DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 184 z 675
  • 1
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 675
 #790197  autor: glaniu
 12 mar 2015, 17:21
A mnie to chyba nie lubia w tym DUK. Jak raz im powiedzialem ze nie zgadzam sie na 20% jak bylem w salonie tak do dzis nie zadzwonili do mnie a umowa sie konczy za 10 dni. Ale nic trudno, twardym trzeba byc- nie ma 30% to nie ma co przedluzac.
 #790199  autor: milek72
 12 mar 2015, 17:26
Leo pisze:Nowy cennik jest od dziś. Ceny Z3 i Z3 Compact w salonie bez zmian - 579 zł i 539 zł w abonamencie 89,98 zł.
Te 2 ceny na stronie można podejrzec - ale interesuje mnie ceny telefonów do oferty z DUK
 #790206  autor: Leo
 12 mar 2015, 18:07
Orange ma trzy cenniki: salonowy, w telesprzedaży i w sklepie internetowym. Sorry, podałem cenę sklepu Orange.pl a nie salonową. Cena salonowa 699 zł i 669 zł. Z tej ceny można ugrać do 400 zł. Czyli Z3 za 299 zł a za Compact 269 zł.
 #790208  autor: danio231
 12 mar 2015, 18:15
milek72 pisze:Wydaje mi sie że robią z nami co chcą i kto będzie miał słabsze nerwy to im ulegnie w końcu. Ja mam jeszcze 3 miesiące do zakonczenia umowy (10 czerwca) to czekam cierpliwie na jakiś konkret z ich strony.
Moja umowa kończy się 12 czerwca, więc też mogę jeszcze poczekać, chociaż wolałbym jak najszybciej przedłużyć bo stary telefon już mocno niedomaga.
 #790212  autor: milek72
 12 mar 2015, 18:36
Leo pisze:Orange ma trzy cenniki: salonowy, w telesprzedaży i w sklepie internetowym. Sorry, podałem cenę sklepu Orange.pl a nie salonową. Cena salonowa 699 zł i 669 zł. Z tej ceny można ugrać do 400 zł. Czyli Z3 za 299 zł a za Compact 269 zł.
To dlaczego pani mnie ściemniła że telefony poszły od dzisiaj w górę i nie da sie już od dzisiaj uzyskać za Z3 ceny 299 zł ?
 #790233  autor: Opponent92
 12 mar 2015, 22:26
danio231 pisze:
Dzięki za odpowiedź, a wie ktoś jak to jest z tym internetem? LTE czy 3G?
Jeżeli urządzenie obsługuje technologię LTE to będziesz mógł korzystać z tego pasma przez cały okres umowy z tym, że w przypadku Orange na chwilę obecną - jest promocja polegająca na tym, że LTE jest nielimitowane do końca marca bieżącego roku. Oznacza to, że w przypadku zasięgu sieci LTE Orange nie będzie pobierało pakietu danych z Twojego abonamentu za używanie tej technologii. Natomiast jeżeli promocja minie to dalej będziesz mógł używać pasma LTE (w obszarach dostępnych zasięgiem LTE) lecz pakiet danych za transmisję będzie pobierany analogicznie jak w przypadku 3G.
 #790237  autor: Opponent92
 12 mar 2015, 22:36
A teraz pytanie do użytkowników, które pomoże mi podjąć decyzję.

Otóż aktualnie posiadam w Orange stary plan taryfowy Pantera II (120 minut/sms, 0.5GB pakietu danych) lecz telefon roztrzaskał się już ponad pół roku temu z mojej winy. Umowa kończy mi się 08.08.2015 także zostało jeszcze 5 miesięcy. Czy w moim przypadku złożylibyście już na dzień dzisiejszy wypowiedzenie umowy z dniem zakończenia umowy by zdobyć flagowy telefon, np. Z3 bądź S5 w atrakcyjnym abonamencie -30% oraz 400 zł zniżki za telefon od DUK? Czy może poczekalibyście jeszcze jakiś czas, a nóż wejdą jakieś nowe telefony a ceny spadną jeszcze bardziej? Zadaję to pytanie bo może ktoś z Was dobrze zna marketing i strukturę Orange od wewnątrz i się orientuje w tych sprawach. Powstrzymuje mnie też to, że w ofercie Orange nie ma też HTC One M8, który tak bardzo bym chciał zamiast tych wymienionych wyżej. Czy jest szansa, że się pojawi?
 #790241  autor: pomaranczowy
 12 mar 2015, 23:13
Orendżowiec pisze:Re: [Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Postprzez pomaranczowy » wczoraj, o 00:09




Orendżowiec napisał(a):
DUKORANGE, nie wiem jak tam u was na indywidualu ale powinienies wiedzieć ze obniżenie ceny telefonu zależy od klasy kredytowej klienta. nie zawsze wypowiedzenie umowy skutkuje odpowiedno lepszymi warunkami.
ja jestem z reaktywnej biznes i nie wiem do końca jako to u was wygląda ale sobie umowę przedluzalem jako indywidual i trochę się zdziwił
em co się u was dzieje.

Od klasy kredytowej klienta? Bzdura.

Szanowni koledzy, którzy pracujecie w telemarketingu sieci Orange:

Po pierwsze. Jeżeli nie macie pewnej wiedzy w jakimś temacie, to nie kompromitujcie siebie i Firmy.

Po drugie. Za zdradzanie pewnych tematów na forum telepolis możecie mieć nieprzyjemności, więc proponuję zastanowić się nad tym, za nim coś napiszecie.pomaranczowyStały bywalec
Stały bywalec Posty: 212Dołączył(a): 30 cze 2010, o 12:19Lokalizacja: PolskaModel telefonu: SESieć: Orange

Góra


Print view this post



Aha. no to mnie oswieciles towarzyszu ze czegos nie wiem. w dodatku podobno zdradzam tajemnice firmy... proponuje glebsza analizę mojego wpisu z jednoczesnym zrozumieniem jego treści. czyli napisałem nieprawdę w dodatku scisle tajna... i później się dziwic ze klienci się z nas smieja... bez komentarza. nawet nie odpisuj.
Szanowny kolego,

Śmiać się ewentualnie to można z niekompetencji, ale czy z przestrzegania innych przed zagrożeniem lub przed pisaniem nieprawdy na forum i w ten sposób wprowadzaniem w błąd innych pracowników i Klientów? Tak przy okazji, to czy ja gdzieś w naszej wymianie zdań napisałem, że jestem pracownikiem?

Mam wrażenie, że to Ty mnie nie zrozumiałeś, a więc raz jeszcze:

Po co wywalać poza firmę tematy, które dotyczą pracowników i używać sformułowań, które i tak na forum nie za wielu zrozumie, tym bardziej jak się nie jest pewnym co oznaczają?

Kolejna kwestia jest taka, że ja po prostu piszę w trosce o Was, ponieważ już nie jeden pracownik na tym forum miał niemiło w pracy za to, że napisał jakieś jedno słowo, które może wydawać się nieistotne, a w efekcie kasował potem wszystkie swoje posty.

Co do "bez komentarza. nawet nie odpisuj", to jest mi przykro, że w taki sposób prowadzisz ze mną konwersację. Ja sam decyduję o tym czy coś napiszę czy nie, a z Twojej strony takie sformułowanie było delikatnie mówiąc niegrzeczne. Czy rozmawiając face to face, też tak się zwracasz do ludzi jak z nimi nie chcesz już kontynuować rozmowy?
Dobra rada, aby się zastanowić nad tym co się pisze, tym bardziej, że nie wiesz kto po tej drugiej stronie może się znaleźć.

Podsumowując: Chciałem już kolejny raz przestrzec przed tym co się pisze w tym wątku, ale jeżeli ma to być traktowane jako atak z mojej strony, to nie ma problemu - nie muszę przecież tego robić.

Pozdrawiam serdecznie.

Prezenty: 4gift.cupsell.pl ;)
 #790275  autor: kiniaaaxd
 13 mar 2015, 10:02
Witam, potrzebuje rady ;) Potrzebuję przedłużyć kończącą się umowę dla mamy w orange. Obecnie ma smart plan halo 79 teraz widzę, że jest za 69 najwyższy. Moje pytanie - czy jest możliwość uzyskania zniżki na tą taryfę 68 np. 20% jak i przy multi piszecie czy niekoniecznie ? Jest już klientem 10lat i ich propozycje są mało korzystne, więc mam zamiar negocjować.
 #790277  autor: kiniaaaxd
 13 mar 2015, 10:04
kiniaaaxd pisze:Witam, potrzebuje rady ;) Potrzebuję przedłużyć kończącą się umowę dla mamy w orange. Obecnie ma smart plan halo 79 teraz widzę, że jest za 69 najwyższy. Moje pytanie - czy jest możliwość uzyskania zniżki na tą taryfę 68 np. 20% jak i przy multi piszecie czy niekoniecznie ? Jest już klientem 10lat i ich propozycje są mało korzystne, więc mam zamiar negocjować.


i czy na jakąś zniżkę na telefon można liczyć ? ;)
 #790306  autor: wlkp
 13 mar 2015, 11:19
Po pierwsze posty się edytuje a nie pisze jeden pod drugim . Co do przedłużenia,najlepiej zawsze wysłać wypowiedzenie,wtedy jest szansa ugrać lepsze warunki .
 #790316  autor: Paul789
 13 mar 2015, 12:01
mam abonament 59,90 chciałbym telefon smasung galaxy grand prime kosztuje on teraz 219 o ile mogą obniżyć mi cenę telefonu i czy w ogóle mogą
 #790322  autor: kubahc
 13 mar 2015, 12:13
Cześć, witam.

Krótkie pytanie. Aktualnie funkcjonuję na umowie z DUK która kończy się w najbliższych miesiącach. Zaczęli już wydzwaniać konsultanci od ofert standardowych, które z wiadomych powodów odrzucam.

Czy jest szansa na ponowne uzyskanie oferty DUK, składając oczywiście wcześniej wypowiedzenie umowy?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 #790323  autor: kiniaaaxd
 13 mar 2015, 12:23
kiniaaaxd pisze:
kiniaaaxd pisze:Witam, potrzebuje rady ;) Potrzebuję przedłużyć kończącą się umowę dla mamy w orange. Obecnie ma smart plan halo 79 teraz widzę, że jest za 69 najwyższy. Moje pytanie - czy jest możliwość uzyskania zniżki na tą taryfę 68 np. 20% jak i przy multi piszecie czy niekoniecznie ? Jest już klientem 10lat i ich propozycje są mało korzystne, więc mam zamiar negocjować.
---------------------------------------------------------

Dzwonili do mnie z orange. Najpierw jeden Pan, złożył ofertę - nie zgodziłam się i przełączył mnie do innego działu. Kolejny Pan - złożył znowu ofertę, ale nic ciekawego więc się nie zgodziłam. Pan powiedział, że wyjątkowo może mnie przełączyć do jeszcze jednego działu i tam powinni zaoferować mi coś lepszego. Domyślam się, że był to DUK. Padło kilka ofert, jednak nic konkretnego, niby Pani proponowała jakąś niewielką zniżkę na abo, ale na telefon NIC. Więc na razie podziękowałam. Teraz złożę wypowiedzenie jakoś w przyszłym tyg i zobaczymy czy zadzwonią ponownie. Umowa kończy się dopiero z początkiem lipca, więc jest jeszcze trochę czasu. Dodam, że interesuje mnie oferta Smart Plan Halo II 69 zł (chciałabym -20%) i telefon Samgung Galaxy A3 w tym abo. koszt 229zł. Chciałabym go za 29zł czyli -200 ;) Co prawda nie sprecyzowałam na razie swoich oczekiwań, ale może jak zadzwonią następnym razem to powiem prosto z mostu i może podziała. A jak nie to inne sieci stoją otworem :)
 #790331  autor: krzysieq88
 13 mar 2015, 13:23
Witajcie,

Czy ktoś ma wiedzę na temat negocjacji w salonach? Dokładniej chodzi mi o możliwość negocjowania lepszej oferty przy przedłużeniu umowy na 3 miesiące przed jej końcem. Czy jest szansa na uzyskanie zniżki na abonament/telefon tak szybko bez wypowiedzenia umowy? Wiem, że była 2 lata temu możliwość negocjowania dodatkowo z konsultantem przez telefon na życzenie.

Byłem już w salonie poznać wstępną ofertę (zostałem zaproszony), ale nie była satysfakcjonująca aby się decydować.

Zna ktoś takie przypadki? :)
 #790342  autor: kiniaaaxd
 13 mar 2015, 13:59
krzysieq88 pisze:Witajcie,

Czy ktoś ma wiedzę na temat negocjacji w salonach? Dokładniej chodzi mi o możliwość negocjowania lepszej oferty przy przedłużeniu umowy na 3 miesiące przed jej końcem. Czy jest szansa na uzyskanie zniżki na abonament/telefon tak szybko bez wypowiedzenia umowy? Wiem, że była 2 lata temu możliwość negocjowania dodatkowo z konsultantem przez telefon na życzenie.

Byłem już w salonie poznać wstępną ofertę (zostałem zaproszony), ale nie była satysfakcjonująca aby się decydować.

Zna ktoś takie przypadki? :)

Zanieś wypowiedzenie umowy do salonu. Konsultanci z salonu nie będą negocjować - mogą połączyć telefonicznie z działem utrzymania klienta i z nimi można negocjować. Nie wiem tego z doświadczenia, ale przeczytałam X stron wstecz tego tematu i stąd się trochę zorientowałam ponieważ też jestem na etapie przedłużania umowy i chęci negocjacji warunków. Powodzenia zatem.
 #790355  autor: krzysieq88
 13 mar 2015, 14:54
kiniaaaxd pisze:
krzysieq88 pisze:Witajcie,

Czy ktoś ma wiedzę na temat negocjacji w salonach? Dokładniej chodzi mi o możliwość negocjowania lepszej oferty przy przedłużeniu umowy na 3 miesiące przed jej końcem. Czy jest szansa na uzyskanie zniżki na abonament/telefon tak szybko bez wypowiedzenia umowy? Wiem, że była 2 lata temu możliwość negocjowania dodatkowo z konsultantem przez telefon na życzenie.

Byłem już w salonie poznać wstępną ofertę (zostałem zaproszony), ale nie była satysfakcjonująca aby się decydować.

Zna ktoś takie przypadki? :)

Zanieś wypowiedzenie umowy do salonu. Konsultanci z salonu nie będą negocjować - mogą połączyć telefonicznie z działem utrzymania klienta i z nimi można negocjować. Nie wiem tego z doświadczenia, ale przeczytałam X stron wstecz tego tematu i stąd się trochę zorientowałam ponieważ też jestem na etapie przedłużania umowy i chęci negocjacji warunków. Powodzenia zatem.
Ja żałuję, że dwa lata temu zostałem skutecznie zniechęcony do rozmowy z DUK w salonie. Tym razem nie dam się tak łatwo zbyć. Wzajemnie życzę powodzenia.
 #790371  autor: Kuwerty
 13 mar 2015, 16:48
Hej!

Złożyłem na początku tygodnia wypowiedzenie umowy. Dzwonił dziś do mnie konsultant z Orange i zaproponował abonament za 89,9 - 30% zniżki, umowę na 24 miesiace oraz Sony Xperię Z3 za 649zł. Powiedział, że bardziej nie może zejść już z ceny telefonu. Pytanie czy to prawda, czy nie? Drugim rozwiązaniem był abonament za 129,9 - 30%, też na 24 miesiące i wtedy telefon byłby za 9zł. Odrzucić tę ofertę i czekać, czy skorzystać?

Pozdrawiam!
  • Strona 184 z 675
  • 1
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 675
  • 1
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 675