DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 204
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 204

 #762889  autor: Wulo
 14 lis 2014, 16:34
kamaz222 pisze:dzisiaj przyszedł do mneie wniosek i mam pytanie.
1. Czy w tym wniosku mam sam wpisać numer dowodu osobistego? pytam się bo obok jest 5 myślników i nie wiem czy wpisywac czy zostawić puste?
2. Czy to muszę podpisać czy nie ? Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych dostawcy publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych w związku z realizacją uprawnienia do przeniesienia numeru, w szczególności adresu korespondencyjnego lub adresu poczty elektronicznej, w celu realizacji tego uprawnienia.
Kiedy ja przenosiłem swój numer do Virgin Mobile miesiąc temu, to we wniosku widniał tylko mój nr PESEL, bez nr dowodu. Dzwoniłem do BOK Virgin i konsultant powiedział, że nie jest już wymagany nr dowodu, gdyż wysyłając dane do drugiego operatora identyfikują osobę tylko poprzez nr PESEL.

 #762949  autor: bazooka
 14 lis 2014, 20:16
Ale Panowie, ja powyżej odniosłem się do konkretnej sytuacji, a nie do profilu użytkowania, bo prawdę piszecie, że można wysyłać te SMsy bez umiary, używać 2GB neta, ale nie można być ograniczonym czasowo przez wybór oferty (pakietu), i to czasowo in plus.
Jak może być tak, że nie można dokupić sobie pakietu lub aktywować innego - to jest jak stwierdzenie, nie trafiłeś z wyborem pakietu to teraz płać 29gr/min, rozumiecie co mam na myśli :?:
Oznacza to ni mniej ni więcej tylko tak jakby Virgin uznał, że należy zawsze wykupywać większy niż się potrzebuje, i tutaj odnosząc się do oceny maniek89, można się zgodzić z jednym małym wyjątkiem...jeśli wykorzystuje ktoś 1,5GB neta oraz 150min (i wie, że tyle wykorzysta) nie może być zmuszany do wykupu na 30dni pakietu droższego o 10zł, bo nie można sobie dokupić innego pakietu przed upływem 30dni - to jest moim zdaniem okropna wtopa obecnie tej oferty...
...chyba, że można jednak dokupić sobie same pakiety minut (osobno), co?
Pouczcie kolegę pauvre, że można sobie poradzić inaczej :?:

 #762985  autor: DanielR
 14 lis 2014, 22:06
sebusy pisze: Jak może być tak, że nie można dokupić sobie pakietu lub aktywować innego - to jest jak stwierdzenie, nie trafiłeś z wyborem pakietu to teraz płać 29gr/min, rozumiecie co mam na myśli :?:
W pełni się z Tobą zgadzam. W tej kwestii Virgin poległ na całej linii! Bije go na głowę stare, dobre i sprawdzone rozwiązanie, zastosowane w Kluczu.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #763015  autor: mi80
 14 lis 2014, 23:04
sebusy pisze:Czy ktoś jeszcze po tym wpisie kolegi pauvre, nie uważa, że taryfa #wszystko w Virgin to porażka na całej linii i nawet promocyjnym zbijaniem cen za pakiety nie uzyskają klientów :?:
Ta wypowiedź brzmi dość jednoznacznie. Wobec różnych profili korzystania z telefonu, samo utrudnienie związane z brakiem możliwości zakończenia pakietu przed czasem i zakupu nowego nie sprawia, iż taryfa jest "porażką na całej linii", a Virgin "nie uzyska klientów".
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, 00:37 przez mi80, łącznie zmieniany 1 raz.

 #763036  autor: bazooka
 14 lis 2014, 23:55
mi80, przekonamy się :) ...powyżej już masz jedno zdanie...a wypowiedź miała być jednoznaczna, nie bawię się w żadne podchody, walę z grubej rury :P

 #763169  autor: DanielR
 15 lis 2014, 15:16
mi80 pisze:Wobec różnych profili korzystania z telefonu, samo utrudnienie związane z brakiem możliwości zakończenia pakietu przed czasem i zakupu nowego nie sprawia, iż taryfa jest "porażką na całej linii"
Zleży jak na to spojrzeć, bo według mnie właśnie fakt istnienia różnych profili korzystania z telefonu, uzasadnia taki wniosek. Ale nie mam zamiaru upierać się przy swoim i tak nie korzystam z tej taryfy.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #763182  autor: Emsi
 15 lis 2014, 15:59
DanielR, nadal korzystasz z "Bez kompromisów"?

 #763188  autor: DanielR
 15 lis 2014, 16:28
Tak. Gdyż jest to taryfa prawie idealnie pode mnie dopasowana.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #763189  autor: darek638
 15 lis 2014, 16:33
DanielR, popieram :-)

Nigdy więcej Play.

 #763191  autor: słoneczny
 15 lis 2014, 17:00
sebusy pisze:Ale Panowie, ja powyżej odniosłem się do konkretnej sytuacji, a nie do profilu użytkowania, bo prawdę piszecie, że można wysyłać te SMsy bez umiary, używać 2GB neta, ale nie można być ograniczonym czasowo przez wybór oferty (pakietu), i to czasowo in plus.
Jak może być tak, że nie można dokupić sobie pakietu lub aktywować innego - to jest jak stwierdzenie, nie trafiłeś z wyborem pakietu to teraz płać 29gr/min, rozumiecie co mam na myśli :?:
Oznacza to ni mniej ni więcej tylko tak jakby Virgin uznał, że należy zawsze wykupywać większy niż się potrzebuje, i tutaj odnosząc się do oceny maniek89, można się zgodzić z jednym małym wyjątkiem...jeśli wykorzystuje ktoś 1,5GB neta oraz 150min (i wie, że tyle wykorzysta) nie może być zmuszany do wykupu na 30dni pakietu droższego o 10zł, bo nie można sobie dokupić innego pakietu przed upływem 30dni - to jest moim zdaniem okropna wtopa obecnie tej oferty...
...chyba, że można jednak dokupić sobie same pakiety minut (osobno), co?
Pouczcie kolegę pauvre, że można sobie poradzić inaczej :?:
Można łączyć pakiety minut z pakietami zintegrowanymi, tylko nie zawsze to się opłaca. W sumie opłacalne są tylko opcje z pakietem 30 minut za 5zł łączona z pakietami wszystko 19/29 i druga opcja pakiet 60minut za 10zł łączona z pakietem wszystko 29.
Przy większej ilości minut różnica jest na tyle mała, że lepiej brać od razu pakiet wszystko 49.

 #763196  autor: bazooka
 15 lis 2014, 17:31
słoneczny, o opłacalności nie rozmawiajmy; obal ten mit o "porażce na całej linii" w ofercie #wszystko...
...czyli mając #pełenluz i gdy skończą się nam po 14dniach minuty to można dokupić sobie pakiet za 5zł / 30min
- ten sam pakiet można wykupić przy posiadaniu #miwystarcza + w dodatku 60min/10zł.
Dlaczego to nie jest nigdzie opisane na stronach Virgin, a może jest - jeśli tak, zapodaj linka informacyjnie.

 #763278  autor: Arturro_
 15 lis 2014, 22:05
Kupione doladowanie. Jeszcze niech z dwa kupony wpadna i przechodze do nowej oferty virgin :-)

 #763360  autor: słoneczny
 16 lis 2014, 14:47
sebusy pisze:słoneczny, o opłacalności nie rozmawiajmy; obal ten mit o "porażce na całej linii" w ofercie #wszystko...
...czyli mając #pełenluz i gdy skończą się nam po 14dniach minuty to można dokupić sobie pakiet za 5zł / 30min
- ten sam pakiet można wykupić przy posiadaniu #miwystarcza + w dodatku 60min/10zł.
Dlaczego to nie jest nigdzie opisane na stronach Virgin, a może jest - jeśli tak, zapodaj linka informacyjnie.
Wszystko jest opisane w Regulaminie Oferty Promocyjnej 'Pakiety #WSZYSTKO.
Na dole strony zakładka: regulaminy.

 #763435  autor: mi80
 16 lis 2014, 23:15
sebusy pisze:słoneczny, o opłacalności nie rozmawiajmy; obal ten mit o "porażce na całej linii" w ofercie #wszystko...
Dobrze, że wreszcie sam to stwierdziłeś: to tylko mit.

W kwestii czy nie zyskają przez to klientów - zyskają, bo póki człek nie będzie potrzebował dokupić pakietu, to się nie dowie tego o czym tu dyskutujemy. Raz się dowie, przeklnie, dokona zmiany po wygaśnięciu starego pakietu i będzie korzystał dalej, bo z tego powodu mało komu zachce się zmieniać sieć.

Co nie zmienia faktu, że wg mnie obecne zasady uruchamiania pakietów są niefajne i VM powinno pójść po rozum do głowy i to zmienić.

 #763437  autor: bazooka
 16 lis 2014, 23:44
No do końca mit nie został obalony, ale regulamin co nieco wyjaśnia i można sobie radzić...jednak to co jest krytykowane w wielu ofertach W4 prepaid ujawnia się w obecnej ofercie Virgin: czyli brak prostoty...
Virgin skończyło się dla wielu wraz z odstawieniem do lamusa: Bez Kompromisów i choć podtrzymywana jest ta taryfa "sztucznie" to wcale na niej zapewne właścicielom nie zależy.
Testują ile są w stanie wyciągnąć: jak dla mnie (bez przeliczania ofert promocyjnych) nie może być atrakcyjna oferta, w której stawka za minutę połączenia wzrosła...o 10gr, wymuszając niejako na użytkownikach by wydawali 19zł na specyficznie korzystny pakiet - pakiet, który nie podpasuje większości korzystających z taryfy BK.
Gdyby pakiet #naszybko działał przez 30dni nie zrezygnowałbym z używania Virgin...a tak pozostał u mnie numer w BK i to do "leżakowania".

 #763450  autor: Zacksu22
 17 lis 2014, 00:25
Podepne się pod temat bo sam szukam czegoś
lepszego niż OFNK.
Widzę na stronie Virgin że ciekawy pakiet jest
3gb za 20 zł.
Starter kupić u mnie w mieście tez da
spokojnie rade. Bo widziałem w paru
sklepach.
No i lejek nawet w tej sieci jest.
Ba nawet na rok czasu!
Dla mnie oferta idealna.
Chyba się w końcu zdecyduje jakiego
operatora wybrać i będzie to Virgin.
Proszę tylko rozwiać moje wątpliwości.
Mianowicie.
Jest tutaj roczna ważność konta?
I ile kosztuje?
Ile kosztują smsy do innych sieci?
Bo w Orange mam po 20 parę groszy.
Dzwonić nie dzwonię wcale albo bardzo
rzadko, więc dzwonienie mnie nie interesuje.
Na zasięgach jakich sieci działa Virgin?
Bo u mnie zasięg Orange ostatnio wariuje w
okolicy.
A nie chciałbym zmieniać operatora co ma
podobny lub identyczny zasięg jak Orange (3G
u mnie zrywa połączenie często, miasto w
jakim mieszkam to 50 tys mieszkańców).
Da się jakoś aktywować np pakiet 3gb
ponownie przed końcem jego ważności /
wykorzystaniem go w całości?
I ostatnie jakie kwoty doładowan są w Virgin?
To tyle z pytań.
Bo miałem brać Klucz Mobile ale nigdzie
starteru z ich sieci u mnie w mieście dostać
nie mogę, z allegro nie będę zamawiać (nie
mam tam konta i zakładać nie zamierzam).
Dodam że chciałbym tylko kupić starter, doładować i móc korzystać. Nie zamierzam podpisywać żadnej umowy z Virgin Mobile (jeden abonament już miałem i nie wspominam za dobrze tego czasu).
Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

 #763453  autor: mi80
 17 lis 2014, 00:45
Sebusy, mit ma to do siebie, że nie trzeba go obalać, bo jest zaledwie mitem. Postawiłeś tezę, której nie poparłeś żadnym dowodem. Jest to zatem tylko i wyłącznie Twoja opinia. Zgadzam się z tym, że to tylko mit.

W mojej ocenie, błędnie przeciwstawiane są stara i nowa oferta. Nowa oferta Wszystko i sposób jej promocji w tym outdoorowej wygląda na opracowaną na przyciągnięcie nowych klientów, zainteresowanie czymś co mogą porównać z ofertami abonamentowymi. Bo to takie abonamenty - wykorzystasz to co dają w pakiecie, to płacisz extra, jak potrzebujesz więcej to raz w miesiącu zmieniasz wybrany abonament. Nowi klienci nie zauważą wzrostu ceny za minutę, bo po prostu starej nie znali. Z kolei dla starych klientów pozostawili stare warunki - 19 gr i bonus 50%. Wydaje mi się to zatem konkretną strategią.

Mam jeden nr, który leży w szufladzie i rzadko z niego korzystam, czasem do Premium SMS-ów, stara taryfa jest do niego idealna. Ale dwóm osobom poleciłem przeniesienie do VM właśnie przez wzgląd na pakiety Wszystko, bo dużo dzwonią, netują, smsują, a nju wychodziło im drożej.

 #763456  autor: słoneczny
 17 lis 2014, 00:50
Zacksu22

Rok ważności konta po doładowaniu od 5zł. Nie ma żadnych płatnych aktywacji RWK.
Koszt sms-a do wszystkich sieci 9groszy w podstawowym cenniku. Nadajniki T-mobile i Play + LTE wyłącznie Play. Pakiety internetowe można aktywować wielokrotnie. Pakiety internetowe nie są odnawialne. Doładowania: 5/10/30/50/100/150 i chyba 300 zł.

Co do reszty wypowiedzi.... Taryfa BK była bardziej pod zwykłe telefony. #Wszystko pasuje jak ulał pod smartfony. Transmisja danych zyskuje na wartości, minuty przestają być już takie ważne w erze komunikatorów.

W tej konfiguracji podstawowa stawka za minute traci na znaczeniu. Co mi po stawce 19/13 groszy w BK, skoro tam 2 GB internetu kosztuje mnie kilkanaście złotych uwzględniając bonus i ponad dwadzieścia złotych bez bonusu.

Robiłem sobie ostatnio statystyki. We #wszystko wykorzystuje średnio 1,5 GB netu, 90 minut i 90 sms. Jakby nie patrzeć BK się nie kalkuluje, a 1,5 GB do smartfona to też nie jest jakaś ogromna ilość. Raczej powoli taki standard. 19zł to dobra oferta, jeśli zamierzamy korzystać z internetu w telefonie i mieć jeden prosty pakiet.

BK byłoby dobre gdyby tam były darmowe do Play. Tak to dla mnie straciło na wartości. Stara taryfa na pewno nie będzie się rozwijać. także jej atrakcyjność w obliczu kolejnych promocji na pewno będzie się nadal pogarszać.

 #763458  autor: Zacksu22
 17 lis 2014, 01:43
@słoneczny to jeszcze jedno pytanie mam.
Jakbym chciał włączyć ten pakiet #pełenluz co jest na stronie Virgin Mobile.
To muszę podpisywać jakaś umowę z Virgin czy wystarczy tylko doładować te 20 zł, wklepać kod o tyle?
Pytam bo w internecie raz piszą tak, a raz tak.
Sam już zgłupiałem.
I to będzie wszystko z mojej strony.
Jednak wybiorę Virgin Mobile niż mam latać i szukać startera z Klucz Mobile.
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

 #763460  autor: 111
 17 lis 2014, 03:52
Zacksu22 nic nie musisz podpisywać, wystarczy wklepać kod.Jak masz smartfona z androidem, to możesz ściągnąć z Google Play apkę do zarządzania kontem i z jej poziomu też możesz aktywować pakiety i innymi usługami zarządzac np.pocztę głosową wyłączyć ,jak Ci niepotrzebna.
  • Strona 23 z 204
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 204
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 204