DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 418
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 418
 #806311  autor: Blank
 13 cze 2015, 22:34
Na podstawie regulaminu migracji, który wcześniej został przez kogoś wrzucony (o ile się potwierdzi):

- kasa z konta głównego przechodzi
- kasa z konta promocyjnego oraz inne pakiety przepadają
- termin ważności ustawiany jest na 30 dni

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806313  autor: Rosolak
 13 cze 2015, 22:56
Ciekawe info można wyczytać na forum Play: http://forumplay.pl/showthread.php/2830 ... akt+mobile

Zastanawia mnie tylko, dlaczego blog o tym milczy, dlaczego nie mają swojego fanpejdża?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806314  autor: iPlus
 13 cze 2015, 23:26
Rosolak,

może dlatego nie mają fan pejdża, że młodsi sobie podciągną pod Play, a emeryci nie potrzebują fanpejdża
 #806326  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 01:29
Choć sam jestem wrogiem tego sy[f]iastego portalu, to lubię przeglądnąć fanpage, to najlepsze źródło informacji, niestety ...
Poza seniorami, celują też w ludzi młodych i tu mnie dziwi brak w/w.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806327  autor: iPlus
 14 cze 2015, 02:21
ja bym nie przesadzał, Fakt Mobile dał dobrą ofertę dla mało i dużo dzwoniących, do tego bezpłatny net na lejku i przynajmniej kosztów nie nalicza dodatkowo za net, zawsze można zmienić profil z mało dzwoniącego na dużo dzwoniącego i na odwrót, ogólnie oferta super, od czasów Virgin od 2012 roku nie było takiej oferty, ta jest nawet lepsza bo jest pd razu opcja no limit i 15 gr za minutę, Virgin zmieniało taryfę i wtedy jest jedna opcja albo mało dzwonisz kiedy płacisz za minutę albo dużo kiedy masz no limit, a tu w Fakt Mobile jest jedno i drugie, za to trzeba ich chwalić
 #806332  autor: Sig
 14 cze 2015, 08:56
iPlus pisze:...od czasów Virgin od 2012 roku nie było takiej oferty, ta jest nawet lepsza bo jest pd razu opcja no limit i 15 gr za minutę...
Zgodzę się tylko z pierwszą częścią, ale ona wynika niejako z realiów rynkowych aktualnie - w wielu sieciach są opcje no-limi teraz. Nie zgodze się z tezą o 15 groszach, bo zapominasz o bonusie +50%, który nadal jest aktywny, na konto główne dla każdego dołądowania. To obniżało efektywny koszt usług. SMS był też tańszy, ale pewni np. pakiety internetowe gorsze, bo i czas się teraz zmienił.
Virgin byłby idealny, gdyby można było sobie bez skrępowania skakać pomiędzy taryfami (BK 2012/obecne opcje i pakiety internetowe), ale tak nie jest.
Fakt Mobile to bardzo sensowna oferta i na dobrą sprawę przyczepić się można, do tego mocno na siłę, bo jak komuś to przeszkadza, to ma opcję pakietu, do cennikowej stawki za SMS.
Poza tym - same plusy, plus nie zapominajmy o tym, że czytelnicy tej "gazety" mają co jakiś czas dostawać kody na rozmowy, czy tam inne bonusy. Wiele warte nie będą, ale zawsze - szczególnie, gdy ktoś ją i tak kupuje.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #806335  autor: bazooka
 14 cze 2015, 10:16
W ofercie FAKTu brakuje "stanu darmowego" jako, że to oferta Play...
...choćby w opcji doładowanie 5zł / 50dni.
 #806336  autor: piokuk
 14 cze 2015, 10:17
Skoro masz roczną ważność konta po każdym doładowaniu to nie może być stanu darmowego - za dobrze by było.
 #806337  autor: bazooka
 14 cze 2015, 10:21
Mam na myśli taką opcję... nie chce RWK a chce stan darmowy :)

Tymczasem przy małej ilości rozmów i skierowanie się tylko na rozmowy, ew.jakiś sms i lejek to dalej Virgin BK lepsze...
Naprawdę nie zrozumcie mnie źle - chodzi o prostotę oferty, czyli nie łaszenie się na kupony z gazety czy pakiety MIN+SMS+NET...
Oczywiście gdy ktoś wydzwoni np 50minut na stacjonarne to dostępność pakietów w FAKT jest lepszą opcją.
 #806343  autor: Blank
 14 cze 2015, 10:36
@sebusy, no tak jak nie chcesz RWK, a chcesz stan darmowy, to zawsze mozesz skorzystać z Formuły Play na kartę, co za problem?

Czy ja wiem, czy Virgin BK bedzie lepsze? Jeśli posiadasz już starter z tą taryfą, to oczywiście, o czym pisałem na samym początku - nie zmieniałbym na fakt, bo oferta Virgin może i nieco słabsza, ale bardziej pewna, a zmiana jest nieodwracalna.
Ale jeśli ktoś nie ma Virgin BK, to niestety, ale ta oferta jest dla niego nieosiągalna, albo nieopłacalna, bo cena starterów z aktywną taryfą jest zdecydowanie zbyt wysoka, a i chyba nie są dostępne non stop.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806345  autor: Niezgodna7
 14 cze 2015, 10:44
co do gazety - poczytują ją raczej osoby starsze, więc te kody będą się marnować...
Docelowo FaktM nastawiony jest dla starszych i młodych, tyle, że ci pierwsi omijają startery, a drudzy tę gazetę
heh...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #806348  autor: anonymous093133
 14 cze 2015, 11:04
Calm7 pisze:... a drudzy tę gazetę heh...
Nie byłbym taki pewien.
W moim kiosku wszystkie startery zostały wykupione przed 9.00 przez studentów z pobliskiej uczelni.
Dodatkowo jak rozumiem zamieszczone kody są identyczne w każdej gazecie.
Po co więc kupować ją hurtowo?
 #806349  autor: Blank
 14 cze 2015, 11:11
Apropo tego wczorajszego kodu,
potwierdzam, że było to 50 MB, a nie 10 MB. Jakoś tak zapomniałem wczoraj.

Ilość pozostałych minut (kod z czwartku) można sprawdzić kodem *102#
Ilosć pozostałych MB (kod z soboty) można sprawdzić kodem *107#
Powyższy kod służy również do sprawdzenia pozostałych MB z pakietu startowego oraz zapewne z pozostałych pakietów internetowych.

PS. Wczoraj dodałem zgłoszenie z prośbą migracji do Faktu z Formuly Play na kartę.
Dziś będę próbować migrowac z Klucza.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806351  autor: Niezgodna7
 14 cze 2015, 11:17
migracja, przenosiny - kurcze, Divhash, Ty chyba tak dla testów..???
:-D
Waldek.
może i wykupili, ale tylko raz w życiu - kto z młodych kupuje systematycznie gazetę Fakt?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #806354  autor: bazooka
 14 cze 2015, 11:29
@divhash - zgadza się - Virgin BK niedostepne...co do stanu darmowego w podanej wersji przeze mnie to znacząca przewaga nad jakąkolwiek taryfą w Play na kartę ze względu na standardową stawkę minutową 15gr / 29gr - chyba widzisz różnicę?
...dlatego brakuje mi takiej możliwości w FAKT by tak jakby połączyć Play z Virgin BK.
Wracając do tej babci Twojej (to po to migrujesz z Klucza, prawda?) to dalej nie pojmę jak lepsze może być np oferta FAKT od Klucza dla babci... Nie mam zamiaru się po raz kolejny powtarzać, ale zapłacić 9zł za mutlipakiet to co innego niż kupić za 30zł/500min w Kluczu i przedłużać małymi - kalkulator chyba w domu jakiś masz :)
Kurde ja bym tam babcię na siłę nauczył wbić ten kod raz na miesiąc i zadzwonić do niej co 30dni i przypomnieć...ale może jestem jakiś inny :)
 #806356  autor: Blank
 14 cze 2015, 11:47
migracja z formuly dla testów, czy nadal przenoszą. Akurat numer, który przenoszę (dawniej główny), jest obecnie bardzo mało używany. Więc 1 pies, czy Stan Darmowy, czy 15gr/min z RWK :D

Numer z klucza przenoszę dla oszczędności, czasu i pieniędzy, ale szczególnie tego pierwszego. Oferta Faktu jest wystarczająca dla potrzeb użytkownika (babcia), a dodatkowo ja będę mógł kontrolować na bieżąco zużycie (a nie z 2-3 dniowym opóźnieniem) i bez problemu zdalnie aktywować pakiety. Fakt z taką ofertą idealnie się wstrzelił w moje potrzeby (tj. Play24).
Dodatkowo również w celach testowych - zobaczymy, czy przeniesienie do Faktu będzie prostsze niż do RBM (i w ogóle możliwe).

@sebusy, nie da się jej nauczyć. Przynajmniej nie na tym Maxconowym gównie. Ponieważ jednak będzie w Play, to na pewno postaram się jej znaleźć jakiś inny telefon (z HD Voice).
Zakładając 600 minut na 6 miesięcy, daje to ok. 7,5 gr / minutę. Tu mam na start 9 gr / min i to bez jakiejkolwiek gimnastyki (Play24). Bez wątpienia, nie rozważałbym migracji, gdyby nie to, że na obietnicach Klucza nie można polegać. Obiecali poprawienie strony, ale nie wiadomo za ile to zrobią. 3 miesiące, pół roku, rok, nigdy? Jakby nie patrzeć, lejka (akurat dla mnie zbędnego) też obiecali i ... na obietnicach się skończyło. Tu chodzi tak naprawdę tylko o wygodę i moje lenistwo. W Kluczu taniej, ale... no właśnie :)
Zauważ, że np. nie rozważałem w ogóle przenosin do Vectone'a. Niby taniej, a jednak jakość nie ta. Tu różnicy raczej nie będzie (sztywno T-mobile).

No i oczywiście... przy problemach z przenosinami, zrezygnuję z tego planu.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806358  autor: bazooka
 14 cze 2015, 12:04
divhashmorex pisze:Zakładając 600 minut na 6 miesięcy, daje to ok. 7,5 gr / minutę
Okey, tylko tego za bardzo nie czaję :)
 #806359  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 12:05
W Kluczu wiele naobiecywali, ale nie wolno im o tym przypominać bo ich nudzą te tematy. Trzeba ich zrozumieć, że nie wszystko od nich zależy i takie tam, a jak już mówić o nich, to dobrze albo wcale. ;-)

Część osób zalegała w w/w sieci ze względu na pakiety minutowe w kraju. Całe szczęście przychodzą alternatywne oferty (poważnych opów) dla tego typu użytkowników.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806360  autor: marciml
 14 cze 2015, 12:08
Ja chciałem przenieś numer do Faktu już 11 czerwca, byłem w salonie Play w Poznaniu. Konsultant pierwszy raz słyszał o Fakt Mobile mimo, że był najbardziej ogarnięty ze wszystkich z którymi miałem przyjemność rozmowy. Jako, że zależało mi na przeniesieniu numeru to zdecydowałem się na Play i napisałem zgłoszenie przez Play24 z prośbą o migrację do Faktu. Póki co bez odpowiedzi.

Obrazek
 #806361  autor: anonymous093133
 14 cze 2015, 12:13
Klucz - to oferta dla dzwoniących za granicę.
Do niczego więcej nie używam bo nie ma nawet lejka.
Virgin BK - to oferta dla tych co dzwonią ( 13.5 gr za minutę to rewelacja ) ale już jej nie ma w sprzedaży.
Fakt - zapowiada się nieźle ale też nie jest idealna :
+ 15 gr za rozmowę i lejek to dobre połączenie
+ darmowe doładowania
- za drogie sms-y
Ogólnie jest całkiem nieźle ale jak widać nie ma jeszcze prostej, taniej i kompleksowej oferty.
Nie mniej idzie to już w dobrym kierunku.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 12:16 przez anonymous093133, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Strona 15 z 418
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 418
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 418