sprawdzić.

 #747366  autor: marcinek243
 08 wrz 2014, 23:27
Czyli porównując do wikingów:
+większa dostępność doładowań i nominałów
+/-(kwestia dyskusyjna) zasięg plus-a
+No limit sms zamiast 2000

-Brak RWK (większe doładowania niż cena niektórych pakietów)
-Brak lejka po zakończeniu ważności pakietu. (trzeba pilnować terminów)
-Mniej minut (20/30zł do wygadania u vikongów)
divhashmorex pisze: Ale doładować możesz tylko za 19/29 zł. Do tego, środki możesz wydać tylko na rozmowy. Nie możesz w razie czego "uciec"
Mogę uciec i po prostu nie doładować :P .Od czego jest RWK. Środki mogę wydać również na sms po zakończeniu ważności pakietu jak i sms-y premium. Brak radia internetowego nieco boli ale od internetu nie jestem całkowicie odcięty bo opera mini na lejku nawet daje radę.

Również wiele ludzi na Facebooku upomina się o pakiety które będzie można zakupić ze środków na koncie. Lecz wiedzą tyle samo co Virgin mobile czyli "wkrótce".
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 10:49 przez marcinek243, łącznie zmieniany 1 raz.

 #747370  autor: Blank
 08 wrz 2014, 23:41
marcinek243 pisze:-Więcej minut (20/30zł do wygadania)
Mniej minut, albo Więcej minut u Wikingów, bo teraz brzmi to dosć dziwnie, tak jakby minusem oferty plusa było więcej minut niż u Wikingów (oferta Plusa opłaca się przy > 200 minut [200 minut to łącznie 38 zl w obu ofertach, potem taniej jest w plusie o 0.10 zł na minucie]).
PS. Zedytuj swój post, jeśli chcesz. Jeśli uważasz, że jest dobrze, jak jest, pozostaw go bez zmian. Ten post zostanie automatycznie usunięty po 24 gadzinach

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #747383  autor: JacekK
 09 wrz 2014, 07:24
Chciałbym zauważyć, że w Mobile Vikings 2000 SMS-ów i 2 GB internetu LTE jest za darmo. Cała kwota z doładowania zostaje na koncie i jest do wygadania.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #747401  autor: luk47
 09 wrz 2014, 09:49
Na pewno nie ma co rozważać pakietu za 15 zł, wystarczy w miesiącu wydzwonić 25 minut (co dla większości jest liczbą wręcz śmieszną), by opłacało się brać pakiet za 20 zł i mieć stawkę 0,09 gr/min.

Plus jedną taryfą zaatakował kilku konkurentów na raz, ruch bardzo dobry. Po cichu liczę, że teraz Play jakoś odpowie i np. w pakiecie 4w1 zwiększy pakiet danych :D

 #747404  autor: Blank
 09 wrz 2014, 10:00
luk47,
jeśli chodzi o play, to możliwa odpowiedź jest tylko we wspomnianej przez ciebie Formule 4w1, najpewniej poprzez zwiększenie wspomnianego pakietu danych.
Odpowiedź nie jest jednak pewna, gdyż w F4w1 mamy jeszcze rozmowy w Play, czego nie uświadczymy w Plusie za 20.
Odpowiedzi w związku z innymi ofertami są bardzo wątpliwe, gdyż oferta plusa jest po prostu kiepska.
Nie należy oczekiwać także rozdzielenia komórkowych i stacjonarnych, gdyż gdyby Play miał to zrobić, to zrobilby to dawno, w związku z bardziej atrakcyjną ofertą nju mobile.
Poza wspomnianymi opcjami 15 i 20, oferta Plus(h)a jest żenująco wręcz słaba. Ale to Polkomtel. Naiwnych i tak znajdzie :)
Zwłaszcza tych, co dają się nabierać dzięki grupie Polszmat :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #747415  autor: luk47
 09 wrz 2014, 10:16
Dlatego napisałem, że po cichu liczę. Akurat dla mnie ważniejsze od większego pakietu danych są darmowe rozmowy do Play (z bilingów wynika, że około 65% połączeń wykonuję właśnie do tej sieci), więc w stronę Plusha nawet nie patrzę.

Mimo wszystko porównujesz nju z rachunkiem do ofert na kartę (zarówno Playa jak i Plusa), nju na kartę już tak atrakcyjnie nie wygląda i moim zdaniem taki kompleksowy pakiet za 35 zł w Plushu może opłacać się sporej liczbie osób. Nigdy nie byłem klientem Plusa, ale mogę stwierdzić, że oferta z pewnością nie jest żenująco słaba, wręcz odwrotnie, jestem bardzo zdziwiony, że zaprezentowali tak różnorodne pakiety.

 #747420  autor: auvi
 09 wrz 2014, 10:22
luk47 pisze:Nigdy nie byłem klientem Plusa, ale mogę stwierdzić, że oferta z pewnością nie jest żenująco słaba, wręcz odwrotnie, jestem bardzo zdziwiony, że zaprezentowali tak różnorodne pakiety.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z której strony mierzysz, bo jeśli ze strony wcześniejszych ofert Plusa to jest faktycznie bardzo dobrze. Natomiast jeśli ze strony ofert innych operatorów to wciąż jest fatalnie.

 #747425  autor: bobiwr
 09 wrz 2014, 10:31
nowosek pisze:Ktoś wie o której strona http://plushbezlimitu.pl/ zacznie działać?
Chyba tylko Zygmunt S... :(

 #747453  autor: Wiksa11
 09 wrz 2014, 11:41
Śmiesznie, że kombinowali z dopisywaniem tego H na stornie plus.pl a teraz ciężko tą nową ofertę znaleźć...

Orange - sieć Januszy.

 #747458  autor: piotras
 09 wrz 2014, 12:09
bonus 20 zł możesz wykorzystać w ciągu 30 dni pod warunkiem, że masz ważne konto. Bonusu nie wykorzystasz na opłaty za włączenie promocji, usług i pakietów oraz cyklicznych opłat za ich odnowienie
Strona działa.

 #747459  autor: Braymer
 09 wrz 2014, 12:09
Strona właśnie wystartowała :)
Są pakiety internetowe 300 MB za 5 zł, 500 MB za 7 zł i 1 GB za 10 zł.
Jest też pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich za 10 zł.

 #747460  autor: marcz123456
 09 wrz 2014, 12:18
I własna platforma doładowań. Będą też bonusy.

 #747461  autor: swiatus85
 09 wrz 2014, 12:21
Panowie,

Która z ofert prypaid ewentualnie jakies abonamentowki do 30 zł są najlepsze ?

RMB,Viking,Plush...?

Wymagania :

90 minut
300 SMS
1-2 GB neta

 #747464  autor: Blank
 09 wrz 2014, 12:34
Moim zdaniem Mobile Vikings:

W jednym miesiącu doładować za 29 zł. Po doładowaniu dostajemy 2000 SMS i 2 GB danych. Środki możemy wykorzystać na rozmowy po 0.19 zl za minutę. 90 minut to koszt ok. 17 zł, więc zostaje ok. 11-12 zł na kolejny miesiąc.
W kolejnym miesiącu doładować za 19 zł. Po doładowaniu dostajemy 2000 SMS i 2 GB danych, a skumulowane środki (19 zł z tego doładowania i reszta z poprzedniego) wykorzystujemy na rozmowy wg gorszej stawki - 29gr/min. Czyli starczy na ok. 100 minut.
I tak co miesiąc zamieniamy jedno doładowanie z drugim (pierwsze doladowanie za 29 zł)
Średnio wychodzi 24 zł miesięcznie.

Formuła Play na kartę, jeśli masz znajomych w Play. Każde doładowanie przedłuża ważność konta o 50 dni. Za 21 zł masz nielimitowane rozmowy i SMSy w Play, nielimitowane SMSy do wszystkich, 1 GB danych i minutę po 9gr do wszystkich. W sumie około 29-30 zł za to co chcesz, ale jeśli masz znajomych w Play, to za rozmowy do Play nie płacisz, więc wyjdzie taniej.
Do tego można korzystać z promocji doładowań (doladowania.play.pl - 15% na konto promocyjne (na rozmowy) przy doladowaniu za 25 zl lub więcej lub Strefa Doładowań na Facebooku, 15% na konto promocyjne do każdego doładowania (nawet na 5 zł). Do tego jednodniowe promocje, w których można wykosić inne bonusy, jak pakiety minut, czy ekstra złotówki promocyjne (50-100%)).

Plush odpada - z 90 minut to ok. 28-29 zł, lub 41 zł w tańszej opcji.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 12:37 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #747465  autor: parasite
 09 wrz 2014, 12:35
Chcę ciotce zmienić obecną taryfę na tego Plusha i wziąć no-limit do komórkowych. Podstawowe pytanie to czy po zmianie taryfy wszystkie środki zostają na koncie również bonus który dostała z okazji Mistrzostw w siatkówce? Ma teraz na koncie ponad 100zł więc lepiej żeby tego nie straciła. Niestety link do regulaminu zmiany taryfy nie działa.

Druga sprawa to czy ktoś sprawdzał czy połączenia z numeru Plusowego na numer w Plush są traktowane jako wewnątrz sieciowe? Kuzynka ma bezpłatne połączenia na ten numer z telefonu w Plusie i lepiej żeby tak dalej było. Wydaje się to oczywiste ale jednak wolę się upownić :P
  • Strona 6 z 20
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20