DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 204
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 204

 #756084  autor: drozda
 15 paź 2014, 13:18
Dziś w nocy nastąpi przełączenie mojego 15 letniego numeru do dziewicy. Był w Simplusie a potem w mbankmobile :)

 #756108  autor: Wulo
 15 paź 2014, 15:54
Dostałem wczoraj sms'a od Virgin Mobile, że mój numer zostanie przeniesiony 16.10.2014, a dzisiaj rano o godzinie 09:00 dostałem sms'a od dziewicy, że witają na pokładzie i że mój numer został przeniesiony... myślę, co jest grane, kiedy mój numer działa jeszcze na karcie Play i jest w Play, ale po godzinie przyszedł sms z przeprosinami za błąd i że numer będzie jutro w Virgin ;)

 #756165  autor: Ricki1980
 15 paź 2014, 18:49
To jeszcze takie pytanie, jakie opcje dotyczące terminu zmiany operatora wybrać? Aktualnie mam Play Formuła 4w1 i jest dla mnie drogo z uwagi na pakiet internetu. 1 GB wystarczy góra na tydzień i muszę kopić 3 GB. W Virgin jest opcja no limit z pakietem 10 GB i to byłoby dla mnie super. Jakie simki wysyłają? Potrzebuje micro Sim. Na koniec jest jakaś bramka na stronie Virgin do SMS. Będąc za granicą wysyłam dużo wiadomości z Smsoida i schodzą mi z konta jak te wysłane w kraju.

 #756234  autor: maniek89
 16 paź 2014, 06:30
To jeszcze takie pytanie, jakie opcje dotyczące terminu zmiany operatora wybrać? Aktualnie mam Play Formuła 4w1 i jest dla mnie drogo z uwagi na pakiet internetu. 1 GB wystarczy góra na tydzień i muszę kopić 3 GB. W Virgin jest opcja no limit z pakietem 10 GB i to byłoby dla mnie super. Jakie simki wysyłają? Potrzebuje micro Sim. Na koniec jest jakaś bramka na stronie Virgin do SMS. Będąc za granicą wysyłam dużo wiadomości z Smsoida i schodzą mi z konta jak te wysłane w kraju.
Wysyłaja zwykła kartę z mozliwością wyłamania więc bez problemu. Co do bramki sms to nie wiem bo szczerze mówiąc nie szukałem.

 #756240  autor: bazooka
 16 paź 2014, 07:13
Ricki1980, widzę pokrewną duszę z tym smsoidem :)
A ile wysyłasz miesięcznie smsów i z jakiej podbramki w apce?
W związku z tym dla Ciebie ważne by znaleźć pakiet/ofertę gdzie nie dają na siłę smsów "gratis" - no chyba, że ich ślesz w tysiącach to co innego.
Przy 3GB i nie wrzuconymi na siłę smsami to rozważ nju z rachunkiem, jednak operatorzy MVNO oraz MNO raczej nie idą w takie rzeczy jak bramka do smsów - na pewno nie ma jej Virgin i raczej nie zostało to wprowadzone w nju, nie ma jej też w Klucz jakbyś brał pod uwagę.

 #756265  autor: drozda
 16 paź 2014, 10:13
No i zostałem przeniesiony. Na starcie 5 PLN więc dokupiłem resztę do pakietu #PełenLuz i próbowałem go aktywować. Za pierwszym razem kod *222*19# nie został przyjęty za drugim tak i dostałem powiadomienie że pakiet zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin. Po kilku minutach przyszedł SMS że pakiet jest aktywny ale kasy z konta nie ściągnęło. Kod *222# zwracał info że mam pakiet #PełenLuz i 0 minut voice nielimitowane SMS i 0 MB internetu ważne do 17.10 :) Wysłałem zgłoszenie do CMOK i po godzinie odesłali że mają 24 godziny na aktywację i już jest OK. Faktycznie kasa zeszła i właściwe wartości pakietu się pojawiły. Jako bonus dostałem 3PLN doładowania - w sumie pierwszy dzień z dziewicą zaczął się przyjemnie :P

 #756311  autor: Ricki1980
 16 paź 2014, 15:30
sebusy pisze:Ricki1980, widzę pokrewną duszę z tym smsoidem :)
A ile wysyłasz miesięcznie smsów i z jakiej podbramki w apce?
W związku z tym dla Ciebie ważne by znaleźć pakiet/ofertę gdzie nie dają na siłę smsów "gratis" - no chyba, że ich ślesz w tysiącach to co innego.
Przy 3GB i nie wrzuconymi na siłę smsami to rozważ nju z rachunkiem, jednak operatorzy MVNO oraz MNO raczej nie idą w takie rzeczy jak bramka do smsów - na pewno nie ma jej Virgin i raczej nie zostało to wprowadzone w nju, nie ma jej też w Klucz jakbyś brał pod uwagę.
Wysyłam ok. 300-400 wiadomości sms. Do tego kilkadziesiąt z zagranicy. Smsoid to dla mnie podstawa. Nie każdy ma Facebook'a lub Whatsapp.

[ Dodano: 2014-10-16, 15:30 ]
sebusy pisze:Ricki1980, widzę pokrewną duszę z tym smsoidem :)
A ile wysyłasz miesięcznie smsów i z jakiej podbramki w apce?
W związku z tym dla Ciebie ważne by znaleźć pakiet/ofertę gdzie nie dają na siłę smsów "gratis" - no chyba, że ich ślesz w tysiącach to co innego.
Przy 3GB i nie wrzuconymi na siłę smsami to rozważ nju z rachunkiem, jednak operatorzy MVNO oraz MNO raczej nie idą w takie rzeczy jak bramka do smsów - na pewno nie ma jej Virgin i raczej nie zostało to wprowadzone w nju, nie ma jej też w Klucz jakbyś brał pod uwagę.
Wysyłam ok. 300-400 wiadomości sms. Do tego kilkadziesiąt z zagranicy. Smsoid to dla mnie podstawa. Nie każdy ma Facebook'a lub Whatsapp.

 #756324  autor: bazooka
 16 paź 2014, 16:11
sebusy pisze:i z jakiej podbramki w apce?
:D

 #756333  autor: Wulo
 16 paź 2014, 16:59
drozda pisze:No i zostałem przeniesiony. Na starcie 5 PLN więc dokupiłem resztę do pakietu #PełenLuz i próbowałem go aktywować. Za pierwszym razem kod *222*19# nie został przyjęty za drugim tak i dostałem powiadomienie że pakiet zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin. Po kilku minutach przyszedł SMS że pakiet jest aktywny ale kasy z konta nie ściągnęło. Kod *222# zwracał info że mam pakiet #PełenLuz i 0 minut voice nielimitowane SMS i 0 MB internetu ważne do 17.10 :) Wysłałem zgłoszenie do CMOK i po godzinie odesłali że mają 24 godziny na aktywację i już jest OK. Faktycznie kasa zeszła i właściwe wartości pakietu się pojawiły. Jako bonus dostałem 3PLN doładowania - w sumie pierwszy dzień z dziewicą zaczął się przyjemnie :P
Ja też zostałem dzisiaj przeniesiony i miałem identyczny problem z pakietem za 29 zł. Kasy z konta nie pobrało, pakiet był niby włączony. Dzwoniłem do CMOK i konsultant powiedział, że u niego w historii widnieje, że pakiet włączony i pieniądze też pobrało. Po kilku minutach wszystko się unormowało.

 #756376  autor: Yoshi
 16 paź 2014, 19:52
Witam!
Chciałbym uzyskać informację na temat zasięgu (jacy operatorzy poza Play są do wyboru) Virgin Mobile:
- dla starterów zakupionych przez Internet i w sklepach stacjonarnych,
- dla numerów przeniesionych od innego operatora.

Don't let the system get you down...

 #756400  autor: mofom
 16 paź 2014, 20:46
starter z żabki: play, t-mobile. dla plusa i orange karta sim nie pozwala.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2014, 06:53 przez mofom, łącznie zmieniany 1 raz.

 #756405  autor: słoneczny
 16 paź 2014, 21:16
Z tego co ja się orientuję, to nie ma już opcji wejścia na Orange - nawet na prośbę przez bok. Promowane są Play i T-Mobile. Plus chyba tylko po przeniesieniu i to tez nie na 100%

Najlepiej samemu zadzwonić do boku i się upewnić: 799 555 222

 #756454  autor: lee
 17 paź 2014, 09:54
Zgadza sie niestety nic sie nie zdziala chyba ze ktos juz ma
Ciekaei mnie jedno jexeli ktos ma np. Na jednym numerze a uaktywni sobie kolejny... To wtedy moze podxialac taka prosba chyba... Ja tak mialem i odblokowali na drugim nr w ciagu godzinki zasiegi
Pzdr

 #756474  autor: drozda
 17 paź 2014, 10:38
Wulo pisze: Ja też zostałem dzisiaj przeniesiony i miałem identyczny problem z pakietem za 29 zł. Kasy z konta nie pobrało, pakiet był niby włączony. Dzwoniłem do CMOK i konsultant powiedział, że u niego w historii widnieje, że pakiet włączony i pieniądze też pobrało. Po kilku minutach wszystko się unormowało.
Mają jakiś babol przy przenoszonych numerach albo systemy muszą przemielić nowoprzeniesiony numer , mi dopiero po 8:00 udało się dodać numer do klubu virgin, wcześniej wywalało że będzie to możliwe po wykonaniu pierwszego połączenia.
Dostałeś 3 PLN doładowania ?

 #756704  autor: maniek89
 18 paź 2014, 13:14
Pierwszy dzień dajcie im się przemielic w systemie. Mnie po przeniesieniu nie wpuszczało w ogóle do roamingu. Minęła doba i wszystko w porządku.

 #756865  autor: Wulo
 18 paź 2014, 23:37
drozda pisze:
Wulo pisze: Ja też zostałem dzisiaj przeniesiony i miałem identyczny problem z pakietem za 29 zł. Kasy z konta nie pobrało, pakiet był niby włączony. Dzwoniłem do CMOK i konsultant powiedział, że u niego w historii widnieje, że pakiet włączony i pieniądze też pobrało. Po kilku minutach wszystko się unormowało.
Mają jakiś babol przy przenoszonych numerach albo systemy muszą przemielić nowoprzeniesiony numer , mi dopiero po 8:00 udało się dodać numer do klubu virgin, wcześniej wywalało że będzie to możliwe po wykonaniu pierwszego połączenia.
Dostałeś 3 PLN doładowania ?
Właśnie też dostałem 3 zł doładowania i cały czas zachodzę w głowę skąd to się wzięło :)

 #756993  autor: aster
 19 paź 2014, 13:42
mofom pisze:starter z żabki: play, t-mobile. dla plusa i orange karta sim nie pozwala.
Czy w tym przypadku telefon będzie automatycznie zmieniał sieć między Play a T-M w zależności od zasięgu, czy tylko będzie przypasany do jednej z nich?

 #756999  autor: słoneczny
 19 paź 2014, 13:53
No jak ustawisz na automat to będzie ci wymuszał najpierw Play, później T-mobile.
Trzeba wybrać sieć T-Mobile ręcznie i powinno być ok.

 #757348  autor: cyanoone
 20 paź 2014, 22:16
Ziem, Jak Playa czyli 80 gr za minutę.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
  • Strona 18 z 204
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 204
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 204