DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 61 z 205
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 205
 #799672  autor: słoneczny
 03 maja 2015, 00:52
Widać Telepolisu nie bardzo chce się rozkminiać tematy o MVNO. Raczej traktują je po macoszemu. Za to o każdym marketingowym pierdnięciu dużych sieci wiemy prawie wszystko.
Ta wrzutka Telepolis o Virgin 50% rzeczywiście była tragiczna. Jak można tak spaprać niusa?

Nawet nie ma regulaminu tej promocji, a ci już wypuścili niusa, w dodatku kłamliwego.
 #799699  autor: 111
 03 maja 2015, 09:20
Łe,czyli dalej nabijają sobie bazę kart do statystyk.
Nic szczególnego ta promocja.
 #799702  autor: mi80
 03 maja 2015, 09:43
słoneczny pisze:Nawet nie ma regulaminu tej promocji, a ci już wypuścili niusa, w dodatku kłamliwego.
W styczniu był news, że Vectone ruszyło :D Do dzisiaj go nie sprostowali.
 #799707  autor: darek638
 03 maja 2015, 09:55
Bo już, już miała ruszyć :)

Nigdy więcej Play.
 #799720  autor: everymen
 03 maja 2015, 10:55
słoneczny pisze:Widać Telepolisu nie bardzo chce się rozkminiać tematy o MVNO. Raczej traktują je po macoszemu. Za to o każdym marketingowym pierdnięciu dużych sieci wiemy prawie wszystko.
Ta wrzutka Telepolis o Virgin 50% rzeczywiście była tragiczna. Jak można tak spaprać niusa?

Nawet nie ma regulaminu tej promocji, a ci już wypuścili niusa, w dodatku kłamliwego.
W Telepolis przynajmniej zredagowali początkową notkę;) W Teliksie nadal wisi njus w tej postaci:
http://www.telix.pl/artykul/virgin-mobi ... 67432.html
Widać mają to samo źródło informacji i nawet za bardzo nie chce im się redagować, bo początkowo notka w Telepolis brzmiała prawie dokładnie jak ta w Teliksie;)
 #799724  autor: lee
 03 maja 2015, 11:20
Dziala dalej bonus z klubu ze stara oferta? Doladowywal ktos moze wczoraj/dzisiaj stara taryfe?
 #799728  autor: lee
 03 maja 2015, 11:56
Pytam poniewaz jak wiadomo zmienili cene za sms od 02.05.

No nic... ;) jak ktos doladuje niech napisze czy przyznalo mu bonus i 100mb za doladowanie 10pln
 #799731  autor: darek638
 03 maja 2015, 12:20
Działa.

Nigdy więcej Play.
 #801089  autor: linchpin
 11 maja 2015, 00:11
Cześć,
Od 6 lat jestem w Play Fresh i przyszedł chyba czas na zmianę operatora. Do mojego profilu korzystania ze smartfona najbardziej pasuje Virgin z pakietem #PEŁENLUZ. Mam jednak kilka pytań co do oferty tego operatora. Wiem, że odpowiedzi mogą być w tym temacie, ale przebić się przez ponad 80 stron to duże wyzwanie.

1. Czy połączenia Virgin <-> Play traktowane są w Virgin jak i w Play jak połączenia w sieci? Żona zostaje w Play i zależy mi bardzo, żeby dla obu operatorów połączenia były traktowane jako wewnątrzsieciowe.

2. Wyczytałem gdzieś, że w pakiecie #PEŁENLUZ najpierw wykorzystywany jest pakiet 100 minut na połączenia wewnątrz sieci, dopiero później rozliczane są w ramach opcji BEZ LIMITU. Proszę o pewną informację czy tak jest na prawdę, bo to by właściwie dyskwalifikowało całkowicie tę ofertę.
 #801090  autor: słoneczny
 11 maja 2015, 00:29
linchpin

1. Virgin=Play. Połączenia w sieci VM są traktowane tak samo jak Play.
2. Pakiet 100 minut i nielimitowane w sieci są niezależne od siebie. Czyli nielimitowane w sieci są już od początku włączonego pakietu #pełenluz. Nie musisz wydzwaniać 100 minut, żeby mieć nielimitowane w sieci. Nielimitowane w sieci masz już na start.
Czasami platforma bilingowa Virgin ma czkawkę i ludzie zgłaszają reklamację... możliwe, że komuś coś źle naliczyło i zrobił z tego wielkie halo w necie. Dlatego te nieporozumienia.
 #801091  autor: linchpin
 11 maja 2015, 00:37
Dzięki za odpowiedź. Żeby była jasność, jak żona z Play będzie dzwoniła do mnie do Virgin to rozumiem, że dla niej też połączenie będzie traktowane jako wewnątrzsieciowe?
 #801105  autor: Blank
 11 maja 2015, 09:54
Przecież masz wyżej odpowiedź na to pytanie. Nielimitowane do Play to nielimitowane do P4 (Play, RedBull) i wszystkich marek/MVNO działających na jego zasiegu (np. Virgin, Vikings, Izzi, TruPhone i inne twory)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #802755  autor: arbuzik
 21 maja 2015, 06:49
A ja mam jeszcze pytanie o pakiet Pełen luz. W regulaminie jest napisane, że pakiety są samoodnawialne, ale pomiędzy aktywacją kolejnego może wystąpić kilkugodzinna przerwa. W takiej sytuacji jaka jest opłata za internet w ciągu tych kilku godzin przerwy?
A jeszcze inne pytanie, załóżmy że kupię starter Wszystko, zanim zdążę aktywować pakiet Pełen luz - jaki jest wtedy koszt internetu?
Jeśli ja dobrze rozumiem to bez aktywacji pakietów lub pomiędzy ich aktywacją internet jest bezpłatny, tyle że z lejkiem?
A tak w ogole - polecacie tę ofertę? Pytam na dalszą przyszłość, bo póki co jestem w play.
 #802756  autor: Janek33
 21 maja 2015, 07:09
A ja mam pytanie jak sprawuje się internet mobilny w VM? W sensie czy jest szybki? Pytam, bo z różnymi opiniami się spotałem.
 #802760  autor: adik
 21 maja 2015, 08:34
arbuzik pisze:A ja mam jeszcze pytanie o pakiet Pełen luz. W regulaminie jest napisane, że pakiety są samoodnawialne, ale pomiędzy aktywacją kolejnego może wystąpić kilkugodzinna przerwa. W takiej sytuacji jaka jest opłata za internet w ciągu tych kilku godzin przerwy?
żadna opłata nie będzie za internet w tym czasie w najgorszym razie może być lejek
arbuzik pisze:A jeszcze inne pytanie, załóżmy że kupię starter Wszystko, zanim zdążę aktywować pakiet Pełen luz - jaki jest wtedy koszt internetu?
jeśli nie masz pakietu to masz ZAWSZE darmowy lejek czyli 0 zł
arbuzik pisze:Jeśli ja dobrze rozumiem to bez aktywacji pakietów lub pomiędzy ich aktywacją internet jest bezpłatny, tyle że z lejkiem?
tak dokładnie
arbuzik pisze:A tak w ogole - polecacie tę ofertę? Pytam na dalszą przyszłość, bo póki co jestem w play.
Ja ci polecam,a zasięg będziesz miał ten sam co miałeś
Janek33 pisze:A ja mam pytanie jak sprawuje się internet mobilny w VM? W sensie czy jest szybki? Pytam, bo z różnymi opiniami się spotałem.
działa dobrze, ale najlepiej będzie jak kupisz starter i sam się przekonasz

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #802771  autor: drozda
 21 maja 2015, 09:37
adik pisze:
arbuzik pisze:A tak w ogole - polecacie tę ofertę? Pytam na dalszą przyszłość, bo póki co jestem w play.
Ja ci polecam,a zasięg będziesz miał ten sam co miałeś
Niestety będzie miał zasięg Play i T-Mobile a w Play ma jeszcze Orange i Plus.
adik pisze:
Janek33 pisze:A ja mam pytanie jak sprawuje się internet mobilny w VM? W sensie czy jest szybki? Pytam, bo z różnymi opiniami się spotałem.
działa dobrze, ale najlepiej będzie jak kupisz starter i sam się przekonasz
Dobrze działa na zasięgu Play - zwłaszcza LTE to bajka. Przy roamingu T-Mobile tak różowo nie jest a w dodatku max to 3G.
 #802955  autor: sln3003
 22 maja 2015, 01:25
Hej, powiedzcie mi, działanie sieci (glownie internet) na zasiegu PLAY jest takie samo w Virgin jak na karcie abo Play? Chodzi mi o predkosci, pingi, czy karty Virgin nie maja nizszego priorytetu na nadajnikach albo coś
  • Strona 61 z 205
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 205
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 205