DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 185 z 675
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 675
 #790379  autor: kukuku2
 13 mar 2015, 17:37
Czy dziś prawda to nie wiem , u mnie było tak .
W piątek wypowiedzenie w salonie , w środę telefon z DUK i z marszu oferta -30% oraz -400zł .
A było to 2 tygodnie temu tzn wypowiedzenie
 #790381  autor: danio231
 13 mar 2015, 17:43
Opponent92 pisze:
danio231 pisze:
Dzięki za odpowiedź, a wie ktoś jak to jest z tym internetem? LTE czy 3G?
Jeżeli urządzenie obsługuje technologię LTE to będziesz mógł korzystać z tego pasma przez cały okres umowy z tym, że w przypadku Orange na chwilę obecną - jest promocja polegająca na tym, że LTE jest nielimitowane do końca marca bieżącego roku. Oznacza to, że w przypadku zasięgu sieci LTE Orange nie będzie pobierało pakietu danych z Twojego abonamentu za używanie tej technologii. Natomiast jeżeli promocja minie to dalej będziesz mógł używać pasma LTE (w obszarach dostępnych zasięgiem LTE) lecz pakiet danych za transmisję będzie pobierany analogicznie jak w przypadku 3G.
Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź, teraz już wszystko jasne :)
 #790382  autor: mourning
 13 mar 2015, 17:45
@Kuwerty Po prostu zaproponowali Ci 50 zl rabat na urzadzenie. Ja tez z DUK otrzymalem taka oferte i podziekowalem. Przykro to jest ze klienta z 15 letni stazem traktuja tak kiepsko.
Malo tego przed chwila dzwonilem do DUK-oferta biznesowa- i jedynie co mogli mi zaoferowac to oferta no limit z 3GB netu za 36 zl netto a jedyne urzadzenia jakie teraz maja na magazynie(dzial DUK) to Lumia 735 za 1zl/msc LG G3S za 12,41 zl/msc Xperia M2 za 6,55 zl/msc Xperia T3 za 17,55/msc i Z3 za 46,75zl/msc
Malo tego jak wspomnialem ze po interwencji rzecznika Orange uzyskalem uprawnienia, ze moge przedluzyc oferte w planach indywiudalnych to sie okazalo ze nie ma takiego zapisu na moim koncie czyli ten konsultant ktory dzwonil po interwencji rzecznik nie zaznaczyl takiej opcji badz ten z ktorym przed chwila rozmawialem nie chcial mi takiej oferty zaproponowac.
Ten konsultant wspomnial rowniez, ze od poniedzialku beda zmiany w cennikach urzadzen. Plany taryfowe sie nie zmienia, ale zmienia sie ceny urzadzen, stad tez pewnie wielka sciema Orange, ze nie maja urzadzen na magazynach i nie chca dawac wyzszych rabatow na telefony.
Ja prawdopodobnie przedluze umowe( konkurencyjne sieci na dzien dzisiejszy niestety maja jeszcze gorsza oferte) ale tylko na sam numer, bez urzadzenia.Jeszcze jutro jak moja umowa przechodzi na czas nieokreslony pojade do salonu i zloze wypowiedzenie i zobaczymy czy cos sie zmieni z ich podejsciem.
 #790389  autor: krzysieq88
 13 mar 2015, 18:09
kukuku2 pisze:Czy dziś prawda to nie wiem , u mnie było tak .
W piątek wypowiedzenie w salonie , w środę telefon z DUK i z marszu oferta -30% oraz -400zł .
A było to 2 tygodnie temu tzn wypowiedzenie
A kiedy kończyła Ci się umowa? Indywidualna czy biznesowa?
 #790397  autor: kukuku2
 13 mar 2015, 19:12
Ofert indywidualna , co do końca umowy to koniec 25 marzec ale wypowiedzenie złożyłem po 25 lutego więc musi być okres 1 miesiąca u mnie to by było wraz z okresem rozliczeniowym więc do 14 kwietnia , to byłby ostatni dzień umowy ale przedłużyłem.
 #790411  autor: jogaSensei
 13 mar 2015, 20:24
mourning pisze: Ja prawdopodobnie przedluze umowe( konkurencyjne sieci na dzien dzisiejszy niestety maja jeszcze gorsza oferte) ale tylko na sam numer, bez urzadzenia.Jeszcze jutro jak moja umowa przechodzi na czas nieokreslony pojade do salonu i zloze wypowiedzenie i zobaczymy czy cos sie zmieni z ich podejsciem.
bierzesz ten abo z G3s, (48 netto miesięcznie) sprzedajesz G3s od ręki za 600 zł (600 : 24 = 25) czyli no limit z 3gb netu wychodzi Cie wtedy 23 zł netto, wątpie żebyś dostał równie dobrą ofertę na sam sim.
 #790425  autor: mourning
 13 mar 2015, 21:54
Na sama sim oczywiscie, ze ciezko ale przy ofercie indywidualnej mozna dostac no limit za jeszcze nizsze pieniadze z netem 2GB, bo taki plan multi za 90 zl-30% rabatu to daje 63*24=1512 + nawet Z3 za cene ( tak jak ta konsultantka co do mnie dzwonila po interwencji rzecznika dawala mi 50 zl rabatu+ plus ewentualne 200 ktore mogla dac mi jej kierowniczka, czyli Z3 bylaby wtedy za 450 zl) tak jak ludzie tutaj pisali za 299 zl. Lacznie daje to 1811. Biorac pod uwage ze mozna sprzedac Z3 za 1400 zl to wychodzi wtedy no limit za jakies 17-18 zl. Za nic obecnie nie oplaca sie brac taryf firmowych. Pomysle przez weekend i zobacze jakie beda zmiany w cenniku ale prawdopodobnie zrobie cesje na oferte indywidualna albo jeszcze raz skontaktuje sie z rzecznikiem.
 #790432  autor: jogaSensei
 13 mar 2015, 22:25
a to akurat nie podlega wątpliwości, sam przedłużyłem sobie na firmę z abonamentem który opisaliśmy, a dla żony w ofercie indywidualnej 90 zł - 30% i Z3 za 300 zł, wychodzi wtedy po sprzedaży telefonu około 11 zł za miesiąc
 #790486  autor: flus
 14 mar 2015, 10:46
Witam, czy jest ktoś mi w stanie napisać co Orange proponuje extra (prócz dodatkowego pakietu danych) przy przedłużeniu umowy bez telefonu? Jakieś rabat na abonament?
 #790664  autor: marcia331
 15 mar 2015, 09:10
Dzwonilam wczoraj do orange bo w maju konczy mi sie umowa na numer firmowy. Pan przedstawil mi oferte dokladnie taka sama jak mozna znalezc w internecie. Powiedzialam ze mnie to nie satysfakcjonuje wiec stwierdzil ze przelaczy mnie do duk. A tam pani probowala mnie przekonac do wyzszosci xperii m2 nad t3 twierdzac ze jest nowszym i lepszym modelem. Kiedy stwierdzilam ze m2 mnie nie interesuje to przedstawila mi oferte uwaga.... taka sama jak w internecie!!! Roznica byla tylko w pakiecie internetowym bo zaproponowala 1gb wiecej. Normalnie smiech na sali. Powiedzialam ze nie zamierzam przedluzac umowy na takich warunkach. Gdyby zaproponowali mi oferte taka jak pisal mourning to bylabym sklonna ja przyjac, ale siedemdziesiat pare zloty netto za no limit plus internet to wyjatkowo kiepska propozycja. Poczekam do poniedzialku skoro mowicie ze ma sie pojawic jakas nowa oferta telefonowa a jak nie bedzie nic ciekawego to we wtorek wedruje do salonu z wypowiedzeniem.
 #790717  autor: Leo
 15 mar 2015, 13:53
Wie ktoś może jak to jest dokładnie z przedłużeniem umowy jeszcze przed upływem okresu zastrzeżonego poprzedniej ? Będzie jakaś kara w tym wypadku jeśli po 24 miesiącach aneksu rozwiąże się umowę ? Dokładnie chodzi o to że mam jeszcze 5 miesięcy aktualnej umowy a przedłużam na kolejne 24 miesiące aneksem, problem w tym co po tych 24 miesiącach.
 #790719  autor: Opponent92
 15 mar 2015, 14:14
Leo pisze:Wie ktoś może jak to jest dokładnie z przedłużeniem umowy jeszcze przed upływem okresu zastrzeżonego poprzedniej ? Będzie jakaś kara w tym wypadku jeśli po 24 miesiącach aneksu rozwiąże się umowę ? Dokładnie chodzi o to że mam jeszcze 5 miesięcy aktualnej umowy a przedłużam na kolejne 24 miesiące aneksem, problem w tym co po tych 24 miesiącach.
Nic, będziesz po prostu zobowiązany do spłaty 5+24 miesięcy rachunku w wysokości nowego abonamentu (jeżeli wybierzesz abonament większy od poprzedniego) czyli tak naprawdę Twoja umowa będzie trwać 29 miesięcy od dnia podpisania.

UWAGA!!
Jeżeli jest tutaj jakiś pracownik DUK z Orange to proszę o kontakt priv, gdzie podam nr telefonu do kontaktu. Złożyłem wypowiedzenie i chciałbym przedłużyć umowę na warunkach -30% abo i 400 zł zniżki na telefon. Pozdrawiam
 #790909  autor: _miko_
 16 mar 2015, 15:10
Snoopy34 pisze:Czy ktoś może zaproponowac rabat na iPhone'a 400 zł i abo -30%? Numer wypowiedziany, jest ktoś z DUK ? Bardzo pilne, na teraz.
U mnie sytuacja podobna. Umowa kończy się 18 marca. Wypowiedzenie wysłane parę dni temu.
Sms-a z potwierdzeniem rezygnacji z usług też dostałem.
 #790915  autor: krzyche
 16 mar 2015, 15:58
_miko_ pisze:
Snoopy34 pisze:Czy ktoś może zaproponowac rabat na iPhone'a 400 zł i abo -30%? Numer wypowiedziany, jest ktoś z DUK ? Bardzo pilne, na teraz.
U mnie sytuacja podobna. Umowa kończy się 18 marca. Wypowiedzenie wysłane parę dni temu.
Sms-a z potwierdzeniem rezygnacji z usług też dostałem.

No to ryzykujesz utratę numeru, pojutrze już 18 :)
Swoją drogą ja wysłałem wypowiedzenie i nie dostałem żadnego smsa z potwierdzeniem, ani nie dzwonił do mnie nikt z DUK (a wypowiedzenie wysłałem jakieś 2 miesiące temu). Dokładnie to nie wypowiedzenie a dyspozycję nieprzedłużania umowy na czas nieokreślony po zakończeniu umowy terminowej.


A swoją drogą ile razy jeszcze to będzie wałkowane?
Leo pisze:Wie ktoś może jak to jest dokładnie z przedłużeniem umowy jeszcze przed upływem okresu zastrzeżonego poprzedniej ? Będzie jakaś kara w tym wypadku jeśli po 24 miesiącach aneksu rozwiąże się umowę ? Dokładnie chodzi o to że mam jeszcze 5 miesięcy aktualnej umowy a przedłużam na kolejne 24 miesiące aneksem, problem w tym co po tych 24 miesiącach.
ŻADEN operator nigdy nie skraca czasu trwania umowy. Jeśli zgodzi się na przedłużenie umowy wcześniej, to tylko dlatego żebyś nie poszedł do konkurencji, ale OCZYWIŚCIE czas umowy będzie taki jaki Ci pozostał dotychczas + kolejne 24 miesiące!
 #790918  autor: alc
 16 mar 2015, 16:14
Witam kolegów z Orange :)
Przybywam z wątku niższego -> Tmobile :)

Rozważam zmianę sieci i mam pytanie - czy ktoś z Was orientuje się czy przy przechodzeniu z innej sieci do pomarańczowej można wynegocjować takie warunki jak dla przedłużających -> -30% + -400zł za tel.

Czy da się to zrobić przez infolinię czy konieczny jest kontakt z regionalnym doradcą biznesowym?
 #790931  autor: _miko_
 16 mar 2015, 17:50
krzyche pisze:No to ryzykujesz utratę numeru, pojutrze już 18
zaznaczyłem, że chcę przejść na kartę po upływie umowy, więc numer zostanie :)
 #790938  autor: mourning
 16 mar 2015, 18:41
@up Spoko jak zaznaczyles ze chcesz przejsc na karte to juz teraz mozesz szukac dobych ofert na karte bo nie sadze aby ktos zadzwonil. Dzisiaj do mnie po tym jak umowa (14 marca) przeszla na czas nieokreslony ktos wreszcie sam z siebie z Orange do mnie zadzwonil. Wiecie jaka dostalem propozycje??? Smiech na sali. Zaoferowali mi oferte biznesowa no limit z 3GB netu, ubezpieczeniem telefonu i telefon Sony Xperia Z3 a to wszystko w cenie 104 zl netto hahahahhahahahahahahahahahahahahahhahaha bo tylko to pozostaje.
  • Strona 185 z 675
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 675
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 675