DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 20
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20

 #747513  autor: Blank
 09 wrz 2014, 15:01
parasite,
Nic nowego. Taka agencja. Mnie i kilku moich znajomych, którzy pisali o tym jak bardzo bzdurna jest ta kampania i informowali w weekend, że to kampania promocyjna, a nie hackerzy, zablokowali na Facebooku :D
Wtedy też usuwali masowo pytania i komentarze ;D

Swoją drogą, to chyba Telepolis jako pierwszy napisał, że to oferta prepaid (pozostali się wahali)?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #747516  autor: marcz123456
 09 wrz 2014, 15:07
Jakiś mało rozgarnięty typ prowadzi profil fb. Wczoraj wciskał kit, że wyślą jeden starter pod jeden adres, a dzisiaj że na osobę.

 #747527  autor: sa
 09 wrz 2014, 15:44
luk47 pisze: Mimo wszystko porównujesz nju z rachunkiem do ofert na kartę (zarówno Playa jak i Plusa), nju na kartę już tak atrakcyjnie nie wygląda i moim zdaniem taki kompleksowy pakiet za 35 zł w Plushu może opłacać się sporej liczbie osób.
Przegapiłeś "miesia" w nju jak czytam,a ta opcja wyrównuje do nju na abo ,a jedyny feler to net ale przynajmniej stawka podstawowa jest znacznie tańsza niż ta w plushu bo 2 gr za 100kb jest..Co do plusha zgadzam się jedyne ciekawe to jest net plus smsy i rozmowy za 9gr reszta oferty nic ciekawego no i pakiety neta poprawili...

 #747534  autor: soplowy
 09 wrz 2014, 16:00
Braymer pisze:Nie można wrócić do starych taryf (nawet taryf internetu na kartę).
Można przejść do "Nowy Plus Internet na Kartę" lub nie ogłoszonej jeszcze opcji "Plus na Kartę bez limitu" poprzez Plus Online.

 #747536  autor: Braymer
 09 wrz 2014, 16:02
To dobrze :)
W regulaminie było, że nie można wrócić do "Nowy Plus Internet na Kartę".

 #747645  autor: ChuckyCiechanow
 09 wrz 2014, 23:04
Nie znacie sie chodzi im o Wielkie twierdzenie Fermata :P
Powinien wrocic Turbodymoman :x

 #747767  autor: marcz123456
 10 wrz 2014, 16:37
Co ten plus kombinuje? Tworzy nową podsieć i równocześnie polepsza sieć główną...

 #747774  autor: cyanoone
 10 wrz 2014, 16:55
Bardziej im chodzi o wizerunek. Plush jest dla młodzieży, a Plus dla wszystkich. Swoją drogą oferta nie jest taka sama.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #748280  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 10:02
Doszedł już do kogoś darmowy starter Plush? Po zamówieniu nie dostałem nawet żadnego potwierdzenia na e-mail o zamówieniu, wysyłce, nic.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748295  autor: bobiwr
 12 wrz 2014, 10:37
Z regulaminu: "Starter zostanie wysłany do Klienta w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia. Data dostarczenia Startera uzależniona jest od czasu potrzebnego na jego doręczenie przez operatora pocztowego - InPost."
Więc bez gorączki....

 #748315  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 11:52
O Matko! InPost, to już rozumiem te 14 dni. Ostatnio dostałem od nich list z sądu - ze śladem buta i datą nadania sprzed tygodnia...

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748316  autor: macc
 12 wrz 2014, 11:58
mvno-gsm_pl pisze:Doszedł już do kogoś darmowy starter Plush? Po zamówieniu nie dostałem nawet żadnego potwierdzenia na e-mail o zamówieniu, wysyłce, nic.
złożyłem zamówienie i również żadnego emaila z potwierdzeniem. Inpost- to trzeba liczyć 14 dni przesyłki

 #748319  autor: Blank
 12 wrz 2014, 12:01
mvno-gsm_pl,
A ja mam odmienne doświadczenia. Do tej pory jeszcze ani razu nie zawiodłem się, choć rzadko korzystam z listów, a częściej z Paczkomatów.
Mimo wszystko, do tej pory, wszystkie listy były doręczane wręcz ekspresowo z InPostu i wszystko zawsze było ok. Nie to co w Poczcie Polskiej...

BTW, Skoro nie dostaliście maila z potwierdzeniem,to nie oczekujcie, że wam InPost doręczy coś, czego nie ma -.-

To jest Plus. Solorz pewnie najpierw musi zameldować u Putina, kto dostaje i co.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #748323  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 12:07
@ divhashmorex

Bo mieszkasz w dużym mieście. Ja mieszkam w małej Mazurskiej wsi w lesie między jeziorami. I wówczas zaczynają się problemy... Co prawda w stopce mam Ostróda, ale mieszkam w okolicy.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748328  autor: bobiwr
 12 wrz 2014, 12:18
divhashmorex pisze:... Skoro nie dostaliście maila z potwierdzeniem,to nie oczekujcie, że wam InPost doręczy coś, czego nie ma ... To jest Plus...
Po co krakać? Wiem - RBM po zamówieniu wysyłał chyba 4 maile informujące o zaawansowaniu realizacji zamowienia. To was "rozpuściło"...
Edit: Tak dla jasności: Ja nic nie zamawiałem... Jestem szczęśliwym byłym klientem Plusa. I tak zostanie jakiś czas z pewnością.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2014, 13:15 przez bobiwr, łącznie zmieniany 1 raz.

 #748335  autor: Blank
 12 wrz 2014, 12:44
A czy ja piszę, że nie dostaniecie w ogóle? Pewnie Plus(h) się jeszcze wami nie zajął... to znaczy waszymi zamówieniami oczywiście.

Moim zdaniem, zawsze powinien przychodzic przynajmniej 1 mail:
- Zamówienie zostało zaakceptowane / anulowane

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #748347  autor: bobiwr
 12 wrz 2014, 13:25
divhashmorex pisze:Moim zdaniem, zawsze powinien przychodzic przynajmniej 1 mail:
- Zamówienie zostało zaakceptowane / anulowane
Czego wymagać od operatora który na stronie używa skrótu "WTF"? Po czymś takim jeszcze oczekujesz "godnego" traktowania klientów?!?! Popatrz sobie na poziom wypowiedzi plushowych na fb.

 #748377  autor: wypasiony
 12 wrz 2014, 15:05
chyba teleprzelew zostaje bo w regulaminie nagryzmolili że pinięndzy ze tartera nie można teleprzelewać , mo i starter zgapilli od play tzn 1zł gotówki i 4zł na koncie promocuyjnym tyko że play takie startery rozdaje za darmo a w plusie to chyba trzeba będzie za niego zapłacić 5zł , o te darmowe nie wiem czy jest się sens scigać bo doczytałam ze trzeba doładować za 30zł zeby dostać na 5dni cośtam np no limit na komórki w nju chyba za19zł mozna mieć cały mc , takze ogólmnie to do tych kszykaczy co to wieszczyli jak to plus powali na kolane gruszke i całego plaja mam taki messydż wyszło jak zawsze drogo, słabo i siatkółka zakodowana , jescze jak sie czyta co oni tam wypisują to wyglada to atrakcyjnie darmowy starter , 5zł , jakiś prezencik na szczę ście daja link do regulaminu i wystarczy go przeczytać że by przestać się ludzić , i na koniec przychodzi taka refleksyja to pszeciesz plus dzieciątko solarza i baóca , więc czego sie spodziewaliście jakości plaja lub taniości oranga , wis is plas tu jest drogo i ******

[ Dodano: 2014-09-12, 15:09 ]
powieccie mi lepiej czy jest sens ładować 30zł i je ryzykować żeby naładować plaja , czy w plusie mają konferencje i jakie ryzyko jest że odetną mi numer i zabiorą te 31 zł z konta , bo w orancz to jusz mjiałam taka pszygode straciłam numer i 5zł

 #750503  autor: bobiwr
 21 wrz 2014, 14:40
mvno-gsm_pl pisze:Doszedł już do kogoś darmowy starter Plush? Po zamówieniu nie dostałem nawet żadnego potwierdzenia na e-mail o zamówieniu, wysyłce, nic.
Mój bratanek dostał w miniony piątek, na mail informację, że wysłali do niego zamówiony starter... Zamawiał pierwszego dnia.
  • Strona 8 z 20
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20