DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 60 z 111
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 111
 #807843  autor: cyanoone
 22 cze 2015, 20:16
Ja również to doceniam, drugi numer zostanie tu gdzie jest czyli w Kluczu, Plusa przyniosę do P4.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #807942  autor: Klucz Mobile
 23 cze 2015, 08:42
Calm7 pisze:heh...
tylko po co nowe pakiety.... zresztą może i dobrze, bo by w starych pokręciło sumowanie się.
Jak dla mnie - oferta tylko dla marud lejkowych, wolę stare
:-)
:- )
więc masz wybór -stare lub nowe
dla każdego coś miłego :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #807969  autor: Niezgodna7
 23 cze 2015, 10:08
Akurat w moim przypadku - nie mam wyboru, bo nigdy nie wiem ile zużyję, a zapas mieć lubię.
Prosty przykład:
"--o chwilowo odwieszam, bo przez wakacje + 2msc korzystać będę z Orange, później wracam, będzie czekać na mnie ponad 2GB
:- )
PS. Chyba, że dam radę na lejku jechać, bowiem jestem wychowany na małych prędkościach, ale nie mam jak tego sprawdzić. Przynajmniej przez 4 msc-e
*
Pozdrawiam Pana, i życzę cierpliwości do userów
;- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #808045  autor: kowal2200
 23 cze 2015, 15:38
Czyli zdrożało, dla porównania w Vectone jest po staremu czyli stacjonarne 29gr/min, komórki 49gr/min
 #808063  autor: wook
 23 cze 2015, 16:35
Do USA po ile jest połączenie za 1 min? i jak naliczane? Czy nr jest wyświetlany mój czy jakiegoś centrum?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #808070  autor: Rosolak
 23 cze 2015, 17:02
Klucz Mobile pisze:od dziś też zmiany w cennikach
cała Ukraina 0.49 PLN/min
Miałem być złośliwy, ale jednak jakiś tam sentyment do Was jest więc ... Brawo :!: To mi się podoba. :-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #808089  autor: Remington
 23 cze 2015, 18:06
Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243)
Art. 61. 5. Dostawca publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych doręcza na piśmie abonentowi, który udostępnił swoje dane (...) oraz podaje do publicznej wiadomości treść każdej proponowanej zmiany w cenniku, z wyprzedzeniem co najmniej jednego miesiąca przed wprowadzeniem tych zmian w życie.

Jakoś nie przypominam sobie takiej informacji...
Ostatnio zmieniony 23 cze 2015, 18:17 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz.
 #808094  autor: Rosolak
 23 cze 2015, 18:16
Remington, tego nie wiem i już nie wnikam. Poprzednio jak cisnąłem o Słowację, to mi odpowiedzieli, że nie dzwonię tam więc nie muszą mnie informować. Wymieniłem kilka argumentów z Kluczem i tym razem podziałało. Jest progres i to się liczy. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #808096  autor: Remington
 23 cze 2015, 18:24
Rosolak pisze:nie muszą mnie informować
Muszą. Mają obowiązek informować każdego kto zarejestrował numer, a także podać zmianę do publicznej wiadomości. Miesiąc naprzód!

Nie podejrzewam Klucza o złą wolę (w przeciwieństwie do Lyca), lecz o niekompetencję tych, którzy ad hoc decydują o zmianach cennika. No cóż, za niekompetencję się płaci (kary UKE).
 #808106  autor: bazooka
 23 cze 2015, 19:02
Podejrzewam, że takie wpisy i tak będą bagatelizowane dopóki ktoś nie zgłosi tego gdzie trzeba.
Zapewne KLUCZ mobile i obsługujący ten profil na tym forum już szykuje by napisać:
"O co Wam chodzi, macie tak tanio za granicę, jak u żadnego operatora W4..." nie biorąc pod uwagę unormowań i kwestii, których wkraczając na Polski rynek zobowiązali się przestrzegać...
@Remington - bardzo dobrze, że to zacytowałeś i absolutnie nie piszę tego złośliwie, ale jako obyty w tej sprawie zgłoś to gdzie należy - niech wszyscy się uczą na błędach - działanie takie byłoby ostatecznie w dobrej intencji.
 #808108  autor: Remington
 23 cze 2015, 19:14
sebusy pisze:Zapewne KLUCZ mobile i obsługujący ten profil na tym forum już szykuje by napisać:
"O co Wam chodzi, macie tak tanio za granicę, jak u żadnego operatora W4..."
To prawda ceny są świetne. Ale ustawodawca nie przewidział wyjątków dla tanich operatorów.

W pierwszej kolejności do UKE zgłoszę Lycę, bo lecą w kulki nie pierwszy raz, a ludzie o podwyżkach dowiadują się długo długo po fakcie.

Kluczowi dam szansę. Pierwszą i ostatnią :) Mam u nich zarejestrowany numer, więc będę obserwować.
 #808151  autor: Niezgodna7
 23 cze 2015, 21:54
Nie wybrałem "--o
by se dryndać poza kraj, więc wszelakie takie podwyżki mnie nie interesują
:- )

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #808169  autor: Remington
 24 cze 2015, 00:06
Calm7 pisze:Nie wybrałem "--o
by se dryndać poza kraj, więc wszelakie takie podwyżki mnie nie interesują
:- )
Dopóki w podobny sposób nie zostanie wprowadzona podwyżka krajówek...
 #808202  autor: Niezgodna7
 24 cze 2015, 09:53
Remington.
hehe... zapominasz o jednym :
zagranica rządzi się innymi prawami niż poł. krajowe. Tu mogę spać spokojnie
;- p

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #808253  autor: Remington
 24 cze 2015, 13:50
Calm7 pisze:Remington.
hehe... zapominasz o jednym :
zagranica rządzi się innymi prawami niż poł. krajowe. Tu mogę spać spokojnie
;- p
He he, prawo jest akurat jedno. I w tym rzecz.
  • Strona 60 z 111
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 111
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 111