DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 187 z 675
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 675
 #791545  autor: Lukaszsz
 19 mar 2015, 19:26
A może ktoś z Was wie, czy w ofercie dla firm jest jakaś szansa na obniżkę ceny telefonu?

Interesuje mnie oferta Smartfony (...) na raty dla przedłużających umowę z abo 35 zł. LG Spirit dla nowych jest za 13 zł mies. netto. Da radę coś z tego urwać nie kupując mulltipaków?

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #791562  autor: hahaha
 19 mar 2015, 20:56
Lukaszsz pisze:...w ofercie dla firm...

...oferta ... na raty ... z abo 35 zł. LG Spirit dla nowych jest za 13 zł mies. netto. Da radę coś z tego urwać nie kupując mulltipaków?
LOL ale biznesmen :smt005 kup sobie jakiegoś grata w lombardzie za 10zł i kartę play za piątaka, będziesz miał taniej :lol:
 #791633  autor: wlkp
 20 mar 2015, 12:16
mourning pisze:Niestety ale z dostepnoscia urzadzen nadal jest jedna wielka lipa
A na dziś ( w DUK ) godzina 12 nie ma nic z górnej półki,nie ma Z3,Z3C,SGS5 ,bo o te pytałem . :?


@ Lukaszsz CO Ty jeszcze z 13 zł chcesz coś urwać ? :mrgreen:
 #791742  autor: Lukaszsz
 20 mar 2015, 20:22
Czytajcie ze zrozumieniem, 13*24=312 netto, no ale widzę poziom dyskusji bardzo wysoki, co ja tu mogę pisać.

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #791776  autor: wlkp
 21 mar 2015, 08:09
Przynajmniej ja wiem że chodziło Tobie o 13 zł netto miesięcznie . Też się pytam co z takiej kwoty można urwać,chyba na lizaka za 20 gr. Bez urazy,ale taka kwota to chyba nie podlega negocjacji .
Swoją drogą już nie raz było napisane że oferty biznesowe są słabe,dużo lepiej wygląda oferta dla " prywatnej " .Ewentualnie lepiej się wyjdzie na przedłużeniu umowy biznesowej bez telefonu i z wypowiedzeniem ,ja w zeszłym roku tak zrobiłem .
 #791815  autor: Dziuksa
 21 mar 2015, 14:56
Czy *400 ma takie same oferty jak DUK? Tak mi powiedział konsultant w salonie, jednak coś nie chce mi się w to wierzyć.
 #791896  autor: Tenebrexis
 22 mar 2015, 12:20
Cześć,

Posiadam kupon rabatowy 30% na abonament, ważny do 29.03.2015 r. i mogę go komuś oddać, jednak sam również potrzebuję czegoś w zamian. Całą sytuację wyjaśniam pod spodem:

Przede wszystkim szukam kogoś, komu skończyła lub za max 3 miesiące kończy się umowa z Orange i byłby w stanie zrezygnować z obecnego numeru i wziąć ofertę ze zniżką 30% dla nowego klienta (oczywiście przez stronę internetową)

Dlaczego?
Ponieważ okazuje się, że posiadany przeze mnie rabat nie obowiązuje przy ofercie Smart Plan Multi Max II 129,98, a taka jedynie by mnie interesowała. Kolega, który pracuje w Orange doradził mi, że gdybym znalazł kogoś bliskiego, kto ma już u nich w Orange, to mógłby zrobić cesję (przepisanie numeru na mnie, tak żeby w historii widniało, że jestem ich klientem), zmienić numer na całkowicie losowy z puli (nie chciałbym żeby ktoś obcy ciągle do mnie wydzwaniał), wtedy połączyć mnie na Save Desk, czyli tzw. dział utrzymania klienta i podpisać umowę z 20% rabatem.
Nie ukrywam, że interesowało by mnie takie rozwiązanie, lecz pomimo długiego szukania, okazuje się, że albo znajomi mają w innych sieciach, albo umowa kończy im się za przeszło rok, albo nie chcą rezygnować z obecnych numerów, jakby były do nich przyspawane... oO

Dlatego będąc już trochę zdesperowany proponuję wymianę:
Daję rabat 30% w zamian za przepisanie numeru na mnie. Być może wydaje się to skomplikowane, ale wcale takie nie jest, całość rozpisuje pod spodem:

1. Zainteresowanej osoby kończy się umowa do maksymalnie 3 miesięcy, nie ma żadnych długów na koncie, ma gdzieś swój numer, wychodzi z założenia, że ważne żeby było taniej.
2. Po weryfikacji przez kolegę czy faktycznie numer się nadaje (czy nie ma zaległości i czy kończy się umowa) wysyłam dokument z przepisaniem numeru z wypełnioną moją stroną, czyli jako nowy abonent.
3. Osoba wypełnia pismo swoimi danymi, sprawdza czy wszystko się zgadza, drukuje formularz i podpisuje się w wyznaczonych miejscach. Podpisany formularz skanujemy i wraz z ksero obu stron dowodu osobistego odsyłamy do mnie w pliku.
4. Żeby obie strony czuły się bezpieczniej, najlepiej umówić się na Skype, podczas rozmowy odpalić kamerkę i pokazać, że osoba której dane są w piśmie i na dowodzie to my.
5. Jeśli wszystko się zgadza idę do salonu, przekazuję dokumenty koledze, tego samego dnia robimy cesję. Następny krok to zmiana numeru (tak jak mówiłem nie zależy mi na czyimś numerze, tylko na tym żebym widniał w systemach jako abonent Orange) Takie coś niestety wyniesie mnie 150 zł, ale nadal mi się to opłaca.
6. Po takiej zmianie stary abonent nie ma już totalnie nic wspólnego z kontem. W tym momencie przechodzę do dzwonienia na dział utrzymania i podpisanie umowy z rabatem :)
7. Koniec. Po akcji zakończonej sukcesem wysyłam kod na rabat 30% na maila wskazanego przez osobę, która mi pomogła. Oczywiście zawsze mogę pokazać dowód, że taki kupon posiadam, żeby mi nikt na słowo wierzyć nie musiał :P

Nie wiem czy znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie poświęcić swój numer, ale w zasadzie muszę spróbować. To już moja ostatnia szansa, bo skończyły mi się osoby do pytania. Jeśli do wtorku (24.03) nikt się nie znajdzie to trudno, będę musiał podpisać umowę na abo bez zniżki.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv albo pisząc w tym temacie.
Zawsze możemy się umówić na Skype żeby ewentualnie doklepać szczegóły albo odpowiedzieć na Wasze pytania.

Pozdrawiam
 #791999  autor: kaciuxox
 22 mar 2015, 20:49
@Tenebrexis
Kwestia jest tylko tego typu, że robiąc cesję, czyli przejmując czyjś numer, całkowicie zeruje Ci się staż. Pytanie więc czy DUK w ogóle zaproponuje -20%...
Wiem, bo próbowałem i DUK nie zaoferował mi kompletnie nic. Było to jednak parę temu, więc może coś się zmieniło.
Jakbyś chciał odsprzedać ten kod, to ja byłbym bardzo zainteresowany :D
 #792017  autor: Tenebrexis
 22 mar 2015, 23:18
@kaciuxox
Też zadałem to pytanie koledze pracującemu w Orange na samym początku rozmowy, ale z tego co zrozumiałem to jest cały czas to samo konto, zmieniają się tylko dane posiadacza (to samo konto = ta sama historia)
Być może DUK akurat w tym okresie czasu nie miał możliwości wrzucenia żadnego rabatu :P
 #792021  autor: kaciuxox
 22 mar 2015, 23:46
Aż poszperałem
http://www.orange.pl/kid,4001204454,id, ... ticle.html

"Czy po zmianie abonenta usługi uzyskane w ramach Propozycji (przez dotychczasowego abonenta) przepadną?
Nie. Jeżeli dotychczasowy abonent skorzystał z oferty Propozycja, a następnie przeprowadzono zmianę abonenta, nowy abonent utraci zniżkę na abonament, ale zachowa usługi promocyjne, które zostały włączone na numerze w ramach przedłużenia umowy. "

Jeżeli deaktywują zniżkę, wnioskuje, że staż przepada. Na pewno rozmowa z pracownikiem to lepsze wyjscie, bo wie co, jak obejść :D
 #792024  autor: Tenebrexis
 23 mar 2015, 01:01
To nie zupełnie tak. To czy w tym momencie są jakieś zniżki/upusty przy poprzedniej propozycji, czyli przedłużeniu umowy mnie nie interesuje, więc nie musi się przenieść. Przykład:
jeśli przeniesiemy na mnie numer, to przyjmijmy, że stracę obecne promocje, ale w historii nadal będzie widniało, że posiadam numer od np. 2010 roku. Więc przy końcu umowy udając się do salonu zostaję połączony na dział utrzymania (obecnego) klienta i mogę przedłużyć umowę jako ja na nowych, już promocyjnych warunkach. Czyż nie? :)

A co kaciuxox, ogólnie byłbyś zainteresowany moją propoyzcją? Jeżeli chodzi o szczegóły to tak jak pisałem, możemy to na spokojnie obgadać na Skype, nawet specjalnie na BOK przy Tobie zadzwonie żeby się upewnić jeśli chcesz :P
 #792026  autor: kaciuxox
 23 mar 2015, 03:02
Ja broń Boże nie neguje. Masz znajomego w salonie, ja mam znajomą. Aż z ciekawości zadzwonię do niej jutro i obadam jak to wygląda. W końcu forum jest od tego, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami/spostrzeżeniami.
Wiem, że kiedyś próbowałem zrobić dokładnie jak Ty, tyle, że numer z mojego ojca (który zresztą ja użytkowałem) na mnie, aby skorzystać z rabatu DUK-u. Dzwoniłem nawet do DUK-u z salonu od znajomej (oczywiście ona rozpoczęła rozmowę z DUK-iem, że będzie cesja bla, bla, że klient chce fajne warunki na siebie, bo przejdzie do playa). Zakończyło się to fiaskiem, mówiąc, że przy cesji całkowicie niweluje się staż.
Jak pisałem wcześniej, było to trochę ponad 4 lata temu. Może coś się zmieniło-nie wiem. Jak wyżej, z ciekawości zapytam jutro.

Ja niestety nie skorzystam z Twojej propozycji, gdyż sukcesywnie przenoszę całą "familię" do Orange z kodami, tylko polowanie na nie już powoli mnie męczy:D
 #792091  autor: kaciuxox
 23 mar 2015, 14:43
@m17essi
Brakuje mi jednej rzeczy, a mianowicie nielimitowane smsy do wszystkich. Masz tam całkowicie pauzę, tak jakbyś tego na poprzedniej stronie nie odznaczył. Albo błąd strony. Przy tej opcji, powinieneś mieć pole wybieram, jak w polu wyżej, a jego brak.
Zawsze możesz zadzwonić na 510 700 700, żeby Ci skonfigurowali ręcznie, tak jak tego chcesz:)
 #792158  autor: tMati
 23 mar 2015, 22:34
m17essi pisze:
milek72 pisze:
m17essi pisze:Witam
http://zapodaj.net/b5d32d74cd687.jpg.html

abonament- 30zl
dlaczego koszty w kolejnych miesiącach to 40zł ??
Zaznaczyłes pewnie opcje nielimitowane rozmowy w Orange która od drugiego miesiąca jest płatna 10 zeta dodatkowo
nic nie jest zaznaczone
Sprawdź przynajmniej dwa razy listę wszystkich aktywnych usług. Czasami są z nią problemy, dostępne filtrowania listy usług Orange to zmora (sam się często w niej gubię :( ).

Xperia Z5, Xperia M2, Galaxy Ace 2, SE Elm, SE K550i, Nokia 1600, Nokia 3330
 #792193  autor: wlkp
 24 mar 2015, 07:40
Dostał ktoś w ostatnim tygodniu ciekawą ofertę z DUK na przedłużenie umowy prywatnej ?

Bo ja coraz więcej jestem przekonany że oni starych abonentów olewają,nawet takich co kilka abonamentów u nich płacą ! Rozmawiałem w ciągu tygodnia z nimi 3 razy,a oferty są coraz gorsze ,pierwsza była jeszcze bez wypowiedzenia i miałem ofertę -30 % od 90 zł na abonament no i wytargowałem -300 zł na smartfona ( była tylko Xperia z3 z lepszych modeli ),kolejne 2 oferty to tylko gorsze i żadnego smartfona z wyższej półki ,dokładnie nic obecnie nie mieli na wczoraj,3 dni wcześniej też nic nie mieli .To jest kpina,dla nowych na dzień dobry 6 miesięcy gratis i np SGS5 za -300 zł od ceny salonowej ! Dla nowych smartfony są dostępne jak i w sklepie internetowym,dla starych klientów nie ma żadnego " lepszego " dostępnego smartfona i odpowiedz taka że nie wiedzą kiedy będą ,pewnie na kartki będą jak w latach 80 na mięso !

Dostępność smartfonów zmienia się z Orange .
  • Strona 187 z 675
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 675
  • 1
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 189
  • 675