DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 57 z 111
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 111
 #804700  autor: everymen
 03 cze 2015, 13:27
Klucz Mobile pisze: kiedyś w pewnym rakingu opów zajeliśmy 1 miejsce, odrazu przyszedł mail o współpracy, kupnie reklamy itp. nie bylismy zainteresowani, więc nie było już nas na pierwszym miescu tego rakingu :)
Niech zgadnę... Kreatywny Kamil?:)

Re:

 #804702  autor: Niezgodna7
 03 cze 2015, 13:32
Everymen.
Oj, tam to chyba vectone zajął 1 miejsce
:- D
..nawet jak go jeszcze w Polsce nie było!

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #804717  autor: Remington
 03 cze 2015, 15:08
Kluczu,
chcę przenieść kilka swoich numerów i mam parę pytań.

1. Czy do każdego numeru muszę mieć w serwisie osobny login? Nie da się mieć kilku numerów na jednym loginie?

2. Czy macie lub będziecie mieć takie usługi jak przekierowania i blokady połączeń?

3. Czy planujecie lifting serwisu internetowego (po zalogowaniu)? Niestety UX-owo pozostawia on wiele do życzenia.
 #804727  autor: everymen
 03 cze 2015, 15:44
Calm7 pisze:Everymen.
Oj, tam to chyba vectone zajął 1 miejsce
:- D
..nawet jak go jeszcze w Polsce nie było!
To też, ale w październiku zeszłego roku Klucz został samodzielnym liderem rankingu. Ponieważ punktacja w kolejnych miesiącach była taka sama, Klucz powinien być na pierwszym miejscu również w listopadzie, grudniu i styczniu. Pan Kreatywny nie przyznał jednak punktów za 2 i 3 miejsce w pewnej kategorii i Klucz spadł. Wszystko można prześledzić, rankingi nadal są dostępne:)
 #804741  autor: Niezgodna7
 03 cze 2015, 16:54
Niech nie piszą wcale. Mi żaden ranking nie jest potrzebny, mam własny - nie liczy się nikt więcej niż Orange i Klucz
:- )
Klucza nawet ulotki mogę rozdawać!
Pozdrowienia dla "--o
I nie dajcie się zjeść!
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #804751  autor: Rosolak
 03 cze 2015, 17:50
Calm7 pisze:Everymen.
Oj, tam to chyba vectone zajął 1 miejsce
:- D
..nawet jak go jeszcze w Polsce nie było!
A teraz kiedy oficjalnie świadczą już usługi, to nie ma ich w rankingu. :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #804752  autor: Sig
 03 cze 2015, 17:54
Rosolak pisze:
Calm7 pisze:Everymen.
Oj, tam to chyba vectone zajął 1 miejsce
:- D
..nawet jak go jeszcze w Polsce nie było!
A teraz kiedy oficjalnie świadczą już usługi, to nie ma ich w rankingu. :mrgreen:
Może za fakturki zalegają? :wink:
Ja tam tego kolesia nie hejtuję, każdy ma jakiś pomysł na biznes. Tyle, że jak już się sprzedawać to konkretnie i po zbudowaniu jakiejś marki.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #804768  autor: cyanoone
 03 cze 2015, 20:04
Plus wprowadził nowe pakiety.
@Klucz mobile,
Dacie choć takie same?

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #804784  autor: Niezgodna7
 03 cze 2015, 21:45
Cyanoo.
Plus ma pakiety sms? A Klucz dał?
To niby dlaczego netowe Klucz miałby dać..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #804813  autor: cyanoone
 04 cze 2015, 01:03
Klucz miałby dać nam neta, bo miał być lejek. Pozatym to trochę słabe płacić w MNO mniej niż Mvno na tej samej infrastrukturze, Plus ma lejek i promocje doładowań 50% ekstra.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #804816  autor: bazooka
 04 cze 2015, 06:43
Podoba mi się co piszesz @cyano, ale Klucz ma inne udogodnienia, oferta skierowana do innych i wydaje mi się po wpisach tu ich pracownika, że mają zamiar bazować na tej ofercie i ewentualnie lepszej dystrybucji niż zrównywanie się z MNO. Zaraz @Klucz mobile napiszę Ci byś doszukiwał się plusów ich oferty a nie minusów w stosunku do Plusa :-)
Przy okazji wymień te nowe pakiety w ofercie Plusa, nie każdy jest zorientowany i chce mu się to przeglądać, np mi :D
 #804817  autor: cyanoone
 04 cze 2015, 07:33
Proszę bardzo:
>300 mb za 3 zł.
>500 mb za 5 zł.
>1 gb za 7 zł. Jeśli doładowanie było (przed)wczoraj przez internet to wychodzi 4,67 zł.

Tylko ważna informacja:
Nowe pakiety reaktywacyjne to specjalna oferta dla osób posiadających aktywny cykliczny pakiet internetowy, które wykorzystają go przed końcem swojego cyklu. Po aktywacji pakietu reaktywacyjnego można korzystać z Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania pakietu lub odnowienia się pakietu cyklicznego.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #804829  autor: 111
 04 cze 2015, 10:24
@ cyanoone no więc sam widzisz,że to nie są normalne pakiety dostępne dla wszystkich tylko jako awaryjny net w przypadku zbyt szybkiego zużycia pakietu cyklicznego.
 #804853  autor: Rosolak
 04 cze 2015, 12:56
Nie piszcie już o tych nowych pakietach i lejkach. Zrozumcie, że Klucza to NUDZI.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #804871  autor: bazooka
 04 cze 2015, 14:49
No tak - tylko chwalić i w samych superlatywach...by chciał - ale chyba Calmuś z takim podejściem wystarczy, co nie :?: :D
 #804874  autor: Sig
 04 cze 2015, 15:22
Eh, ludzie, wiecie, że nie ma operatora uniwersalnego? Atrakcyjnego we wszystkim? Klucz ma dobrą ofertę. Jest do tego operatorem małym i jak ktoś oczekuje, że będzie konkurował z Plusem, który może realizować jakiś swój zamierzony cel krótkoterminowy atrakcyjną promocją (halo, te całe Ja+ ostro promują), to raczej się tego nie doczeka.
Niektórzy chyba zapominają jakie są założenia tej sieci i do kogo jest skierowana (głównie, choć jej całościowy atrakcyjny wygląd poszerza grono odbiorców). Kluczem Klucza :-) są połączenia zagraniczne. On jest raczej konkurencją dla Lycamobile... Do tego ukierunkowany jest, bardzo sprytnie, na imigrantów zarobkowych w Polsce, szczególnie tych zza wschodniej granicy. Mamy ich przecież teraz prawdziwy zalew z uwagi na sytuację polityczną, ale nie chcę tu uciekać w politykę, bo znów wyjdzie, że hejtuję Ukrainę i niektórych jej mieszkańców :-). Spójrzcie na stronę - profil na VK, o ile pamiętam chyba też opcja obsługi po rosyjsku itd. Teraz to pewnie czas żniw.
To, że mają bardzo atrakcyjną stawkę cennikową za rozmowy w kraju, dobre pakiety minut, tani internet itd. to - przynajmniej moim zdaniem tylko dodatek, bo główne założenie sieci to połączenia zagraniczne i jeżeli coś porównywać - to właśnie to.
Tak czy inaczej teraz najciekawsze będzie to, co pokaże Fakt Mobile i czy to będzie coś lepszego od Klucza, bo na razie nie ma pełnej informacji, żeby ocenić.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #804882  autor: jutek
 04 cze 2015, 17:00
Czy w Kluczu połączenia międzynarodowe są z prawidłową prezentacją numeru (osoba, do której się dzwoni zagranicę widzi poprawny numer Klucza dzwoniącego)?
 #804892  autor: Rosolak
 04 cze 2015, 19:24
Jutek, z tego co pisali kiedyś na fanpejdżu, to np. dzwoniąc do Rosji, odbiorcy wyświetlał się numer z tzw. "Kenii". Dzwoniłem też do ciotki we Włoszech i za każdym razem pytała z jakiego dziwnego numeru dzwonię (ale tutaj pewności nie mam).
Niby Klucz nastawiony na połączenia zagraniczne, ale jakość w kierunku Italii porównywalna z budka telefoniczną rodem z PRL (trzaski, piski i podsłuch). ;-) W innym kierunku zagranicznym, to nawet nie raczyli o podwyżce poinformować. Bo to tylko taka tam Słowacja. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #804905  autor: negra
 04 cze 2015, 21:54
Ja często dzwonię do Irlandii i Kanady i ani ja , ani rodzinka do której dzwonię nie mamy żadnych problemów z jakością rozmów. Może szanowna Ciocia ma problem z telefonem...
  • Strona 57 z 111
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 111
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 111