DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #777499  autor: cyanoone
 12 sty 2015, 23:27
PlejSrej pisze:dziwne przekonanie że we fiolecie jest taniej
Długi czas tak było. To tak jak rodzice mówią, gdy jesteś mały, że jakaś siec jest najlepsza i w niej masz być oraz wierzysz w słowa rodziców :mrgreen: .
pakierhakierxd pisze:S5 kupić
Poczekaj chwile niebawem wyjdzie S6 i piątka pójdzie w dół z ceną.
Halset pisze:Jakość w Play jest jaka jest ale dla Was to nieważne. Dla Was się liczą koszty. I piszę to już od dłuższego czasu. "Płacę mało i najwyżej się pomęczę" - tak sobie mówicie.
W niektórych miejscach Play działa nieźle. Sensownym rozwiązaniem jest wzięcie usługi u MVNO W3 czy też u drugiego (czy jak wypadku T trzeciego) brandu.


Tak trochę z innej beczki. Jak używałem Virgina to napisałem reklamację na jakość usług i trochę się poprawiło. Jeśli ktoś ma się męczyć, bo ma np. cyrograf to niech chociaż spróbuje coś zrobić, aby było lepiej.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #777507  autor: Artur051
 13 sty 2015, 00:41
PlejSrej pisze:tyle że na roamingu ten net jest marniutki..
No może dla Ciebie, dla mnie 25mbit downloadu w HSPA+DC w zupełności wystarcza. Nawet przez Skype'a w wysokiej rozdzielczości da się pogadać przez telefon wtedy. :)

Mówię tu o roamingu T-Mobile z którego korzystam jeśli już :)
Halset pisze:"Płacę mało i najwyżej się pomęczę" - tak sobie mówicie.
Nieeee, ja jestem w Play-u bo działa i nawet dobrze - rozmowy w HD Voice. Bo większość znajomych również w tej sieci :). No i dobre LTE :)
 #777544  autor: PlejSrej
 13 sty 2015, 11:10
Dobre LTE.. no jak ci z 3G w PLAY (3-4 mb/s - nigdy więcej nie miałem) podskoczyło na LTE (średnio 18, dochodzi do 30 mb/s) to bym sie cieszył.. Lecz jak u konkurencji działa ok 100 mb/s to.. mhm. ;)

A Roaming Krajowy PLAY (T-Mobile) 25 mb/s? masz jakiś speedtest..? Np screen żeby było widać P(T), bo w Warszawie nadal działa 2 mb/s jak patrzyłem przed chwilą ;)
 #777625  autor: goral2099
 13 sty 2015, 16:27
Heh... :). No oczywiście, że są takie miejsca i jest ich całkiem sporo... :).
Po prostu przyroda nie znosi próżni. Zniknął Ciekawy, który uważał, że W3=zło wcielone, to pojawił się niejaki PlejSrej, który z kolei ma, jak to sam napisał, misję uświadomienia jak największej ilości ludzi o podłości i kłamliwości firmy P4. I udowodni wam, że ma rację. A jeżeli nie ma, to jakiś wyjątkowy wyjątek musi być. ;P
Z tego wątku zrobiła się jałowa dyskusja o wyższości świąt...
 #777680  autor: Halset
 13 sty 2015, 21:23
@goral2099
Nikt nie twierdzi, że Play to totalny shit.
Orange też w wielu miejscach przed N! działał idealnie, gdzie inne sieci miały problem.
Prawda jest taka, że kiedyś O było wyznacznikiem najniższej jakości. Dzisiaj najniższą jakość ma Play.

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"
 #777702  autor: PlejSrej
 13 sty 2015, 22:15
Nie mam żadnej misji ;) spokojnie :p

Tylko nie lubie jak wprowadza się ludzi w błąd - a forum to można popisać ;) Chyba nie irytujesz się że ci sieć obrabiam heh

Co do kolegi który napisał że są miejsca gdzie PLAY działa dobrze.. no miejsca są, ta jak taka Netia w niektórych miejscach da rade podpiąć w innych nie.. tyle że jaka jest różnica między taką Netią a PLAY? To jest sieć mobilna - ma działać wszędzie :)
 #777718  autor: goral2099
 13 sty 2015, 22:54
To nie moja sieć więc spoko. Niestety nie jestem jej właścicielem. ;) Ni ziębi mnie, ni grzeje co wypisujesz na forum - masz prawo.
A tak na poważnie, sieć mobilna nie ma "działać wszędzie", tylko ma działać w wielu miejscach. Nie w jednym, jak stacjonarna. Nie ma sieci, która działa wszędzie.
Poza tym, jak nie lubisz wprowadzania ludzi w błąd, to musisz swój nick uzupełnić o jeszcze parę(naście) nazw firm... :)
 #778133  autor: Flash999
 15 sty 2015, 18:46
PlejSrej pisze: A Roaming Krajowy PLAY (T-Mobile) 25 mb/s? masz jakiś speedtest..? Np screen żeby było widać P(T), bo w Warszawie nadal działa 2 mb/s jak patrzyłem przed chwilą ;)
http://nadajnikilipsk.xaa.pl/?p=597
Na roamingu T-Mobile też da się takie wyniki osiągnąć, jednak nie mam teraz jak przetestować bo nie mam karty z aktywnym pakietem.
Kiedyś były w okolicy problemy z przeciążonym roamingiem, gdzie przytkane były punkty styku, ale później się poprawili:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 51#p731251

PS:
Pingi duże, bo taka już jest Lumia. Na F70 opóźnienia o wiele mniejsze.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #778231  autor: mikkel
 16 sty 2015, 08:13
Tadeusz odpuść sobie pleja bo z nimi to tak właśnie jest. Tzn. nijak. Weź sobie nju, będziesz miał umowę bezterminową i płacił tylko za to z czego skorzystasz. Podpowiemy Ci co i jak uruchomić żeby było najlepiej.
W pleju zasięg 4(3) sieci jest wadą a nie zaletą. Obsługa sieci jest często fatalna, częściej niż w innych sieciach.
 #778240  autor: user_delete27
 16 sty 2015, 09:02
mikkel pisze:Tadeusz odpuść sobie pleja bo z nimi to tak właśnie jest. Tzn. nijak. Weź sobie nju, będziesz miał umowę bezterminową i płacił tylko za to z czego skorzystasz. Podpowiemy Ci co i jak uruchomić żeby było najlepiej.
W pleju zasięg 4(3) sieci jest wadą a nie zaletą. Obsługa sieci jest często fatalna, częściej niż w innych sieciach.
Wszystkimi członkami się pod tym podpisuję!
A szczególnie pod tym:
W pleju zasięg 4(3) sieci jest wadą a nie zaletą. Obsługa sieci jest często fatalna
:twisted:
 #797334  autor: p2225
 20 kwie 2015, 13:32
hmm chyba jest kolejna "edycja" pytań o jakość połączeń. Rzeczywiście coś się poprawiło w roamingu T-mobile. Rozmowy są głośniejsze niż wcześniej, bardziej wyraźne. Może to mieć coś wspólnego z planowanym uruchomieniem HD Voice w roamingu. Dzisiaj dostałem sms'a zaraz po zakończonej rozmowie w roamingu.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #797758  autor: vh
 22 kwie 2015, 08:41
Też znowu dostałem tego esa. Oczywiście znowu wysłałem 0.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power