DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 418
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 418
 #806816  autor: Blank
 16 cze 2015, 18:37
CLIP jak najbardziej jest czasem brany pod uwagę.

W wypadku Orange na pewno. Jeśli dzwonisz z numeru niezarejestrowanego i chcesz dowiedzieć się o np stan konta, czy włączyć usługę, złożyć reklamację to robisz to bez podawania jakichkolwiek informacji. Podobno tak samo jest w Play, ale nie zweryfikowałem tego nigdy, bo na BOK PLaya dzwonię zawsze z RBM (bezpłatnie). Taki ze mnie zimny drań :D

Z drugiej strony, CLIP nie może być brany moim zdaniem pod uwagę, gdy dzwonisz z numeru zarejestrowanego. W takiej sytuacji, niedopuszczalnym jest dla mnie brak weryfikacji, albo weryfikacja na podstawie danych o numerze.

Pamiętajcie też, że dzwoniąc do Biura Obsługi, nie działa CLIR, więc obsługa zawsze (no, z jednym wyjątkiem), gdy dzwonicie z polskich sieci komórkowych wie, z jakiego numeru dzwonicie.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #806818  autor: Gregrin
 16 cze 2015, 19:03
Skoro już tak rozmawiamy o tym przenoszeniu to jest ktoś kto przeniósł przez infolinie albo w salonie ??
 #806821  autor: xander21
 16 cze 2015, 19:11
Gregrin pisze:Skoro już tak rozmawiamy o tym przenoszeniu to jest ktoś kto przeniósł przez infolinie albo w salonie ??
Mi napisali, że jeszcze niemożliwe przez play24 a na infolinii poczekać kilka dni.

W takim wypadku czekam do września, bo mam dużo bonusów do wydania a słyszałem, że przepadają.
 #806829  autor: Rosolak
 16 cze 2015, 19:44
Ja podobnie jak Xander mam bonusy do wykorzystania, także daje im trochę czasu.
Przeglądając neta w temacie Faktu, trafiłem na cytat z odpowiedzi BOK, który sugerowałby, że przejście przez P24 jest na razie niedostępne ale informatycy nad tym pracują (to by tłumaczyło problemy z logowaniem na P24 ostatnimi dniami).

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806843  autor: JacekK
 16 cze 2015, 21:43
Odnośnie samej możliwości migracji chciałbym powiedzieć, że są również tacy użytkownicy, który bez większych problemów dotarli z Play poprzez Fakt Mobile aż do samego Red Bull Mobile:

Obrazek

Dowodzi to, że operator techniczne możliwości ma.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #806844  autor: xander21
 16 cze 2015, 21:44
Rosolak pisze:Ja podobnie jak Xander mam bonusy do wykorzystania, także daje im trochę czasu.
Przeglądając neta w temacie Faktu, trafiłem na cytat z odpowiedzi BOK, który sugerowałby, że przejście przez P24 jest na razie niedostępne ale informatycy nad tym pracują (to by tłumaczyło problemy z logowaniem na P24 ostatnimi dniami).
właśnie pisałem o tym dzisiaj, dzwoniłem na infolinie fakt i mi tak pan konsultant mówił. :)
JacekK pisze:Odnośnie samej możliwości migracji chciałbym powiedzieć, że są również tacy użytkownicy, który bez większych problemów dotarli z Play poprzez Fakt Mobile aż do samego Red Bull Mobile:

Obrazek

Dowodzi to, że operator techniczne możliwości ma.
Może wtedy ta możliwość była w fazie beta testów i się pośpieszyli właczając ją, były problemy to wyłączyli. I od tego czasu cały czas pracują nad wyeliminowaniem blędów.
 #806846  autor: mkkot
 16 cze 2015, 21:53
Dosłownie przed chwilą dzwoniłem na infolinię. Pan powiedział, że może mnie w tej chwili zmigrować na Fakt z Playa. Zapytałem jak będzie z RBM: z faktu można migrować na RBM, z Playa raczej nie będzie takiej możliwości. Ponoć też pojawią się odpowiednie opcje z powrotem w Play24.
 #806867  autor: piokuk
 17 cze 2015, 00:36
Potwierdzam migrację z Formuła Play na Kartę Starter do Fakt Mobile. Po weryfikacji zostałem przeniesiony nim jeszcze zakończyłem rozmowę telefoniczną. Po doładowaniu podjąłem (w trakcie następnej rozmowy) próbę dalszej migracji do RBM. Niestety powiedziano mi, że taki proces jest co prawda możliwy, ale system obsługuje na danym numerze tylko jedną migrację na dobę. Spróbuję dzisiaj rano.
 #806869  autor: xander21
 17 cze 2015, 01:24
piokuk pisze:Potwierdzam migrację z Formuła Play na Kartę Starter do Fakt Mobile. Po weryfikacji zostałem przeniesiony nim jeszcze zakończyłem rozmowę telefoniczną. Po doładowaniu podjąłem (w trakcie następnej rozmowy) próbę dalszej migracji do RBM. Niestety powiedziano mi, że taki proces jest co prawda możliwy, ale system obsługuje na danym numerze tylko jedną migrację na dobę. Spróbuję dzisiaj rano.
Weryfikacja czyli o co pytali?

ps: a jednak są słowni plotki głosiły, że w środę bedzie mozliwość migracji i tak też się stało. :)
 #806927  autor: piokuk
 17 cze 2015, 13:12
Imię, nazwisko, kod abonencki (numer mam zarejestrowany).
 #806944  autor: limaK
 17 cze 2015, 14:43
Ktoś przeniósł numer niezarejestrowany? Na czym polega weryfikacja?
 #806954  autor: marcinek243
 17 cze 2015, 15:27
vouchery są też w wersji elektronicznej gazety? :D
 #806956  autor: xander21
 17 cze 2015, 15:37
Pakiety złotówek nie przepadają a zostają odłączone według regulaminu. Jak powrócimy do taryfy play to bonusy wrócą.


"W przypadku zmiany oferty numeru środki zgromadzone na karcie nie przepadają, zgromadzone pakiety i dodatkowe usługi zostają odłączone za wyjątkiem taryf wymienionych w "Regulaminie Oferty Promocyjnej "Zmień Ofertę na Fakt Mobile."
 #806959  autor: macc
 17 cze 2015, 15:40
limaK pisze:Ktoś przeniósł numer niezarejestrowany? Na czym polega weryfikacja?
Bez problemu.Odpalilem nowy numer playa i 5 minut później byłem w fakt m..
 #806961  autor: bolek2004
 17 cze 2015, 15:58
Właśnie przed chwilą dzwoniła do mnie konsultantka i zmieniono mi taryfę z fakt mobile na play na kartę roczna ważność konta. Zgłoszenie pisałem na play24 dosłownie 2 dni temu, bez żadnych ponagleń na forum play, także wynik niezły.
Co do weryfikacji to padło tylko pytanie czy numer był doładowywany w ciągu ostatnich 7 dni i jaki jest stan konta.
 #806964  autor: piokuk
 17 cze 2015, 16:25
Jak pisałem powyżej - migracja z Fakt Mobile do Play lub RBM możliwa jest dopiero na drugi dzień po przeniesieniu numeru do Fakt Mobile (przetestowałem to na sobie).
 #806970  autor: Rosolak
 17 cze 2015, 16:54
Widziałem przed chwilą starter na wystawie kiosku Ruch. Także dystrybucja rusza pełną parą.
Widzę, że problemy z migracją też powoli się normują, także miałem chyba rację żeby uzbroić się na kilka dni w cierpliwość. :-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #806974  autor: xander21
 17 cze 2015, 17:04
A czy ktoś przeniósł nr playa z pakietami złotówek do fakt a potem wrócił do playa? pakiety złotówek wróciły? oczywiście tylko taryfa rwk i lubie to.
  • Strona 20 z 418
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 418
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 418