DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 418
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 418
 #806426  autor: perdos1
 14 cze 2015, 17:23
@DanielR, będąc dokładnym to 12,7gr :) .
 #806429  autor: DanielR
 14 cze 2015, 17:31
O czym Ty piszesz sebusy i w czym widzisz problem?
Przecież jeśli chodzi o konstrukcję (multi) pakietów krajowych i internetowych (sposób ich aktywacji, sumowania, przedłużania), oferta FAKT Mobile jest dokładnie taka sama jak Klucza, a nawet lepsza.
W Fakt Mobile też masz pakiet za 29 zł, gdzie jest aż 500 minut, pomijając SMS-y i internet (w Kluczu podobny pakiet kosztuje 30 zł), który można bez problemu przedłużać wielokrotnie (nawet w ciągu jednego miesiąca), tym samym najmniejszym - 100 minut za 9 zł (w Kluczu 100 minut kosztuje 10 zł). To DOKŁADNIE to samo + jeszcze bardziej wyśrubowana atrakcyjniejsza stawka.
Ta sama śpiewka z pakietami internetowymi. Nie dość, że szerszy wybór wielkości pakietu, korzystniejsze stawki, to jeszcze bonus w postaci lejka.

Klucz jest natomiast atrakcyjniejszy dla chcących rozmawiać i SMS-ować ze sobą wewnątrz sieci bez limitów i co już wielokrotnie podkreślano, do rozmów międzynarodowych.

Najważniejsze, że my klienci mamy coraz większy wybór! :)

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #806444  autor: xander21
 14 cze 2015, 19:38
Rosolak pisze:Potwierdzam, lejek 32Kb/s z moich doświadczeń, dla kogoś kto nie potrzebuje stałego dostępu do neta, a jedynie sprawdzić coś sporadycznie na Oprze mini w zupełności wystarcza. Dla testów korzystałem ok. miecha z neta na samym lejku i stronki na w/w przeglądarce + GG + Messenger i dawało radę. Dla centusia, który chce bardzo oszczędzać, lejek idealnym rozwiązaniem. ;)
Mi na lumii opera nawet się nie chce ładować, gdy mam lejek. Tzn gdy miałem lejek w virgin mobile. Ledwo co poczta po minucie chyba jest aktualna. Strony raz są raz nie ma. Laguje strasznie. :D Więc według mnie lejek za wolny.
 #806454  autor: raphal
 14 cze 2015, 20:36
witam.mam problem,wlozylem karte fakta do rbm one/zte blade I nie przyszedl zaden sms konfiguracyjny,jak z play24 probowalem wyslac to nie ma tam takiego modelu tel.moze ktos mi napisac jak mam utworzyc punkt dostepu?probowalem tak jak w play I nic.
z gory dzieki

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
 #806456  autor: Blank
 14 cze 2015, 20:49
Przeniesienie numeru udane... ale nie za pierwszym razem.

Najpierw byłem w punkcie, który mam blisko domu. To taka "wysepka". Pani tam pierwsze słyszała o czyms takim jak Fakt mobile. Nie było sensu z nią rozmawiać. Dałem jeszcze jedną szansę i poszedłem do normalnego salonu w CH. Jeśli tu by się nie udało, numer zostałby w Kluczu.
Nie było jednak najmniejszego problemu... no przynajmniej teoretycznie. Bo numer jeszcze działa w Kluczu. Co więcej, podobno, w salonie tym mają już karty do RBM na kartę i podobno nawet to działa...

W tym momencie, na dwóch numerach w Play (Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, Formuła Play na kartę) mam zgłoszenia dot. migracji do Fakt Mobile. Jeden z wczoraj, jeden z dziś. Oba rozpatrywane.
Jednocześnie, udało mi się namówić moją ciotkę do ucieczki z T-mobile, oraz wujka z nju mobile do Faktu.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806457  autor: KC-KARLOS
 14 cze 2015, 20:51
Raphal: w tym wypadku nie trzeba żadnej konfiguracji, gdyż smartfon jest już skonfigurowany na ustawienia MMS i transmisję danych w środowisku sieci Play o ile nic nie przestawiałeś.

Jeśli są jednak problemy, wyślij wiadomość o treści: PLAY na 9999

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #806459  autor: raphal
 14 cze 2015, 20:58
do tej pory byla karta orange I bylo wszystko przestawiane.wysylalem I nie przychodza smsy od rana.przych pierwszy,a potem juz zaden wiecej

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
 #806464  autor: cyanoone
 14 cze 2015, 21:53
@divhashmorex
Dostałeś kartę z logiem faktu? Napisz czy przyjdzie bonus za mnp.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #806466  autor: Blank
 14 cze 2015, 21:58
@cyanoone,
sama karta SIM Faktu, taka sama jak w gazecie, ale bez opakowania i materiałów promocyjnych. Czyli Triple sim (a może taka karta ma jakąś fachową nazwę?). Zobaczę, jutro będę ładować za 25 zł, ale wątpię w bonus. Na chwilę obecną nie wiem również ile jest środków na koncie. Pracownik salonu nie potrafił powiedzieć, czy na starterze jest 1 zł, czy 0/5, ani jaka jest data ważności, czy są jakieś bonusy. Byłem pierwszą osobą, która miała się dowiadywać w ogóle o tej ofercie, nie wspominając o przeniesieniu.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806468  autor: DanielR
 14 cze 2015, 22:26
Czyli typowa partyzantka. Prowizorka stosowana. Domyślam się, że robili to wszystko na chybcika i za kilkanaście dni wszystko się uładzi. :smt005

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #806470  autor: xander21
 14 cze 2015, 22:39
divhashmorex pisze:@cyanoone,
sama karta SIM Faktu, taka sama jak w gazecie, ale bez opakowania i materiałów promocyjnych. Czyli Triple sim (a może taka karta ma jakąś fachową nazwę?). Zobaczę, jutro będę ładować za 25 zł, ale wątpię w bonus. Na chwilę obecną nie wiem również ile jest środków na koncie. Pracownik salonu nie potrafił powiedzieć, czy na starterze jest 1 zł, czy 0/5, ani jaka jest data ważności, czy są jakieś bonusy. Byłem pierwszą osobą, która miała się dowiadywać w ogóle o tej ofercie, nie wspominając o przeniesieniu.
Lepiej się wstrzymaj z doładowałem do środy, jak sie wszystko uspokoi. :D
 #806480  autor: iPlus
 15 cze 2015, 00:21
Sig pisze:
iPlus pisze:...od czasów Virgin od 2012 roku nie było takiej oferty, ta jest nawet lepsza bo jest pd razu opcja no limit i 15 gr za minutę...
Zgodzę się tylko z pierwszą częścią, ale ona wynika niejako z realiów rynkowych aktualnie - w wielu sieciach są opcje no-limi teraz. Nie zgodze się z tezą o 15 groszach, bo zapominasz o bonusie +50%, który nadal jest aktywny, na konto główne dla każdego dołądowania. To obniżało efektywny koszt usług. SMS był też tańszy, ale pewni np. pakiety internetowe gorsze, bo i czas się teraz zmienił.
Virgin byłby idealny, gdyby można było sobie bez skrępowania skakać pomiędzy taryfami (BK 2012/obecne opcje i pakiety internetowe), ale tak nie jest.
Fakt Mobile to bardzo sensowna oferta i na dobrą sprawę przyczepić się można, do tego mocno na siłę, bo jak komuś to przeszkadza, to ma opcję pakietu, do cennikowej stawki za SMS.
Poza tym - same plusy, plus nie zapominajmy o tym, że czytelnicy tej "gazety" mają co jakiś czas dostawać kody na rozmowy, czy tam inne bonusy. Wiele warte nie będą, ale zawsze - szczególnie, gdy ktoś ją i tak kupuje.
z grubsza prawda leży pomiędzy naszymi zdaniami, był bonus w Virgin 50%, kto się zalapał ten może dalej ma, kto się nie załapał ten już nie skorzysta z tego bonusu,

do tej pory nie zauważyłem konkretnych ofert rok ważności konta i pakiet no limit w jednym, zwykle jest wybór jedno albo drugie, jedno wyklucza drugie, w Fakt Mobile jest jedno + drugie i to duży + oferty Fakt Mobile,

jak dla mnie ta oferta Fakt Mobile jest bardzo dobra,

do innych,

lejek jest po to, żeby nie nabijać kosztów, ktoś może używać telefonu do no limit rozmów i lejka może używać tylko do gg, maila, poczytanie czegoś w necie, znaleźć coś w wyszukiwarce, na to wystarczy,

jak ktoś chce szybko to są oferty netu mobilnego no limit, można z nich korzystać na smartfonie
 #806490  autor: raphal
 15 cze 2015, 06:19
wyszlo na to,ze lejek w fakt mobile to fikcja.tez tak macie?

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
 #806508  autor: adik
 15 cze 2015, 09:52
jeśli jest 32 kb to do opery mini wystarczy,i drobnych aktualizacji np pogody.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #806524  autor: xander21
 15 cze 2015, 12:04
Nie mogę się zalogować do play24, też tak macie? krzyczy, że niepoprawna nazwa użytkownika lub hasła?
 #806527  autor: KC-KARLOS
 15 cze 2015, 12:16
Obecnie Play24 działa poprawnie. Ale niespodzianka: z Fakt Mobile zniknęła możliwość migracji na inne taryfy w Play. Taryfa tym samym została zablokowana, a ucieczka z niej lub do niej możliwa jest tylko telefonicznie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #806528  autor: piokuk
 15 cze 2015, 12:19
A telefonicznie migracji ani "do" ani "z" Fakt Mobile dalej nie obsługują.
 #806531  autor: KC-KARLOS
 15 cze 2015, 12:26
Robi się kontrowersyjnie z Fakt Mobile.
DOLEJE TERAZ OLIWY DO OGNIA!

Powiem tak: prawdopodobnie dzięki bonusowi SMS z gazety (w poniedziałek są SMSy), mamy 3 sposoby przedłużenia o kolejne 7 dni:
> 10 minut do wszystkich
> 50 MB neta (dlatego nie chcą lejka naprawić)
> SMSów do wszystkich.
W apce mobilnej Play24 przy aktywnym voucherze na MB i minuty możecie DOZNAĆ SZOKU!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #806532  autor: bolek2004
 15 cze 2015, 12:31
Karlos20 pisze:Obecnie Play24 działa poprawnie. Ale niespodzianka: z Fakt Mobile zniknęła możliwość migracji na inne taryfy w Play. Taryfa tym samym została zablokowana, a ucieczka z niej lub do niej możliwa jest tylko telefonicznie.
To było do przewidzenia, pisałem już w tym temacie że to chwilowy błąd i tak będzie.
Śmieszy mnie tylko to że według Play pracują nad możliwością bezpośredniej migracji do red bull mobile, a widać po starterach Faktu że to kit bo bez problemu można było zmigrować do rbm na kartę II albo Energy.
 #806533  autor: KC-KARLOS
 15 cze 2015, 12:41
A oto oliwa do ognia:
Obrazek

A to speedtest z 14 czerwca, LTE w Fakt Mobile przy ok -102 dBm. Aktywny pakiecik 50 MB na szybkiego neta.
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 17 z 418
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 418
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 418