DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 76 z 102
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 102
 #804314  autor: cyanoone
 31 maja 2015, 19:18
Mam bardzo dobry sposób na obejście blokady tetheringu w Lyca. Jest to zwykła aplikacja na Androida i nie wymaga roota.
1. Instalujemy na Androidzie Operę MAX
2. W Operze MAX włączmy oszczędzanie transferu
3. Włączamy tethering
4. Korzystamy z wifi na innych urządzeniach :)

PS Właśnie korzystam :D

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #804322  autor: cyanoone
 31 maja 2015, 19:31
Opera daje VPN z tego co wiem i korzysta z tego samego serwera co Opera mini, więc tego raczej nie zablokują :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #804327  autor: ak00101111
 31 maja 2015, 19:40
@cyanoone:

Dla wielu userów "Opera Software" to niemal integralna część "smark-fona" także nie zablokują bo LycaMobile straci sporo aktywnych kart SIM dołączając do LebaraMobile. ;-)
 #804334  autor: buba1234
 31 maja 2015, 19:56
cyanoone pisze:Mam bardzo dobry sposób na obejście blokady tetheringu w Lyca. Jest to zwykła aplikacja na Androida i nie wymaga roota.
1. Instalujemy na Androidzie Operę MAX
2. W Operze MAX włączmy oszczędzanie transferu
3. Włączamy tethering
4. Korzystamy z wifi na innych urządzeniach :)

PS Właśnie korzystam :D


Z kolei w Windowsie chyba wystarczy zmienić rejestr i podbić TTL o +1


http://www.grzegorz.net/articles/index.php?id=xpttl

________________________________
 #804338  autor: ak00101111
 31 maja 2015, 20:05
buba1234 pisze: Z kolei w Windowsie chyba wystarczy zmienić rejestr i podbić TTL o +1
Na każdym OS-ie można podbić wartość TTL (Linux, BSD, OSX, Android, Meego, OpenWRT, etc) nie tylko na produkcie "mikro-miękkiego".
 #804721  autor: Avissa
 03 cze 2015, 15:16
Ciekawe, jaka jest wiarygodność Lycamobile, czy zwinie się tak samo, jak Lebara. Parę lat temu Lyca została wybrana najmniej wiarygodną firmą w Norwegi, zwinęła się z rynku, po czym powróciła, nie chciała płacić za dzierżawę sieci a użytkownikom groziło odcięcie sygnału.
 #804731  autor: Sig
 03 cze 2015, 15:56
Avissa pisze:Ciekawe, jaka jest wiarygodność Lycamobile, czy zwinie się tak samo, jak Lebara. Parę lat temu Lyca została wybrana najmniej wiarygodną firmą w Norwegi, zwinęła się z rynku, po czym powróciła, nie chciała płacić za dzierżawę sieci a użytkownikom groziło odcięcie sygnału.
No już tak nie strasz z tym "odcięciem sygnału". Polska dla Lyca to rynek o wielkim potencjale, ze względu na skalę emigracji.
Zresztą nawet jakby się zwijali, to nikt nikomu by "sygnału" nie odcinał, a działoby się to, co działo się gdy inni wirtualni kończyli działalność, jak np. WPmobi, czy GaduAIR - możliwość przeniesienia numeru do dowolnego operatora, albo odzyskania środków z numeru na konto bankowe, albo z tego co pamiętam w którymś przypadku jeden z operatorów wchłoną klientów wirtualnego do swojego prepaid - nie chce mi się szukać który.
Klient to może być "odcięty" jak nic nie zrobi, czyli nie zleci np. przeniesienia numeru do innej sieci, co może zrobić nawet przez internet do niektórych. Nikt też z zaskoczenia nie wyłączy, bo będą przychodzić SMSy informujące o tym fakcie, jak i wiadomości w mediach/stronie operatora itd.
Lyca to nie jest synonim wysokiej jakości usług, na pewno, ale jest to opcja taniego kontaktu za granicę, jak i możłiwość skonstruwania ciekawej oferty dla połączeń/internetu w kraju.
Są inni, jak chocby Klucz, czy ten średnio poważny (z uwagi na start) Vectone.
A Lebara się zwinęła bo od początku miałą nieżyciową ofertę nieprzystającą do realiów rynku w Polsce.
Jak cię ten kierunek interesuje, to możesz zawsze sprawdzić Klucz Mobile, albo oferty VoIP typu bo ja wiem, Happycall - do ustawienia zarówno na smartfonie, albo przez proste wdzwanianie.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #804762  autor: bazooka
 03 cze 2015, 18:45
Sig pisze:możliwość przeniesienia numeru do dowolnego operatora, albo odzyskania środków z numeru na konto bankowe, albo z tego co pamiętam w którymś przypadku jeden z operatorów wchłoną klientów wirtualnego do swojego prepaid - nie chce mi się szukać który.
mBank => Orange
 #804781  autor: Blank
 03 cze 2015, 21:30
MTV Mobile nie był MVNO. To była submarka T-mobile.
@sebusy, Orange nie wchłonęło klientów mBanku. mBank proponował klientom przejście do orange, a operator ten przygotował specjalną ofertę dla chętnych, ale nic więcej.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #805127  autor: wook
 06 cze 2015, 21:01
coś dziwnego na karcie Lyca pokazało mi że jest zalogowana do Play, loguje również do Orange i TM jednak nie można dodzwonić się wtedy na ten numer bo zgłasza się poczta oraz nie można dzwonić. Co ciekawe do Play zalogowało mi na automatycznym wyborze sieci (Plusa nie widać nawet na ręcznym wyborze na karcie z Lyca podczas gdy na karcie z Play idzie się zalogować do Plusa i wszystko działa). Drobna poprawka po Lyca loguje się do Plusa po ustawieniu na UMTS dla karty Lyca.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #805164  autor: wook
 07 cze 2015, 11:50
raczej niemożliwe bo wcześniej działało a nie zmieniałem lokalizacji, prędzej że plus kombinuje, bo znikło GSM od plusa.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #805166  autor: JacekK
 07 cze 2015, 12:22
@wook

Wejdź w Lycamobile Services => Lycamobile => Wybierz tryb => Manualny => Poland

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #805221  autor: wook
 07 cze 2015, 20:58
Dziś koło 12 się naprawiło samo, wyglądało to tak że po prostu Plusowi wysiadło GSM u nie albo jakieś chwilowe problemy były bo nie restartowałem telefonu ani nic a się naprawiło.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #806925  autor: goral2099
 17 cze 2015, 13:04
Swietne wiesci! Juz teraz mozesz cieszyc sie szybkim Internetem 4G w Lycamobile bez zadnych dodatkowych kosztow! Wiecej informacji na: www.lycamobile.pl

Takiego oto smska dziś dostałem. Czyli lyca jest do LTE wpuszczana?
 #806949  autor: patrix-83
 17 cze 2015, 14:52
goral2099 pisze:Swietne wiesci! Juz teraz mozesz cieszyc sie szybkim Internetem 4G w Lycamobile bez zadnych dodatkowych kosztow! Wiecej informacji na: http://www.lycamobile.pl

Takiego oto smska dziś dostałem. Czyli lyca jest do LTE wpuszczana?
Tak, karty sim LYCAMOBILE są wpuszczane do LTE PLUS - właśnie ją przełożyłem do modemu 4G i zalogowała mi się do LTE PLUSA :D
Zaraz wykupię pakiet i sprawdzę prędkość tego LTE :D

Edit:
Ładnie chodzi to LTE PLUSA na kartach LYCAMOBILE, prędkości identyczne w mojej lokalizacji jak na macierzystej karcie Plusa z tym że LYCA ma wyższy PING:
http://www.speedtest.net/my-result/4439183179
http://www.speedtest.net/my-result/4439189986
http://www.speedtest.net/my-result/4439191274
http://www.speedtest.net/my-result/4439193187

Test przeprowadzony na starym ale jarym modemie HUAWEI E-398 LTE :D
  • Strona 76 z 102
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 102
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 102