DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 45 z 204
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 204
 #784910  autor: ja.michal
 15 lut 2015, 13:02
sebusy pisze:To , czyli MMSy, służą do przesyłania multimediów bądź dłuższego tekstu z ogonkami np.
Skoro SMSy w VM są bez limitu to jaki sens wysyłać jednego MMSa jak można w praktyce zużyć kilka SMSów?
 #784922  autor: bazooka
 15 lut 2015, 13:28
Zgadza się... nie interesuje mnie nolimit na smsy więc nie pomyślałem.
 #784924  autor: martin76
 15 lut 2015, 13:44
ja.michal pisze:
sebusy pisze:To , czyli MMSy, służą do przesyłania multimediów bądź dłuższego tekstu z ogonkami np.
Skoro SMSy w VM są bez limitu to jaki sens wysyłać jednego MMSa jak można w praktyce zużyć kilka SMSów?
Mi w E52 po przekroczeniu jakiejs wielkosci tekstu samo zamienia na MMSa.

Tak czy inaczej jak ktos chce nolimit na smsy/mmsy to minimax jest ok. Ktos w ogole daje jeszcze nolimit MMS w prepaidzie ??
 #784929  autor: adik
 15 lut 2015, 13:50
np rbm w taryfie energy jest.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #784933  autor: słoneczny
 15 lut 2015, 14:05
martin76 pisze:
Mi w E52 po przekroczeniu jakiejs wielkosci tekstu samo zamienia na MMSa.
No i nie idzie nic z tym zrobić z poziomu ustawień?
Sam mam to samo w Samsungu, kwestia wejścia w menu wiadomości i odznaczenia jednego ptaszka. Lecą same smsy-y gdy jest tylko tekst.
 #784936  autor: darase
 15 lut 2015, 14:28
Virgin Mobile kupuję dla mamy, miała mix plusa i doładowanie 30zł jest dla niej idealne, ja mam Ofnk, żona abonament Nju a tata nju na kartę z no limit za 99gr na dzień jeśli dzwoni.

Dla każdego coś dobrego :D

Apropos doładowywał ktoś z tej strony? Potrzeba logowania przez Facebooka.

http://topup.center

eCoal i nie ma problemu :-)
 #784951  autor: Jaszczur
 15 lut 2015, 15:29
Dziwi mnie to, że w dobie LTE, pakietów sms, pakietów na internet, Facebooków, GG, Dropboxów, Google Drive, innych dysków internetowych, itp. itd. ludzie płaczą nad MMSami :lol:

@up
Ja zawsze doładowywuje przez Allegro. Wychodzi najtaniej ;-)
 #784953  autor: martin76
 15 lut 2015, 15:37
adik pisze:np rbm w taryfie energy jest.
Ale w abo, na karte same smsy w 3 i 7 dniowych pakietach.
 #784971  autor: Rozyk
 15 lut 2015, 15:57
darase pisze:
Apropos doładowywał ktoś z tej strony? Potrzeba logowania przez Facebooka.

http://topup.center
Dwa razy ładowałem z tej strony i wszystko OK. Doładowanie za 10 zł wychodzi po 8,50. Ale płaciłem przez bank, a nie kartą. Przy płatności kartą przenosi na jakąś dziwną stronę i wolałem nie ryzykować.
 #784982  autor: adik
 15 lut 2015, 16:10
doładowania wole jednak z allegro w połączeniu z kuponami(obecnie 10 zł),wyjdzie taniej niż przez tą stronę co piszecie,a kupony od kilku miesięcy regularnie są.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #784990  autor: Ryszard Lubicz
 15 lut 2015, 17:27
Jaszczur pisze:Dziwi mnie to, że w dobie LTE, pakietów sms, pakietów na internet, Facebooków, GG, Dropboxów, Google Drive, innych dysków internetowych, itp. itd. ludzie płaczą nad MMSami :lol:
A jak byś wysyłał komuś zdjęcia jak byś miał np. tak jak ja - Nokię 208?

Grażynko wybacz...
 #784995  autor: martin76
 15 lut 2015, 17:49
adik pisze:Mylisz się zarówno w abo jak i na kartę są mmsy wliczone:
http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f ... 1_2014.pdf
Z tym że w abonamencie wychodzi to drożej taki paradoks playowy :)
Faktycznie, zwracam honor ;)
Az dziwne, ze maja zle to na stronie opisane.
Przy abo jasno jest, ze MMsy sa a przy karcie tylko smsy maja w tabelkach.

Nie ma co sie spinac o MMSy, jeden potrzebuje inny umie sobie poradzic albo nie korzysta.
To jak z videorozmowami, o dziwo czesc nowych smartfonow ich nie obsluguje w standadzie, ale jest taka usluga i ktos moze jej potrzebaowac.
 #784997  autor: cyanoone
 15 lut 2015, 18:03
Ryszard Lubicz pisze: A jak byś wysyłał komuś zdjęcia jak byś miał np. tak jak ja - Nokię 208?
Przez Whatsapp?

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #785037  autor: marcinek243
 15 lut 2015, 22:13
cyanoone pisze:
Ryszard Lubicz pisze: A jak byś wysyłał komuś zdjęcia jak byś miał np. tak jak ja - Nokię 208?
Przez Whatsapp?
Weź tu namów babunie na używanie takiego ustrojstwa drenującego baterie 24/7
 #785040  autor: bazooka
 15 lut 2015, 22:22
Weź tu naucz dziadziusia wysyłania MMSa... (P.S. co do drenowania przez W-app się zgadzam)

Nie popadajmy w skrajności - faktem jest, że obecnie dla potrzebujących przesłać fotki czy jakieś inne multimedia są lepsze sposoby - choćby darmowy mail - w ilości 100kB wyjdzie gdzieniegdzie taniej po standardowej stawce przez net niż płacić w standardzie za MMSa :)
 #785042  autor: ja.michal
 15 lut 2015, 22:25
martin76 pisze:Mi w E52 po przekroczeniu jakiejs wielkosci tekstu samo zamienia na MMSa.
Miałem E52 i nie przypominam sobie, żeby taka opcja była. Z brandem ta E52? Sam chciałem tak to swego czasu ustawić, ale nie dało się. W takim starym LG KU990 za to tak, zmieniało na MMS, ale to była kwestia ustawień.
Jaszczur pisze:Dziwi mnie to, że w dobie LTE, pakietów sms, pakietów na internet, Facebooków, GG, Dropboxów, Google Drive, innych dysków internetowych, itp. itd. ludzie płaczą nad MMSami :lol:
A no. ;) Płakać można za zbyt małymi pakietami danych w przypadku opcji głosowych. Nie ma praktycznie dobrej taryfy do internetu + dzwonienia jako dodatek (jakaś paczka minut). Wszędzie wciskają rozmowy bez limitu.
Ryszard Lubicz pisze:A jak byś wysyłał komuś zdjęcia jak byś miał np. tak jak ja - Nokię 208?
Link SMSem i odpali się w przeglądarce.
martin76 pisze:To jak z videorozmowami, o dziwo czesc nowych smartfonow ich nie obsluguje w standadzie, ale jest taka usluga i ktos moze jej potrzebaowac.
Z tym jest w ogóle śmieszna sprawa. Część urządzeń, mimo przedniej kamery, nie ma połączeń wideo przez operatora, a jedynie przez aplikacje internetowe. Np. takie Lumie mają kamerki, ale połączenie wideo tylko przez Skype i między użytkownikami ze Skype.
sebusy pisze:Nie popadajmy w skrajności - faktem jest, że obecnie dla potrzebujących przesłać fotki czy jakieś inne multimedia są lepsze sposoby - choćby darmowy mail - w ilości 100kB wyjdzie gdzieniegdzie taniej po standardowej stawce przez net niż płacić w standardzie za MMSa :)
Szczególnie jak mamy cały czas utrzymywaną sesję internetową, a paczki są liczone na ogół co 100 kB, czasem co 300 kB, ostatnio Play w taryfach internetowych liczy co 500 kB. Rzadziej co 1 kB i to raczej w abonamencie.
 #785138  autor: Marens
 16 lut 2015, 15:43
Niezła dyskusja odnośnie MMSów się wywiązała. Mimo wszystko jest to najbardziej uniwersalny sposób na sporadyczne przesyłanie zdjęć. Choćby dlatego, że nie wszyscy korzystają z Viberów, WhatsApp etc. Nie potrafię sobie wyobrazić wysyłania przez komunikatory zdjęć do osób starszych na klasyczne telefony. Usługa nadal jest popularna, a nie niszowa niczym videorozmowy.

Miałem swojego czasu E52, automatycznie zamieniało kilka SMS na jeden MMS. Brand miałem czysty, a oprogramowanie regularnie aktualizowane.
 #785160  autor: bazooka
 16 lut 2015, 17:52
Marens pisze:Nie potrafię sobie wyobrazić wysyłania przez komunikatory zdjęć do osób starszych na klasyczne telefony. Usługa nadal jest popularna
Możliwość zaistnienia potrzeby wysłania fotki do starszej osoby nie stanowi o popularności tej usługi :)
  • Strona 45 z 204
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 204
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 204