DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 164 z 675
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 675
 #780879  autor: Adixm
 28 sty 2015, 13:33
MALDINI pisze:Dzięki za info. Ja dziś złożyłem rezygnacje w salonie Play. Zobaczymy czy z czymś ciekawym zadzwonią.
Nie zadzwonią, bo nie mają nawet w połowie tak dobrej oferty jak Orange, telefony w dużo wyższych cenach przy porównywalnej cenie abonamentu, w abonamencie za 90zl w Orange przy aktualnych cenach rynkowych warto wziąć przede wszystkim tego Samsunga A5 bo to nowość, poza tym Galaxy Alpha
Ja dostalem taka oferte z DUK poniewaz konczy mi sie umowa z Play.To jest abo 39,99 zl / 15 mies, no limit komorki, no limit sms/mms i 1,5 GB internet, 3 mies jest za 0zl, tak ze wychodzi 32zl
Nie warto brać abonamentu na umowę bez telefonu skoro z telefoenm po sprzedaży full no limit można mieć za 15zl.
 #780963  autor: jogaSensei
 28 sty 2015, 19:09
Dzisiejsza oferta Pani z DUK (przynajmniej twierdziła, że jest z DUK ;] )
orange biz za abo na 24 mce 55 +vat (zniżka z 60+v) do tego musiałbym dokupić internet
i htc 820 za trzysta z kawałkiem (+v). nie wiem jak z innymi telefonami, bo rozłączyłem się jak usłyszałem te 300... ;]
 #780973  autor: andrzejgolota
 28 sty 2015, 19:45
@jogaSensei

Dostałeś normalną ofertę ze strony.
PS. Rozłączanie się specjalnie nie pomoże. Trzeba z nimi gadać, używać argumentów, przedstawiać swoje propozycje itd
 #780975  autor: jogaSensei
 28 sty 2015, 19:51
zdaję sobie z tego sprawę, ale wyobraź sobie mój wk#$% w związku z tym, że to była moja 4rta rozmowa z DUK w ciągu ostatniego tygodnia. Za każdym razem przedstawiciel obiecuje ze zapisze moje sugestie w protokole i spróbuje dobrać coś lepszego i za każdym razem przy nowej rozmowie nowy przedstawiciel twierdzi, że nie ma żadnego zapisu z poprzedniej rozmowy. 3ci z kolei Pan zaczął już coś z sensem gadać (zbił cenę z galaxy A5 w tym abo do 150 netto) ale rozłączyło nas w połowie rozmowy i nie zdążyłem zająć się negocjacją abonamentu, z resztą coś czuję, że chciał mnie wkręcic w abo 30 m-cy.

Ps czy ktoś ma jakieś zdanie na temat abonamentu Orange biz telefony na raty? Każdy przedstawiciel zaczyna negocjacje od tego abo twierdząc, że opłaci mi się dużo bardziej, ale jakbym tego nie przeliczał to w żaden sposób nie wychodzi to opłacalnie
 #780977  autor: ozizu
 28 sty 2015, 19:55
smartfon na raty, dają Ci multipak 3 za 5zł i sporo obniza cene. to przy abo 35+vat (czyli razem 40+vat) + 3gb netu z multipaku + rata za telefon
 #780989  autor: sake_kl
 28 sty 2015, 20:25
Witam wszystkich.

Śledząc temat jeszcze 16 stycznia przy wypowiedzeniu umowy można było otrzymać -30% na abo.
Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie z migracją na kartę i od razu miła Pani w salonie połączyła mnie z DUK. Otrzymałem -20% na abo 89,90 i do tego lg g3 za 99 zł. Powiedziałem że poczekam na propozycję na 30%, ale i człowiek z DUK i Panie w salonie zarzekały się, że nie można już otrzymać tak wysokiej zniżki. Maksymalna kwota zniżki to 20% dlatego obniżono mi cenę telefonu z 439 zł do 99 zł.

Jak myślicie mówią prawdę z tą zniżką i czy ciekawa ta propozycja??
 #780992  autor: jogaSensei
 28 sty 2015, 20:30
ozizu pisze:smartfon na raty, dają Ci multipak 3 za 5zł i sporo obniza cene. to przy abo 35+vat (czyli razem 40+vat) + 3gb netu z multipaku + rata za telefon

tak do tego momentu dochodziły moje rozmowy z przedstawicielami, ale wiesz może czy te raty i ten abonament są negocjowalne?
zakładając, że nie to wychodzi 24x 50 brutto (nie jestem płatnikiem vat) = 1200 zł za abo, do tego 24x 50 brutto za telefon (piszę na przykładzie galaxy A5) daje w sumie 2400 za całość.
zakładając, że galaxy opchnąłbym za 1300 to i tak wychodzi mi 1100 za sam abo na 2 lata.
 #780994  autor: Adixm
 28 sty 2015, 20:45
Jak myślicie mówią prawdę z tą zniżką i czy ciekawa ta propozycja??
Wkręcają Cię, zawsze są i będą zniżki -30%, ja bym w każdym razie nie odpuszczał.
zakładając, że nie to wychodzi 24x 50 brutto (nie jestem płatnikiem vat) = 1200 zł za abo, do tego 24x 50 brutto za telefon (piszę na przykładzie galaxy A5) daje w sumie 2400 za całość.
zakładając, że galaxy opchnąłbym za 1300 to i tak wychodzi mi 1100 za sam abo na 2 lata.
Max 20zl miesięcznie dopłaty można uznać za w miarę dobrą ofertę, ale przy najlepszych ofertach z rabatem Orangem Open można wyjść nawet na zero po sprzedaży telefonu.
 #780996  autor: Adixm
 28 sty 2015, 20:47
ZresztąJa całkiem niedawno tj koło 19 stycznia przedłużałem umowę z 30% rabatem, co prawda był to jakiś kod pracowniczy, ale potwierdza to fakt, że te kody nadal są.
 #781060  autor: piernikowy
 29 sty 2015, 10:04
Dzień dobry wszystkim,
mam abonament w Orange od 8 lat, ostatni 89,9 zł (średni rachunek około 95 zł). Zaproponowano mi w salonie (ale w rozmowie z DUK) SGS5 w Smart Plan Multi Max II zrabatowany na 103 zł i telefon za 1 zł lub Smart Plan Multi zrabatowany na 71 zł i telefon za 599 zł.
Ja zaproponowałem SGS5 w Multi Max II zrabatowany w okolice 90 zł, telefon za 1 zł i smartband jako bonus, konsultant z DUK powiedział, że nie ma możliwości takiego czegoś mi dać, więc odmówiłem i powiedziałem, że przenoszę numer do konkurencji (abonament jest już w okresie umowy na czas nieokreślony).
Poszedłem do Playa po drugiej stronie ulicy, złożyłem dyspozycję przeniesienia numeru w ofercie Tylko SIM za 9,99/m-c na 15 miesięcy (i tak potrzebuję drugiego numeru, więc w razie czego tymczasowy się przyda). Czy za dużo oczekuję od Orange? Czy jest sens ich cisnąć, żeby przystali na moje warunki, jeżeli się obudzą i będą mnie próbowali przekonać do nieprzenoszenia numeru? A może da się ugrać coś więcej?
 #781070  autor: kotylozaur
 29 sty 2015, 11:10
A ja mam pytanie z jakiego numeru dzwoni DUK ? Bo już tydzień czekam na kontakt, a nie wszystkie telefony zdążę odebrać.
 #781071  autor: Leo
 29 sty 2015, 11:16
piernikowy pisze:Dzień dobry wszystkim,
mam abonament w Orange od 8 lat, ostatni 89,9 zł (średni rachunek około 95 zł). Zaproponowano mi w salonie (ale w rozmowie z DUK) SGS5 w Smart Plan Multi Max II zrabatowany na 103 zł i telefon za 1 zł lub Smart Plan Multi zrabatowany na 71 zł i telefon za 599 zł.
Ja zaproponowałem SGS5 w Multi Max II zrabatowany w okolice 90 zł, telefon za 1 zł i smartband jako bonus, konsultant z DUK powiedział, że nie ma możliwości takiego czegoś mi dać, więc odmówiłem i powiedziałem, że przenoszę numer do konkurencji (abonament jest już w okresie umowy na czas nieokreślony).
Poszedłem do Playa po drugiej stronie ulicy, złożyłem dyspozycję przeniesienia numeru w ofercie Tylko SIM za 9,99/m-c na 15 miesięcy (i tak potrzebuję drugiego numeru, więc w razie czego tymczasowy się przyda). Czy za dużo oczekuję od Orange? Czy jest sens ich cisnąć, żeby przystali na moje warunki, jeżeli się obudzą i będą mnie próbowali przekonać do nieprzenoszenia numeru? A może da się ugrać coś więcej?
Z tego co piszesz to dostałeś rabat na Multi Max II 20 %, czego nie ma oficjalnie a to jest już dobra oferta. Zapomniałeś, że już po roku dostaniesz nowy telefon po podpisaniu aneksu. Możesz dostawać nowy telefon przez trzy kolejne następne lata co roku co oznacza max 4 telefony w ciągu 5 lat. Po roku sprzedasz SG 5 za 1200 zł i przedłużysz np. na Note 4 bez kosztów.
 #781074  autor: cinek90
 29 sty 2015, 11:36
Witam
Mam pytanie do Forumowiczów.
Skończyła się mi umowa z Pomarańczowymi już 2 tygodnie temu miałem do tej pory abonament 69zł Myślałem żeby wziąć abonament na 89zl Plan Multi oczywiście ze mam już 4 usługi z Orange uprzejma Pani powiedziała ze będzie rabat i będzie do zapłaty 64zł na miesiąc nie limitowany rozmowy/sms 2G danych i 400 rooming i zaoferowała mi Samsunga Galaxy A5 za cenę 419zł przy odbiorze oczywiście próbowałem coś jeszcze ugrać na telefonie ale Pani nie chciała zejść gdyż nowy telefon na rynku. Zgodziłem się na te warunki po 6 dniach dostałem smsa potwierdzającego wysyłkę na kwotę 789zł ???? oczywiście nie odebrałem bo nie na takich warunkach się ugadywałem.
Podobno oferta została anulowana nie wiem czy dalej próbować negocjować dla mnie jakoś ofertę czy może się przenieś do innej sieci, teoretycznie mają chwili obecnej najlepszy abonament po rabacie i dobrej cenie telefony. Myślałem o teraz o SG S5 ciekawe czy coś zejdziemy z cenny telefonui czy znów nie będzie zamieszania z wysyłką
 #781103  autor: Bibo
 29 sty 2015, 12:58
@cinek90 - wszystko zależy od Ciebie. Ciesz się, że kurier w ogóle próbował dostarczyć przesyłkę.
Ja miałem obiecany SIV za 129zł, jednak kurier paczki nie dostarczył i Orange ofertę anulowało. Później SIV już nie było i musiałem obejść się smakiem, wziąłem inną słuchawkę. Również mogłem unieść się honorem ;-) i zmienić operatora ... tylko po co skoro dostałem lepszą ofertę od Orange.
Wyślij prośbę o przestawienie oferty na pomoc.orange.pl i czekaj..
 #781107  autor: jogaSensei
 29 sty 2015, 13:20
dobra zdecydowałem się wysłuchać oferty w orange biz smartfony na raty, tym razem do końca;]
na potrzeby obliczeń chyba należy założyć, że jestem płatnikiem vat i w związku z tym będę operował cenami netto, mimo tego, że płatnikiem vat nie jestem i zaczynam się zastanawiać, czy nie lepsza jest dla mnie oferta dla osób prywatnych....

w każdym razie oto oferta:
(wyjściowy abo 35 netto)

telefon z3 compact - abonament łącznie z ratą telefonu - 84,5 zł
telfon galaxy S5 - łącznie 91 zł
telefon LG G3 - łącznie 84,08 zł
tel G2 mini +tablet - łącznie 38,6 zł

wychodzi na to, że tak naprawdę wszystko tak jak ze stroną internetową jedyne co dodane to mulipak 3 za 1 zł zamiast za 25

zakładając, że sprzedawałbym telefony to za sam abo przez 24 mce wychodzi mi około 24 zł (najgorzej wychodzi z lg g3)

zależało mi na negocjacjach z abonamentem przy telefonach za gotówkę, ale pan przez tel zaczął mi poprostu czytać informacje ze strony internetowej twierdząc, że nie ma żadnego pola manewru i że dla klientów biznesowych przygotowane są z góry "specjalne oferty limitowane" czyli dla mnie akurat taka jaką opisałem powyżej.

gdybym jeszcze był płatnikiem vat to może i bym się skusił ale że muszę do tego doliczyć jeszcze 23% miesięcznie to trochę mi się nie opłaca chyba.

co myślicie o ofercie? czy naprawdę przy ofercie biznesowej nie ma żadnego pola manewru?
 #781111  autor: happer
 29 sty 2015, 13:39
A mi umowa skończyła się już jakiś miesiąc temu i nikt nie dzwoni, dawno to zawsze na bardzo długo przed wygaśnięciem dzwoniono, a nawet dzwonili ludzie z innych operatorów. Teraz cisza.
 #781116  autor: kszychoo
 29 sty 2015, 14:07
Witam
Chcę przedłużyć umowę dla starszej osoby bez telefonu.
Potrzebuję:
- nieograniczone rozmowy w Orange
- do innych sieci ok. 300 minut
- nie wysyła smsów i nie korzysta z internetu.
Oczywiście chciałbym jak najmniej płacić.
 #781119  autor: andrzejgolota
 29 sty 2015, 14:55
@jogasensei

Te oferty wyglądają już dużo sensowniej niż ta o której pisałeś wcześniej z S3 i tabletem. Jako klient indywidualny biorąc np. Z3 Compact dostałbyś na tę chwilę 6 miesięcy abo za 0 zł [czyli średni abo 67,5 zł] ale Z3 Compact za 539 zł. Koszt całej umowy to więć 539 zł + 24 x 65 zł = ok. 2158 zł [gdybyś wyrwał grupona to pewnie kilkadziesiąt złotych taniej]. W ofercie którą dostałeś 24 x 84,5 = 2028 zł. Więc porównywalnie i powiedziałbym, że zupełnie ok.

EDIT:
PS. Jesteś pewien, że nie dostajesz rabatu na telefon? Na stronie Orange, wybierając Twój zestaw [35 + Multipak 3] rata za Z3 Compact to 60 zł brutto. Chyba, że te ceny które opisałeś były netto.
 #781139  autor: jogaSensei
 29 sty 2015, 16:22
no właśnie wszystko było w netto tak jak zaznaczyłem na początku mojej wypowiedzi ;]
myślisz, że w momencie gdy nie dostanę zwrotu vat to dalej mi się opłaca?
dzięki za odp
  • Strona 164 z 675
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 675
  • 1
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
  • 675