DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 39 z 204
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 204
 #782842  autor: Rogi
 06 lut 2015, 19:14
Rezygnacja z 4 GB to zła wiadomość, bo korzystam z tego pakietu, ale oczywiście będę przedłużał ile się da i o ile nie wejdzie nic lepszego. 2 GB to dla mnie za mało, a 100 min. rozmów mam przez kilka miesięcy, więc nolimit jest mi zbędne. Znowu lepsze wrogiem dobrego.

Zaskoczyli mnie negatywnie. Ale taka natura prepaid. Zawsze można poszukać czegoś innego.
 #782858  autor: nimhils
 06 lut 2015, 19:57
Rogi pisze:Rezygnacja z 4 GB to zła wiadomość, bo korzystam z tego pakietu, ale oczywiście będę przedłużał ile się da i o ile nie wejdzie nic lepszego. 2 GB to dla mnie za mało, a 100 min. rozmów mam przez kilka miesięcy, więc nolimit jest mi zbędne. Znowu lepsze wrogiem dobrego.

Zaskoczyli mnie negatywnie. Ale taka natura prepaid. Zawsze można poszukać czegoś innego.
Ciebie zaskoczyli negatywnie, ale jestem w stanie się założyć, że dla większości jest to zmiana pozytywna. Żaden operator przecież nie działa charytatywnie, cyferki musza się zgadzać, i to że mniejsza część będzie niezadowolona raczej nikogo nie obchodzi. Taka oferta na pewno przyciągnie więcej ludzi.
 #782860  autor: martin76
 06 lut 2015, 20:00
Rogi pisze: Zaskoczyli mnie negatywnie. Ale taka natura prepaid. Zawsze można poszukać czegoś innego.
To do Vikingow. Za doladowanie 29zl masz bonus 4gb netu, nolimit sms, nolimit do play na 31dni i 29 zl na rok na rozmowy po stawce 19gr (153min). Jak nie wygadujesz 100min to zrobisz nawet niezla skarbonke jesli bedziesz co miesiac doladowywal po 29zl. Do tego pakiet sie kumuluje do 8 GB jak doladujesz zanim sie skonczy.
 #782874  autor: lee
 06 lut 2015, 20:39
czyli kolejna modyfikacja niekoniecznie dobra
mogli dodać coś w pakiecie za 19pln
 #782887  autor: Blank
 06 lut 2015, 21:07
Czemu niekoniecznie dobra?
Jak poinformowałem dziś kolegę o tej ofercie, to prawie mu oczy wyszły z (wspólnych) orbit.
Przypominam, że ta oferta ma tylko jedną ofertę konkurencyjną, która jest podobna pod względem ceny. I jest nią Red Bull Mobile Energy na kartę (3zł/3d,7zł/7d), przy czym wymaga ona reaktywacji pakietów co 3-4/7-8 dni.
Tutaj usługę właczamy tylko raz i nie musimy jej pilnować. Nju mobile w ofercie na kartę nie jest konkurencyjne nie tylko z uwagi na cenę (i jakość ;pppp), ale także z uwagi na brak lejka.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #782895  autor: adik
 06 lut 2015, 21:13
zgadzam się z przedmówcą,pod względem prostoty virgin jest lepsze,względem ceny w RBM kilka zł mamy taniej ale więcej uwagi wymaga co można uprościć jednakże programami żeby za nas robiło automatyczne aktywacje.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #782904  autor: martin76
 06 lut 2015, 21:40
divhashmorex pisze:Czemu niekoniecznie dobra?
Jak poinformowałem dziś kolegę o tej ofercie, to prawie mu oczy wyszły z (wspólnych) orbit.
Przypominam, że ta oferta ma tylko jedną ofertę konkurencyjną, która jest podobna pod względem ceny. I jest nią Red Bull Mobile Energy na kartę (3zł/3d,7zł/7d), przy czym wymaga ona reaktywacji pakietów co 3-4/7-8 dni.
Tutaj usługę właczamy tylko raz i nie musimy jej pilnować. Nju mobile w ofercie na kartę nie jest konkurencyjne nie tylko z uwagi na cenę (i jakość ;pppp), ale także z uwagi na brak lejka.
Jak najbardziej Viking za 29 jest konkurencyjny jesli ktos wiecej neta zuzywa i miesci sie ponizej 150min na miesiac, do tego 31dni aktywny bonus a nie jak w virgin 30dni pakiet.

Mi sie w Nju i w MiniMaxie podoba to, ze nie wyskakuje na starcie z danej kwoty a musze ja osiagnac. Niby zawsze osiagam, ale zdazaja sie okresy gdzie wygadam za 10zl tylko, smsy to grosze, mmsow w ogole nie sle, a neta uzywam w drugim telefonie z OFnK.
Wiec nie generalizuj, ze tylko RBM Energy jest konkurencyjne, bo to zalezy od profilu uzytkownika. Teraz znajoma wlasnie przeszla do Virgin i troche byla niezadowolona, ze za te 29zl zabrano 2GB neta a dali nolimit rozmow, bo jej by wlasnie zalezalo na 4GB i 300min. A nie zdazy juz odpalic starej taryfy bo jeszcze papiery nie doszly do Virgin.

A o jakosci neta w Orange moge duzo niepochlebnych rzeczy napisac, typu zamrozona sesja albo ogolna awaria neta, ktore przez 4 lata uzywania OFnK nie moge zaliczyc do sporadycznych. Zamrazanie wystepuje na poszczegolnych nadajnikach, w 3miescie to nawet wiem gdzie na 99% bedzie problem jak wjade w strefe mroku sieci Orange ;) Nieraz mi smartfon z OFnK z pelnym zasiegiem i moca sieci Orange chodzil przez WiFi na Play Online na Karte z MiFi ;) Moze i NetWorks! O i TM ma wiekszy zasieg, ale Play tez z niego korzysta jako tako sprawnie, za to bledy konfiguracji neta w O to jest mega jazda, bo az kupilem karte TM i w tej samej lokalizacji oczywiscie zero problemow z netem. Powiem tak net w miescie - dla mnie tylko Play i to w 3G i 4G, mam tu na mysli zasieg i predkosc a mialem karte Plusa z tym "mega" szybkim LTE bez ograniczen :D. Poza miastem to zalezy jak lezy i Plus i Networks maja biale plamy, a Play potrafi pozytywnie zaskoczyc. Rozmowy ok Networks i Plus ma lepsze, jeszcze mi sie nie zdazylo nie zrozumiec kogos, w Play dramatu nie ma, ale zdazaja sie sytuacje, ze czuje jakbym rozmawial z kims przez radiostacje Rudego w '45 pod Berlinem ;)
 #782910  autor: Blank
 06 lut 2015, 21:57
Zapomniałem, że tam bylo 300 minut wcześniej. Jakoś tak nadal zakodoowane mam te 100 minut ;)

Oczywiście, jedni będą mniej, drudzy bardziej zadowoleni. Mi osobiście to lotto ;) Choć chyba też wolałbym poprzednią wersję :>

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #782912  autor: martin76
 06 lut 2015, 22:04
Mysle, ze powinny byc obie opcje za 29 zl, jesli wtedy nie tracili na 4GB i 300min to teraz tym bardzej by nie stracili jesli obok byloby 2GB i nolimi rozmowy.
 #782916  autor: ChuckyCiechanow
 06 lut 2015, 22:12
Mi nowa oferta Pakietu za 29 zł lepiej pasuje.

Pożegnam się z MiniMax .

W Virgin działa kopia SMS na E-mail ?
 #782920  autor: słoneczny
 06 lut 2015, 22:24
Oferta na pewno jest rewelacyjna i marketingowo robi furorę.
Jednak jak ktoś ju wcześniej posmakował pakiet #miwystarcza, to może się trochę zawieść.

Ja już przywykłem do większej aktywności w necie i te 3GB na miesiąc wykorzystywałem.
Także trochę mi ta nowa opcja nie gra.

Wiem, że mogę przedłużać w nieskończoność #miwystarcza i zostanie po staremu.
Ale od czasu do czasu chciałbym włączyć też sobie #pełenluz i wtedy już lipa.

Wolałbym oddać nielimitowane stacjonarne w zamian za dodatkowy gigabajt.
No ale niestety. Z drugiej strony nie ma co też narzekać. Tragedii nie ma. Po prostu będzie trzeba się w przyszłości trochę ograniczyć z netem.

Boje się tylko, żeby za jakieś 5- 6 miesięcy, znowu czegoś na popsuli z tym pakietem. Prepaid to prepaid - podwyższą nagle na 39zł, dadzą dajmy na to 1GB więcej i co im zrobisz? Lepiej jakby już tak zostało i żeby tego nie ruszali, bo teraz to już mogą tylko popsuć.
 #782933  autor: lee
 06 lut 2015, 23:18
Niom o te 2gb chodzi; ) do tego teraz dodatkowe pakiety minut nie mają już kompletnie sensu

Niestety ale w virgin nie ma kopii sms i szkoda: (
 #782950  autor: darkangel
 07 lut 2015, 00:55
Sześciopak dalej obowiązuje? bo coś nie mogę tego znaleźć już na stronie, ani w regulaminach aktualnych, ani archiwalnych.
 #782982  autor: nimhils
 07 lut 2015, 09:28
Konsultant mi powiedział ze sześciopak aktualnie jest dostępny dla oferty #dlamniesuper i nie ma limitów jego ilości do wykorzystania. Pytałem tez o pakiet internetu w #bezlimitu i podobno działa w 2g/3g/4g
 #783016  autor: lee
 07 lut 2015, 11:56
Do tej nowej oferty sprzydalby sie teraz pakiet posredni pomiedzy 29 a 49 za 39 z pakietem netu 5gb
Do tego za 19 zeta 100 minut tez wyglada kiepsko
  • Strona 39 z 204
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 204
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 204