DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #768748  autor: SomalijskiWluczega
 08 gru 2014, 17:27
nie myślałem, że napiszę cokolwiek dobrego o telefonii komórkowej ojca rydzyka ale...

Dla wyznawców tego Pana telefonia poprawiła ofertę....
Standardowy cennik to:
9gr/min brutto za połączenie do klientów z wnaszejrodzinie
17gr/min brutto na numery stacjonarne
27gr/min brutto do pozostałych pl sieci
do tego darmowe połączenia do radia maryja i tv trwam (a więc nic ciekawego dla zwykłego klienta)
jak doładuje się za 50zł ma się 50minut do każdej sieci pl za free - to było i nic ciekawego to nie było.
A co jest od 2 grudnia?
Pakiety internetowe ważne 30dni: 120MB za 7zł, 1GB za 10zł i 2GB za 16zł (też nic ciekawego - konkurencja ma lepsze oferty)
To co mnie zaskoczyło to pakiet 2000 minut do każdej pl sieci na 30dni za 30zł jeśli się w tym samym czasie da 2 pakiety za 30zł to ma się 4000 minut na 60dni itp (ilość minut i ważność pakietów się kumuluje) Mało tego jak do 31 stycznia 2015 roku się zakupi 1 pakiet 2000 minut drugi dostanie się w prezencie - czyli można gadać 60dni za 30 zł...
"Do pełni szczęścia" brakuje nielimitowanych smsów i mmsów do każdej pl sieci komórkowej za 9zł a nad ofertą można by się zastanowić czy tego nie wziąźć - szczególnie że ważności konta mają dość ok...5zł 90zł, 25zł 180dni i 50zł 365 dni...

Także obecnie tej ofercie w skali 1 do 6 daje 4.. - czyli dość dobrze...
wnaszej rodzinie nie przebije oferty redbullmobile energy (starter 5zł) gdzie za 20zł na 30 dni dają no limit na pl numery stacjonarne i komórkowe, nie przebije też nju na kartę (19zł no limit komórki i 10 zł no limit stacjonarne), nie przebije też play minimaxa (za 29zł no limit stacjonarne i komórkowe (na 30 dni - wiadomo) bo minimax ma też no limit smsy i mmsy do każdej pl sieci za 9zł na 30 dni - mają też lepsze pakiety internetowe)..

Ale....
Spokojnie mogę wnaszejrodzinie.pl dać czwarte miejsce...
Nie sądziłem że pochwalę wnaszejrodzinie, ale....
Pochwalę... :roll:
 #768755  autor: Sig
 08 gru 2014, 17:45
Bardzo solidna i przejrzysta oferta.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #768799  autor: tuchas
 08 gru 2014, 20:04
30zł za 2tyś minut to koszt minuty 0,015 gr :) jeszcze ważność pakietu np. 365 dni i świetna oferta :)
 #768825  autor: słoneczny
 08 gru 2014, 21:23
A jak jest taktowany net, czy jest lejek i dostęp do LTE?
Same atrakcyjne minuty to dziś już trochę mało.
Oferta może nienajgorsza, ale mocno spóźniona.
 #769726  autor: SomalijskiWluczega
 12 gru 2014, 17:02
i już ojciec rydzyk stwierdził że 2GB za 16zł to za mało i zwiększył cenę o 1zł czyli do 17zł na 30 dni...
Ehm - macie rację, że w rodzinie najlepiej wychodzi się na zdjęciu....
 #769738  autor: SomalijskiWluczega
 12 gru 2014, 17:43
słoneczny pisze:A jak jest taktowany net, czy jest lejek i dostęp do LTE?
Same atrakcyjne minuty to dziś już trochę mało.
Oferta może nienajgorsza, ale mocno spóźniona.
Słoneczny,
Dowiedziałem się z BOK wnaszejrodzinie.pl, że pakiety internetowe są rozliczane co 1kB, największy pakiet wzrósł o 1zł do 17zł za 2GB na 30dni,
Co zaś tyczy się pakietu 2000 minut to promocja jak zakupisz 1 pakiet za 30 zł dostaniesz drugi pakiet 2000 minut do każdej sieci pl i w ten sposób będziesz miał pakiet ważny 60dni ten zapis mnie zmylił, czas pakietów się nie kumuluje.
Jak zakupi się np od razu 2 pakiety minut danego dnia to te łącznie 4000 minut nie będą ważne 60dni tylko 30dni.
I tu jest kolejny haczyk w telefonii ojca rydzyka.

Jedynie to rozliczanie pakietów internetowych co 1 kB jest dobrym rozwiązaniem.
Co zaś tyczy się technologii LTE - wnaszejrodzinie.pl nie można jeszcze z tego korzystać...
 #769833  autor: NokiaUser
 12 gru 2014, 21:40
Czy te darmowe połączenia do TV Trwam i Radia Maryja były już wcześniej w tej sieci?

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia
 #903932  autor: areksz
 07 sty 2017, 00:26
Krótki test usługi:
usługi w NR są lepsze niż w plus karta.
Mam zawieszenie połączenia itd o czym w Plusie można pomarzyć :)
Karta według moich obserwacji jest VIPem w sieci Plusa, tam gdzie identyczny telefon z kartą Plusa gubił zasięg ta tkwiła w sieci.
Przenieść numer teraz można w Skok Stefczyka, bez problemu i bez nagabywania na ich produkty. Tylko trzeba poprosić o wydanie karty SIm na miejscu, pocztą proces trwa 2 tygodnie! Wysyłają kartę sim zwykłym listem,po jej otrzymaniu telefon do bok i jesteśmy w u nich.!
Według mnie oferta bezpieczniejsza niż Plusa, gdyż nie ma video stramingu tylko normalnie LTE, cena też jest tańsza niż ma to Plus. Stacjonarne i komórkowe, internet 4GB oraz MMSy i Smsy to wszystko za 30 PLN.
Zasięg Plusa.