DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 56
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 56
 #776333  autor: Emsi
 08 sty 2015, 15:13
Ta oferta to miazga! Szkoda tylko, że na razie nie widzę opcji przenoszenia numeru. Wczytuję się w szczegóły, ale już mi się podoba. Szukam haczyków i kruczków, widzicie coś?
 #776334  autor: user_delete27
 08 sty 2015, 15:15
2. Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez Operatora w celu świadczenia Usług Telekomunikacyjnych, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług Operatora, jak również dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Operatora samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami, jak również na potrzeby prowadzenia analiz gospodarczych.

3. Dane osobowe Użytkowników mogą być udostępniane współpracującym podmiotom, uprawnionym organom oraz biurom informacji gospodarczej, jak również instytucjom zajmującym się dochodzeniem należności, w tym przedsiębiorcom zajmującym się windykacją i obrotem wierzytelnościami oraz ich pełnomocnikom.
Takich cudów nie widziałem nigdzie. Ewentualnie jestem ślepy i nie doczytałem drobnego druczku.
A już na pewno u innych opów można nie zgodzić się na przetwarzanie danych.
 #776337  autor: andrzejgolota
 08 sty 2015, 15:32
Wygląda na pierwszy rzut oka fajnie, ale jak zwykle trzeba poczekać aż się wiele wątpliwości wyjaśni. Regulamin pisany na kolanie, przy ofertach sporo "niedoformułowań".
1. Ważność konta
2. Pakiety minut - obejmują stacjonarne czy nie
3. Nie ma pewności na czyim zasięgu lecą
4. Nie wiadomo które pakiety można ze sobą łączyć a które nie
5. Dziwne sformułowania a propos sposobu doładowań
6. Dane osobowe - dość dziwnie to wygląda, trochę jak w ofercie post-paid a nie pre-paid

Starter do testowania zamówiony ale jak ktoś ma numer główny na jakim mu zależy, to nie leciałbym tam z przenoszeniem na łeb i na szyję. To, że oferta na pierwszy rzut oka atrakcyjna, to jedno, ale nie powinno się też zapominać jaką amatorką wykazali się przez ostatnie dwa lata.
 #776339  autor: adik
 08 sty 2015, 15:35
oferta ultra nierealistyczna,zwłaszcza te darmowe rozmowy i smsy wewnątrz sieci bez doładowania.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #776340  autor: Blank
 08 sty 2015, 15:36
Teraz też się tak skończy. Za max kilka dni informacja, że zamówienia starterów to była pomyłka systemowa.
W taką ofertę ciężko uwierzyć. Choć z drugiej strony brak takich informacji jak np. Ważność Konta

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #776346  autor: 111
 08 sty 2015, 15:48
Zamówione.Na razie na testy i do internetu a jak wszystko będzie OK i nie będą zmieniać nieoczekiwanie i często cennika i promocji jak to czyni Lyca ,to przeniosę główny numer,bo na tą chwilę oferta naprawdę miażdźy.
Na razie jednak poczekam,potestuję,bo to wszystko wygląda za pięknie po prostu.
Nie wiem jak oni mają zamiar z takimi rewelacyjnymi stawkami i pakietami wychodzić na swoje,też podejrzewam,że za długo to ten cennik się nie utrzyma,bo to jednak wirtual.
Gdyby taką ofertę wprowadził op infrastrukturalny to by oznaczało nową wojnę cenową ,a tak to nie wiadomo jak długo ten piękny sen potrwa.
 #776348  autor: Emsi
 08 sty 2015, 15:55
Z tego co mi mówili znajomi, którzy siedzą w UK, to tam oferta Vectone jest również mocno konkurencyjna. Z resztą nawet na stronce brytyjskiego Vectone były jakieś połączenia po kilka pens. Jedynie na co nadają to BOK. :)
 #776349  autor: Niezgodna7
 08 sty 2015, 16:00
Ee.. Ja tam to widzę jako bujda na resorach.
Pożyjemy - zobaczymy
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #776350  autor: Emsi
 08 sty 2015, 16:04
No może ... Np. doładowanie za 100zł wydłuża ważność o 30 dni. ;-)
A tak serio to największa zagadka, pierwotnie miało być tak, że zdarzenie wydłuża o 30 dni lub 3 miesiące. Ktoś może pamięta?
 #776354  autor: 111
 08 sty 2015, 16:37
@Emsi przy takich stawkach cennikowych to raczej będzie standardowe za 25-30 zł 30 dni wychodzące, za 50 zł 2-3 miesiące.
Przypuszczam,że może też być naliczanie minutowe,ale przy stawce 5 gr. za min. to nie ma praktycznie znaczenia.
Ciekawe jak z netem będzie czy ruch będzie szedł przez ich serwery w UK jak ma Lyca,czy przez polskie.
 #776357  autor: Emsi
 08 sty 2015, 16:42
Z tego co napisane jest w zakładce FAQ, można wywnioskować, że będzie możliwość przeniesienia numeru.
 #776360  autor: 111
 08 sty 2015, 16:49
@Emsi z przeniesieniem jak już wcześniej pisałem, lepiej poczekać, potestować na darmowym starterze i obserwować rozwój sytuacji.
A możliwość przenoszenia numerów muszą zapewnić, bo tego wymaga polskie prawo telekomunikacyjne.
A Calm7 jak zwykle sceptyk,choć przyznam, że ja na razie też z dużą dozą ostrożności podchodzę do tematu.
 #776363  autor: Emsi
 08 sty 2015, 16:55
I tak nie zamierzam przenieść swojego złotego, a nawet platynowego numeru do żadnego MVNO.
Tym bardziej, że Vectone już przed startem pokazała się z nieprofesjonalnej strony. Poza tym testy. W UK narzekają na jakość i na BOK. No i najważniejsza sprawa, zobaczymy czy zamówione przez nas SIM-ki w ogóle do nas dotrą ... ;-)
 #776364  autor: 111
 08 sty 2015, 16:57
Mi nawet potwierdzenia na e- mail nie przysłali do tej pory.
 #776366  autor: Emsi
 08 sty 2015, 17:07
Chyba nikt nie dostał. Na fejsie również cisza. :-) Od początku powiewa amatorszczyzną, także ja widzę to tylko na drugą SIM-kę, z której nie będzie się robiło skarbonki. Firma zarejestrowana jako kancelaria prawnicza :) , dobrze, że chociaż adres jest, a nie skrytka pocztowa.
 #776368  autor: 111
 08 sty 2015, 17:27
Początki bywają trudne.Po czynach ich sądzić będziemy.
Wyczytałem,że pakiety mają być samoodnawialne, ale z opcją wyłączenia tej cykliczności.
I na szczęście doładowania mają być dostępne w punktach stacjonarnych a nie jak w tym poronionym Mobile Vikings, tylko przez internet.
 #776371  autor: DanielR
 08 sty 2015, 17:33
Jak dla mnie najważniejsze kwestie w tej chwili, to:

1. Ważność konta.
2. Taktowanie cennikowych połączeń głosowych.

Mnie się nie śpieszy. Poczekam sobie parę miesięcy, aż chętni testerzy przeorają ten wynalazek. Bo pomimo ciekawiej oferty, wciąż nie mam do nich zaufania. Obawiam się, że to będzie kolejna prowizorka w stylu Lebary.

Z drugiej strony niby to MVNO, ale w końcu na infrastrukturze T-Mobile. Czy różowi pozwoliliby sobie na utrzymywanie takiej amatorszczyzny...

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
  • Strona 18 z 56
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 56
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 56