DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 418
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 418
 #805611  autor: bazooka
 10 cze 2015, 06:12
cyanoone pisze:Fakt z doładowaniami od topup center też ma niecałe 13 gr za minutę :)
W takim razie w Virgin BK z topup jeszcze mniej niż 13 :P
 #805682  autor: Marek_G
 10 cze 2015, 13:39
Ja mam pytanie o te startery. To prawda, że jutro będą dodawane za darmo do Faktu? Bo jeżeli tak to strasznie szybko przybędzie Fakt Mobile-owi kilkaset tysięcy klientów, jakby nie patrzeć lepiej niż gdy startowała Heyah :mrgreen:
 #805689  autor: JacekK
 10 cze 2015, 14:00
@ up

Kilkaset tys? Że ludzie zaraz rzucą się na te karty, wywalą swoje dotychczasowe z telefonów, zmienią numer i aktywują Fakt Mobile?:) Jeśli SIM-kę dodadzą do każdej gazety, 80% z nich powędruje do kosza albo od razu albo po kilku dniach (po "wytestowaniu" ewentualnej zawartości:))

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #805693  autor: Przemix
 10 cze 2015, 14:09
jak już stawki np. 9gr nie robią WOW, to może sposobem dystrybucji się wybiją. Ma być w każdej gazecie, tak czytałem. 300 000 starterów, nieźle, a na pewno ja kupię szmatławca po raz pierwszy i wielu ludzi też.

Ze strony zniknęło info o gratisach za przeniesienie numeru
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 14:14 przez Przemix, łącznie zmieniany 1 raz.
 #805694  autor: Blank
 10 cze 2015, 14:09
Wydaje mi się, że to będzie jako dodatek do Faktu. Ale jeśli rzeczywiście byłoby za free, to na start by mieli ładną liczbę, która pewnie bardzo szybko, tak jak pisze JacekK by się kurczyła.

@up, 9 gr nie robi wrażenia, bo jedyny operator, który ma taką stawkę, ma naliczanie minutowe, a to oznacza, że samo polaczenie z pocztą głosową (a ta jest włączana automatycznie u wszystkich opów) to efektywnie nawet ponad 5 zł / minutę.
Gdyby 15gr/min było z naliczaniem sekundowym to mamy już dobrą ofertę, porównywalną z Bez Kompromisów w Virgin.
Gdyby do tego okazało się, że pakiet za 9 zł obejmuje stacjonarki i naliczanie sekundowe, to mamy ofertę bardzo dobrą. Do tego znacznie lepsza dystrybucja i możliwości niż np. taki Klucz.
Nie zapominajmy również, że darmowe do Play obejmują również Fakt, co jest kolejnym plusem.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #805695  autor: JacekK
 10 cze 2015, 14:28
Tylko wariat dodałby 300 tys kart SIM (może jeszcze z jakimś saldem na początek) do każdej gazety, ale to możliwe, nie takie błędy popełniano i nie takie pieniądze marnowano. Ich biznes. Jeśli wypuściliby 300 tys kart SIM w jeden dzień sukcesem byłoby, gdyby po 2-3 miesiącach mieli chociaż 10-20 tys aktywnych użytkowników. Sądzę, że wyprodukowanie i rozdystrybuowanie takiej ilości kart SIM to już koszta siedmiocyfrowe. Ile czasu by się zwracało?
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 14:28 przez JacekK, łącznie zmieniany 1 raz.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #805696  autor: bobiwr
 10 cze 2015, 14:28
Słyszałem w radiu reklamę, że jutro będzie złączony starter do F... za 5 zł. I tu powstaje pytanie czy F...z dodatkiem będzie kosztować 5-kę, czy to wartość doładowania bonusa?
 #805710  autor: marcz123456
 10 cze 2015, 15:36
Ja kiedyś kupiłem jakąś gazetę ze starterem heyah, tmobile skumał się z bzwbk i daje starter do rora, a kiedyś bodajże na stadionach rozdawali. Kto bogatemu zabroni?
Moim zdaniem będą gratis. Nikt nie kupi faktu za 6zeta.
 #805717  autor: Przemix
 10 cze 2015, 16:04
parę lat temu na audioriver w Płocku t-mobile rozdawał startery, żałuję że nie zrobiłem zdjęcia bo na pewno parę tysięcy ich leżało na plaży, otwartych, i wydzwonionych. To ich nic pewnie nie kosztuje, a taki fakt całą logistykę i dystrybucję już ma, wystarczy dokleić kawałek plastiku do okładki i cała Polska go ma w domu. I codziennie artykuły przypominające i zachęcające do odpalenia startera
 #805720  autor: Niezgodna7
 10 cze 2015, 16:18
zapewne nie wszystkie fakty będą z sim, kto zechce wydać więcej - weźmie wydanie ze starterem +5zł.
Jutro już 11-y, więc to nie vectone, nie zając - nie ucieknie.
Tylko szkoda, że to po plejozie będzie kicało...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #805724  autor: Niezgodna7
 10 cze 2015, 16:29
cyt.

Ciekawostką jest to, że razem z wydaniami Faktu
będzie można dostać darmowe kody na SMS-y
(poniedziałek), pakiety danych (czwartek) oraz
rozmowy (sobota). Nie wiadomo na razie, jak duże one
będą, ale mogą skusić czytelników na przejście do Fakt
Mobile lub klientów usługi do zakupu gazety.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #805732  autor: Rosolak
 10 cze 2015, 16:55
W kwestii darmowych starterów, to Vectone wysyła bez problemu 10 szt. na jeden adres, a więcej po kontakcie z BOK. Więc niby dlaczego Fakt miałby się szczypać?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805735  autor: Marek_G
 10 cze 2015, 17:20
Ciekawe jak oni rozwiążą to z tymi kodami. Czy to będzie jeden kod uniwersalny dla wszystkich (wtedy w necie będzie można znaleźć) czy może będą drukować w każdym egzemplarzu jednego wydania inny kod. No i ciekawe ile tych kodów będzie można wbić za jednym razem (np. w ciągu miesiąca).
Coś czuję, że na Allegro pojawią się aukcje z kodami. Wierni klienci będą kupować Fakt a ci dla których to dodatkowa karta pewnie będą w necie polować. Coś podobnego do promocji Play z Fantą (pełno jest kodów na Allegro czy Wykopie).
 #805740  autor: Rosolak
 10 cze 2015, 18:18
Marek_G pisze:Ciekawe jak oni rozwiążą to z tymi kodami. Czy to będzie jeden kod uniwersalny dla wszystkich (wtedy w necie będzie można znaleźć) czy może będą drukować w każdym egzemplarzu jednego wydania inny kod.
Personalizacja wydruków. Dla każdego egzemplarza indywidualny kod.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805747  autor: JacekK
 10 cze 2015, 18:57
Nie chodzi o to czy kogoś stać, czy też nie. Chodzi o pytanie, po co? Czy warto w taki właśnie sposób pozyskać 10-20 tys. użytkowników? Kosztem rozesłania w ciągu jednego dnia kilkuset tys. kart SIM? Przecież ktoś, kto już zainteresował się publikacjami o nowej sieci komórkowej i naprawdę takiej chce/potrzebuje, to jutro zainteresuje się starterem sam z siebie. Przecież tytuły w Polsce wychodzą w dwóch wersjach - tańszej bez dodatku i droższej z dodatkiem.

Ktoś powyżej pisał, że to nic nie kosztuje. Chyba nie do końca rozumie ile trzeba wydać PLN, żeby wyprodukować kilkaset tysięcy takich plastików, zapełnić je kwotą 5 zł (tyle wg dzisiejszych informacji kosztować ma starter), doprowadzić technicznie do stanu takiego, który pozwoli na zalogowanie się do sieci i korzystanie z usług, itp...

Oczywiście nie wiem co zrobi operator, ale wrzucenie na rynek takiej ilości kart SIM NIC NIE DA. Ale to wybór i decyzja operatora.

Nie ma co porównywać tego do T-Mobile, etc. Oni rozdają karty jak ulotki z zupełnie innych powodów, ale to temat na odrębną dyskusję.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #805754  autor: Rosolak
 10 cze 2015, 19:26
A tak notabene, to ile zwykle kosztuje ten cały Fakt? (Chodzi mi o gazetę, nie o starter). ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805764  autor: pipawolowa
 10 cze 2015, 20:44
1,90 chyba

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #805778  autor: Tomsoon
 10 cze 2015, 22:25
JacekK pisze:Nie chodzi o to czy kogoś stać, czy też nie. Chodzi o pytanie, po co? Czy warto w taki właśnie sposób pozyskać 10-20 tys. użytkowników? Kosztem rozesłania w ciągu jednego dnia kilkuset tys. kart SIM? Przecież ktoś, kto już zainteresował się publikacjami o nowej sieci komórkowej i naprawdę takiej chce/potrzebuje, to jutro zainteresuje się starterem sam z siebie. Przecież tytuły w Polsce wychodzą w dwóch wersjach - tańszej bez dodatku i droższej z dodatkiem.

Ktoś powyżej pisał, że to nic nie kosztuje. Chyba nie do końca rozumie ile trzeba wydać PLN, żeby wyprodukować kilkaset tysięcy takich plastików, zapełnić je kwotą 5 zł (tyle wg dzisiejszych informacji kosztować ma starter), doprowadzić technicznie do stanu takiego, który pozwoli na zalogowanie się do sieci i korzystanie z usług, itp...

Oczywiście nie wiem co zrobi operator, ale wrzucenie na rynek takiej ilości kart SIM NIC NIE DA. Ale to wybór i decyzja operatora.

Nie ma co porównywać tego do T-Mobile, etc. Oni rozdają karty jak ulotki z zupełnie innych powodów, ale to temat na odrębną dyskusję.
Ja tam czekałem na taka akcje, dawniej pamiętam Heyah bywały startery w bravo w cd action, tez w każdym i na koncie złotówka.
A w działkowcu starter? to dopiero rarytas :D
 #805785  autor: KR2615
 10 cze 2015, 22:45
JacekK pisze:Ktoś powyżej pisał, że to nic nie kosztuje. Chyba nie do końca rozumie ile trzeba wydać PLN, żeby wyprodukować kilkaset tysięcy takich plastików, zapełnić je kwotą 5 zł (tyle wg dzisiejszych informacji kosztować ma starter), doprowadzić technicznie do stanu takiego, który pozwoli na zalogowanie się do sieci i korzystanie z usług, itp...
20gr/SIM jak dobrze pamiętam. I to już przt wolumenie 100 sztuk, nawe dla dla takiego zwykłego "gościa z ulicy" jak ja czy ty

A co do "zapełnienia ich kwotą... " Zakładając, że pozwolimy użytkownikowi tylko dzwoni za te 5zł i skutecznie zaincijuje 20 połączeń, zapłacimy 20 stawek MTR. Jeśli uda mu się namówic rodzinę do zadzwonienia do niego 20 razy, płacimy tylko podatek od tej stawki (ok. 24 groszy za całość licząć na szybcicha). Za SMSy nic nie płacimy a net kupujemy w wolumenach po kilka TB za kilkaset złotych a sprzedajemy szkodnikowi po 9zł za GB a ten się jeszcze cieszy. Jesli pierd...ę mozecie mnie hejtowac bo pewnie FAKT jako nowy gracz ma gorsze warunki a ja mam informacje sprzed jakiegos czasu.

Dodam, że dystrybucję mamy za darmo więc teraz zostaje nam przekonanie ciemnej masy do naszej uslugi. A z tym najgorzej. Przylapalem matke jak widziala ten spot FAKT Mobile w TV. O dziwo sama z siebie zapytala mnie o ta usluge. Pytanie brzmialo mniej wiecej tak: "Czy to znaczy, ze jak to kupie (starter tgo MVNO) to bede otrzymywala wiadomoci na telefon i nie bede musiala kupowac gazety?"

Normalnie rece opadaja. Co tu mowic o trafieniu do takigo przecietnego telewidza (nietety moi rodzice takowymi sa) a co dopiero namowic go do przelozenia simki w telefonie albo przeniesienia numeru
  • Strona 6 z 418
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 418
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 418