DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 33 z 204
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 204
 #775895  autor: Ryszard Lubicz
 06 sty 2015, 16:50
Chciałem sobie zrobić taki test jak to wygląda z przeniesieniem numeru do Virgin. Zakupiłem starter tuBiedronka. Przeniosłem go do Virgin. Wszystko sprawnie i szybko - cały proces trwał 7 dni od złożenia przez net wniosku o przeniesienie.

Grażynko wybacz...
 #775901  autor: Ryszard Lubicz
 06 sty 2015, 17:06
Wiesz teraz był taki dziwny okres - wolne, nie wolne , więc poczta dłużej chodziła.

Grażynko wybacz...
 #775964  autor: passat99
 06 sty 2015, 20:10
Witam, któregoś pięknego dnia wstapilem do kolportera kupić gazete i pani wszystkim klientom oferowała starter Virgin!! , jako że ja używam tej sieci poinformowałem panią że już mam i przy okazji wziąłem doładowanie, na co ona prawi że chyba jestem pierwsza osoba co u niej takie doładowanie kupiła! Uspokoiłem ja mowiac że już nie długo będzie pewnie miala więcej klientów bo oferta jest dobra i siec się reklamuje ;) co do przenoszenia numeru, moja żona się przynosiła do VM i było dość szybko, podpisała kwity, skan dowodu wysłaliśmy e-mailem odbyło dość profesjonalne.
 #776042  autor: Ryszard Lubicz
 07 sty 2015, 09:19
Mam pytanie. Wykonałem pierwszą rozmowę na nowej karcie VM. Czyli karta została aktywowana. Teraz aby karta była ważna rok czasu muszę doładować min. 5 zł? Nie mam włączonego żadnego pakietu, czy przez 365 dni będę miał w tej podstawowej taryfie darmowe smsy czy dopiero w tej za 19 zł?

Grażynko wybacz...
 #776052  autor: Rysiob
 07 sty 2015, 10:09
Słuchajcie mam pytanie - czy w przypadku przenoszenia numeru do Virgin, dostaje się obecnie pakiet za 19 zł pierwszy raz za darmo?
 #776056  autor: wasylek
 07 sty 2015, 10:59
Rysiob pisze:Słuchajcie mam pytanie - czy w przypadku przenoszenia numeru do Virgin, dostaje się obecnie pakiet za 19 zł pierwszy raz za darmo?
tak, tylko promocja musi tego dnia być jest aktywna. Po aktywacji karty należy wbić kod sieciowy na aktywacje tej promocji, a później należy doładować konto.
 #776161  autor: Maciej Loret
 07 sty 2015, 19:19
Witam,

dodarła do mnie w końcu karta SIM zamówiona w promocji za 1zł. W międzyczasie jednak trochę zmieniły się plany. Czy karta (data ważności na pudełku 31.12.2018) może poleżeć do maja/czerwca i dopiero wówczas ją aktywować? Coś wówczas stracę?

Na czym polega aktywacja tej karty? Wystarczy włożyć do telefonu bez SIMlocka i uruchomić go? Czy trzeba wykonać połączenie albo doładować?
Od kiedy liczy się moment rozpoczęcia odliczania 365 dni na połączenia wychodzące? Od momentu aktywacji, wykonania pierwszego połączenia czy jeszcze czegoś innego?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #776245  autor: wasylek
 07 sty 2015, 23:08
Maciej Loret pisze:Witam,

dodarła do mnie w końcu karta SIM zamówiona w promocji za 1zł. W międzyczasie jednak trochę zmieniły się plany. Czy karta (data ważności na pudełku 31.12.2018) może poleżeć do maja/czerwca i dopiero wówczas ją aktywować? Coś wówczas stracę?

Na czym polega aktywacja tej karty? Wystarczy włożyć do telefonu bez SIMlocka i uruchomić go? Czy trzeba wykonać połączenie albo doładować?
Od kiedy liczy się moment rozpoczęcia odliczania 365 dni na połączenia wychodzące? Od momentu aktywacji, wykonania pierwszego połączenia czy jeszcze czegoś innego?
Już chyba po promocji, i po aktywacji konto będzie ważne 30 dni.
Do 31.12.2014 należało aktywować aby otrzymać doładowanie 5zł które przedłuża konto o 365 dni oraz pakiet który kosztuje normalnie 19zł na 30 dni.
 #776257  autor: maxplastic
 07 sty 2015, 23:42
Trochę to wszystko jest skomplikowane ale wydaje mi się, że to wygląda tak: Jest promocja gdzie dostawaliśmy pakiet Pełen luz po doładowaniu za 5zł. Kupowaliśmy starter za piątkę, wpłacaliśmy drugą i pakiet za 19zł gratis. To miało być pierwotnie do końca roku, ale przedłużyli o miesiąc. Natomiast ta z Paypalem też dawała pakiet gratis do końca roku, natomiast teraz już go nie ma, za to na koncie zostanie te 10zł, które było w prezencie. Tak pisali na facebooku. Więc możesz pewnie zostawić i wykorzystać tę dychę, ale dużo Ci to nie da albo kupić następny starter za 5zł i jeszcze załapać się na darmowy pakiet Pełen luz. Tak to rozumiem.

Aktywacja karty polega na wykonaniu pierwszego połączenia. Natomiast ważność konta na 365 dni jest chyba zawsze, niezależnie od startera, czasu zakupu i promocji. Wydaje mi się, że to jeden z głównych atutów Virgin i nie słyszałem, żeby to zmienili. Przedłużenie ważności konta następuje od momentu doładowania. Ta dycha, która jest na starcie chyba daje miesiąc ważności, kolejne doładowanie już rok.
 #776271  autor: martin76
 08 sty 2015, 01:53
Mam starter z promocji PayPal za 1 zl aktywowany wczoraj. Aktywacja polega nawet tylko na probie wykonania polaczenia. Nie musi sie polaczyc. Mozna np na swoj drugi telefon zadzwonic i sie rozlaczyc. Pakiet za 19zl sie wlaczyl. Doladowanie 5 zl przyszlo po jakis 30 min. Waznosc na wychodzace rok czasu. Waznosc pakietu za 19 zl 30 dni. Czyli lacznie na koncie glownym jest 10zl, waznosc na wychodzace 365 dni i do tego pakiet za 19 zl (sms,100min,2gb) na 30dni.

edit---------
potwierdzone na dwoch numerach z promocji Paypal za 1 zl. Jedna karta nano sim druga zwykla/micro sim.

Przyspieszenie automatycznego doladowania za 5 zl. Wykonac polaczenie na ten numer. Oczywiscie mozna z niego zadzwonic, ale cos zejdzie z konta. Wiec jak ktos chce cale 10 zloty to po wsadzeniu nowej karty do telefonu:
- wybrac numer na swoj drugi telefon i go nie odebrac
powinien przyjsc sms "witaj w Virgin...."
- oddzwonic na numer virgin i odebrac.
najpierw sms " Od 1.07.14 Klienci...."
poznej informacja (nie sms) ze konto doladowane 5 zl i wychodzace rok wazne
nastepnie sms " teraz korzystasz z pakietu #wszystko19..." oraz, ze to na 30 dni
i sms o zdjeciu blokady premium " Blokada Premium zostala wylaczona"
 #776355  autor: m.sta
 08 sty 2015, 16:37
Jestem po artykule o przenośności numerów.

I bardzo mnie zdziwił tak słaby wynik VM. Po tak dużej kampanii reklamowej liczyłem że im przybędzie co najmniej 20000 - 30000 tyś a tu tylko 6 tyś... Wiadomo do tego dochodzą nowe aktywacje ale nie liczę na to żeby było ich chociaż tyle co przeniesionych numerów.

Czarno to widzę, nawet ta akcja promocyjna im się nigdy nie zwróci biorąc pod uwagę to ze połowa klientów to dzieciaki ładujące po 5 zł na rok, albo takie sępy którzy kupują startery by wykorzystać bonusy i idą w cholerę.
 #776369  autor: Emsi
 08 sty 2015, 17:27
Część osób wkurzyła się na nich po wycofaniu się z taryfy "Bez kompromisu". Bardziej przykuwały oko stawka 0,19zł i bonus +50%. Poza tym nie każdemu pasują multipakiety, w których jest wszystko 3w1, no i w dalszym ciągu brak zaufania do MVNO.
 #776372  autor: 111
 08 sty 2015, 17:33
Większość ludzi nawet nie wie co to MVNO,więc jak tu mówić o zaufaniu.
 #776449  autor: darek638
 08 sty 2015, 21:35
m.sta pisze:Po tak dużej kampanii reklamowej liczyłem że im przybędzie co najmniej 20000 - 30000 tyś
20-30 milionów po jednej akcji? Trochę wygórowane masz oczekiwania.

Nigdy więcej Play.
 #776452  autor: słoneczny
 08 sty 2015, 21:41
m.sta pisze:Jestem po artykule o przenośności numerów.

I bardzo mnie zdziwił tak słaby wynik VM. Po tak dużej kampanii reklamowej liczyłem że im przybędzie co najmniej 20000 - 30000 tyś a tu tylko 6 tyś... Wiadomo do tego dochodzą nowe aktywacje ale nie liczę na to żeby było ich chociaż tyle co przeniesionych numerów.

Czarno to widzę, nawet ta akcja promocyjna im się nigdy nie zwróci biorąc pod uwagę to ze połowa klientów to dzieciaki ładujące po 5 zł na rok, albo takie sępy którzy kupują startery by wykorzystać bonusy i idą w cholerę.
To tak nie działa. Żeby przenieść numer trzeba najpierw zakończyć abonament albo wykorzystać wszystkie środki w prepaid, a kampania w tv zakończyła się dopiero na początku grudnia. Nikt normalny na łeb na szyję, nie przenosi numeru. Efekt tych reklam będzie można ocenić za pół roku. Prawie 4 tyś przeniesionych numerów w 4 kwartale, to nie jest tak tragicznie, choć nie jest to też oczywiście żaden sukces. Virgin nadal reklamuje się w radio, więc widocznie jakąś dalszą strategię mają.
 #776469  autor: Maciej Loret
 08 sty 2015, 22:32
maxplastic pisze:Natomiast ta z Paypalem też dawała pakiet gratis do końca roku, natomiast teraz już go nie ma, za to na koncie zostanie te 10zł, które było w prezencie. Tak pisali na facebooku. Więc możesz pewnie zostawić i wykorzystać tę dychę, ale dużo Ci to nie da albo kupić następny starter za 5zł i jeszcze załapać się na darmowy pakiet Pełen luz. Tak to rozumiem.
[...]
Aktywacja karty polega na wykonaniu pierwszego połączenia. Natomiast ważność konta na 365 dni jest chyba zawsze, niezależnie od startera, czasu zakupu i promocji. Wydaje mi się, że to jeden z głównych atutów Virgin i nie słyszałem, żeby to zmienili. Przedłużenie ważności konta następuje od momentu doładowania. Ta dycha, która jest na starcie chyba daje miesiąc ważności, kolejne doładowanie już rok.
To może inaczej, bo wymiana emaili z CMOK Virgin Mobile wygląda jak rozmowa ze ślepym o kolorach...
Mam kartę SIM z promocji Paypal za 1zł.
Chcę ją aktywować, najlepiej bez żadnych kosztów. Wg osób piszących na forum Virgin Mobile (https://forum.virginmobile.pl/site/category/1# -> Aktywacja), wystarczy nawet włożyć kartę do telefonu. Czy to prawda, a jeśli nie, to jak bez kosztów aktywować kartę?
Po aktywacji w ciągu 29 dni, doładowuję przez internet za 5zł i karta idzie do szuflady. Na przełomie maja/czerwca, kartę wyciągam, wsadzam do telefonu... i pytanie brzmi ile pieniędzy jest na koncie? 5zł? 10zł? 15zł? 24zł? Jeszcze inna kwota?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #776470  autor: martin76
 08 sty 2015, 22:45
masz moj poprzedni troche wyzej...
  • Strona 33 z 204
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 204
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 204