DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 65 z 205
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 205
 #805837  autor: sloniacz
 11 cze 2015, 10:00
Jeśli w czerwcu aktywuje się w Virgin pakiet 'bez limitu 29' i doładuje 232zł to dostaniemy do doładowania 50% gratis czyli 116zł. Razem mamy na koncie 348zł a to wystarcza na 12 krotne aktywowanie tego pakiet. Zatem miesięczny koszt wyniesie nas 232/12=19,33 (niecałe 20zł). I mamy za te 20zł no limit na rozmowy, sms'y, 2GB transferu miesięcznie (a w wakacje bonusowo po 5GB na lipiec i sierpień). Jak dla mnie to nic się teraz nie umywa do takiej oferty. Jedyny minus - płatne rok z góry (jak ktoś chce to może i na 2 lata zaryzykować).
 #805928  autor: arr-strz
 11 cze 2015, 16:55
Jeśli jeszcze zdążą mnie przenieść w czerwcu to tak zrobię jak napisałeś świetne obliczenie. Chciałem uruchomić sobie pakiet za 19 zł ale jeśli za podobne pieniądze idzie mieć bez limitu to czego chcieć więcej. Czy idzie później np. przejść z większego na mniejszy pakiet? I jak to zrobić by doładować za taką sumę, prepaid?
 #806022  autor: Ziendal
 11 cze 2015, 23:09
Tak, nie ma problemu w zmianie pakietów, dziś np. ja osobiście przeszedłem z 19 zł na 29 zł a za miesiąc znów wrócę na 19 zł.

Doładować musisz paypalem, tylko z niego jest promocja 50 procent.
 #806054  autor: sloniacz
 12 cze 2015, 09:11
żeby skorzystać z promocji 50% doładowania extra w czerwcu trzeba mieć konto PayPal i konto na stronie virginmobile.pl (po zalogowaniu się do tzw klubu Virgin przy doładowniu pojawia się opcja 'zapłać z Paypal'.
 #806111  autor: arr-strz
 12 cze 2015, 14:36
Już poczytałem. Brata zapytałem i mówi że ma takie konto. Teraz pytanie, czy jeśli ja będę mieć numer virgin a brat ma konto PayPal to uda mi się uzyskać bonusa?
 #806122  autor: sloniacz
 12 cze 2015, 16:12
tak, jak najbardziej. Promocja wymaga opłacenia doładowania z PayPal'a ale nie ma wymagania by to było twoje konto
 #806173  autor: devb
 12 cze 2015, 20:57
zrobiłem subskrybcje z paypal i mam właczone na zielono odnawianie z paypal czyli ok 3 doladowanie dostane gratis wg. regulaminu a co bedzie jesli teraz jeszcze dodatkowo bym doładował konto na rok z góry ? i jednoczesnie skorzystał z 2 promocji jednoczesnie? waznosc pakietu mam na 24 czerwca :)
 #806328  autor: krzysiekw3
 14 cze 2015, 05:05
Czy jeśli wczoraj aktywowałem pakiet za 29 zł to za miesiąc on straci ważność i będę musiał znowu aktywować, czy sam się odnowi?
 #806329  autor: sloniacz
 14 cze 2015, 05:33
domyślnie się akywują co miesiąc. Dzień dwa przed końcem okresu ważności aktualnego pakietu dostaniesz sms z prośbą o zapewnienie środków do aktywacji kolejnego pakietu
 #806465  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 21:53
Widząc, ze ożył wątek o "dziewicy", myślałem, że coś nowego w ofercie ... mającego wspólnego ze startem Faktu. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806509  autor: sloniacz
 15 cze 2015, 09:57
krzysiekw3 pisze:Dzięki za odpowiedź, Wiesz może ile trwa przeniesienie nr z tak taka do virgin?
Kilka dni trzeba poczekać na karte SIM - przysyłają pocztą. A potem stara karta przestaje dzialać i masz już numer na nowej. Przenosiłem z Playa i z Nju Mobile (w Nju abonamentowym trwa to dużo dłużej bo prawie 2 miesiące czekasz na rozwiązanie umowy) ale myśle że z Tak taka podobnie. W całej procedurze czas zajmuje jedynie dostarczenie nowej karty SIM i ewentualnie zakończenie poprzedniej umowy (w usługach prepaid to już nie stanowi przeszkody). Trzeba pamiętać, że karta musi być zarejestrowana na konkretnego człowieka. Nie da się przenieść anonimowej karty kupionej w kiosku. Musisz wcześniej udać się z dowodem osobistym do salonu T-mobile i wypełnić formularzyk, że karta jest twoja.
 #806511  autor: sloniacz
 15 cze 2015, 10:39
Rosolak pisze:Widząc, ze ożył wątek o "dziewicy", myślałem, że coś nowego w ofercie ... mającego wspólnego ze startem Faktu. ;)
W czerwcu jest dostępna nowa promocja na doładowania co przy odrobinie kombinacji, pozwala skonstruować sobie prepaida z nolimit na rozmowy i smsy oraz z dużym pakietem transferu za mniej niż 20zł miesięcznie. Jak dla mnie nic lepszego na rynku się w tej chwili (a nawet jeszcze długo) nie znajdzie w tej cenie.
 #806514  autor: drozda
 15 cze 2015, 11:10
Jest , doładowałem za 100 i po paru minutach wpadło kolejne 50.
Dodatkowo jest promocja w której płacisz za dwa pierwsze pakiety #wszystko a trzeci jest gratis jeśli odnowienie jest przez PayPal.
Choć w zasadzie wystarczy po prostu doładować odpowiednio większą kwotę w pierwszej promocji :)
 #806515  autor: eric88
 15 cze 2015, 11:12
sloniacz pisze:
Rosolak pisze: nic lepszego na rynku się w tej chwili (a nawet jeszcze długo) nie znajdzie w tej cenie.
trudno się nie zgodzić. :-)

fajna promocja. tylko trzeba rzucić 232 zł , ale przy rocznym rozliczeniu, warte rozważenia.
w virgin powinni jeszcze rozważyć jakąś promocję za dołączenie numeru do nr głównego jak w nju mobile lub promocję obejmującą np przeniesienie określonej liczny numerów i za to dać bonusy :-) wtedy byłaby bajka :D

ciekawe czy bym się jeszcze z tą promocją wyrobił przenosząc numer dzisiaj lub juto :) i czy ma znaczenie ze numer zostałby przeniesiony dopiero po 9 lipca.

Obrazek

Polecam ---> http://tiny.pl/gq8qh https://db.tt/UXjp368N http://bit.do/62y6
 #806520  autor: sloniacz
 15 cze 2015, 11:34
promocja na doładoanie z PayPal jest tylko w czerwcu także jeśli jej nie przedłużą to przenosząc numer w lipcu raczej sie nie załapiesz (decyduje data doładowania konta a to możesz zrobic dopiero po przeniesieniu numeru)
 #806521  autor: darase
 15 cze 2015, 11:44
Jest jeszcze ta promocja na doładowania +50% ?
Ktoś mnie nastraszył że już nie ma.

eCoal i nie ma problemu :-)
 #806522  autor: sloniacz
 15 cze 2015, 11:51
żeby była jasność. W starych taryfach 50% było po każdym doładowaniu - i to obowiązuje nadal. W nowych taryfach obowiązuje w czerwcu promocja, która pozwala zyskać 50% doładowania gratis jeśli doładujemy konto przez płatność PayPal (promocja dotyczy tylko jednego doładowania wykonanego w czerwcu)
 #806525  autor: eric88
 15 cze 2015, 12:08
sloniacz pisze:promocja na doładoanie z PayPal jest tylko w czerwcu także jeśli jej nie przedłużą to przenosząc numer w lipcu raczej sie nie załapiesz (decyduje data doładowania konta a to możesz zrobic dopiero po przeniesieniu numeru)
dzięki, :)
Pani z CMOK tez to potwierdziła. niestety. :(
a nie można kupić sam starter teraz doładować a później migracja numeru na zakupioną kartę , da rade coś takiego zrobić ? technicznie ?
ostatecznie zostaje przeniesienie konkretnie na dzień np. 29.06.2015 . i zapłacić karę za zerwanie umowy u obecnego operatora o ile to się będzie opłacało. jak liczą kary ktoś wie ? 8 dni kary hmm.
ciekawe czy Virgin wyrobiłby się z przeniesieniem numeru a konkretnie z obiegiem dokumentów ?

ile to u Was trwało od daty złożenia numeru do dnia przeniesienia numeru do Virgin ?

rozważam plusy i minusy :)
minusów jest mniej :) no chyba że czas żeby do końca czerwca zdążyć :)

Obrazek

Polecam ---> http://tiny.pl/gq8qh https://db.tt/UXjp368N http://bit.do/62y6
  • Strona 65 z 205
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 205
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 205