DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 418
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 418
 #807043  autor: iPlus
 17 cze 2015, 23:13
zrobili jakiś kod na zmianę taryfy na Fakt ?
 #807050  autor: Gregrin
 17 cze 2015, 23:33
Raczej bym na to nie liczył. Aktualnie można przenosić przez BOK i w salonie. Jeśli wróci opcja zmiany przez play24 to i tak będzie dobrze. Pamiętajmy ze na wszystko trzeba patrzeć przez pryzmat operatora. Play'owi raczej mało zależy żeby jego użytkownicy uciekali do submarek a submarki tworzy raczej tylko żeby w tym segmencie nie oddać pola konkurencji oczywiście również na tym zarabiając.
Co do samej opcji w play24 to albo to był całkowity błąd albo ci z faktu dobrze wynegocjowali żeby nie było utrudnień w przechodzeniu z play. Informatycy otwarli blednie drogę do RBM i na szybko przywrócili wcześniejszą wersje a teraz poprawiają.
 #807051  autor: iPlus
 17 cze 2015, 23:45
a gdyby submarka kończyła działalność to trzeba zmienić taryfę na którąś z głównej marki bo jeśli nie to numer przepada ?
 #807053  autor: Rosolak
 17 cze 2015, 23:49
iPlus, MTV Mobile z automatu przenosili do TM Frii.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #807055  autor: vh
 17 cze 2015, 23:51
Gregrin pisze:Pamiętajmy ze na wszystko trzeba patrzeć przez pryzmat operatora. Play'owi raczej mało zależy żeby jego użytkownicy uciekali do submarek a submarki tworzy raczej tylko żeby w tym segmencie nie oddać pola konkurencji oczywiście również na tym zarabiając.
No jasne! Playowi zależy, żeby użytkownicy uciekali do Nju Mobile, Virigin Mobile itp., a nie do submarek.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power
 #807056  autor: Gregrin
 17 cze 2015, 23:52
Hmm nie jestem pewien ale pewnie z automatu takich klientów przejął by play, w końcu simki wymieniać nie trzeba.
vh pisze:No jasne! Playowi zależy, żeby użytkownicy uciekali do Nju Mobile, Virigin Mobile itp., a nie do submarek.
Na moja logikę to wymaga ciągle więcej zachodu wiec jeśli zniechęca cie zmiana taryfy przez bok to tym bardziej nie chce ci się czekać na list z nowa karta a później jeszcze zrobić skan dowodu i iść na pocztę żeby to wszystko odesłać. Zauważ ze jeżeli tworzy się submarke to mało kto pozwala korzystać z głównej sieci dystrybucji czy salonów. Wszystkie submarki działają on-line. Takie jest założenie i stad oszczędność.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2015, 23:59 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #807057  autor: iPlus
 17 cze 2015, 23:55
Rosolak pisze:iPlus, MTV Mobile z automatu przenosili do TM Frii.
Fakt, było coś takiego, ale ta taryfa frii chyba nie miała roku ważności konta ?
 #807058  autor: Gregrin
 18 cze 2015, 00:01
iPlus pisze:Fakt, było coś takiego, ale ta taryfa frii chyba nie miała roku ważności konta ?
Raczej malo ważne. Jak przeniosą cie do zwykłych taryf play'a to nie będzie problemu na przejście do tej z RWK. Poza tym im raczej nie będzie zależało żeby trzymać nieaktywne simki tylko zobaczyć ile po przejęciu simek jest "żywych" i zmieni chociaż taryfę albo doładuje za 5zl.
 #807059  autor: iPlus
 18 cze 2015, 00:12
Gregrin pisze:
iPlus pisze:Fakt, było coś takiego, ale ta taryfa frii chyba nie miała roku ważności konta ?
Raczej malo ważne. Jak przeniosą cie do zwykłych taryf play'a to nie będzie problemu na przejście do tej z RWK. Poza tym im raczej nie będzie zależało żeby trzymać nieaktywne simki tylko zobaczyć ile po przejęciu simek jest "żywych" i zmieni chociaż taryfę albo doładuje za 5zl.
tylko niektóre sim np do alarmu samochodowego są prawie nieżywe bo dzwonią na telefon kiedy ktoś majstruje przy samochodzie, taki sim wystarczy załadować raz na rok, poza tym są jeszcze dzieci do których dzwonią rodzice, ogólnie te sim, które wydają się martwe nie są takie do końca
 #807061  autor: Gregrin
 18 cze 2015, 00:25
iPlus pisze:które wydają się martwe nie są takie do końca
Dla operatora pod katem zysku tak ;) W sumie masz racje, przydała by się opcja przekierowania sms'ow z takich numerów ale to znowu mało ważne z punktu widzenia opów.
 #807063  autor: iPlus
 18 cze 2015, 00:29
z punktu opów to lepsza statystyka, nic na tym nie tracą, a tylko zyskują
 #807068  autor: Gregrin
 18 cze 2015, 01:01
Moim zdaniem im teraz bardziej zależy nad dokładną kontrola (patrz nju) i szukaniu zysku niż na pustych statystykach (dawno nie widziałem reklamy mówiącej o ilości użytkowników).
 #807069  autor: iPlus
 18 cze 2015, 01:06
Gregrin pisze:Moim zdaniem im teraz bardziej zależy nad dokładną kontrola (patrz nju) i szukaniu zysku niż na pustych statystykach (dawno nie widziałem reklamy mówiącej o ilości użytkowników).
zgoda, to oczywiste, wiadomo, że zawsze sieciom zależy na zysku
 #807099  autor: filon1
 18 cze 2015, 11:37
Czy ma ktoś może dzisiejszy kod z gazety Fakt? Dzisiaj darmowe minuty. Jak ktoś ma to prosił bym podać jeżeli można.
 #807116  autor: Remington
 18 cze 2015, 12:46
A czy pakiety można włączać przez Play24, czy tylko przez USSD?
 #807156  autor: sa
 18 cze 2015, 15:54
No i,po trzykrotnym dzwonieniu udalo mi się w koncu przeniść z play RWK do fakt mobil przez infolinie. Za pierwszym razem gdzy dzwoniłam rano dostałam info że system się aktualizuje i trzeba czekać ilka dni tj przynajmniej do piątku,za drugim juz po południu było blisko ale system się zbiesiłi przy składaniu zlecenia i miły pan zaproponował zadzwonienie wieczorem .W miedzyczasie postanowiłam więc spróbować szczęścia w salonie a tu kolejny miły pan poniformował mnie że przenisienie jest niemożliwe z braku...starterów dla fakt mobil i porównał to do red bulla tj musi być starter danej submarki by zrobić przeniesienie .No wiec wieczorem znów dzwonie na infolinię i tym razem wszystko odbyło sie bez problemów i góra minutę po zakończeniu rozmowy już jestem w fakt mobile.Ponieważ to numer nie zarejestrowany musiałam podać a stan konta .b. odpowiedzieć na pytanie czy numer był doładowywany w ciagu ostatnich 7 dni a następnie pokać puk i dokonano przeniesienie które miało się dokonać ponoć w ciągu 24godzin ale faktycznie w minutę po zakończeniu rozmowy z konsultantem pojawiło sie na wyświetlaczu logo fakt mobile.Co do neta u mnie działa bez zarzutu tj tak samo szybko jak ten z wirgin mobile na lejku.Nie zauważyłam żadnych różnic w predkości ani użytkowaniu.Ciekawe czy te problemy z netem to dotyczyły nowych simów czy przeniesionych?
 #807203  autor: Rosolak
 18 cze 2015, 19:54
Przed chwilą przeszedłem do FM, chwila rozmowy z miłą panią, a tuż po niej jestem w innej sieci. :D
Ma ktoś ten dzisiejszy kodzik? :)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #807212  autor: xander21
 18 cze 2015, 20:17
Rosolak pisze:Przed chwilą przeszedłem do FM, chwila rozmowy z miłą panią, a tuż po niej jestem w innej sieci. :D
Ma ktoś ten dzisiejszy kodzik? :)
poświęciłeś bonusiki z playa?
  • Strona 21 z 418
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 418
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 418