DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 50 z 56
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 56
 #796465  autor: Rosolak
 15 kwie 2015, 19:15
Szczerze, to pewnie mają w terminalach, ale o tym nie wiedzą. Po kilku próbach było mi już wstyd i zaczekam, może będzie opcja doładowanie przez neta.

PS. Mungo odsprzedaj.;-) Bonarka to drugi koniec miasta dla mnie.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796466  autor: mungo
 15 kwie 2015, 19:24
Rosolak pisze:PS. Mungo odsprzedaj.;-) Bonarka to drugi koniec miasta dla mnie.
Nie :P Jeszcze kod nie wejdzie i nie będzie wiadomo gdzie jest wina :) Po prostu w jakimś SSmann'ie poproś żeby sprawdzili w kasie (terminalu), a nie pytaj czy są czy nie, bo się spłoszy :). I sprzedaj kasjerce hint'a z tą strzałką na końcu listy.
 #796471  autor: Niezgodna7
 15 kwie 2015, 19:50
Rosolak.
Ja bym mógł Ci kupić, ale nie chcę się bawić w zgaduj zgadula, czy Ci zadziała... Masz Rossmany, czyli to samo co ja - wystarczy powiedzieć, że jest na liście wraz z innymi opami, i niech se szukają - skoro tego się podjęli
:- )
 #796472  autor: Rosolak
 15 kwie 2015, 19:53
Nie no spoko, nie ma ciśnienia. ;-) Czekałem tyle lat, to zaczekam do jutra, jutro też będę miał trochę czasu, to obskoczę kilka Rossmannów. ;-)
W sumie, to dziwna opcja z tymi doładowaniami bo ten cały eService nie znajduje się na ichenijeszej liście. :P

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796475  autor: Niezgodna7
 15 kwie 2015, 20:18
Ale po co kilka obskakiwać? Chyba we wszystkich powinno być? Na drzwiach jest naklejka - vecton jest pod heyah / virgin.
PS. Jestem b.ciekaw, gdybym dał jej te 5zł, czy telekod dałaby radę wygenerować
:- D
..ale to już Wasze zadanie na jutro
;- )
 #796512  autor: Rosolak
 16 kwie 2015, 01:13
Ja po mieście biegać już nie będę, sprzedawcy mają to głęboko, a ja im procy do głowy nie będę przykładał żeby grzebali w terminalach. Dopóki nie wprowadzą takiej dystrybucji doładowań jak Lyca (pewnie kolejne 3 lata), to karta w szufladzie i dzwonię do UE z Klucza. A wystarczy wprowadzić PayU lub PayPal przez stronkę i cześć.

Pierwszy punkt jaki dziś odwiedziłem to InMedio. Aż się zdziwiłem, że tak gładko poszło, bo usłyszałem, że jest. Po chwili dostałem jednak wydruk z terminala dla Virgin.
Następne miejsce (epay) i starsza pani pytająca czy to "mobajle ta dawna era". No to kolejna próba w Rossmannie, gdzie kobieta największe zdziwienie, blada wręcz.
Na koniec Lewiatan i tam eksedientka na to hasło pochyliła głowę i śmiała się, miałem wrażenie czy czyta Telepolis (zwłaszcza ten wątek i zna wypowiedzie Diva i Calma). :-D

Tak się kończy zabawa z sieciami-dziwolągami. A z Kluczyka to nigdzie nie muszę się tłumaczyć. Śmiało podbijam i biorę doładowanie +.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796515  autor: xander21
 16 kwie 2015, 02:01
A to sprzedawcy mają gdzieś czy sprzedadzą czy nie haha. Co za lenie, nie chce im się w terminalu wyklikać czy jest vectone, normalnie żal.. :)
 #796523  autor: bolek2004
 16 kwie 2015, 08:06
Rosolak Skoro jedna osoba potwierdziła że doładowania są i trafiłbym na punkt gdzie jest nalepka Vectone to nie wyszedłbym ze sklepu póki nie sprzedali by mi tego doładowania. Jak pracownik nie potrafi to niech kierownik myśli jak to wydrukować.
Jeśli obsługa terminala przerasta przeciętnego sprzedawcę to ja już nie wiem o co chodzi.
Jak wyżej pisałem sam nie raz tak miałem przy doładowaniach Virgin i bonach na net z inmedio, ale nie dałem się zbyć i zawsze wychodziłem z tym czym chciałem.
 #796524  autor: bobiwr
 16 kwie 2015, 08:10
No jak już kol. Rosolak dostał starter, to się złamałem i zamówiłem ponownie. Po co? No nie wiem! Może dla uwiarygodnienia że coś jednak drgnęło? (Jestem z tych co twierdzą, że "szkiełko i oko silniej mówi do mnie niż mędrca czucie i wiara..." - Wiem Adaś M. miał odwrotnie.) Może zadziałała czysta żywa zazdrość - On ma a ja nie?!
Wbrew informacji parę postów powyżej, strona zamawiania działa. Potwierdzenie przyszło można powiedzieć bezzwłocznie. Numer zamówienia nie całe 8k. Więc żadna znacząca liczba, która by motywowała do operatora do zrobienia porządku na stronie i uruchomienia całego systemu ...
 #796527  autor: Rosolak
 16 kwie 2015, 08:43
Bolku, nie zależy mi aż tak bardzo żeby sięgać przy tym wyższej instancji. Chciałem bardziej zrobić próbę, żeby dać info dla nasz wszystkich forumowiczów. Ja akurat za doładowanie Virgin bym nie biegał po mieście, bo o ile dobrze pamiętam od początku można było doładować przez ich stronkę. Poza tym mają wiele punktów ze swoim brandem i są dość rozpoznawalną marką. Nigdy w sklepie nie miałem problemu, a kupowałem kilka razy.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796529  autor: bolek2004
 16 kwie 2015, 08:52
No to czekamy nadal na potwierdzenie pierwszej wykonanej rozmowy z telefonu z sim Vectone.
 #796537  autor: Niezgodna7
 16 kwie 2015, 09:50
Bolek.
Pierw obsuga ze sklepu musi się obudzić, że ma takowe doładowania
:- )
Wtedy Rosolak i inni zieloni dostaną telekod do naładowania konta.
 #796542  autor: Rosolak
 16 kwie 2015, 10:32
Obsługa sklepu ma, albo i nie ma ... to jest Vectone! :mrgreen: To, że oni tak twierdzą, nie oznacza wcale, że tak musi być. ;-)
Ja nie kupię doładowanie w Rossmannie, z tego względu, o którym pisał mvno-gsm. To mogą być doładowania dla zagranicznych vectoniaków, którzy chcą tutaj działać w roamingu. Dlatego są też tam GT i Delight. A cały ten serwis, który działa w Rossmannie, nie widniej na stronce Vectone.
Stąd zaczekam, aż koledze Mungo dojdzie stater i wtedy sprawdzimy czy zadziała.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796544  autor: Niezgodna7
 16 kwie 2015, 10:39
Rosolak.
No nie gadaj, już te 5zł mogłeś zaryzykować w tym Rossmanie
:- p
Eh...
 #796548  autor: Rosolak
 16 kwie 2015, 10:47
Chciałem, ale pani nie chciała iść ze mną na współpracę. Za chwilę urywam się na chwilę z pracy w delegację miejską, także podbiję może w kilka miejsc. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796549  autor: bobiwr
 16 kwie 2015, 10:55
Pytanie na kontakt eService S.A.: Czy obsługujecie doładowania Vectone Mobile Pl.?
Odpowiedź: Szanowni Państwo...W ofercie eService są dostępne takie doładowania.W imieniu Centrum Obsługi Akceptanta Żaneta B***** Specjalista COA Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.
  • Strona 50 z 56
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 56
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 56