DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 56
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 56
 #777762  autor: JacekK
 14 sty 2015, 08:54
A pisząc o jakości Vectone w innych krajach, piszecie o przykładach połączeń międzynarodowych? Czy tak samo jest również w przypadku połączeń krajowych?

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #777763  autor: bazooka
 14 sty 2015, 09:01
mvno-gsm_pl pisze:Po prostu gdy minie data na opakowaniu, nie można sobie wybrać startera z konkretnym numerem, bo ten zostanie przypisany do karty SIM dopiero po jej aktywacji (tak jest w Lycamobile, więc to nic niezwykłego). Myślę, że temat daty ważności to akurat nic w porównaniu z innymi niedociągnięciami(delikatnie mówiąc). Mam tu na myśli głównie nielogowanie się kart
No to już bardziej do mnie dociera, jednak jak można spokojnie o tym dyskutować, skoro karty się nie logują :?: Czy to jest związane z brakiem startu operatora - i jeśli w końcu "wystartuje" to się zalogują :?:

Hrycko, niesamowite co piszesz... Myślę, że Polacy korzystający z MVNO a bynajmniej testerzy nie załadują w ciemno jakiejś niestworzonej kwoty i nie będą w jakikolwiek bronić tej sieci i zachęcać kogokolwiek do jej używania w przypadku takich warunków świadczenia usług telekomunikacyjnych...
Boję się o to tak jak w innych tematach daje się wyczuć poszukiwania wszystkiego co tanie, a w ogóle nie branie pod uwagę jego jakości, to samo dotyczy się kupowania smartfonów za 200zł i wciskania na forach, że niczym nie ustępuje taki wyrób choćby tych z klasy średniej.
Oby nikt nie zwariował i nie wypisywał głupot, że takie coś się mimo wszystko opłaca (mam na myśli to co pisze Hrycko), bo to by była tragedia i wstyd...
Bądźmy mądrzejsi, nie pozwólmy funkcjonować takiej pseudo sieci w Polsce.
Apeluję: potestujcie małym kosztem i wywalcie te startery jeśli tak będzie i nikogo nie namawiajcie do dalszych testów, bo na razie zakrawa mi to na "telekomunikacyjną profanację".
 #777766  autor: Hrycko
 14 sty 2015, 09:08
@mvno-gsm.pl Tak, w sieci dochodzi to śmieszne nakładanie się linii, jakby stacje radiowe na jednej częstotliwości. Nie wiem czego używają do połączeń, ale sznurek i puszka to lepsze rozwiązanie ;) Ale oczywiście nie zawsze tak bywało, średnio co drugie połączenie, choć pierdy są zawsze
 #777771  autor: Niezgodna7
 14 sty 2015, 09:39
Loopo, grzebią, albo się zwijają
;- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #777784  autor: Emsi
 14 sty 2015, 10:33
Vectone Mobile Polska facebook pisze:opcja przeniesienia numeru będzie i niedługo pojawi się informacja na ten temat na stronie internetowej. Ważność konta to 90 dni. Obsługa klienta na razie jest dostępna tylko w języku angielskim, niedługo dołączy do naszego zespołu polski konsultant.
Vectone Mobile Polska facebook pisze:karty SIM będą w Polsce już niedługo dostarczone zostaniecie poinformowani o tym drogą e-mailową.
Chyba te dwie co doszły, to jakiś przypadek. :)
 #777791  autor: Niezgodna7
 14 sty 2015, 11:09
Jak zmienią, to raczej jedynkę dopiszą - będzie 15gr za minutę. A w pakiecie - po 5gr wyjdzie minuta.
Tak bym to widział, realniej patrząc rzecz mówiąc.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #777792  autor: LOOPO
 14 sty 2015, 11:11
Calm7 pisze: albo się zwijają
;- )
To była moja pierwsza myśl, ale napisałem tylko "grzebią" aby nie zasmucać napalonych (i siebie też) ;)
Ps. Teraz zobaczyłem, że za każdą próbę połączenia z Bok policzyło mi 1 sekundę. Po chwili od mojego poprzedniego komentarza wróciła "stara" wersja.
 #777865  autor: Emsi
 14 sty 2015, 15:44
Vectone Mobile Polska facebook pisze:Jeśli zamówiłeś przed czwartkiem (8. stycznia) to Twoja karta należy jeszcze do starej promocji i usług. Mamy nowe, tak samo jak nowe oferty i pakiety. Jeśli chcesz korzystać z naszych usług proszę zamów darmową kartę SIM i wtedy nie będzie problemu z działaniem
Sorry, ale ja już się pogubiłem. :D Wysyłają karty ze starej promocji, w dodatku promocji widmo, bo sieci niedziałającej. Ale jak wyślą nowe karty z UK (choć tam nie wiedzą nic o starcie w Polsce), to już się zalogują do sieci? :D
 #777875  autor: 111
 14 sty 2015, 16:18
Hmm...szczerze napisawszy to ten cały informacyjny misz-masz,w połączeniu z doświadczeniami kolegi @Hrycko za dobrze nie wróży na przyszłość.
Ale poczekamy,potestujemy i wyrobimy sobie osąd.
Na razie czekam cierpliwie na starter.
 #777880  autor: adik
 14 sty 2015, 16:27
wszyscy czekamy, "może" w przyszłym tygodniu ruszą z ofertą jak dojdą te simki.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #777886  autor: JacekK
 14 sty 2015, 16:42
@ Emsi

To faktycznie dziwna sprawa. Oznaczałoby że szczęśliwcy, którzy dostąpili zaszczytu posiadania karty SIM muszą zamówić raz jeszcze, bo zostały wysłane nie te, co trzeba. Cóż, może będzie można je drogo sprzedać jako kolekcjonerski rarytas, gdyż w Polsce pewnie takich jest maksymalnie kilka ;)

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #777888  autor: 111
 14 sty 2015, 16:50
@mvno-gsm_pl to samo pomyślałem.
Takie "białe kruki" faktycznie mogą być sporo warte.
 #777895  autor: cyanoone
 14 sty 2015, 17:22
Zadałem im pytanie na FB i odpisali, że będą działać na T mobile, czyli nic się nie zmieniło.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #777900  autor: Emsi
 14 sty 2015, 17:37
Obrazek

No i niby potwierdzili stawkę 5 gorszy, choć z drugiej strony w odpowiedzi uniknęli zarzutu kruczków, haczyków etc. W dalszym ciągu nie wiem czy to stawka pakietowa, ale tak podpowiada logika.

Natomiast kontakt z anglojęzycznym BOK mija się z celem. Nie dość, że nie wiedzą nic o starcie Vectone w PL, to jeszcze podali zupełnie sprzeczną odpowiedź z polskim fanpage w kwestii ważności konta.
 #777907  autor: JacekK
 14 sty 2015, 18:01
Nadal nie napisali na FB kiedy pierwsza osoba będzie mogła skorzystać z usług

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
  • Strona 24 z 56
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 56
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 56