DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 49 z 56
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 56
 #796191  autor: bobiwr
 14 kwie 2015, 13:57
Następny dyktator się rodzi, co to nie pozwala na wolność słowa. Załóż swoje forum i trzymaj tam zamordyzm. :wink:
Vectone = pełna swoboda. I moderatorzy to doskonale wiedzą ;)
A niektórzy, to taki stopień swobody osiągnęli, że widzieli Święte Startery... ;)
 #796247  autor: T.o.m.e.k
 14 kwie 2015, 18:45
Niezły system tam mają. Próbowałem zarejestrować się na stronie - sms z kodem nie przychodzi. Ręcznie przeszedłem do kroku 3 poprzez zmianę 2 na 3 i przeszedłem dalszą rejestrację. Niby udało się zarejestrować, ale nie mogę się zalogować - wywala błędne hasło. Teraz kolejne próby rejestracji kończą się tym, że dostaję komunikat iż jestem już zarejestrowany i muszę się zalogować :) Konta doładować jak nie szło tak dalej nie idzie :)

A tam wygląda próba przypomnienia hasła
http://imgur.com/pMgopZr
 #796255  autor: Rosolak
 14 kwie 2015, 19:32
T.o.m.e.k, sprawdź czy się da zadzwonić na *100.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796259  autor: Rosolak
 14 kwie 2015, 19:47
No to dziwna sytuacja, bo o ile darmówki w sieci są po doładowaniu, to do BOK ma być normalnie za free. Choć kiedyś pisali na fejsie (co rzadko się zdarza), że konto musi być na plusie żeby korzystać.

A jeszcze w kwestii roamingu
vectonemobile.pl pisze:Proszę znaleźć menu o nazwie „Usługi Vectone”, zaznaczyć je i wejść w sekcję „Wybierz tryb Roamingu”. Następnie pojawi się kolejne pole wyboru z dwoma trybami, w którym należy zaznaczyć „Manualny”, a później “w Polsce””. Dzięki temu Twój telefon powinien ponownie połączyć się z siecią. Jeśli nadal będziesz potrzebować pomocy, prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 19:51 przez Rosolak, łącznie zmieniany 1 raz.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796330  autor: darkangel
 15 kwie 2015, 03:45
Ja musiałem złożyć ponowne zamówienie, bo stare nie przyszło, a numer zamówienia miałem mniejsze niż 100.
 #796381  autor: Przemix
 15 kwie 2015, 12:15
T.o.m.e.k, włącz wyświetlanie obrazków w tej wiadomości z przypomnieniem hasła w gmailu, może hasło jest obrazkiem, albo zaznacz to pole może jest szarą czcionką :p ja miałem nr zamówienia 49, ale wiecie, pośpiech i wszystkie dane mi się pomyliły, szczęśliwie oprócz maila xd
 #796414  autor: Rosolak
 15 kwie 2015, 14:04
Dostałem dziś kartę, całkiem fajny numer. Pytanie teraz tylko jak doładować. Pisałem do tej sprawie na fakebooku i o dziwo zaczęli odpisywać. Według nich wyszukiwarka sklepów działa poprawnie, ale niestety nie działa. Proszę zatem o sprawdzenie kogoś, czy Wasze wyszukiwarki wyszukują sklepów w Krakowie. Kod pocztowy 30-..., 31-...
http://vectonemobile.pl/pytania-i-odpow ... lepow.aspx

Obrazek

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796420  autor: 111
 15 kwie 2015, 14:30
@ Rosolak dziesięć razy zamawiałeś to w końcu się zlitowali i wysłali jeden,którego pewnie nigdzie nie doładujesz;)
 #796433  autor: T.o.m.e.k
 15 kwie 2015, 15:58
Przemix oczywiście sprawdzałem to co piszesz zaraz po otrzymaniu maila. Nie ma tam żadnych danych tak jakby nie było dostępu do bazy danych. Drugi numer z Vectone udało mi się poprawnie zarejestrować (przyszedł kod weryfikacyjny) i bez problemu się zarejestrowałem, ale oczywiście konto tak samo nie działa - niby podaję błędne hasło, a hasło na 100% jest poprawne. Został mi jeszcze jeden numer do testów, ale poczekam jeszcze parę dni. Może coś poprawią. [wczoraj wysłałem im maila z opisem moich problemów, ale jak do tej pory cisza].
 #796435  autor: Niezgodna7
 15 kwie 2015, 16:17
Kto chce doładowanie vectona? Kto?
:- )
Tak, są w Rossmanie.
Fakt, sprzedawcy nie kojarzą, ale są.
Obsługuje to to eSERVICE S.A.
PS. Jest jeszcze sieć GTmobile
:- D
 #796436  autor: Rosolak
 15 kwie 2015, 16:22
Calm7, nie wiem czemu, ale nie do końca Ci wierze. ;-) Raz, że nie dowierzam, że Vectone działa. Dwa, że znany jesteś z żartów na temat Vectone. :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796437  autor: xander21
 15 kwie 2015, 16:27
ooo coś się zmieniło. Chciałem zamówić starter i nie szło. Na pewno mają mój adres, bo ja co kilka dni zamawiałem. Teraz już ta opcja nie działa jak już zamawiało się, czyli teraz tylko czekać na starter. :mrgreen:
 #796438  autor: Niezgodna7
 15 kwie 2015, 16:27
To niby skąd te GT Mobile wytrzasnąłem?
:- D
Rosolak, ale ja kłamać mogę tylko jeden dzień w roku...
PS. Jest nalepka które sieci ładują, i jest vectone.
Tyle, że nie będę 5zł wydawał, aby ,,handlować" na forum.
 #796446  autor: bolek2004
 15 kwie 2015, 17:10
Nalepka to sobie może być tylko ciekawe czy będzie to w terminalu dostępne.
 #796458  autor: Rosolak
 15 kwie 2015, 18:37
7 punktów zaliczone (Rossmann również), wszędzie oczy jak 5zł z rybakiem.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796464  autor: mungo
 15 kwie 2015, 19:09
Ja z ciekawości zapytałem w SSmann'ie i się udało za pierwszym podejściem (Kraków, Bonarka). Pani kasjerka sama nie znalazła ale poszła na współprace i pokazała mi swoją kasę :mrgreen:. Miała tam listę kilku operatorów, a na samym końcu strzałkę w prawo. Powiedziałem żeby nadusiła tą strzałkę i tam właśnie objawił się Vectone i jeszcze jeden dziwoląg którego nazwy nie zapamiętałem. Myślę że foto rozwieje wszelkie wątpliwości.
Obrazek
Niestety nie wykorzystałem jeszcze doładowania, bo starter jeszcze nie dotarł. Liczyłem że dojdzie, skoro kolega Rosolak z Krakowa już dostał.
  • Strona 49 z 56
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 56
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 56