DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 58 z 111
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 111
 #804906  autor: wasylek
 04 cze 2015, 22:18
w jaki sposób są prowadzone rozmowy tej sieci z krajami Egipt, Tunezja, ponieważ ostatnio dzwoniłem i rozmowa w pewnym momencie jakby się zaciela i cały czas się powtarzały słowa pierwszych 10sek rozmowy z 3-4 razy i potem się rozłączyłem bo i tak już nie słyszałem nic nowego. Zadzwoniłem ponownie z sieci orangę i nie miałem takiego problemu.
 #804911  autor: Rosolak
 04 cze 2015, 22:43
negra pisze:Ja często dzwonię do Irlandii i Kanady i ani ja , ani rodzinka do której dzwonię nie mamy żadnych problemów z jakością rozmów. Może szanowna Ciocia ma problem z telefonem...
Jak przeglądniesz wątek o Kluczu i kluczowy fanpejdż, to znajdziesz też innych userów, mających problem w tym kierunku. Z Vectona jest lepiej, więc problem po stronie Klucza.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805316  autor: Avissa
 08 cze 2015, 13:47
Aktualnie przenoszę rodzinę do Klucza z Playa (3 numery, w P4 denerwowało mnie zasrywanie przestrzeni publicznej reklamami i chore ceny połączeń zagranicznych). Wszystko działa, ale jedna rzecz mi się bardzo nie spodobała. Standardowy APN na kartach klucza to internet i nie działa. Po zmianie APN na www.klucz.net dopiero zaczął działać internet. Dziwne, że MVNO rozsyła karty z nieprawidłową konfiguracją.
 #805330  autor: Klucz Mobile
 08 cze 2015, 14:46
Witaj Remington
ostatnio za duzo malo istotnych wpisow, przez co gubia sie te istotne z zapytaniami.
oto odpowiedz

Re: KLUCZ Mobile kolejna obnizka cen

Postprzez Remington » 3 cze 2015, o 15:08
Kluczu,
chcę przenieść kilka swoich numerów i mam parę pytań.

1. Czy do każdego numeru muszę mieć w serwisie osobny login? Nie da się mieć kilku numerów na jednym loginie? -NIE DA SIE. MUSZA BYC ODDZEILNE

2. Czy macie lub będziecie mieć takie usługi jak przekierowania i blokady połączeń? PRZEKIEROWANIE NIE, BLOKOWANIE TYLKO NUMEROW PREMIUM, ALE MOZNA SOBIE WLACZYC BLOKADE (PRZEZ BOK) ZASTRZEZONYCH NUMEROW, ZEBY NIE MOGLI SIE DODZWONIC DO PANA Z ZASTRZEZONEGO

3. Czy planujecie lifting serwisu internetowego (po zalogowaniu)? Niestety UX-owo pozostawia on wiele do życzenia. TAK. BEDA ZMIANY NA WWW. ALE TERMINU NIE POWIEMY W TEJ CHWILI, ZDAJEMY SOBIE SPRAWE ZE OBECNA STRONA POZOSTAWIA DUZO DO ZYCZENIA ZAROWNO JAK I SERWIS INTERNETOWY

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #805334  autor: Klucz Mobile
 08 cze 2015, 14:58
Avissa pisze:Aktualnie przenoszę rodzinę do Klucza z Playa (3 numery, w P4 denerwowało mnie zasrywanie przestrzeni publicznej reklamami i chore ceny połączeń zagranicznych). Wszystko działa, ale jedna rzecz mi się bardzo nie spodobała. Standardowy APN na kartach klucza to internet i nie działa. Po zmianie APN na http://www.klucz.net dopiero zaczął działać internet. Dziwne, że MVNO rozsyła karty z nieprawidłową konfiguracją.
standartowy APN dla kart Klucz to www.klucz.net nie Internet
jest o tym informacja na starterze oraz na ulotce
prosze uwaznie czytac, wtedy nie bedzie klopotu :)
nie rozsylamy kart z nieprawidlowa konfiguracja
ulotka http://sg.uploads.ru/6VKix.jpg
starter http://sg.uploads.ru/cRLmd.jpg

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #805347  autor: jutek
 08 cze 2015, 16:32
Kluczu, a jak z prezentacją właściwego numeru użytkownika Klucza przy połączeniach międzynarodowych, oficjalnie jest (i tylko czasami nie działa), czy odwrotnie, oficjalnie nie ma (i tylko czasami działa)? Pewna firma rozważa używanie Klucza do biznesowych połączeń międzynarodowych, ale istotne jest, żeby osobom do których się dzwoni pokazywał się prawidłowy numer. Dodam, że głównie chodzi o kraje europejskie. Mógłbyś się Kluczu (pół)oficjalnie wypowiedzieć na ten temat?
 #805397  autor: Rosolak
 08 cze 2015, 21:47
Jutku, ale dlaczego półoficjalnie? Niech podadzą swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805742  autor: Rosolak
 10 cze 2015, 18:27
Vectonik się wyleczył (SMS-y naprawione, dochodzą te sprzed miesiąca), ale za to przeszło na Klucza. :-( Chyba, że tylko u mnie nie działały dziś kody USSD. :-D

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805768  autor: Rosolak
 10 cze 2015, 21:43
A przed chwilą telefon mi sieć zgubił.:? WTF?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805773  autor: bazooka
 10 cze 2015, 22:04
Kurka wodna: a ja zamówiłem starter Violeta by mieć awaryjnie najtańszy pakiet w roamingu i co teraz?
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/tans ... 33587.html
Dlaczego piszę o tym w tym temacie :?: :)
Chyba każdy Klucznik wie...

Szanowny @Klucz mobile - czas na zmiany :!:
Czekamy do początku wakacji :-D
 #805779  autor: cyanoone
 10 cze 2015, 22:26
@sebusy
Może te pakiety zadziałają w Kluczu jak kod na LTE

@Rosolak
To wygląda na awarie Plusa. Mi wszystko działa.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #806518  autor: patrix-83
 15 cze 2015, 11:22
KLUCZ MOBILE

Zgłosiłem wam w dniu dzisiejszym emailowo do BOK problem z połączeniami z mojego numeru KLUCZ MOBILE pod numer LYCAMOBILE ANGLIA:
"Od tygodnia występuje problem techniczny z połączeniami z mojego numeru KLUCZ MOBILE 883...... pod numer sieci LYCAMOBILE ANGLIA +447......... gdzie cały cały czas podczas wybierania numeru otrzymuję komunikat "sieć jest chwilowo zajęta". Uprzedzam że nikt w tym czasie nie prowadzi rozmów z numeru LYCAMOBILE ANGLIA, z innych sieci można się normalnie ne ten nr LYCAMOBILE dodzwonić, natomiast jeszcze tydzień temu mogłem się normalnie dodzwonić na ten powyższy numer LYCAMOBILE z mojego numeru KLUCZ 883........ a obecnie od tygodnia wyskakuje mi taki komunikat jak powyżej.
Zaznaczam że pod inne numery międzynarodowe mogę się dzwonić z mojego numeru KLUCZ MOBILE ale pod powyższy numer LYCAMOBILE ANGLIA którego używa mój brat w Anglii nie mogę się dodzwonić bo coś Państwo popsuliście w swoim systemie bilingowym i cały czas jest komunikat "że sieć jest zajęta" jak wyżej napisałem.

Proszę usunąć ten problem na moim numerze KLUCZ MOBILE gdyż ja potrzebuje dzwonić do brata za granice i nie jest to wina operatora LYCAMOBILE ANGLIA bo z innych sieci da się do niego dodzwonić tylko z mojego numeru KLUCZ MOBILE się nie da co mam sprawdzone i przetestowane".
 #807111  autor: wasylek
 18 cze 2015, 12:36
wasylek pisze:w jaki sposób są prowadzone rozmowy tej sieci z krajami Egipt, Tunezja, ponieważ ostatnio dzwoniłem i rozmowa w pewnym momencie jakby się zaciela i cały czas się powtarzały słowa pierwszych 10sek rozmowy z 3-4 razy i potem się rozłączyłem bo i tak już nie słyszałem nic nowego. Zadzwoniłem ponownie z sieci orangę i nie miałem takiego problemu.
Klucz Mobile czy mogę prosić o odpowiedź na ten post?
 #807141  autor: Klucz Mobile
 18 cze 2015, 13:49
wasylek pisze:
wasylek pisze:w jaki sposób są prowadzone rozmowy tej sieci z krajami Egipt, Tunezja, ponieważ ostatnio dzwoniłem i rozmowa w pewnym momencie jakby się zaciela i cały czas się powtarzały słowa pierwszych 10sek rozmowy z 3-4 razy i potem się rozłączyłem bo i tak już nie słyszałem nic nowego. Zadzwoniłem ponownie z sieci orangę i nie miałem takiego problemu.
Klucz Mobile czy mogę prosić o odpowiedź na ten post?
witam
rozmowy sa prowadzone w taki sam sposob jak w sytuacji z innymi krajami
o wszystkich problemach z polaczeniem prosimy informowac BOK, podajac nr telefonu Klucz, nr telefonu odbiorcy oraz godzine polaczenia (+ -) wtedy mozna bedzie wyeliminowac problem, na forum nie da sie tego zrobic :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 58 z 111
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 111
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 111