DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 44 z 205
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 205
 #784677  autor: Flash999
 14 lut 2015, 13:17
zwariowany.kurczak pisze:Virgin lepiej niech sobie zegarek kupi... 13.02.2015 00:00-02:00 to jest dziś po północy, a nie o 8 rano wysłać SMS "witamy w Virgin" kiedy jeszcze karta Orange orze...
To jeszcze nic :-).
Wniosek złożyłem w zeszłą niedzielę, kopertę otrzymałem w środę o 9.00. Podpisane dokumenty odesłałem tego samego dnia o 10.00. Data przeniesienia numeru wyznaczona została na piątek (0.00-2.00). Aż do godziny ok. 14.00 działała karta Plusa, dopiero wtedy karta VM zalogowała się do sieci. Co ciekawe - dzwoniąc na swój numer można było usłyszeć komunikat "nie ma takiego numeru" :?. Dopiero wieczorem otrzymałem SMS powitalny i inne o aktywacji jakichś blokad, taryfach itd. Od tego momentu mogłem wykonywać połączenia, ale komunikat o braku takiego numeru był nadal. O 21.00 w końcu telefon zaczął działać poprawnie - mogłem odbierać i wykonywać połączenia.
Mogę pochwalić BOK za szybką interwencję i konkretne odpowiedzi, nie CTRL + V. Przez chwilę myślałem, że utracę swój numer ale na szczęście sytuacja została opanowana.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #784679  autor: ChuckyCiechanow
 14 lut 2015, 13:19
Złożyłem dziś wniosek o przeniesienie do Virgin Mobile z z Play (MiniMax) na 1.05.2015
 #784721  autor: rafmik
 14 lut 2015, 15:47
Orientuje się ktoś z Was, czy ten pakiet za 29 zł miesięcznie zawiera też MMSy? Bo nigdzie o tym nie pisze :/
 #784727  autor: Marens
 14 lut 2015, 16:10
@ChuckyCiechanow
Procedura przeniesienia numeru jest bardzo sprawna. Tydzień temu złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z abonamentu w Play na zakończenie okresu promocyjnego. Papiery otrzymałem w czwartek, wypełniłem je oraz odesłałem poleconym priorytetem. Wczoraj otrzymałem potwierdzenie przeniesienia numeru z dniem 01.04

rafmik
#BEZLIMITU za 29zł nie zawiera MMS, są taryfikowane po 0,25zł/szt. Niestety nie wiem czy są taryfikowane co 100kB czy co 300kB. Próg opłacalności oferty jest gdzieś do 40MMS/mies

Wiecie może, czy da się przez CMOK odblokować roaming Orange?
 #784734  autor: LOOPO
 14 lut 2015, 16:22
Marens pisze:czy da się przez CMOK odblokować roaming Orange?
Mnie nie chcieli odblokować ale to było jeszcze przed reklamami Playa o zasięgu czterech sieci (ok. 2 miesiące temu).
 #784740  autor: 111
 14 lut 2015, 16:33
W TV lecą flash reklamy pakietu no limit za 29 zł.Flash,bo kilka sekund trwają.
 #784741  autor: pauvre
 14 lut 2015, 16:36
Napiszę, bo zdaje się, że nie było jeszcze o tym na tym forum.
Właśnie wykupiłem pakiet #BEZLIMITU w którym otrzymałem 4gb danych zamiast regulaminowych 2gb. Nie jestem odosobnionym przypadkiem, bo widziałem na ten temat komentarze pod artykułem na Telepolis o wprowadzeniu tego pakietu, a także na fb Virgin (stamtąd już chyba usunęli, bo nie mogę znaleźć).
Obstawiam, że pewnie w niedługim czasie zamierzają powiększyć w tym pakiecie pakiet danych, tak, jak to było na początku po wprowadzeniu nowej oferty - była po krótkim czasie modyfikowana i ulepszana w stosunku do pierwowzoru.

Co do nie zwalniającego internetu:
u mnie również, po wygaśnięciu dzisiaj o północy poprzedniego pakietu, a przed wykupieniem nowego, internet nie zwolnił i działał na pełnej prędkości. Poprzednim razem również tak było.
Co ciekawe, gdy byłem w taryfie BK (zanim przeszedłem do taryfy #wszystko) miała miejsce podobna sytuacja. Nie wykorzystałem wtedy uzbieranego z robienia skarbonki w celu przeniesienia się do nowej oferty limitu danych w ciągu czasu jego trwania, a internet jeszcze co najmniej dzień, a chyba nawet dwa czy trzy dni jak dobrze pamiętam działał jak bez lejka.
Oczywiście żadna dodatkowa opłata z tego tytułu nie została pobrana.
 #784744  autor: martin76
 14 lut 2015, 16:43
Marens pisze: #BEZLIMITU za 29zł nie zawiera MMS, są taryfikowane po 0,25zł/szt. Niestety nie wiem czy są taryfikowane co 100kB czy co 300kB. Próg opłacalności oferty jest gdzieś do 40MMS/mies
A jest jakas siec w PL co taryfikuje jednego MMSa po 300kB ?? Zawsze to jest chyba 3x100kB. 300kB to chyba max wielkosc MMSa.

Nie wiem jak Ci wyszlo, ze prog oplacalnosci to 40 MMS/mc ?? 29zl za pakiet +10zl MMS = 39zl za 40 MMS to jest oplacalne ??
Mysle, ze to zalezy od indywidualnego profilu uzytkowania.
W ogole kupowanie #bezlimitu za 29zl jesli sie chce slac duzo mms, a nie korzysta sie z netu/rozmow i sms to pomylka - tu lepiej minimaxa, ktory kosztuje 9zl/mc inic sie nie wykupuje tylko licznik sie na 9zl zatrzymuje a reszta kasy na sporadyczne smsy rozmowy i net.
 #784748  autor: LOOPO
 14 lut 2015, 16:59
Flash999 pisze:Aż do godziny ok. 14.00 działała karta Plusa, dopiero wtedy karta VM zalogowała się do sieci. Co ciekawe - dzwoniąc na swój numer można było usłyszeć komunikat "nie ma takiego numeru" :?.
Miałem podobnie tylko że u mnie żadna karta nie działała a działo się to w drugim miesiącu od startu sieci. Pomógł ( a może "samo" miało sie naprawić ) telefon do CMOK. Przenosiłem się z Playa.
 #784753  autor: Marens
 14 lut 2015, 17:17
martin76 pisze:Zawsze to jest chyba 3x100kB. 300kB to chyba max wielkosc MMSa.
Play taryfikuje do 300kB, nawet w roamingu międzynarodowym.
martin76 pisze:Nie wiem jak Ci wyszlo, ze prog oplacalnosci to 40 MMS/mc ?
Miałem na myśli opłacalność do porównywalnych ofert w NJU/RBM/T-Mobile gdzie płacisz ~39zł za porównywalny pakiet z wliczonymi MMS. Więc jak ktoś wysyła sporadycznie, np. 8 MMS/mies to do pakietu za 29zł dopłaci 2,50zł i jest do przodu. Kwestia indywidualnego profilu użytkowania.

Na pewno nikt nie obraziłby się gdyby MMS wliczyli w cenę oraz zwiększyli pakiet do 4GB :wink:
Odnośnie reklam to faktycznie sporo ich w RMF Maxxx a u nich słucham tylko Klub FM
 #784755  autor: Xavi
 14 lut 2015, 17:20
Z tego co słychać oferta ważna do końca kwietnia co potem nie wiadomo! jak ktoś ma nr do przeniesienia np z miesięcznym okresem wypowiedzenia jak ja w Nju to trzeba się w miarę szybko decydować.
 #784762  autor: Marens
 14 lut 2015, 18:36
Przeglądnąłem jeszcze raz regulamin i wyszło na to, że się trochę przeliczyłem w kwestii MMS.
Opłata za wysłanie wiadomości multimedialnej MMS naliczana jest za każde rozpoczęte 100kB wiadomości. Maksymalna wielkość pojedynczej wiadomości MMS wynosi 300kB.
Pozostaje w takim razie wysyłanie zdjęć via mail/facebook. Myślałem, że w tej materii będzie bardziej po fioletowemu.
 #784805  autor: ja.michal
 14 lut 2015, 21:11
martin76 pisze:A jest jakas siec w PL co taryfikuje jednego MMSa po 300kB ?? Zawsze to jest chyba 3x100kB. 300kB to chyba max wielkosc MMSa.
W Orange w Smart Planie mam MMS po prostu, brak rozróżnienia w kB. W praktyce również tak jest bo wysyłałam MMSy ponad 200 kB i liczy zawsze jako jedną sztukę.
 #784814  autor: słoneczny
 14 lut 2015, 21:43
Jakby zrobili mmsy, to by pewnie nie było stacjonarnych i tez byłby problem. :-) Nie można mieć wszystkiego, przynajmniej nie za tą cenę. Moim zdaniem, przy dużej ilości zdjęć lepiej pożytkować się dyskiem google, pocztą, innymi komunikatorami... Do kilku, kilkunastu sztuk w miesiącu mms jest jeszcze akceptowalny. Poza tym jest darmowa aplikacja fb, która w pewnym sensie może te mmsy zastępować.
 #784816  autor: lee
 14 lut 2015, 22:13
Gdzie tak słychać że do końca kwietnia?
 #784835  autor: bazooka
 14 lut 2015, 23:41
słoneczny pisze:Poza tym jest darmowa aplikacja fb, która w pewnym sensie może te mmsy zastępować.
Też czasami jak czytam to nie wiem o co ludziom "kaman" - nawet Viberem przesyłamy lepszej jakości fotki niż przez MMS.
 #784838  autor: martin76
 14 lut 2015, 23:56
Tu nie chodzi co jest lepsze. Tylko ktos z tych mmsow korzysta i chce to miec. Najlepsze asy to nawet na smsa odpowiadaja "tak" przez mmsa ;)
 #784842  autor: bazooka
 15 lut 2015, 00:25
To , czyli MMSy, służą do przesyłania multimediów bądź dłuższego tekstu z ogonkami np.
Nie są po to by je ktoś mógł mieć... rozumiem kontakt z osobą, która ma zwyczajny fonik, ale z innymi?

Ja pomijam dyskusję o takich laikach co nie wiedzą kiedy im się MMS tworzy.
 #784850  autor: darkangel
 15 lut 2015, 06:48
Z MMSów korzystam dość intensywnie, teraz jeszcze jak na smartfonie nawet tapeta kwalifikowana jest jakos 200-300KB to idzie jeszcze szybciej.
Właśnie dlatego nie chce przejść na Virgin, chodź obrazek można jak wspomniano wysłać przez FB lub inną aplikację, to nie każda druga osoba musi z tego korzystać, a MMSy są uniwersalne.
Pomijam kwestie że niektóre osoby mają nieskonfigurowaną tą usługę bądź wyłączony przesył danych.

Chodź przyznam że Play ma gorszą ofertę prepaid od Virgina i może w przyszłości dam mu szanse :).
 #784886  autor: Traker
 15 lut 2015, 11:09
MMS-y są chyba już bardzo rzadko wysyłane w ostatnich latach za sprawą internetu, ale czasem jest taka potrzeba. Fakt jest taki, że czasem tego po prostu brakuje w ofercie Virgin. Wszystkiego mieć nie można :) chociaż też tak kiedyś mówiliśmy na temat no-limits :P
  • Strona 44 z 205
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 205
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 205