DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 72 z 102
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 102
 #795637  autor: bazooka
 11 kwie 2015, 21:59
Dochodzę do wniosku, że chyba krotko jeszcze żyjesz na tym świecie...ale teorie pouczeniowe to Ci z klawiatury nie schodzą... Wybacz, zostanę przy swojej znajomości przysłów i powiedzeń oraz z wiedzy szkolnej sprzed ponad 25lat (kiedyś angielskiego nie było w zerówce czy przedszkolu)...że snowman to z angielskiego bałwan :-)
 #795640  autor: 111
 11 kwie 2015, 22:14
@sebusy pisałem już kiedyś,że mnie w szkole jeszcze pa russki gawaric uczyli ale akurat co znaczy snowman akurat wiem.
Jednak bałwanek w Twojej wypowiedzi odnosił się do mnie,co jednoznacznie wynika z kontekstu Twojej wypowiedzi pod moim postem.
Ja tylko humorystycznie skontrowałem a Ty się obraziłeś.
Skończmy zresztą już ten OT i wóćmy do meritum sprawy,czyli dyskusji o operatorze Lycamobile.
 #795650  autor: bazooka
 11 kwie 2015, 23:01
@111 - no jasne, przepraszam szacowną osobę - oczywiście wiesz lepiej do kogo pisałem...
Ciekawy, to Ty :?: :)
 #795652  autor: 111
 11 kwie 2015, 23:11
Dobra skończmy już tą jałową i idiotyczną w gruncie rzeczy dyskusję,bo to kabaret zaczyna się robić na całego.
PS. Nie wiem o co Ci chodzi z jakimś ciekawym i nie chcę wiedzieć.
Z mojej strony to koniec tego żenującego OT.
Żałuję,że w ogóle się w niego dałem wciągnąć.
 #795672  autor: mi80
 12 kwie 2015, 09:47
UKE nic mi nie odpowiedział i możliwe, że nie odpowie. Nie składałem skargi, tylko przesłałem im to jako informację o praktykach stosowanych przez operatora (zmiana regulaminu, brak informacji z wyprzedzeniem na www, brak informacji do zarejestrowanych z wyprzedzeniem, wprowadzający w błąd brak aktualizacji daty regulaminu) z prośbą o podjęcie interwencji jeśli stwierdzą naruszenie prawa.

Wg mnie prawo zostało złamane ewidentnie, więc UKE coś jednak podziała w tej sprawie.
 #795680  autor: bazooka
 12 kwie 2015, 10:20
@mi80 - masz kopie regulaminu jako dowód? ...bo jak zauważyłeś - zostaliśmy niejako zdyskredytowani.
 #795682  autor: darek638
 12 kwie 2015, 10:49
mi80 UKE działa. Odpisali mi, że badają sprawę.

Nigdy więcej Play.
 #795703  autor: everymen
 12 kwie 2015, 12:05
Dziś z ciekawości sprawdziłem stan konta nieużywanego numeru Lycamobile. Środki nie zniknęły. Przejrzałem ponownie regulamin i okazało się, że zniknął ten dziwny zapis w 4 paragrafie o przepadaniu doładowania;)
 #795715  autor: DaveX
 12 kwie 2015, 12:23
Moje ostatnie doładowanie Lyca miało miejsce 22.12.2014. 90 dni upłynęło 22.03.2015

W tym czasie nie wykonałem żadnego płatnego połączenia, wysłania SMSa z tej karty - nie pomniejszyłem salda konta.

1. Środki pozostały bez zmian.
2. Numer nie został zablokowany.

Co prawda miałem na ten numer dwa połączenia przychodzące, ale sam żadnego nie wykonałem ;)

MIT OBALONY :D
 #795724  autor: bazooka
 12 kwie 2015, 12:37
Fajnie, ale co jeśli zechcą wziąć pod uwagę co sami zmienili w tym regulaminie :?:
Dla mnie to zresztą nieważne - nie będę trzymał tam numeru "leżaka",bo mogę przegapić (a szkoda mi fajnego numeru) - wynoszę numer tak szybko jak się da czyli jak wydzwonię te środki co niepotrzebnie doładowałem...
...chciałbym jeszcze tylko by nieświadomi byli uświadomieni o takich praktykach jak zmiana punktów regulaminu w dowolnym momencie bez wiedzy użytkownika, co jest w polskim prawie niedozwolone i powinno być piętnowane.
Wszystkim, którzy związali przyszłość z tym MVNO, życzę powodzenia.
 #795726  autor: 111
 12 kwie 2015, 12:38
Ciekawe kto i po co ten durny zapis wymyślił i wprowadził.
Chyba ten sam człowiek,który wymyślił 4 gr. w T- Mobie:)
Straty wizerunkowe jakie Lyca poniosła,nauczą ich mam nadzieję,by podobnych idiotyzmów w takim cichociemnym i niezgodnym z prawem stylu nie wprowadzać.
 #795727  autor: Kryniczanin
 12 kwie 2015, 12:42
Czy na linii Lycamobile <<<>>> Plus występuje HD Voice? Może ktoś sprawdzić?
 #795754  autor: Snowman
 12 kwie 2015, 14:22
Witam, sieć Lycamobile jest siecią dziwną,ale to mi nie przeszkadza,byle bym ja był z niej zadowolony ;). Wygląda na to,iż być może zmiany w regulaminie Lyca podlegają jakimś niewyjaśnionym zjawiskom mobilnym. Otóż w regulaminie "zero opłat roamingowych" pojawił się nowy kwiatek -po wykorzystaniu 100 min promocyjnych w roamingu, w sieci Lycamobile [18 krajów] opłaty za następne minuty wynoszą 9 gr/min. Jestem pewny,że tej ostatniej informacji tydzień temu nie było na stronie Lyca pl. W każdym razie być może sebusy miał rację co to RWK,kto wie? Może info wisiało w regulaminie np 3 dni i uległo zmianie? To tajemnicza sprawa i nie mi ją rozstrzygać. W każdym razie info o 9gr/min po wyczerpaniu 100 min promocyjnych w roamingu jest pozytywną rzeczą,chodzi mi tylko o to,że regulamin uległ niewielkiej zmianie i został przeze mnie zauważony.

Wciąż zadowolony użytkownik sieci Lycamobile PL.
 #795755  autor: Snowman
 12 kwie 2015, 14:31
Wpis ten zmienia postać rzeczy,ponieważ nic nie zmusiłoby mnie do wykupienia pakietu DOM,którego minuty i sms są do wykorzystania będąc w roamingu,nie licząc darmowych rozmów w sieci,czy to w roamingu czy przebywając w Polsce. Mając po dowolnym doładowaniu 100 min w sieci + 9 gr/min po ich wyczerpaniu byłoby to korzystniejsze niż pakiet 39/49. Oczywiście biorąc pod uwagę moje zwyczaje,dla gadającej głowy ;) i 5000 minut to mało.
 #795796  autor: mi80
 12 kwie 2015, 18:06
sebusy pisze:@mi80 - masz kopie regulaminu jako dowód? ...bo jak zauważyłeś - zostaliśmy niejako zdyskredytowani.
Nie było takiej potrzeby, bo w tej wstawce podawali dokładną datę, od której obowiązuje przepadanie środków. Co wprost wskazywało, że to nowość. Nawet pytania o to na Fb kasowali bez odpowiedzi.

Czyli teraz już tego nie ma, ciekawe. Możliwe, że to po interwencji UKE, a po poprawnym poinformowaniu abonentów dodadzą taki zapis. Jednak szkoda, że tak pogrywają też z innymi regulaminami - i jak widać robią to nadal.
 #795802  autor: Blank
 12 kwie 2015, 18:45
Myślę, że tacy operatorzy, którzy bawią się regulaminami, w których występują skrajnie niekorzystne dla użytkowników zapisy, niezależnie od tego, czy te zapisy chcą stosować, czy nie, powinni być ostro piętnowani.
Mnie dla przykładu, znacznie bardziej od praktyk Lyca, wkurzyl biały operator, który dał zapis o tym, że w ramach jego ofert promocyjnych liczba poł. wychodzących nie może byc wyższa o 70% od l. połączeń przychodzących. I nie jest ważne, że ten punkt usunęli. Smród pozostał.
Zresztą bynajmniej się nie zmienili, jakiś czas temu dla przykładu "operator" tamten informował o stawce 1 gr/min Lub SMS w pakiecie... Szkoda tylko, że komunikat ten miał na celu wprowadzanie w błąd, bo chodziło o to, że płacisz 10 zł miesięcznie za to, że za kolejne 100 minut/SMSów płacisz 1gr... W rezultacie, w najlepszym wypadku zszedłbyś z ceną do ... 11gr.
Niestety, zmienili opis, zanim nabrałem ochoty na zgłoszenie tego UOKiKowi.
Swoją drogą, do dziś jestem zdziwiony, bo zmienili to w ciągu 1-2 dni od kiedy to znalazłem i pisałem na IRCu konkurencyjnego serwisu...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #796011  autor: R.Mandano
 13 kwie 2015, 15:33
Czy simkę trzeba zarejestrować czy można używać od razu po zakupie i włączeniu jakiegoś tam pakietu :?:

Pytam, bo nie rozumiem po co ostatni punkt zapisu z www :

Włóż kartę SIM Lycamobile do aparatu telefonicznego i włącz go
Doładuj swój telefon Lycamobile
Dzwoń i wysyłaj SMSy w sieci Lycamobile
Zarejestruj swoja kartę SIM na naszej stronie internetowej
 #796019  autor: 111
 13 kwie 2015, 15:58
@ R.Mandano nie musisz rejestrować numeru,można normalnie z numeru korzystać bez rejestracji.
Dzięki rejestracji możesz wyrobić duplikat karty z dotychczasowym numerem a także zarządzać kontem numeru na stronie,przeglądać billingi itd.
Ale to na zasadzie dobrowolności a nie przymusu jest rejestracja.
  • Strona 72 z 102
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 102
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 102