DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 51 z 111
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 111
 #798064  autor: Blank
 23 kwie 2015, 19:53
No niestety, da się to zauważyć. Dlatego tak jak piszę, ja już nawet nie oczekuję mozliwości uruchamiania usług przez www, ale przynajmniej przez kontakt z BOK, oraz możliwości dołądowania konta przez kontakt z BOK (jak w Orange).
Autoodnawialne pakiety w ostateczności...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798130  autor: Klucz Mobile
 24 kwie 2015, 09:05
Witamy
nie przycichliśmy :) od 3 kwietnia nic nikt nie pisal w naszym wątku, więc nasteż tu nie było
Wprowadzenie lejka jest uzaleźnione od naszego Partnera, zarówno jak inne zmiany techniczne
Kontakt z BOK jest zadarmo

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #798131  autor: Niezgodna7
 24 kwie 2015, 09:28
A co tu pisać? Esów nie dacie, to nie ma jak pisać
;- D
 #798238  autor: bazooka
 24 kwie 2015, 21:40
Klucz Mobile pisze:Kontakt z BOK jest zadarmo
Ale nie można, przez BOK, zdaje się (nie wiem, nie używam) aktywować tego o czym tu piszemy.

Najważniejsze do czego chcielibyśmy by Klucz się odniósł to się nie odniósł...pogoda ważniejsza :)
A tu zdalnie przez stronę aktywować tego i owego ni-huhu...
 #798241  autor: cyanoone
 24 kwie 2015, 22:05
@Klucz mobile
Mieliście wprowadzić lejek i pakiety w UE. Na jakim jesteście etapie negocjacji z Plusem?

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #798245  autor: Rosolak
 24 kwie 2015, 22:17
sebusy pisze:Najważniejsze do czego chcielibyśmy by Klucz się odniósł to się nie odniósł...pogoda ważniejsza :)
No i to właśnie miałem na myśli. Dialogu już nie ma. :(

Co do lejka, to kiedyś tam napisali, że temat wyciszają dopóki nie będą mieli pewnego info, co do terminu. I od tego momentu przestali odpisywać na pytania dotyczące w/w. To akurat rozumiem, wolą poczekać na pewniaka, zamiast bawić się w vectonowe "wkrótce". :-) Ale martwi mnie dialog na inne tematy. Fejs też jakoś tak mniej aktywny. Lajków ubyło, ale to akurat polityka f, która usuwa nieaktywne konta (tak słyszałem). Choć lajki srajki, to akurat dla mnie żaden wyznacznik.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798659  autor: Klucz Mobile
 27 kwie 2015, 09:23
oczewiście, że pogoda jest ważna :)
natomiast na wszystkie pytania - lejek, pakiety internet w roamingu itp. odpisaliśmy już kilkakrotnie, kiedy tylko partner urochomi nam ta opcję odrazu poinformijemy, wnioski zgłosiliśmy już dawno i czekamy.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #798713  autor: negra
 27 kwie 2015, 12:18
No i wszystko jasne i klarowne :D Czekamy razem na zadowalające wiadomości :P
 #798816  autor: Rosolak
 27 kwie 2015, 22:14
Jak słusznie zauważył jeden z użytkowników forum MVNO-GSM, w reklamie Nju dot. 50%, w 17 sekundzie przelatuje stado kluczy lecących kluczem. :mrgreen: Nie jest to raczej przypadek, a Kluczowi należą się słowa uznania, że zostali zauważenia przez giganta. ;)

https://youtu.be/Jl7pZkBSNuc

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #798819  autor: bazooka
 27 kwie 2015, 22:36
Moim zdaniem to jakieś kompletnie poronione skojarzenie...ale to moje zdanie :)
Jak się ma Klucz do nju :?:
To dwuznaczny, przejaskrawiony wyraz, jak wszystko w tych reklamach - zamiast ptaków wracających na wiosnę kluczem woleli nabazgrać klucze, bo łatwiej i w stylu tej animacji.

Prędzej gdyby namalowali tam jakąś na czerwono ubraną pannicę, czy latającą puszkę można by było odnieść się do konkurencji - kompletnie tego nie czuję - to po prostu znak wiosny, o której jest w tej reklamie bardzo wyraźnie.
 #798860  autor: Blank
 28 kwie 2015, 08:53
No właśnie ja też nie widzę sensu odnoszenia się przez nju do klucza. Klucz ma lepszą ofertę dla osób dzwoniacych za granicę, mało, albo mocno nieregularnie. Nju z kolei jest dla osób dzwoniacych sporo, ale bez przesady (blokady), głównie uciekinierów z Orange.
Warto zauważyć, że jeśli nju odwoływał się do konkurencji to było to od razu oczywiste, bo towarzyszyło temu zawsze jakieś uderzenie w konkurencję. W tym wypadku nie ma żadnego odniesienia.

Wysłane z LG F60 za pomocą Tapatalka

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798866  autor: Niezgodna7
 28 kwie 2015, 09:29
Hmm.. A czy jest jakieś miasto w którym "--o posiada swój salon? Punkcik..?
 #798869  autor: JacekK
 28 kwie 2015, 09:51
KLUCZ Mobile posiada salon przy ulicy Krakowskie Przedmieście 27/1 (wejście od ul. Koziej). Bardzo blisko Pałacu Prezydenckiego. Wcześniej była to Marszałkowska 81 (w bliskim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki).

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #798898  autor: Klucz Mobile
 28 kwie 2015, 13:09
mvno-gsm_pl pisze:KLUCZ Mobile posiada salon przy ulicy Krakowskie Przedmieście 27/1 (wejście od ul. Koziej). .
tak nie jest. nie mamy salonu sprzedaży
pod wskazanym adresem mieści się nasze biuro
jeśli ktoś przyjdzie, to oczewiście przyjmiemy
natomiast teraz jestesmy jak reszta MVNO, bardziej wirtualni :) bez salonu sprzedaży

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #798902  autor: DanielR
 28 kwie 2015, 13:26
Klucz Mobile pisze:oczewiście
oczYwiście. Sorry, że się czepiam, ale to już drugi raz pod rząd w krótkim odstępie czasu. :P

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #798903  autor: JacekK
 28 kwie 2015, 13:30
Przepraszam więc za zamieszanie, nie wiedziałem że w związku z przeprowadzką aż tyle się zmieniło ;p

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #799011  autor: Rosolak
 29 kwie 2015, 00:44
Szkoda trochę tego salonu. To było coś, co wyróżniało Klucza.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 51 z 111
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 111
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 111