DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 193 z 675
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 675
 #796133  autor: Chemicalifornia
 14 kwie 2015, 02:50
Może ktoś mi powiedzieć co się liczy przy przedłużaniu umowy - staż w latach, wysokość rachunķów, czy co?
Ostatnio na stronie pojawiła się oferta przedłużeniowa, ale oferta jest dokładnie taka sama jak dla nowych klientów. Może niedługo ktoś zadzwoni i bym chciał wiedzieć jakich argumentów użyć.

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #796149  autor: Porcky
 14 kwie 2015, 09:46
Chyba głównie staż. Dziś rano otrzymałem telefon od pani z DUK'u w którym zaznaczyła, że mój staż wynosi już 10 lat i dlatego chce mi zaoferować 30% zniżkę na abonament i 400 zł na telefon. Ich cennik znacznie różni się od tego na stronie, w szalonych dniach S5 kosztuje 200zł, mi po obniżce zaoferowano go w cenie lekko ponad 400zł, Z3 Compact zaś około 270zł. Czy są jakieś inne telefony, którymi również warto się zainteresować i są w dość korzystnej cenie?
 #796289  autor: gozdal177
 14 kwie 2015, 21:22
Witajcie, posiadam abonament w Orange dla firm. Właśnie kończy mi się umowa i proponowane oferty od dzwoniących konsultantów są jednym słowem niekorzystne. Chciałbym się Was poradzić co w tej chwili powinienem zrobić. Udać się do biura Orange i tam prosić o kontakt z DOK? Może od razu powinienem złożyć wymówienie pocztą? Generalnie zależy mi aby dostać dobrą ofertę z telefonem. Jakieś wskazówki odnośnie negocjacji z konsultantem DOK? Podawać konkretne oferty konkurencji, czy mówić ogólnikowo, że tam jest taniej itd.? Mówić konkretnie czego oczekuję, np. abonament za 40zł i konkretny telefon za 200zł?
 #796313  autor: mourning
 14 kwie 2015, 22:49
Kolego wszystko sobie w necie sprawdzisz jesli chodzi o oferte dla firm. DUK dla firm nie oferuje nic poza tym co jest na stronie www. Z jedna mala roznica. Mozesz dostac tanszy multipak.I licz sie z tym, ze w DUK jest po prostu tragedia z dostepnoscia urzadzen.Sa praktycznie tylko te najtansze Reszta, czyli kwota abonamentu i ceny telefonow sa identyczne. Jesli chcesz zlozyc wypowiedzenie to mozesz to zrobic droga mailowa. Nie musisz isc do salonu czy tez wysylac poczta. Napisz wypowiedzenie, podpisz sie, zeskanuj i wyslij na [email protected] i tyle.
 #796399  autor: oskarsandman
 15 kwie 2015, 12:47
Czy dostaniesz lepszą ofertę dla firm?
Wątpię, patrząc na obecną politykę orange nie dostrzegam żadnej logiki o ofercie dla firm.

Ja mam u siebie w firmie od orange:
- trzy numery komórkowe w orange i jeden w tmobile
(orange: dwa plany orange biz i jeden smartplan 129,99 ze zniżką 30% - 14 lat w sieci, który przeniosłem cesją na firmę)
- dwa stacjonarne
- neostradę

28 marca marca kończył mi się kontrakt na numer kom. ze smartplanem i neostrada, złożyłem w salonie wypowiedzenie dzień wcześniej.
Pani w salonie połączyła mnie z DUK i powiedziałem czego oczekuję, 20% zniżki na abo i 200zł na telefon i zostanie przy smartplanie lub przejście na orangebiz też ze zniżką. Dodałem, że jeśli dostanę w.w. zniżkę na ten jeden numer to przedłużę neostradę na standardowych warunkach i przeniosę numer z tmobile. Jeśli nie to skutecznie rozwiążę umowę na ten numer i neostradę, a także w najbliższej przyszłości zacznę wypowiadać umowy dla innych usług, które mam w orange.
Ostateczna propozycja jaką usłyszałem to 20% zniżki na abo, bez zniżki na telefon lub orange biz + multipak 3 za 1zł i zupełny brak telefonów , które mnie interesują.

A teraz najlepsze, mój brat, który również ma działalność i tylko jeden numer komórkowy (również cesja smartplanu na firmę) dostał -20% na abo i 200zł na telefon bez żadnego proszenia. Dla mnie to jest zupełnie nielogiczne i szczerze powiedziawszy już przestał mnie orangutan i jego polityka interesować. Szkoda na nich czasu.
 #796444  autor: tool23
 15 kwie 2015, 17:03
Sprawa jest pilna... przynajmniej dla mojej dziewczyny, bo jej dotyczy sytuacja, więc będę bardzo wdzięczny za pomoc :-)

Właśnie skończył się jej 2 letni abonament na kwotę 69 zł i teraz ma chyba umowę na czas nieokreślony.
Jej zapotrzebowanie: 300 minut do wszystkich, 1gb internetu, nokia 735, cena: im taniej, tym lepiej :D
Oferta po małych negocjacjach w salonie: bez limitu do wszystkich, 250 smsów do wszystkich, 500 mb internetu, słuchawka 100 zł, abonament: 6 msc za 39 zł, pozostały okres 49 zł

Czy uważacie, że po złożeniu wypowiedzeniu uda się ugrać coś więcej z DUK? :roll: Zaznaczam, że niepotrzebuje aż tylu rozmów, za to mniejszy rachunek, tańszy telefon lub większa ilość internetu jest mile widziana.
 #796451  autor: Aniaer
 15 kwie 2015, 17:55
Orientuje się ktoś, czy jeżeli dziś złożę dyspozycję przeniesienia numerów (dwóch) z play do orange i zrezygnuję w ciągu ustawowych 14 dni, to mogę wziąć w orange nową ofertę jako nowy, przenoszący numer klient, czy rabatów już nie dostanę? Obecna oferta mi odpowiada, ale gdyby od jutra pojawiło się coś lepszego, to nie pogardzę. ;)

Dzięki.
 #796459  autor: Keanu95
 15 kwie 2015, 18:39
Jak ktoś przedłuża teraz ofertę, może niech lepiej się wstrzyma. OD przyszłego tygodnia ma wejść nowa oferta, tak z DUK wywnioskowałem bo teraz podobno już nie mogą przydzielać rabatów na abo i tak samo na Telefon.
 #796469  autor: tool23
 15 kwie 2015, 19:37
Mala aktualizacja, powyzsza propozycja jest juz z DUK. W zwiazku z powyzszymi odpowiedziami, pytanie brzmi czy czegos nie pogorsza? :/ widzial ktos moja szklana kule? :-)
 #796655  autor: gozdal177
 16 kwie 2015, 19:58
Posiadam 4 numery w Orange dla firm i jestem ich klientem od ponad 10 lat. W najbliższym czasie planuję złożyć wymówienie na jeden numer. Przewiduję rozmowę z DOK. Chciałbym się Was poradzić czego mogę śmiało żądać od osoby z DOK? Ile maksymalnie mógłbym z nich wycisnąć i jakiej oferty żądać?
 #796669  autor: mourning
 16 kwie 2015, 22:24
Na to pytanie dzisiaj nikt ci nie odpowie, bo od dnia dzisiejszego dla firm sa nowe plany, pewnie tez i nowe oferty przedluzeniowe. Od dzisiaj raczej wszystko zaczyna sie od nowa.
 #796813  autor: milian
 17 kwie 2015, 16:27
Operator wprowadzał nowe taryfy, a tu od rana cisza...
Dzwoniłem aby dowiedzieć się co może zaproponować mi DUK w nowych taryfach biznesowych i okazało się, że gorszą ofertę od tej, która aktualnie dostępna jest na stronie internetowej...
Orange Biz Krajowy XL z telefonem na raty w takiej samej cenie jak na www (39,99 netto) z tą różnicą, że konsultant proponuje 4GB, a przedłużając przez www można otrzymać 5GB. Koszt abonamentu/telefony w tych samych cenach w jednym jak i drugim kanale dystrybucji.
Co jeszcze mnie zdziwiło. Konsultant stwierdził, że nie ma potrzeby aby mnie przełączać do DUK, bo ma wgląd w te same oferty co oni (DUK). Może więc dlatego te oferty są zbliżone, a kontakt z DUK został ukrócony do kontaktu z ich strony.
 #797023  autor: Adamos88
 18 kwie 2015, 19:22
Potrzebuję pomocy.

Poszedłem dziś z babcią do salonu, bo kończy jej się umowa, i chciałem złożyć wypowiedzenie. Niemiła pani z salonu powiedziała, że jak założę bez przeniesienia na kartę to nie bedzie telemarketingu. że tak jest od tego miesiąca? wtf?
Składać i się nie bać? W poniedziałek bedzie pierwszy dzień kiedy mogę składać o przeniesienie na kartę (30 dni).
 #797066  autor: pomaranczowy
 18 kwie 2015, 23:40
Adamos88 pisze:Potrzebuję pomocy.

Poszedłem dziś z babcią do salonu, bo kończy jej się umowa, i chciałem złożyć wypowiedzenie. Niemiła pani z salonu powiedziała, że jak założę bez przeniesienia na kartę to nie bedzie telemarketingu. że tak jest od tego miesiąca? wtf?
Składać i się nie bać? W poniedziałek bedzie pierwszy dzień kiedy mogę składać o przeniesienie na kartę (30 dni).
Zlecenie dyspozycji przeniesienia na kartę zablokuje możliwość przedstawienia oferty, o czym zresztą już się tutaj pisało. Jeżeli chcesz złożyć rezygnację licząc na jakąś ofertę, to na pewno nie rezygnację ze zmianę na kartę, tylko całkowitą rezygnację z numeru, która nie zablokuje możliwości przedstawienia oferty.

Prezenty: 4gift.cupsell.pl ;)
 #797256  autor: driver
 20 kwie 2015, 02:05
Cześć.
Niedzielne info od Zioma - pracownika Orenżady.
Dostali dostęp do dwóch kodów rabatowych 30% na abonamenty Smart Plan Multi i Halo dla pracowników i przyjaciół na głowę.
Kody są na cały okres umowy, a dotyczą przeniesienia do Orange, nowej aktywacji i przeniesienia z prepaida na abonament.
Kody są krótko ważne bo tylko do wtorku 21.04 do końca dnia.
Jak ktoś ma przyjaciela-pracownika to niech szybko uderza zanim promocja się skończy.
Ja tą razą na koda się nie łapię. Ziom ma już obstawę.
Aha. I Orange pogroził pracownikom, że nie wolno sprzedawać tych kodów, więc pewnie dlatego na forum ofert ni ma...
Sie ma!

driver
 #797354  autor: mourning
 20 kwie 2015, 14:35
Po wyslaniu rezygnacji mialem dzisiaj telefon z Orange w sprawie przedluzenia umowy. Telefon z DUK. Umowa przedluzona na 24 miesiace, abonament za 55 zl netto, no limit, 4,5 GB internetu, ubezpieczenie telefonu, dodatkowo przez pierwsze 2 miesiace 3 GB internetu gratis, potem mozna wylaczyc smsem, telefon HTC Desire 820 za 159 zl netto. Inne opcje ktore mi zaproponowano to abonament no limit za 44,99 netto z 1GB i telefon za 219 zl netto oraz abonament za 52 zl netto, no limit, 1GB internetu i telefon za 149 zl netto.Obie opcje bez ubezpieczenia telefonu. 3 razy negocjowalem w ciagu poltorej godziny zanim za 3 razem dostalem taka propozycje.
 #797445  autor: mb79
 20 kwie 2015, 21:31
Chciałem zapytać o Super Smart Plan 29,99, kto z Was ma ten abonament i może coś więcej o nim powiedzieć? Myślę nad przejściem z karty na ten abonament, zastanawia mnie ilość dodatkowych pół koniecznych do odznaczenia w umowie i liczne komentarze o ukrytych haczykach.

Poprzednie telefony: Bosch 509, Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6610, Nokia 6030, Nokia 6220 Classic, Samsung Galaxy Ace, Sony Ericsson Elm, Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy J5 2016
 #797511  autor: kazik2011
 21 kwie 2015, 10:09
witam, co sądzicie o tym: dostałem propozycje przedłużenia umowy dla firm orange biz bez telefonu 12/24,po staremu jeszcze biz 60 no limit 1 gb internetu za 31 netto lub w nowym orange biz krajowym no limit i 1 gb internetu trochę drożej bo za 31,49 zł netto- jedynie za dopłatą 10 zł netto można powiększyć pakiet o 3,5 gb internetu?
  • Strona 193 z 675
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 675
  • 1
  • 191
  • 192
  • 193
  • 194
  • 195
  • 675