DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 60 z 102
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 102

 #751873  autor: mike200886
 26 wrz 2014, 20:23
Witam czy ktoś się orientuje odnośnie pakietu: Do Wszystkich 29 29zł 400 Minut Nielimitowane SMS 1GB Internet czy te 400min jest na połączenia jest do wszystkich sieci w Polsce czy tylko do lycamobile? To samo dotyczy smsów. Pozdrawiam

 #751878  autor: garfield-
 26 wrz 2014, 20:35
mike200886

z regulaminu:
Pakiet “Do Wszystkich 29” umożliwia wykonywanie 400 minut połączeń na standardowe numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska oraz dostęp do Internetu w Polsce (1 GB). Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek. Cena pakietu zawiera podatek VAT. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności. Limit pozostały na koncie po 30 dniach nie będzie przenoszony na następny 30-dniowy okres. Lycamobile zastrzega sobie prawo do zmiany oferty lub Warunków Użytkowania lub wycofania się z oferty w dowolnym czasie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

 #751911  autor: mike200886
 26 wrz 2014, 21:54
Pakiet dzown pisz za 20zl gdzie jest 200min i 200 smsow czy ten pakiet tyczy sie polaczen oraz smsow do wszystkich sieci?

 #752642  autor: Liquid
 29 wrz 2014, 19:18
Czytam i nie mogę znaleźć. Myślę o zakupie karty Lycamobile do wykorzystania wyłącznie dla pakietów internetowych w tablecie (SG Note 8.0). Jak to się ma z regulaminem - wykorzystywaniem karty wyłącznie w telefonie lub phablecie? Czy może coś źle zrozumiałem? Będzie u mnie działać? Nie mam zamiaru udostępniać sygnału przez router tabletu a tylko wykorzystywać "lokalnie".

 #752677  autor: Braymer
 29 wrz 2014, 21:05
U mnie na E3131 działało normalnie.
Na tablecie to bez problemu pójdzie.

Co nie zmienia faktu, że ten net jest raczej kiepski. Do pobierania okazjonalnie niezbyt dużych plików może być, ale do www to średnio, bo sieć zachowuje się tak, jakbyś siedział w UK i wchodził na polskie strony. (np. dodatkowa autoryzacja na mailu, czy innych stronach z logowaniem).

 #752682  autor: JacekK
 29 wrz 2014, 21:17
mike200886 pisze:Witam czy ktoś się orientuje odnośnie pakietu: Do Wszystkich 29 29zł 400 Minut Nielimitowane SMS 1GB Internet czy te 400min jest na połączenia jest do wszystkich sieci w Polsce czy tylko do lycamobile? To samo dotyczy smsów. Pozdrawiam
Minuty i SMS-y są do wszystkich sieci.

Pozdrawiam

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #757501  autor: wasylek
 21 paź 2014, 14:54
Czy przelew sms już nie działa w tej sieci?
Lycamobile istnieje możliwość "przelewu sms" za darmo krótkim kodem
*133*NUMER TEL*KWOTA#

 #757502  autor: yul69
 21 paź 2014, 14:56
Nigdy tego nie było.
Info z boa.

 #757506  autor: wasylek
 21 paź 2014, 15:04
yul69 pisze:Nigdy tego nie było.
Info z boa.
Na początku działania tej sieci, na pewno ta opcja działała.

 #758560  autor: Aryus Nowak
 26 paź 2014, 19:31
Nikt jakoś dotąd nie zwrócił uwagi że ceny rozmów z Lyca PL do Lyca w Unii potaniały z 19 gr do 9 gr, czyli jak na stacjonarne tamże.
:roll:

Jedność naszą siłą.

 #762591  autor: Blank
 13 lis 2014, 13:05
Czy któryś z użytkowników Lyca Mobile mógłby dać screeny z Panelu zarządzania kontem online?

I od razu prosiłbym o odpowiedzi:
- Czy przez panel można aktywować pakiety
- Czy logowanie do panelu wymaga posiadania numeru przy sobie
- Czy aktywacja pakietów przez internet wymaga posiadania numeru przy sobie (np. kod SMS).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #762755  autor: everymen
 14 lis 2014, 00:03
divhashmorex pisze:Czy któryś z użytkowników Lyca Mobile mógłby dać screeny z Panelu zarządzania kontem online?

I od razu prosiłbym o odpowiedzi:
- Czy przez panel można aktywować pakiety
- Czy logowanie do panelu wymaga posiadania numeru przy sobie
- Czy aktywacja pakietów przez internet wymaga posiadania numeru przy sobie (np. kod SMS).
Nikt Ci nie odpowiedział, to ja napiszę, co wiem;)
Nie jestem aktywnym użytkownikiem, właściwie korzystam tylko z pakietów internetowych...
Screenów w tym momencie nie jestem w stanie zrobić. Co do reszty:
- teoretycznie można aktywować pakiety przez panel, aczkolwiek są nieaktualne, niektórych brakuje. Pakiety internetowe można aktywować tylko za pomocą kodów.
- nie do końca rozumiem pytania, ale logowanie odbywa się za pomocą wpisania numeru telefonu i hasła. Nic więcej nie jest potrzebne.
- Nigdy nie próbowałem aktywacji pakietów z poziomu panelu;)

 #762767  autor: bazooka
 14 lis 2014, 07:10
everymen, przepraszam, że się wtrącę, ale divhashmorex zadaje to pytanie, bo chce zapewne kontrolować czyiś numer/numery zdalnie - brak możliwości aktywacji pakietów bez konieczności posiadania numeru przy sobie oznacza, że nie można zarządzać numerem, załóżmy babci - tylko za każdym razem trzeba być u niej by dokonać tego przez kod USSD (bo sama nie potrafi tego wykonać). To poważna wada niektórych MVNO również dla mnie - na poprawki w tym zakresie czekam również w Kluczu.

 #762782  autor: mi80
 14 lis 2014, 09:02
Niektóre pakiety (na pewno internetowe, łączone pewnie też) są tam odnawialne, więc wystarczy raz aktywować.

 #762806  autor: everymen
 14 lis 2014, 10:06
Wygląda na to, że wszystkie pakiety w Lycamobile są automatycznie odnawiane. Jeśli użytkownikowi divhashmorex chodziło o zdalne zarządzanie kontem, to to może być jakieś rozwiązanie. Po ustawieniu danego pakietu, będzie on się odnawiał automatycznie, a doładowanie można zrobić z poziomu panelu.
Divhashmorex, napisz czy nadal potrzebujesz tych screenów. Co dokładnie potrzebujesz?

 #763037  autor: Blank
 14 lis 2014, 23:56
Tak, dokładnie chodzi mi o zdalne zarządzanie numerem. Niestety, w kluczu jest to niemożliwe i według informacji jakie uzyskałem drogą mailową nie planują umożliwić ani aktywacji pakietów przez internet, ani przez BOK.
Automatyczne odnawianie pakietów nie za bardzo jest tym co mnie interesuje, bo 2-3 razy w miesiącu bedę u tej osoby, więc zdążę tak czy siak aktywować pakiet. Bardziej martwie się, aby nie było sytuacji, w której będzie się kończyć pakiet, aby nie pobierało cennikowej stawki za minutę, która jakby nie patrzeć do najatrakcyjniejszych nie należy (szczególnie w Lyca).
Przez długi czas rozważałem Klucz, ale ich odpowiedź mnie rozczarowała, a ponadto po wizycie w ponad 10 kioskach ruchu i punkcie Teletorium w Szczecinie nie udało mi się znaleźć ich startera, zaś przez Allegro zamawiac nie zamierzam (wysyłane są listem nierejestrowanym z zaznaczeniem, że nie biorą odpoiwedzialności za przesyłkę).

Jeśli chodzi o screeny, tak będę za nie wdzięczny Szczególnie za stronę z widoku stanu konta, dostępnych pakietów [ w szczególności pakiety minutowe ] i bilingu (jeśli takowy jest dostępny).

Dziękuje za udzielone odpowiedzi. Prosiłbym jeszcze o informacje, czy da się aktywować pakiety minut przez internet i czy aktywacja pakietu wymaga np. podania hasła jednorazowego (czyli posiadania danego numeru przy sobie).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #763039  autor: bazooka
 15 lis 2014, 00:09
divhashmorex, jeśli o Klucz pozostałoby Ci jedynie napisać instrukcję wstukiwania USSD tej osobie i zapisanie sobie terminów aktywacji w kalendarzu...
Jeśli chodzi o przesyłkę nierejestrowaną - pamiętaj, że odpowiedzialność odpowiedzialnością, ale brak realizacji zobowiązania z aukcji allegro sprawia, że można stworzyć spór na allegro, a dobre imię firmy Klucz ucierpi. Jasno napisałbym, że dopłacam 4,20 za list polecony w innym przypadku jeśli przesyłka nie dotrze będziesz żądał zwrotu pieniążków za starter lub wysłanie kolejnego.
W tym wypadku stanowczo lepszym rozwiązaniem jest zakup startera w dowolnej sieci i przeniesienie numeru - proces aktywacji nie jest rozpoczynany dopóki nie otrzymasz startera MNP :)
Lyce przerabiałem i przeliczałem i nie umywa się do Klucza (a obie na Plusie) - w żadnym wypadku aktywacje przez panel nie była dla mnie decydująca przy wyborze.

 #763054  autor: 111
 15 lis 2014, 01:43
@divhashmorex kody USSD to bardzo wygodny sposób aktywacji usług dla starszych osób(bo zakładam,że o taką osobę tu chodzi).
Trzeba takiej osobie wpisać potrzebne kody do książki telefonicznej w telefonie,w nazwie kontaktu podając opis usługi np.100 min za 10 zł, a w polu numeru kod.A potem pokazać jak tego używać, czyli wybrać dany kontakt i zieloną słuchawkę.
Ja tak zrobiłem swojej mamie,która doskonale sobie z tym radzi i samodzielnie włącza potrzebne jej pakiety jak i sprawdza ich stan.

 #763062  autor: Sig
 15 lis 2014, 08:25
Warto dodać, żeby wpisać takiej osobie te kilka kontaktów na początku listy (w zależności od tego jak dany telefon książkę sortuje). Nie będzie szukania, nie będzie zapominania, wszystko zawsze widoczne i najlepiej także opisane w sposób, w jaki użytkownik telefonu chce.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
  • Strona 60 z 102
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 102
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 102