DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
 #768411  autor: Sig
 07 gru 2014, 09:27
Trudno się do czegoś przyczepić. Jedyne konkurencyjne oferty internetu na kartę, to te z Allegro z Plusem, albo OFnK, choć tam to zależy kto czego potrzebuje (transfer/czas).
Jako normalna i uniwersalna oferta cennikowa PInK wygląda bardzo dobrze. Źle wygląda jej zasięg (nadal masa białych plam i to w miejscach gdzie Plus jest z LTE, a Orange z pozwoleniem itd.), jednakże jeżeli ktoś jest w zasięgu macierzystym Play, to może rozważyć. Myślę, że mocno zastanowiłbym się nad tą ofertą, gdybym nie miał dostępu do kable i był w zasięgu Play, z zastrzeżeniem i świadomością, że będzie mieć zmienne parametry i pewnie będzie działać coraz wolniej (co jest nieuniknione bez rozbudowy/dodatkowych częstotliwości).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #768412  autor: pakierhakierxd
 07 gru 2014, 09:30
Fajnie że dali tą opcję za 45zł bez limitu :) ,już teraz będę miał 3 oferty netu do wyboru jak skończy się umowa z Netią 90 zł mies wrrr (muszę brać tel st.) ,zamierzam wziąc max do 50 nową kablówkę lub właśnie Playa na abo 49,99 lub to na kartę za 45 jako stały dostęp ... ,w Netii mam 10 mb i bardzo częste awarie ...

Pozdrawiam :)
 #768425  autor: greg32gw
 07 gru 2014, 11:04
Zamówiłem w Play ten starter darmowy do sprawdzenia zasięgu. I tu moje pytanie, czy ktoś się orientuje czy z tego startera będę mógł odpalić pakiet no limit za 45zl, oczywiście po uprzednim zasilaniu karty sim?
 #768572  autor: mofom
 07 gru 2014, 19:48
ciekawe kiedy te nowe startery dotrą do punktów play poza wawą.
btw ten 45zł nolimit to miły sposób na likwidację skarbonek na starych starterach: wrzucam 50zł na 60dni i odpalam nolimit 2x45zł. skarbonka spada o 40zł/2miesiące...
ciekawe dlaczego nie działa zmiana oferty - ani przez *163*11#, ani przez play24...
 #768597  autor: adik
 07 gru 2014, 21:23
pytanie czy za ten pakiet nolimit 45 można płacić bonusowymi złotówkami w tej taryfie ?

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #768609  autor: mofom
 07 gru 2014, 22:30
adik, a jak natrzaskać chcesz bonusowe złotówki??? za doładowanie kasa w ponku wpada na główne, a gigabajty za doładowanie są jako gigabajty.
 #768628  autor: adik
 07 gru 2014, 23:27
sugerowałem się tą twoją skarbonką,poprostu żle to zrozumiałem.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #768645  autor: tuchas
 08 gru 2014, 08:41
inaczej byc nie moze.Pytanie jest jedno czy bedzie mozna z latwoscia migrowac ze starej taryfy na nowa bo na ta chwile to nie działa
 #768648  autor: everymen
 08 gru 2014, 09:10
tuchas pisze:inaczej byc nie moze.Pytanie jest jedno czy bedzie mozna z latwoscia migrowac ze starej taryfy na nowa bo na ta chwile to nie działa
Od piątku jest wyjebka systemu w całym Playu. Nie działają kody na zmianę taryfy, nie można też nic zrobić z poziomu Play24.
Ktoś pisał wcześniej, że zadzwonił do BOKu i mu zmienili taryfę. W moim wypadku niestety się nie powiodło;) Awaria systemu i brak nowych starterów w salonach - ładny burdel w tym Playu;P
 #768668  autor: tuchas
 08 gru 2014, 11:46
everymen pisze:
tuchas pisze:inaczej byc nie moze.Pytanie jest jedno czy bedzie mozna z latwoscia migrowac ze starej taryfy na nowa bo na ta chwile to nie działa
Od piątku jest wyjebka systemu w całym Playu. Nie działają kody na zmianę taryfy, nie można też nic zrobić z poziomu Play24.
Ktoś pisał wcześniej, że zadzwonił do BOKu i mu zmienili taryfę. W moim wypadku niestety się nie powiodło;) Awaria systemu i brak nowych starterów w salonach - ładny burdel w tym Playu;P
To prawda do dnia dzisiejszego jest problem z funkcjonowaniem play24 czy to przez www czy kodami ussd
 #768679  autor: mofom
 08 gru 2014, 12:51
może tak ich zaszokowała własna oferta.

btw czy ktoś wysłał maila do boku, żeby mu zmienili taryfę? i czy zmienili? kiedy wysyłka żądania?

pytam bo nie chce mi się wyjmować simkę z routera i rejestrować na play24.
 #768692  autor: adik
 08 gru 2014, 13:36
chyba jest tak jak mówisz nagle dużo osób chce zmienić taryfę i system się wysypał,ciekawe ile czasu im zajmie doprawadzenie play24 do pełnej funkcjonalności.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #768703  autor: everymen
 08 gru 2014, 13:59
Godzinę temu udało mi się zmienić taryfę kodem. Niestety nie działa aktywacja nolimitu na jeden dzień. Nie mogę także doładować konta kodem kupionym na Allegro. Rozumiem, że Play Internet na kartę można zasilać tymi kodami? Albo kolejna wyjebka systemu, albo kod trefny;)

Aktualizacja (15:36):
Udało się aktywować Nolimit jedniodniowy przez Play24;) Internet działa na HSPA+ w telefonie z zawrotną szybkością d:~3 Mbit/s, u:~2 Mbit/s (Poznań, Wilda). Tego startera ze zmienioną ofertą nie mogę doładować nawet na stronie doladowania.play.pl. Wyskakuje informacja "niepoprawny numer telefonu"(sic!). Jak czytam posty na fanpejdżu Playa, to mnie przerażenie ogarnia;) Amatorszczyzna na poziomie 3 ligowego MVNO:P
 #768729  autor: martin76
 08 gru 2014, 16:37
Jednodniowy nolimi to jest rekord swiata. Przeczytajcie jego regulamin. Uruchomienie do 24h od wyslania zgloszenia :D To sa jaja. Czyli chce dzis no limit net to go moge dostac jutro. Oczywiscie wiem z wlasnego doswiadczenia, ze dziala to znacznie szybciej (max czekalem 2-3h na zmiane taryfy np z RWK na MiniMaxa), ale sam taki zapis w regulaminie dla uslugi waznej 24h to niezla siara (bo nie ma juz tu do konca dnia + 24h!!). Czesto wlasnie system Play24 ma rozne bledy i przywieszenia. Sam na POnK LTE 4G nie moge uruchomic SMSem od ponad roku darmowego LTE na 30dni i ostatnio dostalem od nich informacje, ze nie bede mial takiej mozliwosci. Dzial techniczny o tym wie i nic nie umie z tym zrobic. A najlepsze, ze starter na jakim dziala ta usluga to byl dokladnie POnK LTE 4G za 9 zl, a nie starszy ze zmieniona taryfa.
Co by nie mowic to jedyne co w nowej taryfie mi sie nie podoba to brak darmowego LTE na 30 dni, nawet jako opcji platnej np 15-25pln/mc (jednak LTE obciaza mniej siec niz HSPA+) i to ze te jednodonowe pakiety sa stosunkowo drogie - miesiac no limit uruchamiany nimi to ok 120 zl a nadal jest ograniczenie, ze w miesiacu (NIE DNIU !!!) mozna sciagnac 100GB, czyli jak w dwa dni sciagne 100GB to kolejne dni bede jechal juz na lejku. A i ten lejek. 2Mbit/sek UL to jest i dla LTE i HSPA+ czy tylko LTE ?? Nigdzie tego nie moge doczytac jednoznacznie.
Ogolnie jak mi wylacza darmowe LTE na 30dni to sobie zmienie na nowego PInKa i w koncu zuzyje na no limit prawie 400 pln co sie uzbieralo na glownym.
Powinni tez dac opcje rok waznosci konta i bonusow z doladowan za np 50 zl, czyli wysylamy smsa/krotki kod/aktywujemy usluge w Play24 i schodzi z konta 50 zeta, ale za to mamy konto, srodki i transfer wazne rok czasu. Ktos by chcial no limit to i tak by doladowywal.
Brak tez no limitu na wiecej niz jeden dzien np 3 i 7. Ktos, kto az tyle potrzebuje to szybciej sie ograniczy w korzystaniu niz wyskoczy 45pln za max tydzien uzywania no limitu.
osobiscie bardzo mi sie podoba, ze mozna kupic pakiety na roaming danych po EU. Szkoda, ze nie ma na reszte swiata USA,Kanada,Australia itp + wczasowe panstwa Egipt, Tunezja, Turcja, Maroko itp
 #768750  autor: mofom
 08 gru 2014, 17:28
martin76, w regulaminie jest: "Usługa jest aktywowana na okres 24 godzin liczonych od momentu AKTYWACJI usługi" oraz "Aby aktywować usługę należy wykonać jedną z następujących czynności: (...) *111*643*1#" oraz "Aktywacja usługi następuje maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu wykonania jednej z czynności opisanych powyżej." (np. wklepania kodu *111*643*1#).
Czyli 24 godziny nie od momentu wysłania zgłoszenia, a od momentu aktywacji.
Czyli krótko: jest ok, play nie robi Cię w ciu-la.
 #768752  autor: mofom
 08 gru 2014, 17:32
wklepałem *163*11# i "Zlecenie migracji zakonczone pomyslnie. Twoja taryfa zostanie zamieniona na Play Internet na Kartę 9 zl w ciagu 24 godzin". A miałem ponka 19zl nie 4glte.
Zobaczę czy zdążą przed północą: *111*49*1#
ps. 15 minut i już jest! kasa zł i pakiety MB bez zmian.
ps2. ale nolimita 45zł jednorazowego *111*644*1# nie odpala: "Usługa chwilowo niedostępna. Sprobuj pozniej."
ps3. ale bur-del jest niezły. dostałem smsa "Brak srodkow na koncie. Doladuj teraz bez kosztow transmisji na zero.play.pl" mimo ładnej skarbonki. Ale *101# raportuje prawidłowo i internet też hula ok. W play24 mam już nową taryfę i nowe pakiety.
ps4. przez Play24 dało się uruchomić włączenie jednorazowego nolimita za 45zl: stan: w trakcie zmian.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2014, 20:40 przez mofom, łącznie zmieniany 2 razy.
 #768757  autor: adik
 08 gru 2014, 17:52
na tą taryfę można przechodzić tylko z taryf internetowych czy z każdej ?

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #768758  autor: qcom
 08 gru 2014, 17:56
@mofom W play czasami po zmianie taryfy trzeba poczekać do północy zanim będzie możliwość włączenia pakietów.
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10