DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 418
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 418
 #806120  autor: xander21
 12 cze 2015, 15:39
Zła wiadomość, zniknęła opcja przejścia do fakt mobile na play24 :(
 #806124  autor: amigo007
 12 cze 2015, 16:13
U mnie na play24 zniknęła już możliwość migracji do fakt mobile. Nie ma już na liście faktu. Czyli z tą migracją to był błąd. Szkoda. Edit. kolega mnie ubiegł, miałem nieodświeżoną stronę. Pzdr. :-)
 #806125  autor: bolek2004
 12 cze 2015, 16:18
Dla mnie to było oczywiste, pisałem stronę wcześniej o tym, myślę że lada moment zniknie możliwość migracji z faktu do rbm, albo nawet do play.
 #806129  autor: Rosolak
 12 cze 2015, 16:35
Poczekajmy na oficjalne stanowisko Playa. Ktoś pisał, że BOK potwierdził taką możliwość. Może opcja zniknęła chwilowo, bo coś grzebią w systemie.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806130  autor: Andrzej24
 12 cze 2015, 17:11
Ja myślę, że opcja zniknęła bo nie działa. Jak naprawią to włączą
 #806131  autor: adik
 12 cze 2015, 17:15
no szkoda że nie działa, bo w końcu byłaby pełna swoboda w korzystaniu z ofert.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #806132  autor: bolek2004
 12 cze 2015, 17:17
Myślę że fakt nie będzie dawał takich możliwości przejścia do play czy rbm, a to z prostego powodu, jakieś koszty też ponoszą i nie po to to robią żeby bardziej zorientowany użytkownik przeniósł się do Play no chyba że taki był zamysł Play żeby dzięki Faktowi przyciągnąć ludzi do Play.
 #806138  autor: Rosolak
 12 cze 2015, 17:44
Być może docelowo nie będzie możliwości migracji między Play, a Fakt i vice versa, ale ja w takie przypadki nie wierzę. Skoro pojawiła się taka opcja, to zapewne celowo. Być może Play sprawdzał coś, np. ilu klientów plajaka, było zainteresowanych tego typu ofertą. No ale poczekajmy na rozwój wydarzeń, na razie 50 na 50 ...

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806141  autor: xander21
 12 cze 2015, 17:55
Ja wczoraj wysłałem na play24 prośbę migracji do fakt mobile, dziwne zero odzewu. Zawsze dzwonili przed południem a teraz mają chyba jakiś burdel z tym wszystkim i się przedłuża.
 #806144  autor: limaK
 12 cze 2015, 18:07
Czytając komentarze pod newsem na Telepolis oraz forumplay.pl wnioskuję, że oni sami do końca nie wiedzą czy migrować, skąd dokąd i gdzie ma się to odbywać. Jednemu taryfę zmieniono w BOK, drugiemu powiedziano, że będzie można to robić tylko w salonie...
 #806145  autor: Rosolak
 12 cze 2015, 18:07
Ale zaraz, chwila moment... Ktoś tu pisał, że od dziś ma być dostępna ta opcja i podobno info zaczerpnięte z BOK. Tylko nie wiem czy playowskiego czy FM. Wywołuję tę osobę do potwierdzenia powyższego i rozwinięcia wypowiedzi. :-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806146  autor: limaK
 12 cze 2015, 18:11
Wersja BOK zmienia się zależnie od konsultanta na którego trafisz ;)
 #806147  autor: xander21
 12 cze 2015, 18:13
Przypomniało mi się, że wczoraj wysłałem zapytanie ze stronki fakt mobile czy można migrować z playa i tez zero odzewu.
 #806150  autor: Rosolak
 12 cze 2015, 18:24
Pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź jednego z użytkowników tego forum, który na łamach innej stronki branżowej, opisał informacje zaczerpnięte w BOK Play.
Dzwoniąc przed momentem na infolinię sieci Play (790 500 500) dowiedziałem się, że obecnie aby przejść z oferty głosowej Play do Fakt Mobile, należy skontaktować się z BOK – telefonicznie lub przez Play24. Wówczas zmiana zostanie dokonana (zmiana taryfy). Niestety konsultanci obecnie nie wiedzą nic o żadnym kodzie USSD umożliwiającym taką zmianę, ani też nie wiedzieli, że opcja taka znikła z Play24. Ogólnie widać, że prace nad nowym projektem wciąż trwają i jeszcze sporo rzeczy musi się wyjaśnić ;)

To informacja uzyskana prywatnie, po kontakcie z infolinią operatora. Po weekendzie postaram się to potwierdzić oficjalnie, niestety teraz jest weekend.

Dodam, że dwóch konsultantów powiedziało to samo :) Potwierdzili mi, że BOK ma możliwość zmiany, potrzebne zgłoszenie w Play24 lub kontakt z infolinią BOK.
I oficjalnie, z plejowego fejsa: http://oi60.tinypic.com/72db95.jpg

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806159  autor: Blank
 12 cze 2015, 20:08
Na informacjach z Biura Obsługi Fakt NIE NALEŻY POLEGAC. To osoby z łapanki bez jakiejkolwiek merytorycznej wiedzy.

Na 3 kontakty z BOK, wszystkie okazały się stratą czasu. Trzykrotnie uzyskałem odpowiedzi niezgodne ze stanem faktycznym.

Dziś rano kontaktowałem się w sprawie migracji do Faktu z Play. Uzyskałem informację, że aby to zrobić, należy, o ile numer jest zarejestrowany, pójść do salonu Play i zlecić przeniesienie numeru.
Na moje pytanie, w jaki sposób ma być możliwe przeniesienie numeru, gdy operatorem biorcą jest ten sam operator, co operator dawca, konsultant stwierdził, że P4 jest jedynie partnerem.
Na moje kolejne pytanie, że jakim cudem P4 jest partnerem, skoro Fakt jest submarką P4, pan powtórzył jedynie, że aby przenieść, trzeba iść do salonu i zlecić MNP. Nie było sensu z nim dłużej gadać.

Poziom niekompetencji jest skrajnie wysoki. Oni nawet nie wiedzą dla kogo pracują.
Raczej odradzam kontakt z tymi pracownikami. Dopóki nie zatrudnią ludzi mających jakies pojęcie o tym co robią, zamiast ludzi z łapanki, to jakikolwiek kontakt mija się z celem.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806166  autor: JacekK
 12 cze 2015, 20:26
Jasne, że na konsultantat polegać nie można, dlatego też zaznaczyłem skąd pochodzi informacja, usiłując jednocześnie dowiedzieć się u źródła, niestety mamy weekend i wieczór, trudno więc uzyskać oficjalne informacje od operatora (takim z pewnością nie jest konsultant BOK). Jednak spoglądając na wpisy Play na F widać, że wersja konsultantów wydaje się być potwierdzana.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #806169  autor: amigo007
 12 cze 2015, 20:44
Ja obstawiam, że nie będzie możliwości migracji z play do fakt mobile. Przecież play nie będzie niepotrzebnie tracił. Według mnie możliwość prostej migracji to był błąd w systemie. Będzie tak jak z redbull mobile.
  • Strona 12 z 418
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 418
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 418