DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 418
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 418
 #806363  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 12:14
Marciml i wszyscy inni, a nie jest czasem tak w regulaminie, że przeniesienie z Play do Faktu trwa do 7 dni?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806391  autor: perdos1
 14 cze 2015, 14:36
sebusy pisze:Mam na myśli taką opcję... nie chce RWK a chce stan darmowy :).
Od tego masz inną taryfę. Nikt ci nie da gołej stawki 0.15gr/minutę i darmowych w sieci za doładowanie, bez przesady, ludzie za dużo by chcieli.
sebusy pisze:@divhash - zgadza się - Virgin BK niedostepne...co do stanu darmowego w podanej wersji przeze mnie to znacząca przewaga nad jakąkolwiek taryfą w Play na kartę ze względu na standardową stawkę minutową 15gr / 29gr - chyba widzisz różnicę?
No właśnie dlatego nie wprowadzą tego, bo dużo taryf przestałoby mieć sens istnienia.
sebusy pisze:powtarzać, ale zapłacić 9zł za mutlipakiet to co innego niż kupić za 30zł/500min w Kluczu i przedłużać małymi - kalkulator chyba w domu jakiś masz :)
Kurde ja bym tam babcię na siłę nauczył wbić ten kod raz na miesiąc i zadzwonić do niej co 30dni i przypomnieć...ale może jestem jakiś inny
I tyle gimnastyki, żeby zaoszczędzić 1.5 zł/miesiąc? Dodatkowo musisz zamrozić hajs na jakieś pół roku. Poza tym, możesz doładowywać przez FB, wtedy za 9 zł masz 109 kupując pakiet, wychodzi 0.83 gr/minutę vs 0.75 gr/min w kluczu, ale oczywiście tylko wtedy, gdy cały pakiet zostanie wykorzystany. Do tego, wystarczy raz zapomnieć przedłużyć pakiet w kluczu i tracisz wszystko. Gra nie warta świeczki imo.
waldekgdynia pisze:Virgin BK - to oferta dla tych co dzwonią ( 13.5 gr za minutę to rewelacja ) ale już jej nie ma w sprzedaży.
Jakby nie było, w Fak tmobile też można taką stawkę uzyskać, doładowując przez FB, dostajesz +15% do doładowania, wychodzi 0,1304 gr/minutę.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2015, 14:42 przez perdos1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #806394  autor: bazooka
 14 cze 2015, 14:46
Jakie mrożenie hajsu, jakie pilnowanie? Może faktycznie dla babci i na jakimś klasycznej komórce...
Przy takim założeniu nic nie jest warte świeczki, również migracja do Faktu :-)
Obyś nie zakładał, że zmienisz podejście do sprawy jakiegoś minimalisty jak ja czy Calmuś... tymbardziej na coś co się wiąże ze znoszeniem pewnych niedociągnięć na infrastrukturze P4, o czym żaden Playboy pisać nie będzie.
 #806396  autor: anonymous093133
 14 cze 2015, 14:54
perdos1 pisze:Jakby nie było, w Fak tmobile też można taką stawkę uzyskać, doładowując przez FB, dostajesz +15% do doładowania, wychodzi 0,1304 gr/minutę.
Można link do tego doładowania ale...pewnie trzeba mieć tam konto?
 #806397  autor: perdos1
 14 cze 2015, 15:00
sebusy pisze:Jakie mrożenie hajsu, jakie pilnowanie? Może faktycznie dla babci i na jakimś klasycznej komórce....
Na 500 minut musisz jednorazowo wydać 30 zł (mrożenie hajsu).
Co 30 dni musisz przedłużać ważność minut (pilnowanie).

Rozmawiamy o konkretnym przypadku telefonu dla babci.

@waldekgdynia, tak, na fb musisz mieć konto, ale co za problem zrobić lewe konto.
 #806398  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 15:07
Perdos1, no trochę jest problem z tym lewym kontem na szpiego[f]skim portalu. Moje lewe konta działały kilka dni, a później żądali skanu dowodu.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806400  autor: perdos1
 14 cze 2015, 15:14
Moje 2 działają już prawie rok.
 #806401  autor: bazooka
 14 cze 2015, 15:17
Żeby mieć taniej zawsze trzeba coś zamrozić tj. nadpłacić, tak działają pakiety...
W smartfonach nie trzeba nic pilnować...
No nie sprowadzajmy wszystkiego do tej babci już... :-)
Przy obecnej promocji VISA i doładowaniu dla dwóch 2x50zl z allegro w Kluczu, przy moich założeniach wyjdzie niecałe 6gr/min.
 #806402  autor: perdos1
 14 cze 2015, 15:27
No ale zamrozić na pół roku a na miesiąc to jest różnica, wtedy takie coś musi być tego warte.

Rozmawialiśmy o konkretnym przypadku. Babcia nie posiada smartfona, nie potrzebuje internetu smsów itp. Inni tego potrzebują, a w Kluczu tego nie ma (chyba nie powiesz mi, że mając smartfona nie potrzebujesz internetu).

Takiej promocji nie można brać pod uwagę przy porównywaniu ofert, bo w taki sposób to mogę kupić doładowanie każdej sieci (poza Mobile Vikings).
 #806405  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 15:33
Perdos1, restrukcyjna polityka sprawdzania kont na [f] pod względem autentyczności weszła z początkiem tego roku. Lewe konta założone wcześniej działają, owszem.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806407  autor: bazooka
 14 cze 2015, 15:37
Pisałem, żeby nie pisać wciąż o babci w kontekście minut, ale każdy będzie to odbierał jak będzie chciał...
Nie ma w Kluczu internetu? Chciałeś napisać że w multipakietach?
Jeśli tak, to się zgadza, ale nie wszystkich interesują takie multipakiety.
 #806411  autor: perdos1
 14 cze 2015, 15:47
sebusy pisze:Pisałem, żeby nie pisać wciąż o babci w kontekście minut, ale każdy będzie to odbierał jak będzie chciał...
Nie ma w Kluczu internetu? Chciałeś napisać że w multipakietach?
Jeśli tak, to się zgadza, ale nie wszystkich interesują takie multipakiety.
Chodzi mi o to, że jeżeli ktoś ma smartfona to na pewno potrzebuje internetu, więc taki pakiet, mimo minimalnie wyższej ceny za minutę jest o wiele bardziej atrakcyjny, bo poza minutami dostajesz internet i smsy, a w standardzie masz lejek do sporadycznego skorzystania z internetu. W kluczu musisz kupić pakiet internetu chcąc sprawdzić byle pierdołę.
 #806413  autor: bazooka
 14 cze 2015, 16:00
Lejek traktuje tylko jako zabezpieczenie przed kosztami, testowałem na Virgin i nie mam cierpliwości do niego. Ilość netu do najbardziej podstawowych funkcji to min.250MB.
100MB to nic atrakcyjnego, a w multipakiecie za 300MB nie dałbym w życiu 19zł, bo tyle nie wydaje miesięcznie przy o wiele większym zapotrzebowaniu :-)
 #806415  autor: KC-KARLOS
 14 cze 2015, 16:05
Zobaczcie na forum Play, no to teraz po raz drugi można zrugać Play'a za takie coś :P

Migracja leży, a teraz LEJEK leży. Obiecali 32 kbit/s - a lejek jednak nie działa.
Dla porównania wrzuciłem speedtesta z identycznym zasięgiem macierzystym Playa. I lejek działa - na Virgin Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #806416  autor: perdos1
 14 cze 2015, 16:06
Lejek 8Kb/s można tak traktować, na 32Kb/s już można cokolwiek zrobić (yanosik np. działa ok, Tapatalk, messenger, whatsapp).

Mi nie chodzi o to, że 100MB wystarczy, tylko o to, że masz 100MB więcej kupując ten pakiet. Do tego smsy, z których chcąc nie chcąc każdy czasem korzysta.
 #806417  autor: bazooka
 14 cze 2015, 16:08
Hehe, akurat mając net i smartfona nie rozumiem by wysyłać smsy, a jeśli jakieś 3 miesięcznie to...z internetu, za free :-)
 #806418  autor: perdos1
 14 cze 2015, 16:10
Ja rozumiem, chociażby szablon na szybko, kiedy nie mogę odebrać.
 #806420  autor: Rosolak
 14 cze 2015, 16:33
Potwierdzam, lejek 32Kb/s z moich doświadczeń, dla kogoś kto nie potrzebuje stałego dostępu do neta, a jedynie sprawdzić coś sporadycznie na Oprze mini w zupełności wystarcza. Dla testów korzystałem ok. miecha z neta na samym lejku i stronki na w/w przeglądarce + GG + Messenger i dawało radę. Dla centusia, który chce bardzo oszczędzać, lejek idealnym rozwiązaniem. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806424  autor: DanielR
 14 cze 2015, 17:19
waldekgdynia pisze:Virgin BK - to oferta dla tych co dzwonią ( 13.5 gr za minutę to rewelacja ) ale już jej nie ma w sprzedaży.
perdos1 pisze:Jakby nie było, w Fak tmobile też można taką stawkę uzyskać, doładowując przez FB, dostajesz +15% do doładowania, wychodzi 0,1304 gr/minutę.
Nie 13,5 gr, a 12,5 gr... Taka "drobna" różnica. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #806425  autor: Niezgodna7
 14 cze 2015, 17:23
Rzuciłem okiem na kartę sim Fakta, i nie dziwię się, że może nie działać w niektórych telefonach - karta zamiast być płaska - styki są wtłoczone, zagłębione.
Ciekawe, czy to wina nacinki na nano sim, czy bylejakość wydawcy...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 16 z 418
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 418
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 418