DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 69 z 205
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 205
 #808505  autor: daromar
 25 cze 2015, 15:07
Numer przeniesiony z plusa w trochę ponad tydzień temu więc taryfa wszystko i działa tylko T-mobile i Play.
 #808506  autor: Remington
 25 cze 2015, 15:12
lee pisze:Umowne takie ze sam z virgin do boku nie mozesz zrobic zgloszenia tylko pracownik cmoku "zalatwia" za Ciebie sprawe jezeli taka wyjdzie i sam cmok nie ma technicznych mozliwosci aby cos "naprawic"
A jak inaczej to sobie wyobrażasz? Jesteś klientem VM, to zgłaszasz im. Z P4 nie łączy Cię żadna umowa, więc i oni żadnego zgłoszenia od Ciebie nie przyjmą. CMOK ma w tym rolę pośrednika właśnie, podobnie jak swoją drogą świetny BOK w Vikingach.
lee pisze:Suma sumarum jakis mniejszy lub wiekszy powod jest i to pewnie sam play nie chce aby te mvno mialo dostep do tych sieci.
To co podałem wcześniej dotyczyło dlaczego część klientów VM ma mimo wszystko dostęp do Plusa. Ograniczenie MVNO tylko do T-Mobile w roamingu wynika oczywiście z kosztów - od kiedy P4 związało się z TM, wszystkie oferty MVNO bazujących tylko na sieci P4+TM potaniały. Ewidentnie P4 kupuje od TM usługi roamingowe taniej niż od pozostałej dwójki.
 #808643  autor: PlejSrej
 26 cze 2015, 02:18
Witam forumowiczów

Mam pytanie - jak to jest z tym Virgin Mobile?
Na jakim operatorze działa dokładnie? Oficjalnie mówią ze na P4(PLAY) i Orange Polska, lecz numery przenoszone podobno mają możliwość logowania się do sieci Polkomtel (Plus), mimo ze wtedy przy dodatkowych kosztach nie uwzględniają reklamacji (możliwe połączenie ręczne).
Lecz jak mam numer w Orange przychodzą mi bilingi z siecią do ktorej wyszedł dany SMS lub połączenie telefoniczne - numery Virgin Mobile są pokazane jako operator POLKOMTEL.
Dziwne, chciałem to sprawdzić poprzez strony typu wjakiejsieci.pl gdzie pokazuje np: T-Mobile.pl (Heyah), Plus (FM Group Mobile), Lycamobile - dla numerów dziewicy "przykro nam, niestety nie udało sie rozpoznać operatora".

Ktoś wie jak to z nimi? Z góry dzięki za odp ;)
 #808652  autor: Flash999
 26 cze 2015, 07:56
1. Na jakim operatorze działa dokładnie?
Play i T-Mobile (roaming).

2. Oficjalnie mówią ze na P4(PLAY) i Orange Polska
Kiedyś tak, zmienili jednak partnera na T-M (wynikało to z decyzji Play).

3. numery przenoszone podobno mają możliwość logowania się do sieci Polkomtel (Plus)
Kiedyś tak, teraz już nie.

4. dla numerów dziewicy "przykro nam, niestety nie udało sie rozpoznać operatora".
Tak nie powinno być, numery z VM są identyfikowane jako Play. Być może występują problemy z przypisaniem numeru, spróbuj sprawdzić inny numer z VM to się dowiesz.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #808689  autor: Gregrin
 26 cze 2015, 11:12
PlejSrej pisze:wjakiejsieci.pl gdzie pokazuje np: T-Mobile.pl (Heyah), Plus (FM Group Mobile), Lycamobile - dla numerów dziewicy "przykro nam, niestety nie udało sie rozpoznać operatora".
Takie strony chyba nie maja dostępu do danych operatorów. A i tak w spisie połączeń na stronie orange mój numer w virgin (przeniesiony z play) nie ma podpisu z jakiej jest sieci. W ogóle w spisie orange wyróżniają tylko w4 a inne numery maja puste pole...
 #808821  autor: PlejSrej
 26 cze 2015, 18:04
No właśnie nie - mój brat ma w Virgin Mobile i pokazuje "Sieć Polkomtel", ba, na Wikipedii w dziale prefiksy GSM niektóre są z PLAY, a niektóre Virgin Mobile - m.in. 7376xxxxx
Numery z prefiksami Virgin Mobile - PLAY pokazuje na wjakiejsieci.pl jako PLAY, a jak są prefiksy Virgin Mobile - Polkomtel to "Przepraszamy, nie udało sie zidentyfikować operatora" << dafuq? O.o
 #808822  autor: PlejSrej
 26 cze 2015, 18:05
I wtedy faktycznie, u mnie na bilingu pokazuje - "Sieć Polkomtel" ;) nie zdażyło mi sie zeby Orange nie ustalił operatora

Dziwne, jeden op a dwaj infrastrukturalni? O.o
 #809051  autor: jacabad
 28 cze 2015, 13:22
Cos w virgin namieszali dzis aktywacja przeniesionego numeru i nie mozna aktywowac pakietu wszystko ,wywala blad dzwonilem do cmok i faktycznie maja jakis problem i duzo osob im to zglasza bo niby w piatek jakis nowy system wprowadzili i sa problemy.
 #810796  autor: eric88
 08 lip 2015, 20:26
czy ktoś już sprawdził czy da się włączyć zasięg 4 sieci jak to Play od niedawna reklamuje w Virgin Mobile ? Play to Play wiadomo ale skoro Virgin Mobile korzysta jak to uparcie twierdzi CMOK tylko i wyłącznie z nadajników PLAY i T-Mobile , a Play rozszerzył dostęp do PLUSA i ORANGE to może i w Virgin Mobile się da ?
mi na razie przez CMOK nie udało się włączyć , niby się nie da. :?

Obrazek

Polecam ---> http://tiny.pl/gq8qh https://db.tt/UXjp368N http://bit.do/62y6
 #810799  autor: Remington
 08 lip 2015, 20:36
To nie tak. Roaming w Plus był w Playu od samego początku, potem doszło Orange, a dopiero później T-Mobile. T-Mobile zaoferowało Playowi dużo niższe ceny przez co teraz jest głównym partnerem roamingowym, a dla MVNO działających na Playu jest jedynym (od kiedy tak jest, oferty tych MVNO są dużo atrakcyjniejsze). Nie ma co liczyć na dostęp do Plusa w Virginie.
 #810801  autor: Ramirez
 08 lip 2015, 20:52
I bardzo dobrze ze nie ma zasięgu plusa ani orange. Ten zasięg plusa w playu chodzi bardzo słabo, znacznie gorzej niz tmobile. W dodatku telefon tak nie głupieje jak w playu próbując sie połączyć z playem, tmobile, plusem. Jeszcze nie miałem w roamingu tmobile problemów z głuchymi telefonami, z komunikatami bład sieci i podobnymi jak na plusie.
 #810803  autor: cyanoone
 08 lip 2015, 21:12
Ja bym spróbował zadzwonić do Play, żeby mi zasięg 4 sieci odblokowali. Virgin jest w Playu liczony jako taryfa, więc zawsze jakaś tam szansa jest.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #810809  autor: Remington
 08 lip 2015, 21:50
Ramirez pisze:Jeszcze nie miałem w roamingu tmobile problemów z głuchymi telefonami, z komunikatami bład sieci i podobnymi jak na plusie.
Ale problem z powiadomieniem o nieodebranym połączeniu choć byłem w zasięgu TM występuje regularnie (zapewne zapchany punkt styku P4-TM). Do tego mimo ręcznego wyboru TM telefon potrafi się przełączyć na Play (bo traktuje je jednakowo), czego chodząc na Plusie i Orange nie miałem.
 #810817  autor: eric88
 08 lip 2015, 22:34
cyanoone pisze:Ja bym spróbował zadzwonić do Play, żeby mi zasięg 4 sieci odblokowali. Virgin jest w Playu liczony jako taryfa, więc zawsze jakaś tam szansa jest.
chciałem pisać zgłoszenie do innego numeru w play ale akurat mi play24 coś nie trybi :? jutro się może zadzwoni :-)

CMOK w Virgin Mobile podobno przekazał moją sprawę do "odpowiedniego działu "
Generalnie bardziej mi zależało na sprawdzeniu zależności , bo skoro PLAY startuje z nową kampanią zasięgu 4 sieci to czemu nie spróbować włączyć takiej usługi w Virgin.

swoją drogą śmieszna sprawa w CMOK zawsze odpowiada mi ta sama osoba - chyba że to bot :-) druga wersja że w CMOK zatrudniają tylko ludzi o imieniu Łukasz : :)

jak włączą to ok, ja nie to przecież nikt płakać nie będzie :-)

Obrazek

Polecam ---> http://tiny.pl/gq8qh https://db.tt/UXjp368N http://bit.do/62y6
 #810826  autor: cyanoone
 08 lip 2015, 23:08
Jak korzystałem z Virgin to bardzo lubiłem Pana Łukasza. Jeśli to ten sam to fajnie.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #812261  autor: garfield-
 16 lip 2015, 01:53
ma ktoś zbędną kartę ze starą taryfą BK + 50% ?
 #814361  autor: ChuckyCiechanow
 27 lip 2015, 22:18
Usunęło mi z Play24 numery z Virgin , dodać ich nie mogę bo dostaje komunikat, że numer nie jest w Play . Ma ktoś tak ?
  • Strona 69 z 205
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 205
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 205