DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 418
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 418
 #808279  autor: Cage
 24 cze 2015, 16:52
Golarz Filip pisze:Z jakiej taryfy chciałeś dokonać migracji wpierw do FM?
Nie do FM, bo ja już mam kupioną oryginalną kartę SIM z Fakt Mobile i chciałem to przenieść do Play na Kartę Lubię To!

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #808281  autor: wook
 24 cze 2015, 16:55
dobrze liczę że można z tym LTE zejść do 3 PLN/msc za 100 GB/msc?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #808283  autor: Daawid1993
 24 cze 2015, 17:01
wook pisze:dobrze liczę że można z tym LTE zejść do 3 PLN/msc za 100 GB/msc?
źle liczysz. Musisz mieć min. 30zł na koncie aby uruchomić tą usługę
 #808288  autor: xander21
 24 cze 2015, 17:19
Cage pisze:Jak wam się udało przejść z Fakt Mobile do Play na kartę Lubię To!
Dziś dzwoniłem na infolinię do Fakt Mobile, to jeden konsultant mi powiedział, że trzeba do Play zadzwonić, a jak zadzwoniłem do Play, to mi powiedzieli, że takie subkonta nie można przenosić, że trzeba najpierw iść do innej sieci, a dopiero przejść do Play.
Ponownie zadzwoniłem do Fakt Mobile, żeby odebrał telefon inny konsultant, który zgodził się numer przenieść, ale teraz się okazało, że otrzymałem SMS o takiej treści:
"Witamy, niestety zmiana oferty z przyczyn technicznych była niemożliwa. Pozdrawiamy, Obsługa Klienta Fakt Mobile"
Ja mam play zarejestrowany. A było to tak: play na kartę >> Play RWK >> Fakt >> Play Lubie to! Odstępy co 1 dzień. :)
 #808291  autor: Daawid1993
 24 cze 2015, 17:25
a co w tym lubie to! jest takiego fajnego że tam migrujecie?
 #808296  autor: xander21
 24 cze 2015, 17:49
kontoa1 pisze:a co w tym lubie to! jest takiego fajnego że tam migrujecie?
stan darmowy i lejek na rok, po odpowiednim przygotowaniu :D
 #808297  autor: wook
 24 cze 2015, 17:59
kontoa1 pisze:
wook pisze:dobrze liczę że można z tym LTE zejść do 3 PLN/msc za 100 GB/msc?
źle liczysz. Musisz mieć min. 30zł na koncie aby uruchomić tą usługę
no jak źle? 35 PLN/12 MSC=2,92 PLN na 1 MSC

czy do przenoszenia między Play/Fakt/RBM musi być numer zarejestrowany?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2015, 18:09 przez wook, łącznie zmieniany 1 raz.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #808298  autor: Daawid1993
 24 cze 2015, 18:00
xander21 pisze:
kontoa1 pisze:a co w tym lubie to! jest takiego fajnego że tam migrujecie?
stan darmowy i lejek na rok, po odpowiednim przygotowaniu :D
i w XXI wieku używacie lejka do surfowania? :o
wook pisze:
kontoa1 pisze:
wook pisze:dobrze liczę że można z tym LTE zejść do 3 PLN/msc za 100 GB/msc?
źle liczysz. Musisz mieć min. 30zł na koncie aby uruchomić tą usługę
no jak źle? 35 PLN/12 MSC=2,92 PLN na 1 MSC
przeczytaj ostatnie dwie strony, przecież piszą ludzie o tym że rok ważności konta prawdopodobnie nie daje roku ważności połączeń internetowych i co za tym idzie, trzeba będzie doładowywać konto bądź włączać odpowiednie pakiety...
 #808300  autor: xander21
 24 cze 2015, 18:08
kontoa1 pisze:
xander21 pisze:
kontoa1 pisze:a co w tym lubie to! jest takiego fajnego że tam migrujecie?

stan darmowy i lejek na rok, po odpowiednim przygotowaniu :D
i w XXI wieku używacie lejka do surfowania? :o
Nie tylko, można też doładować konto i mamy bonusy MB, a doładując konto na play mamy 30% extra na rozmowy.
 #808322  autor: Rosolak
 24 cze 2015, 19:48
kontoa1 pisze:i w XXI wieku używacie lejka do surfowania? :o
Dla mnie osobiście wystarczyłby sam lejek. Mam Wi-Fi w domu, pracy, komunikacji miejskiej, w busie którym co jakiś czas podróżuje, no i w urzędach, galeriach handlowych etc. A tam gdzie go nie ma do sprawdzenia poczty etc. daje radę. Każdy ma swój profil korzystania z telefonu i nie można przyrównywać do swoich potrzeb. Żeby nie było, osobiście nie jadę na lejku (choć mógłbym), ale mam sporo transferu z różnych promocji, bonusów etc. Gdybym musiał kupować pakiety, to pewnie korzystałbym z lejka.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #808329  autor: xander21
 24 cze 2015, 20:04
Rosolak pisze:
kontoa1 pisze:i w XXI wieku używacie lejka do surfowania? :o
Dla mnie osobiście wystarczyłby sam lejek. Mam Wi-Fi w domu, pracy, komunikacji miejskiej, w busie którym co jakiś czas podróżuje, no i w urzędach, galeriach handlowych etc. A tam gdzie go nie ma do sprawdzenia poczty etc. daje radę. Każdy ma swój profil korzystania z telefonu i nie można przyrównywać do swoich potrzeb. Żeby nie było, osobiście nie jadę na lejku (choć mógłbym), ale mam sporo transferu z różnych promocji, bonusów etc. Gdybym musiał kupować pakiety, to pewnie korzystałbym z lejka.

wróciły ci bonusy złotówkowe, po powrocie do play z faktu?
 #808331  autor: anonymous093133
 24 cze 2015, 20:15
kontoa1 pisze: i w XXI wieku używacie lejka do surfowania? :o
Tak. I co w tym dziwnego.
Jest za darmo i wystarczy do odbierania poczty.
 #808337  autor: bazooka
 24 cze 2015, 20:37
Omijam łączenia się z niezabezpieczonymi, publicznymi sieciami WiFi.
Przychylam się do retorycznego pytania @kontoa1... nie jest normalnym polegać na lejku zwłaszcza jeśli w obecnych multipakietach (których sam jednak nie uznaję) dostaje się MB na transfer na 30dni i poprzez wyliczenie z całości okazałoby się, że dostęp do internetu o prędkości choćby 3G kosztuje obecnie grosze... nie rozumiem jak można na tym oszczędzać i się denerwować pingami uzyskiwanymi przy korzystaniu z "lejków".
 #808357  autor: as1as
 24 cze 2015, 21:23
dla samego internetu przeniósłbym się do Virgin Mobile - pakiet za 19 PLN * 2 Gb internetu przy obecnej promocji na Pay Pal 12.66 na miesięc i do tego darmo SMS i 100 minut poza sieć ( do Play i pokrewnych za darmo)
 #808369  autor: garfield-
 24 cze 2015, 21:43
z tymi migracjami play/* - >fakt -> play zastanawia mnie czy migrując na minimax-a ->Fakt -> minimax da się wydłużyć ważność konta. Jadę cały czas na promocyjnych od 2 lat już chyba i skarbonka mi się na głównym konice zrobiła jak w RBM, a teraz jeszcze kody z pod kapsli spowodują, że jeszcze urośnie.
Muszę co 100 dni dobijać 50 ...
 #808372  autor: Gregrin
 24 cze 2015, 21:52
garfield- pisze:zastanawia mnie czy migrując na minimax-a ->Fakt -> minimax da się wydłużyć ważność konta
"W przypadku zmiany na ofertę FORMUŁA MINI MAX na Kartę Użytkownik zachowuje Pakiet Złotówek wynikający z Doładowania (okres jegoważności wynosi 14 dni), natomiast promocyjne złotówki przyznane na podstawie innych Ofert Promocyjnych przepadają"
http://faktmobile.pl/app/views/file/reg ... 062015.pdf
 #808385  autor: Rosolak
 24 cze 2015, 22:40
xander21 pisze:wróciły ci bonusy złotówkowe, po powrocie do play z faktu?
Nie. Z resztą pisałem już o tym na łamach forum.

Co do lejka, to znam osoby, które potrzebują neta w telefonie tylko do sprawdzania poczty. Wykupowanie pakietów dla nich jest zupełnie bez sensu, a lejek wręcz zbawienny. Jeszcze raz powtarzam, nie można patrzeć na potrzeby innych przez pryzmat własnego użytkowania. Sebusy, analogicznie polemizowałeś z kimś, kto polecał Ci no-limit, a sam wiesz najlepiej czego potrzebujesz.;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #808386  autor: xander21
 24 cze 2015, 23:11
Rosolak pisze:
xander21 pisze:wróciły ci bonusy złotówkowe, po powrocie do play z faktu?
Nie. Z resztą pisałem już o tym na łamach forum.

Wyrażnie pisze w regulaminie, że w play rwk i lubię to wracają pakiety złotówek.
Zamierzam te sprawę wyjaśnić na play24. :(
 #808390  autor: Rosolak
 24 cze 2015, 23:48
Hmm... A może to ma związek z tym, że wracając do Playa wybrałem inną taryfę niż miałem przedtem lub nie dotyczy to bonusów nakrętkowych.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 28 z 418
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 418
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 418