DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 56
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 56
 #778696  autor: bobiwr
 17 sty 2015, 20:56
Też zamówiłem kartę Ve... , nawet 2. Nie pytajcie po co, bo będę musiał przyznać się do... "owczego pędu". :(
Również wczoraj przyszedł mail z potwierdzeniem.
I tak sobie myślę o tych "szczęśliwcach", co to już dostali karty "awansem"... I tylko oni!!! Co wiecej - o ile dobrze zrozumiałem, to dostali od razu karty Bez powiadomień?! Może się czepiam, ale pachnie tu ściemką. Operator by wysłał tylko parę kart?!
 #778698  autor: Emsi
 17 sty 2015, 21:01
Możliwe, że karty wysłali z UK (tego nie udało się ustalić), a tamtejsi konsultanci podobno byli zaskoczeni, że w Polsce ma ruszyć Vectone - także mają tam niezły bur...bałagan. :mrgreen:
Przy opcji zamawiania wcześniejszych kart, były opcje Mr, Mrs, a teraz są już Pan, Pani.
Nie wiem czy obrałem dobry trop, ale politykę tej sieci ciężko zrozumieć. :-)
 #778701  autor: DanielR
 17 sty 2015, 21:26
Emsi pisze:Nie wiem czy obrałem dobry trop, ale politykę tej sieci ciężko zrozumieć. :-)
To tak, jak z angielskim humorem... :lol:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #778866  autor: Emsi
 18 sty 2015, 15:48
Chyba znalazłem odpowiedź, na pytanie, którego Vectone tak bardzo unika na swoim fanpage. Mianowice stawka 0,05zł. Jak można wyczytać z poniższego artykułu, Vectone działa na tej zasadzie w każdym kraju, w którym jest. Można więc przypuszczać, ze atrakcyjna stawka również będzie promocją wymagającą dwukrotnego doładowania w określonym terminie, określoną kwotą.

Sam start (niby już oficjalnie wystartowali, ale jeszcze ich nie ma), już nakreśla nam "profesjonalizm" firmy, lub raczej zupełny brak profesjonalizmu. No ale o tym wszystkim w poniższym artykule. Ja sam zamierzam wsadzić SIM do telefonu, doładować max. 10zł i przetestować, choć jestem co raz bardziej pewny, że to jedna wielka szmira. :mrgreen:

Radzę przeczytać uważnie, każdemu napalonemu na ofertę Vectone:

http://blog.telekomunikacja.org/nie-wsz ... ie-swieci/

PS. Ciekawe, czy komuś z nas też się przydarzy przygoda, że trzeba będzie iść na pocztę dopłacić za przesyłkę, bo Vectone naklei nieodpowiedni (tańszy znaczek). :-)
 #778883  autor: marcz123456
 18 sty 2015, 16:21
No to firma na naszym (Polskim) poziomie. Ciekawe czego aż tyle im zajęło u nas wystartować.
 #778898  autor: lee
 18 sty 2015, 17:18
No to jak się rypną na znaczku to sami będą odbierać tą kartę sim xd
 #778906  autor: Emsi
 18 sty 2015, 17:52
Ważne, jakby komuś nie chciało się czytać wklejonego przeze mnie artykułu, to przestrzegam przed przenoszeniem numeru do Vectone. Choć to chyba logiczne dla każdego trzeźwo myślącego czytelnika tego forum lub osoby ogarniętej. ;-)
 #778940  autor: data17
 18 sty 2015, 20:19
czytalem ten artykul wczesniej ktos dal link pod artykulem na stronie glownej :P
ale fakt przenosic numer od razu widzac oferte na stronie www to totalna glupiota, ale z tego co widze na ich fejsie to wiele osob ubolewa nad tym, ze nie mozna jeszcze przenosic :D
 #778967  autor: Emsi
 18 sty 2015, 21:58
MVNO nie jest złe, ale kiepskie MVNO to co innego. ;-) Chyba wiele osób spodziewa się czegoś w stylu Virgin, gdzie wszystko będzie elegancko działało (bo to międzynarodowi operatorzy). Tym czasem chyba lepiej troszkę więcej zapłacić (np. w Kluczu) i płacić za jakość, gdzie też jest tanio, a operator sprawdzony, niż płacić rewelacyjnie mało (a to się jeszcze okaże) za dziadostwo. Sam korzystam z Plejaka z oszczędności, który odstaje jakością (zdania podzielone), ale takiej tragedii żebym musiał uciekać nie ma. Poza tym główny numer chcę mieć w W4, ale mam SIM-kę Klucza i ten operator udowadnia, że MVNO może być tani i iść w parze z dobra jakością i atrakcyjnymi pakietami. Ostatnio głównie dzwonię z Klucza (od kiedy mają pakiety minutowe).
 #778986  autor: cyanoone
 18 sty 2015, 22:36
Nie napisałem, że jest złe tylko przez niektórych będzie cały segment źle postrzegany. Już widzę jak rzecznik Orange pisze artykuł o sprawdzonych partnerach i usługodawcach. Klucz jest fajny, sam korzystam.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #778998  autor: Przemix
 18 sty 2015, 23:25
ten artykuł jest sprzed dwóch lat, wszystko się już mogło zmienić od tego czasu, na jeszcze gorsze też.
 #779005  autor: Emsi
 18 sty 2015, 23:46
Sądząc po dwuletnim startowaniu tej oferty w Polsce i wiecznych opóźnieniach (np. polskojęzyczny konsultant miał być w tym tygodniu), nie sądzę żeby się zmieniło na lepsze. Na gorsze jak najbardziej :)
 #779080  autor: 111
 19 sty 2015, 11:49
Z ocenami poczekajmy do startu.Poużywamy sami i wtedy będzie można oceniać.
Wydaje mi się,że gdyby było tak katastrofalnie źle,to ta firma już dawno zniknęłaby z rynku a tymczasem ona nie tylko nie znika, ale dokonuje ekspansji na nowe rynki.
Jak dostanę testowy starter,to też za dyszkę załaduję,żeby w razie gdyby czarne przepowiednie się sprawdziły, za dużo nie wtopić.
Mam jednak nadzieję,że nie będzie tak źle.
 #779092  autor: Ruben
 19 sty 2015, 12:21
Najpierw było niedowierzanie w niskie ceny. Po chwili konsternacji nastąpiło podsumowanie:
- ocena jakości (już wydedukowano, że będzie niska),
- nie warto przenosić numerów, bo giną,
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby operator już działał ale nawet nie otrzymał chyba nikt jeszcze karty.
Proponuję wstrzymać się te kilka dni, może tygodni i wtedy oceniać ponieważ teraz to jest takie wróżenie z fusów i powielanie zasłyszanych, wyczytanych w internecie opinii.
 #779121  autor: bobiwr
 19 sty 2015, 14:18
Ruben pisze:Proponuję wstrzymać się te kilka dni, może tygodni i wtedy oceniać ponieważ teraz to jest takie wróżenie z fusów i powielanie zasłyszanych, wyczytanych w internecie opinii.
Popieram w całej rozciągłości! Koledzy rozgadali się jak przysłowiowe przekupy!
  • Strona 28 z 56
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 56
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 56