DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 53 z 111
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 111
 #800467  autor: Klucz Mobile
 07 maja 2015, 14:01
sebusy pisze:Pewnie, że w każdej chwili, skraca się tylko czas ich obowiązywania, czyli z korzyścią dla operatora.
Szanowny KLUCZ mobile zajmijcie się lepiej tymi obietnicami i jakimiś ruchami wskazującymi, że nic u Was nie zastyga...mam wątpliwości ładowania za 50zł na kolejne ponad pół roku, a takie doładowanie opłaca się najbardziej.
a nic u nas nie zastyga :)
rozwijamy sieć dystrybujci w szybkim tempie,
więc dostępnośc starterów jest co raz lepsza
wszystkie obiętnicy spełniamy, co udowodniliśmy kilkakrotnie :)
stay tuned

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #800472  autor: bazooka
 07 maja 2015, 14:17
Z całym szacunkiem, ale co mnie interesuje 'dostępność starterów' :?:
Czekam na inne poprawki, jeśli nie lejek to rozwój serwisu www... domniemywam jednak, że zależy to właśnie od napływu nowych użytkowników.
Pamiętajcie jednak Klucz, trafiacie do bardzo wąskiego grona potencjalnych klientów ze swoją ofertą, albo więc należy ją odświeżyć (czytać: nie spieprzyć), albo zainwestować w reklamę tego co macie i do kogo celujecie... samo się nie rozejdzie, tylko dlatego, że startery będą leżeć w kilku kioskach więcej.
Pozdro
 #800474  autor: JacekK
 07 maja 2015, 14:22
A jak może się rozejść bez dobrej dystrybucji? On-line? :) Przecież wiadomo, że on-line nie da rady ;)

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #800477  autor: bazooka
 07 maja 2015, 14:27
@up - totalnie wybiórczo potraktowałeś mój post, jakbym pisał z jakimś BOKiem...
 #800490  autor: JacekK
 07 maja 2015, 15:20
Przepraszam. Zrozumiałem Cię tak, że radzisz zająć się poprawą oferty i reklamą, zamiast dystrybucją, która do najlepszych nie należy.

Co do poprawy oferty to - ponieważ nie celuje ona w grupę docelową Virgin, czy Vikings - jest ona wg mnie na tyle dobra, że operator może sobie pozwolić na dłuższą przerwę w niegrzebaniu przy niej ;) Jakoś nie widzę zagrożeń, zwłaszcza jeśli chodzi o główny trzon oferty - ofertę na połączenia międzynarodowe. Ale to moje zdanie :-) Strona www - owszem, przydałaby się może i wygodniejsza.

Pozdrawiam!

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #800500  autor: Niezgodna7
 07 maja 2015, 16:04
Ciekawe, nie? Trzon oferty międzynarodowe,
a ja biorę "--o tylko ze względu na minuty po kraju
:- )
(8 czy 6 gr za minutkę)
 #800503  autor: JacekK
 07 maja 2015, 16:16
Pakiety na minuty krajowe (zresztą bardzo dobre i w dodatku rozliczane co sekundę) wprowadzili na prośbę użytkowników. Niejednokrotnie pisali też w których użytkowników celują najbardziej. I jeśli uznać, że zależy im również na użytkownikach oferty krajowej, tak wg mnie już najmniej zależy im obecnie na użytkownikach szukających idealnej oferty do smartfona, nie sądzę zatem, aby w najbliższym czasie można było się spodziewać np. pakietów zintegrowanych etc. Są dobrzy też ze względu na ofertę wewnątrz sieci. To chyba jedyny operator w Polsce, który ma w standardzie (nie trzeba robić nic poza zachowaniem ważności konta, które już po doładowaniu 5 zł ważne jest rok, a nie np. 5 dni, jak u konkurentów) zawsze darmowe (prawdziwie darmowe) i nielimitowane SMS-y w sieci.

Oferta na połączenia międzynarodowe właśnie jest trzonem tej oferty i wg mnie to ta część ich oferty rozkłada wielu konkurentów na łopatki.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #800524  autor: bazooka
 07 maja 2015, 17:33
Ja rak samo jak Calmuś i sądzę, że dobrym ruchem na reklamę sieci byłoby minmalne rozszerzenie o np wspomniany lejek, a wobec 'stanów darmowych' również np przedłużenie z 180dni za 50zl do 210 czy 240dni po sieci. Naprawdę czasami ta mała rzecz ucieszyć może najbardziej :)
A wówczas odświeżenie jest...wilk syty-owca cała :)
 #800563  autor: Niezgodna7
 07 maja 2015, 19:42
Ja wychowałem się ,,na czuja" więc o taki lejek (owszem, przydatny) się nie dopomnę.
A zamiast darmowych po sieci - wolę więcej minut, bo np. 4gr/min, to po co darmówki /nolimity?
Neta więcej.
Pakiety sms (jakieś) albo cenę jakąś normalną - 5gr.
Tu widzę braki...
 #800565  autor: bazooka
 07 maja 2015, 19:48
Nie chodzi o szczegóły, chodzi o stwierdzenie, że potrzebne jest minimalne odświeżenie.
Każdy ma inne potrzeby.
 #800568  autor: Niezgodna7
 07 maja 2015, 19:56
Najłatwiej to pakiet neta odświeżyć:
0,5GB i 1GB.
Cenę zmienić, bo jak dla mnie jest ,,taka sama".
 #800594  autor: cyanoone
 07 maja 2015, 21:33
Calm7 pisze:Najłatwiej to pakiet neta odświeżyć:
0,5GB i 1GB.
Dokładnie. Moim zdaniem pakiet 2 GB tez pownien być tańszy. W Plusie (na którego sieci działa Klucz) można mieć za 15 zł 2 GB z lejkiem i smsy do wszystkich bez ograniczeń...
W Kluczu za 15 zł można mieć jedynie 2 GB.
Calm7 pisze:Cenę zmienić, bo jak dla mnie jest ,,taka sama".
Nawet 1 zł w dół dla 1 GB wystarczy.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #800621  autor: Niezgodna7
 07 maja 2015, 22:37
No właśnie, zapraszamy Klucznika do roboty - pogadaj z kim trzeba, i w następnym tygodniu poprosimy o zmiany w cenie GB.
PS. O smsach nie wspominam, bo tego to już na pewno nie ruszycie, uparciuszki
 #800787  autor: cyanoone
 08 maja 2015, 17:53
Do postulatów dorzucam możliwość korzystania z promocji doładowań Plusa, takie jest moje telekomunikacyjne marzenie w Kluczu na ten moment :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #801387  autor: SomalijskiWluczega
 12 maja 2015, 22:01
Witam - tak jak w tytule.
Niby w UE stawka ma być 15gr/minutę na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne.
Niestety chyba wg klucza Słowacja nie należy do UE bo od niedawna po cichu zrobili podwyżkę:
na telefony stacjonarne niby nadal dali 15gr/min brutto ale już na słowackie numery komórkowe stawka to 29 gr/minutę brutto :(
 #801389  autor: Rosolak
 12 maja 2015, 22:10
O proszę, to nieładnie z ich strony. Kluczu prosimy o wyjaśnienia.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #801431  autor: Rosolak
 13 maja 2015, 10:42
No OK, ale dlaczego tak po cichaczu? Bez żadnego info :!: Oj Kluczyku popsułeś się troszeńkę. :(

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #801434  autor: Niezgodna7
 13 maja 2015, 11:10
Może uznali, że to mały promil, a wiadomości o podwyżce (nawet najmniejszej) więcej psują wizerunku.
 #802269  autor: zolvio
 18 maja 2015, 19:19
Zmieniono nazwy pakietów na bardziej intuicyjne:
====
minuty_klucz -> minuty do wszystkich
topup -> w kluczu za darmo
====

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
  • Strona 53 z 111
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 111
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 111