DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 43
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 43
 #774644  autor: Ruben
 02 sty 2015, 11:04
Luks, no właśnie są osoby, które twierdzą, że pakiet 10za5 działał w RBM. Nawet mogli go włączać co tydzień a nie jak w Play co 30 dni.
Ja od wczoraj próbuję i niestety nie mogę go włączyć.
 #774661  autor: mofom
 02 sty 2015, 12:08
nowa taryfa to rbm energy
stara taryfa to rbm II
najstarsza taryfa to rbm
darmowe lte jest w dwóch ostatnich. 50zł daje 100dni ważności konta w starej taryfie i 150dni w najstarszej.

adik, skąd wytrzasnąłeś starter z najstarszą rbm? sa na alle*? toż to jak starter ze starym zbieraj minety.

a te 10za5 dało się wklepać jakimś kodem *# ? może system przeciążony? pamiętam, że np. rok temu zmiany taryf w zwykłym play wbijane kodami *# w okresie świątecznym i noworocznym szły tragicznie - albo czekanie do następnego dnia albo w ogóle nie wchodziły. korzystałem wtedy z internetu sponsorowanego przez play :-) i kląłem bo tam codzienne zmiany taryf to podstawa.
 #774716  autor: adik
 02 sty 2015, 14:48
Luks pisze:@adik - w Redbullu 10 za 5 nigdy nie działało. To pakiet tylko w Playu ;)
ale nie ja twierdziłem że to działa tylko ktoś napisał wcześniej na forum że to działa,teraz mogę z pewnością powiedzieć że w najstarszej taryfie nie działa.
mofom pisze:adik, skąd wytrzasnąłeś starter z najstarszą rbm? sa na alle*? toż to jak starter ze starym zbieraj minety.
wyłącznie przy przeniesieniu numeru z innej sieci,inaczej się jej dostać nie da.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #774795  autor: mofom
 02 sty 2015, 19:16
adik, ostatnio odpalałem stare startery 9zł playa z domyślną taryfą stare lubię to (50zł=150dni) i wskoczyła stara taryfa. więc jak ktoś ma stary starter rbm I to myślę, że odpali się rbm I a nie rbm II. :-)
 #779436  autor: frshman
 20 sty 2015, 20:00
Cześć,

potrzebuję pomocy w rozwiązaniu hydrozagadki :)

Przeniosłem numer PLAY > nju > RBM na kartę, chciałem wylądować na taryfie RBM na kartę 9zł bo zależało mi na bonusowych GB, internecie LTE i SMS no limit po doładowaniu. W salonie zapewniali, że "się da", jak zwykle rzeczywistość pokazuje coś innego.

Problem:
- po przeniesieniu numeru wylądowałem na tajemniczej taryfie RBM na kartę 7
- chciałbym zmigrować do RBM na kartę 9zł, ale
> kod do migracji na RBM na kartę 9zł nie działa
> w Play24 są tylko dwie opcje migracji: albo na RBM na kartę energy (nie chcę), albo na RBM na kartę 5

Pytanie:
- czy RBM na kartę 5 to to samo co RBM na kartę 9zł i posiada wszystkie te same bonusy po doładowaniach? GB + LTE + SMS no limit?
- jeśli nie, to jak mogę wylądować na RBM na kartę 9zł z obecnej taryfy?

Z góry dziękuję za pomoc,
Przemek

Nokia 3310 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > HTC Desire HD > Nexus 4 > Nexus 5 > Xperia Z3 Compact > Xiaomi Mi5

1999-2006 Idea / Orange > 2006-2009 Plus > 2009-2014 Play > 2014-2018 RBM/Play > 2018 Orange
 #779443  autor: Flash999
 20 sty 2015, 20:11
Zdaje mi się, że RBM 7 zl to ten sam starter, jak niegdyś za 9 zł z puszką napoju (też miał 7 zł na koncie). Stara taryfa.
RBM 5 zł to nowsza taryfa, krótsza ważność konta za większe pakiety po doładowaniu.
RBM Energy - najnowsza oferta z nolimitem

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #779455  autor: frshman
 20 sty 2015, 20:57
frshman pisze:Cześć,

potrzebuję pomocy w rozwiązaniu hydrozagadki :)

Przeniosłem numer PLAY > nju > RBM na kartę, chciałem wylądować na taryfie RBM na kartę 9zł bo zależało mi na bonusowych GB, internecie LTE i SMS no limit po doładowaniu. W salonie zapewniali, że "się da", jak zwykle rzeczywistość pokazuje coś innego.

Problem:
- po przeniesieniu numeru wylądowałem na tajemniczej taryfie RBM na kartę 7
- chciałbym zmigrować do RBM na kartę 9zł, ale
> kod do migracji na RBM na kartę 9zł nie działa
> w Play24 są tylko dwie opcje migracji: albo na RBM na kartę energy (nie chcę), albo na RBM na kartę 5

Pytanie:
- czy RBM na kartę 5 to to samo co RBM na kartę 9zł i posiada wszystkie te same bonusy po doładowaniach? GB + LTE + SMS no limit?
- jeśli nie, to jak mogę wylądować na RBM na kartę 9zł z obecnej taryfy?

Z góry dziękuję za pomoc,
Przemek
potrzebuję informacji pewnej na 100%, z góry dziękuję :)

Nokia 3310 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > HTC Desire HD > Nexus 4 > Nexus 5 > Xperia Z3 Compact > Xiaomi Mi5

1999-2006 Idea / Orange > 2006-2009 Plus > 2009-2014 Play > 2014-2018 RBM/Play > 2018 Orange
 #779459  autor: Wulo
 20 sty 2015, 21:09
Pogratulować tym, którym bez problemu udało przenieść się numer do Redbull Mobile na kartę, bo ja w Bydgoszczy w każdym salonie dostałem odpowiedź, że nie mają kart, zostały zamówione i "niby" do końca tygodnia mają być... zobaczymy, czy się uda.
 #779469  autor: rafmik
 20 sty 2015, 21:22
divhashmorex pisze:rafmik,
jak ostatnio sprawdzałem, to było na Wyzwolenia i w Auchan.

Na Wyzwolenia w którym punkcie? Bo są 2? W tym na Wyzwolenia 4 byłem i mnie dzisiaj z kwitkiem odesłali (nie ma, nie da się zamówić bo nie ma na magazynie).
Nie wiem jak w tym drugim punkcie na Niebuszewie.

A Auchan mam kurczę daleko :( Ale jak będzie trzeba to podskoczę :/

Tylko, czy to nie jest tak jak w tych dwóch punktach w których dzisiaj też byłem - SIMki są, ale stare i się nie dało wczytać ich w system.
 #779470  autor: Blank
 20 sty 2015, 21:26
Ewentualnie jeszcze w Atrium Molo (Pomorzany, Mieszka I) mieli. Co prawda ja miałem tam iść, ale póki co bezskutecznie czekam na przeniesienie numeru do Virgin Mobile (dokumenty wysłane priorytetem 13-go, do dziś bez odzewu, Virgin twierdzi, że dokumentów nie dostali). Jakbyś tam był i udało ci się przenieść, to zapytaj czy mają jeszcze karty, bo jedna osoba będzie chciała w najbliższym czasie skorzystać ^^

Wyzwolenia - chodziło o ten punkt w poblizu Galaxy.
Jutro postaram sie dowiedzieć, czy nadal mają karty w Auchan.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #779472  autor: rafmik
 20 sty 2015, 21:34
divhashmorex pisze:Ewentualnie jeszcze w Atrium Molo (Pomorzany, Mieszka I) mieli. Co prawda ja miałem tam iść, ale póki co bezskutecznie czekam na przeniesienie numeru do Virgin Mobile (dokumenty wysłane priorytetem 13-go, do dziś bez odzewu, Virgin twierdzi, że dokumentów nie dostali). Jakbyś tam był i udało ci się przenieść, to zapytaj czy mają jeszcze karty, bo jedna osoba będzie chciała w najbliższym czasie skorzystać ^^

Wyzwolenia - chodziło o ten punkt w poblizu Galaxy.
Jutro postaram sie dowiedzieć, czy nadal mają karty w Auchan.

Do Molo dzwoniłem - nie mają.
A Ten punkt na Wyzwolenia w pobliżu Galaxy (bliżej Kaskady) to właśnie mnie z kwitkiem odesłał.

Do punktu w Galaxy dzwoniłem - nie ma.

W Kaskadzie w Playu nie ma, w Kaskadzie w punkcie Playa w Empiku były 3 sztuki, ale żadna się nie wczytała. Obiecali mi załatwić do piątku działającą kartę, ale nie na 100%.

W CH Turzyn mieli, ale też się nie wczytały w system, zamówione mają, ale w magazynie centralnym są tylko nanoSIM i takie mają jutro dostać :/ Zwykłych SIM podobno Play po prostu nie ma.
 #779476  autor: rafmik
 20 sty 2015, 21:44
Dobrze, że mam tel dualSIM, i do czasu przeniesienia będę jechał na dwóch numerach. Mój główny narazie tylko do obierania (czeka na przeniesienie do RBM) oraz kupiony dzisiaj zestaw startowy RBM żeby te kilka dni przebimbać (do dzwonienia, sms i netu).
Na razie czekam na zmianę taryfy na Energy na tym tymczasowym starterze - wie ktoś ile to trwa? USSD wysłałem godzinę temu i czekam :/
 #779486  autor: user_delete28
 20 sty 2015, 22:35
przeniesienie do RMB to jakiś mały koszmarek, wiele osób ma z tym kłopoty, ciekawe dlaczego PLAY tak utrudnia proces zmiany operatora? a starych starterów jak na lekarstwo, jedynie na allegro niekiedy pojawia się oferta startera z pierwszej edycji z długą ważnością konta na połączenia wychodzące
 #779495  autor: adik
 20 sty 2015, 23:18
frshman pisze:Cześć,

potrzebuję pomocy w rozwiązaniu hydrozagadki :)

Przeniosłem numer PLAY > nju > RBM na kartę, chciałem wylądować na taryfie RBM na kartę 9zł bo zależało mi na bonusowych GB, internecie LTE i SMS no limit po doładowaniu. W salonie zapewniali, że "się da", jak zwykle rzeczywistość pokazuje coś innego.

Problem:
- po przeniesieniu numeru wylądowałem na tajemniczej taryfie RBM na kartę 7
- chciałbym zmigrować do RBM na kartę 9zł, ale
> kod do migracji na RBM na kartę 9zł nie działa
> w Play24 są tylko dwie opcje migracji: albo na RBM na kartę energy (nie chcę), albo na RBM na kartę 5

Pytanie:
- czy RBM na kartę 5 to to samo co RBM na kartę 9zł i posiada wszystkie te same bonusy po doładowaniach? GB + LTE + SMS no limit?
- jeśli nie, to jak mogę wylądować na RBM na kartę 9zł z obecnej taryfy?

Z góry dziękuję za pomoc,
Przemek
Rbm na karte 7 z przenoszenia to prawie to samo co Rbm za 9 zł kupowana normalnie,różni się:
a) tym jak długo masz ważne konto wychodzące
b)darmowy youtube (nie zawsze dobrze naliczanie działa)
Jeśli zależy ci na LTE darmowym to nie zmieniaj tej taryfy bo nie warto.
Rbm na karte 5 to taryfa energy na starcie,do niej można także przejść z każdej wcześniejszej taryfy ale jednokierunkowo tzn po zmianie nie da się wrócić do wcześniejszej,ta taryfa jest najlepsza jeśli chcesz mieć wszystko nolimit(rozmowy/sms/internet) dzięki pakietom 3 i 7 dniowym albo sam nolimit rozmów za 20 zł na wszystkie telefony(komórki i stacjonarne) w Polsce.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #779499  autor: frshman
 20 sty 2015, 23:27
adik pisze:
frshman pisze:Cześć,

potrzebuję pomocy w rozwiązaniu hydrozagadki :)

Przeniosłem numer PLAY > nju > RBM na kartę, chciałem wylądować na taryfie RBM na kartę 9zł bo zależało mi na bonusowych GB, internecie LTE i SMS no limit po doładowaniu. W salonie zapewniali, że "się da", jak zwykle rzeczywistość pokazuje coś innego.

Problem:
- po przeniesieniu numeru wylądowałem na tajemniczej taryfie RBM na kartę 7
- chciałbym zmigrować do RBM na kartę 9zł, ale
> kod do migracji na RBM na kartę 9zł nie działa
> w Play24 są tylko dwie opcje migracji: albo na RBM na kartę energy (nie chcę), albo na RBM na kartę 5

Pytanie:
- czy RBM na kartę 5 to to samo co RBM na kartę 9zł i posiada wszystkie te same bonusy po doładowaniach? GB + LTE + SMS no limit?
- jeśli nie, to jak mogę wylądować na RBM na kartę 9zł z obecnej taryfy?

Z góry dziękuję za pomoc,
Przemek
Rbm na karte 7 z przenoszenia to prawie to samo co Rbm za 9 zł kupowana normalnie,różni się:
a) tym jak długo masz ważne konto wychodzące
b)darmowy youtube (nie zawsze dobrze naliczanie działa)
Jeśli zależy ci na LTE darmowym to nie zmieniaj tej taryfy bo nie warto.
Rbm na karte 5 to taryfa energy na starcie,do niej można także przejść z każdej wcześniejszej taryfy ale jednokierunkowo tzn po zmianie nie da się wrócić do wcześniejszej,ta taryfa jest najlepsza jeśli chcesz mieć wszystko nolimit(rozmowy/sms/internet) dzięki pakietom 3 i 7 dniowym albo sam nolimit rozmów za 20 zł na wszystkie telefony(komórki i stacjonarne) w Polsce.
@adik, a co z bonusami przy doładowywaniu bo tu o bonusy przy doładowaniu mi chodzi. W RBM na kartę 9 mam przy doładowaniu 30zł LTE na 30 dni, pakiet 1GB po 3G i SMS no limit na 30 dni. Jak jest z RBM na kartę 7 MNP?

Nokia 3310 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > HTC Desire HD > Nexus 4 > Nexus 5 > Xperia Z3 Compact > Xiaomi Mi5

1999-2006 Idea / Orange > 2006-2009 Plus > 2009-2014 Play > 2014-2018 RBM/Play > 2018 Orange
 #779551  autor: bolek2004
 21 sty 2015, 10:06
Lepiej posługiwać się nazwami taryf niż kwotą startera bo w każdej edycji były czy 5 czy 9zł.
Co do bonusów to w rbm na kartę I masz takie bonusy po doładowaniu:
? 5-9 zł - 50 MB,
? 10-29 zł - 100 MB,
? 30-49 zł - 300 MB,
? 50 zł i więcej - 500 MB
Co do reszty pakietów to trzeba by sprawdzić na play24 w usługach bo już nie pamiętam dokładnie.
Na start dostawało się 1GB danych i 6 pakietów po 222 SMS-y do wszystkich, ale nie wiem czy na starterach mnp też to można uruchomić.
  • Strona 15 z 43
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 43
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 43