DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 115 z 136
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 136
 #801695  autor: m_m_m_
 14 maja 2015, 16:21
Cześć,

Mam telefon służbowy, który służy tylko do odbierania połączeń. Obecnie jest tam Orange Yes z RwK.

W sytuacji np. urlopowej musiałem telefon przekazywać fizycznie osobie mieszkającej w dużej odległości.

Dlatego wymyśliłem, że najlepiej zmigrować ten numer na ofertę, gdzie będzie atrakcyjna stawka na przekierowywanie połączeń do Play (w takiej sieci ma numer osoba pełniąca zastępstwa).

Czy możecie mi pomóc coś wybrać?
 #801705  autor: Blank
 14 maja 2015, 17:04
Wbrew temu co wyżej, przekierowania do Play z taryfy Play na kartę Rok Ważnosci Konta są platne jak za połączenie głosowe (0.29 zł / min), przy czym rozliczane także z pakietów (np. 100 minut za 5 zł, nieograniczone za 10 zł).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #801864  autor: f0ku5
 15 maja 2015, 23:01
Hej, czy obecnie Play jest jedyna siecia, gdzie mozna dostac nielimitowany internet w telefonie?
Przyznam, ze bardzo mnie to kusi, bo w koncu moglbym zaczac korzystac np. ze Spotify do woli, ogladac YT i najrozniejsze streamy...

Obecnie jestem w NJU gdzie mam 10GB i bardzo czesto mi to nie starcza ;)
 #802064  autor: Tig_er
 17 maja 2015, 14:52
Witam
Mam do Was prośbę. Poszukuję jakiejś dobrej oferty, niestety od niepamiętnych czasów (coś około 12 lat) posiadam numer w ofercie prepaid i tylko go przenoszę między sieciami (idę tam gdzie mi lepiej). Nigdy nie miałem abonamentu albo chociażby mixa tak więc nawet nie orientuję się teraz w wszelakich promocjach/ofertach sieci (tych 'stacjonarnych' jak i wirtualnych). Poniżej garstka informacji:

- rozważam tylko przeniesienie numeru (innej opcji nie przewiduję);
- bardzo mało piszę (SMS/MMS), jeszcze mniej dzwonię, telefon używam głównie do internetu;
- największy minus, w 90% przypadkach telefon używam poza PL (ale w granicach EU);
- poszukuję oferty bez telefonu (tylko sama karta sim);
- najbardziej zależy mi na ofertach prepaid (mam jakiś uraz do ofert abo) ale wiem, że nic ciekawego z mobilnym internetem w roamingu nie znajdę tak więc jestem otwarty na wszelakie propozycje (prepaid/abo/mix);
- miesięczny koszt, najlepiej jak najmniej :) no ale jak powyżej, wiem, że nic za darmo. Nie skreślam ofert powyżej 50zł/m-c;
- poszukuję tylko ofert dla osób prywatnych/cywilnych czy jak to się tam zwało. Nie jestem firmą :wink:

Czy w ogóle na naszym rynku istnieje jakaś oferta która by mi odpowiadała? dzięki za wszelakie propozycje


P.S
Aktualnie jestem w Plusie (prepaid)
 #802920  autor: f0ku5
 21 maja 2015, 20:45
cyanoone pisze:Jeśli masz lte w telefonie to Play/RBM jak najbardziej.
Nie chodzilo mi o nielimitowane LTE, tylko o nielimitowany ogolnie internet.
W zwiazku z tym ponawiam pytanie - czy Play jest obecnie jedyna siecia, ktora to oferuje?
 #802957  autor: msq2
 22 maja 2015, 02:32
Jaka oferta na kartę będzie dobra dla mnie i dziewczyny ? Zależy nam na darmowych rozmowach i sms do siebie (lub wewnątrz sieci) oraz możliwości jak najdłuższego kontaktu bez doładowania. (choć na taką ofertę z rwk nie liczę) ewentualnie jeszcze do tego w miarę tani Internet
 #803419  autor: Bakuslav
 24 maja 2015, 23:16
Witam wszystkich! :)

Ostatnio dzwoniła do mnie pani z plusa, że za pół roku kończy się moja umowa (mix, 36 miesięcy, doładowania po 50zł) i czy jestem zainteresowany przedłużeniem umowy itd. Grzecznie odmówiłem i zacząłem poszukiwania na stronach różnych operatorów komórkowych ale szczerze nie znalazłem nic godnego uwagi. Liczę na waszą pomoc forumowicze i forumowiczki :) Obecnie posiadam Samsunga Galaxy S3 (bez LTE, nie NEO, tylko normalny GT-I9300) jednak chciałbym go wymienić na coś nowszego/lepszego/płynniejszego :D

Moje wymagania co do oferty są następujące:
-oferta do lub za 50zł miesięcznie (abonament/mix), umowa na maksymalnie 24 miesiące
-nie ważna jest sieć, nic mnie z plusem nie trzyma
-mile widziany pakiet internetu oraz rozmów/SMS
-nowy oraz lepszy telefon (lub jak kto woli, smartphone) od wspomnianego wyżej SGS 3 jest mile widziany ale przy dopłacie max. 200 zł, nie jest to konieczność, mogę zostać przy SGS 3 i wybrać ofertę bez telefonu; nie mam wymagań co do OS telefonu
-w plusie mam internet LTE i telewizje od cyfrowego polsatu jednak łączna wartość abonamentu nie przekracza 50 zł (44,90 zł)

To chyba tyle. Liczę na waszą pomoc, z chęcią odpowiem na pytania oraz jeżeli to będzie konieczne, sprecyzuje swoje wymagania.
 #803542  autor: f0ku5
 25 maja 2015, 22:26
f0ku5isko pisze:
cyanoone pisze:Jeśli masz lte w telefonie to Play/RBM jak najbardziej.
Nie chodzilo mi o nielimitowane LTE, tylko o nielimitowany ogolnie internet.
W zwiazku z tym ponawiam pytanie - czy Play jest obecnie jedyna siecia, ktora to oferuje?
Ktokolwiek czyta ten temat i moglby mi odpowiedziec?
 #803704  autor: Blank
 26 maja 2015, 23:02
msq2,
Formuła Play na kartę (SMS, rozmowy) - 5zł / 50 dni. Kwota do wykorzystania na inne usługi
lub Klucz Mobile - SMSy zawsze, rozmowy po doładowaniu za 50 zł na 180 dni.

@f0ku5isko, w telefonie to chyba tylko play

@marcinstr8, Klucz mobile (100 minut za 10 zł, 250 minut za 20 zł, niewykorzystane minuty przechodzą na koeljne miesiące pod warunkiem zakupienia dowolnego pakietu minut przed zakończeniem jego ważności, Rok ważności konta po każdym doładowaniu), Lyca Mobile (130 minut za 10 zł, 210 minut za 15 zł, naliczanie minutowe, konto ważne 3 miesiace od ostatniej płatnej czynności), Orange (120 minut za 9 zł do sieci komórkowych, Rok ważności konta za 3 zł [nowi do 3 mcy], niewykorzystane minuty przechodzą na kolejny miesiąc pod warunkiem zakupienia pakietu najpóźniej ostatniego dnia ważności).

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #803722  autor: charlotte730
 27 maja 2015, 06:12
A nie lepiej kupić lokalizator od profesjonalnej firmy? Ostatnio widziałam kilka ciekawych ofert w internecie. Przejrzyj sobie kilka ofert, porównaj i wybierz najlepszą.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2015, 19:44 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie reklamy
 #804313  autor: 3echo
 31 maja 2015, 19:16
Czy z Mixa Tmobile można przejść do Virgin Mobile?
 #804337  autor: 3echo
 31 maja 2015, 20:05
A jeszcze mam pytanie w sprawie mixa w Tmobile.Pozostały mi dwa doładowania po 25zł,czy jak doładuję podwójnie to ten nr mogę wcześniej przenieść,czy muszę czekać aż się skończy 36-io miesięczny okres umowy?
 #804933  autor: samel1990
 05 cze 2015, 09:01
Teraz jestem w plusie ale ta nowa oferta mnie nie ciekawi i teraz co wybrać Orange czy Play dodam ze dużo pisze smsów i korzystam z netu często
 #804943  autor: cyanoone
 05 cze 2015, 10:31
Najtaniej to zostać w Plusie. W taryfie Plush na kartę masz za 15 zł/miesiąc nieograniczone smsy (do wszystkich) i 2 GB z lejkiem. Dodatkowo możesz sobie włączyć nieograniczony dostęp do Fb za darmo (nie będzie pomniejszać pakietu).

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
  • Strona 115 z 136
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 136
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 136