DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 204
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 204
 #783033  autor: martin76
 07 lut 2015, 12:50
nimhils pisze:Konsultant mi powiedział ze sześciopak aktualnie jest dostępny dla oferty #dlamniesuper i nie ma limitów jego ilości do wykorzystania. Pytałem tez o pakiet internetu w #bezlimitu i podobno działa w 2g/3g/4g
Wczoraj jeszcze sprawdzalem i byl dostepny dla #bezlimitu za 29zl a dzis juz nie ma... szkoda.
lee pisze:Do tej nowej oferty sprzydalby sie teraz pakiet posredni pomiedzy 29 a 49 za 39 z pakietem netu 5gb
Do tego za 19 zeta 100 minut tez wyglada kiepsko
Bez jaj, nolimit sms 6zl (play formula sms minus 1zl za 100mb) + 2GB po 7zl (lyca 2gb)= 13zl czyli 100min jest za 6pln = minuta 6 gr. To jest zle ??
Za 29 powinny byc obie opcje: 4gb +300min i 2GB + nolimit rozmow. to by wszyscy byli very bardzo happy ;)
Ale fakt,ze opcja za 39zl z 5gb + nolimit rozmow i sms tez bylaby fajna i chetnie brana.
Tylko mysle, ze operatorzy tak konstruuja oferty zeby z 20-40% ludzi dokupilo pakiet co miesiac a z 80% kiedykolwiek. Taki metalik w samochodach ;)

Pytanie
Czy jak przenosze nr do virgin to pakiet #dlamniesuper:
1. zawsze jest za 49zl ??
2. tylko pierwszy raz (pierwszy miesiac) jak go wykupuje??
3. chce zmienic na miesiac bo potrzebuje wiecej netu a wczesniej bralem przez kilka miesiecy #bezlimitu i po miesiacu znow chce do 29zl wrocic ??
 #783040  autor: nimhils
 07 lut 2015, 13:15
Flash999 pisze:
nimhils pisze:Pytałem tez o pakiet internetu w #bezlimitu i podobno działa w 2g/3g/4g
No jasne, działa także w roamingu.

Właśnie, teraz przy przenoszeniu nie ma już wstępu do roamingu Plusa - jest tylko T-Mobile.
Jesteś pewny że działa? Sprawdzałeś osobiście?
Czy ktoś z Was jeszcze to sprawdzał?
 #783060  autor: martin76
 07 lut 2015, 14:20
Mam jedna karte virgin w routerze mifi i w czasie jazdy na 3G czasem sie przelacza na t-mobile (tylko na TM), wiec dziala net w roamingu krajowym. 4G tylko po Play.
 #783062  autor: maxplastic
 07 lut 2015, 14:32
martin76 pisze: Pytanie
Czy jak przenosze nr do virgin to pakiet #dlamniesuper:
1. zawsze jest za 49zl ??
2. tylko pierwszy raz (pierwszy miesiac) jak go wykupuje??
3. chce zmienic na miesiac bo potrzebuje wiecej netu a wczesniej bralem przez kilka miesiecy #bezlimitu i po miesiacu znow chce do 29zl wrocic ??
Z tego co się dowiadywałem to zawsze jest za 49zł, nawet jeśli zmienisz pakiet i do niego wrócisz, nie płacisz już 59zł. To jest akurat bardzo dobra sprawa.
 #783064  autor: Rozyk
 07 lut 2015, 14:36
Dostaliście mailem taką propozycję: Doładuj się za 10 zł dostaniesz 90 minut do wszystkich za darmo na 30 dni?
Nie wiem jakiej taryfy to dotyczy (bo mam na koncie zarejestrowane kilka numerów w różnych taryfach) i czy to naprawdę mail od VM.
Nie wiem jakiego rodzaju doładowanie wchodzi w grę (kod czy doładowanie elektroniczne - link z maila kierował na stronę VM z doładowaniami elektronicznymi).
Nie mogę nigdzi nic na ten temat przeczytać ani znaleźć regulaminu.

Czy to może jakiś fake i wyłudzenie danych?

Obrazek
 #783118  autor: maxplastic
 07 lut 2015, 17:57
Rozyk pisze:Dostaliście mailem taką propozycję: Doładuj się za 10 zł dostaniesz 90 minut do wszystkich za darmo na 30 dni?
Nie wiem jakiej taryfy to dotyczy (bo mam na koncie zarejestrowane kilka numerów w różnych taryfach) i czy to naprawdę mail od VM.
Nie wiem jakiego rodzaju doładowanie wchodzi w grę (kod czy doładowanie elektroniczne - link z maila kierował na stronę VM z doładowaniami elektronicznymi).
Nie mogę nigdzi nic na ten temat przeczytać ani znaleźć regulaminu.

Czy to może jakiś fake i wyłudzenie danych?
Nie dostałem, ale na ich facebooku widziałem wczoraj post, ktoś też o to pisał. Potem dodał, że doładował za 30zł i dostał 3 pakiety po 30 minut. Dziwne, bo tam też mowa o "90 minutach za 10zł". nie ma nigdzie o tym słowa. Doładowałbym nawet, bo i tak robię to raz w miesiącu po 30, ale nie wiem czy to tylko działa z oficjalnym doładowaniem przez ich stronę. Może tam zapytam albo po prostu spróbuję za dychę.
 #783123  autor: Rozyk
 07 lut 2015, 18:07
No właśnie link z maila kierował na ich stronę z doładowaniami. Tylko kurcze nie wiem na którym numerze to zadziała, bo jak pisałem wcześniej mam numery w różnych taryfach (bez kompromisów i #pełen luz).

EDIT: Tja dzwoniłem na CMOK i tam gościu był bardzo niepewny tego co mówił. Wiedział tylko, że nie dotyczy to oferty "Bez kompromisów" nie wiedział na temat tej promocji nic więcej :(
 #783152  autor: macc
 07 lut 2015, 19:37
poprawiła się jakość rozmów w virgin na roamingu t-mobile? zastanawiam się nad przejściem z powrotem do virgin ,ale boje się powtórki z imprezy słabej jakości rozmów?
 #783163  autor: bazooka
 07 lut 2015, 20:03
@macc - a można zapytać, dlaczego chcesz wracać :?: i skąd :?:
 #783166  autor: cyanoone
 07 lut 2015, 20:06
@macc
Kup starter i testuj. Mam wrażenie, że jest lepiej, ale może to było chwilowe.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #783213  autor: ja.michal
 08 lut 2015, 02:21
słoneczny pisze:Jednak jak ktoś ju wcześniej posmakował pakiet #miwystarcza, to może się trochę zawieść.

Ja już przywykłem do większej aktywności w necie i te 3GB na miesiąc wykorzystywałem.
Także trochę mi ta nowa opcja nie gra.

Wiem, że mogę przedłużać w nieskończoność #miwystarcza i zostanie po staremu.
Ale od czasu do czasu chciałbym włączyć też sobie #pełenluz i wtedy już lipa.
A no lipa. Sam myślałem o migracji właśnie ze względu na te 4 GB. Mogli zostawić starą opcję i dodać tylko tą nową w tej samej cenie.
Teraz jedyna opcja to #PEŁENLUZ! + dokupić 1 GB za 10 zł.
 #783248  autor: Emsi
 08 lut 2015, 10:53
Jak to teraz jest z tym VM? Nie ma już możliwości aktywacji Bez Kompromisów, ale nadal jest RWK i bezpłatny lejek jak to było za czasów BK?
 #783250  autor: bazooka
 08 lut 2015, 11:00
Tak, ale jaki jest sens siedzieć w takiej taryfie bez aktywacji pakietów, z 29gr/min...
Jak Klucz wprowadzi lejek to część tych mniej korzystających z netu, którzy mają względny zasięg Plusa powinni tam przejść, czyli do Klucz mobile :)
 #783251  autor: Emsi
 08 lut 2015, 11:07
Jest sens dla kogoś kto potrzebuje aktywować od czasu do czasu pakiet, a od "złej bidy" zawsze można skorzystać z lejka. Ceny pakietów dość znośne i taktowanie o wiele lepsze niż w Kluczu. No i są jakieś pakiety minutowe.
 #783255  autor: bazooka
 08 lut 2015, 11:11
@Emsi - jaki pakiet aktywuje się od czasu do czasu, a między tym czasem gada się za 29gr/min - możesz wytłumaczyć :?:
Taktowanie OK, ale pakiety minutowe (osobne) w Kluczu są o wiele lepsze i sumowalne!
Do lejka się odniosłem - sam czekasz - i jasno sprecyzowałem komu było by lepiej w Kluczu.

W VM nie ma nic atrakcyjnego dla kogoś kto nie chce wydawać mniej niż 19zł, a może... :)
  • Strona 40 z 204
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 204
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 204