DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 42 z 417
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 417
 #812333  autor: Rosolak
 16 lip 2015, 12:21
Maks SIM pisze:garfield jakim sposobem zmigrowałeś do RBM? Kodem USSD czy telefonicznie przez Bok FaktMobile?
Po migracji data ważności połączeń wychodzących pozostała ?
A jest opcja migracji za pomocą kodu USSD? Pierwsze słyszę, ale być może jestem w błędzie.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #812356  autor: garfield-
 16 lip 2015, 13:36
Maks, Rosolak:
przez USSD - *163# 8 i chyba 2 ? Pisałem niedawno.

Wychodzące pozostają na rok, transfer tylko 1 lub 2 dni.

Pomyśl tylko czy nie starczy Ci 50pln/150 dni - to jest w końcu 5 miesięcy. Ja się cały czas waham. Doładowałem na początku czerwca mam ważne aż do listopada, tylko że u mnie skarbonka jest już 250 zeta - dlatego myślę o zmianie i utylizacji kasy na pakiet co miesiąc za 5 pln. W Twoim przypadku i tak musisz dobić za co najmniej 30 zeta, czyli najlepiej 50 , co do Ci internet beż żadnych więcej kosztów i wykupywania pakietów do prawie Świąt Bożego Narodzenia. Następnie zrobić dopiero migrację na FM- > RBM 5. Kasa podczas migracji nie przepada. Będziesz mógł wówczas te 20 zeta wydać na 4 pakiety, czyli 4 m-ce.
Wychodzi Ci wówczas 50 zeta na 9 miesięcy z czego zostanie Ci jeszcze 30 PLN (wymóg działania darmowego LTE) na koncie.
Jakby liczyć koszty to 20 PLN/9 miesięcy - 2,22pln/mc - b o kiedyś te 30 zeta sobie będziesz mógł na coś wykorzystać jak już likwidują tą usługę (np: sms premium) ;)
To jest najkorzystniejsza oferta moim skromnym zdaniem.
 #812366  autor: Rosolak
 16 lip 2015, 14:03
To widzę, że coś się zmieniło. A jest analogiczna opcja przejścia do FM?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #812378  autor: Maks SIM
 16 lip 2015, 15:51
garfield- pisze:Maks, Rosolak:
przez USSD - *163# 8 i chyba 2 ? Pisałem niedawno.............
Niestety kody USSD nie działają na zmianę oferty.
Nie można zmienić na żadną
Komunikat:
"Zarządzanie kontem czasowo niemożliwe, spróbuj później"
garfield chyba miałeś jakiegoś farta :D

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #812381  autor: Maks SIM
 16 lip 2015, 15:55
UWAGA na połączenia z BOK Play 790-500-500
za to połączenie pobierana jest opłata poza pakietami
z głównego pakietu złotówek z doładowań -15gr/min

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #812438  autor: garfield-
 16 lip 2015, 21:33
może śledzą wątek i coś grzebią ;)

co do farta to chyba się należało za perypetie z przeniesieniem do FM ;)
 #812453  autor: Tompson
 16 lip 2015, 22:23
taka sytuacja: powiedzmy przy starcie FAKT-u przeniesienie nr trwało dosłownie 2 min (spraktykowane osobiście przy montażu karty celem LTE czyli jakaś stara karta play-fakt-rbm na kartę - wszystko w 2 doby włącznie z 24h odczekaniem po pierwszej zmianie oferty) a obecnie sieć PLAY czy może FAKT skutecznie blokuje takie migracje. Obecnie zajmuje się przenosinami kogoś znajomego, i tak: zmiana z PLAY na FAKT zgłoszona oczywiście przez infolinię FAKT (tam bzdurne tłumaczenia że z oferty play na kartę brak możliwości przejścia na FAKT przez problemy techniczne, będzie trwało to do 7 dni) - rzeczywiście udało im się przeskoczyć problemy w 48h. Po obowiązkowej karencji 24h między zmianami ofert kolejny tel na infolinię FAKT i zgłoszenie migracji na play lubię to! (celem rocznej ważności konta + nakrętki fanty), znów baju baju o problemach technicznych, konsultant pisze zgłoszenie na play24 14.07 i teraz dziwota: zgłoszenie zakończone a numer dalej nie przeniesiony. Przypominam również, że każda zmiana jest potwierdzana zwrotnym tel od konsultanta czy definitywnie i ostatecznie potwierdzam chęć zmiany taryfy. Oczywiście konsultanci mimo zgłoszenia innego numeru kontaktowego dzwonią na numer przenoszony. Ehh, stwierdzam że FAKT próbuje w ten sposób blokować migrację celem wałka z RWK. Także wszyscy chętni - raczej próbować zmian już teraz, bo pomysły PLAYoFAKTu na pewno na tym się nie skończą.
 #812459  autor: sa
 16 lip 2015, 22:40
Tompson zależy na jakiego konsultanta trafisz ja np. jak przenosiłam jeden numer to zajęło mi to cały dzień najpierw rano infood konsultanta że śystem za kilka dni postawią na nogi bo awaria,potem znów telefon ale gość mimo że chciał mnie przenieść numeru jednak nie przenióśł bo system znów padł, potem próba w salonie a tam brak starterów faktu,i dopiero wieczorem udało się przenieść numer i wtedy zajęło mi to może z minutę ale fat że łacznie trwało to około14 godzin..
Ale zależy na kogo trafisz jeden konsultant będzie ci wciskał kit że za kilka dni, bo system aktualizują/naprawiają, a drugi będzie naprawdę chciał coś zrobić.
 #812462  autor: Tompson
 16 lip 2015, 22:55
Wiem, że wiele zależy od konsultanta. Po prostu informuję, że wcześniej była możliwość w 2 min przez tel, teraz konsultanci piszą sami zgłoszenia (do siebie chyba ;) ), w play24 widać to tak:

Obrazek

konsultanci grają w kulki po prostu. Dodatkowo dzwoniłem 2x w tej samej sprawie o różnych godzinkach (popołudnie i jakoś 21), przedstawiono mi 2x tę samą śpiewkę, po 24 też próbowałem dzwonić, włącza się sekretarka heh same przeboje. Więc te wszystkie błędy systemu (najlepsza śpiewka na zbycie lub nie mam tego w systemie) wynikają raczej z chęci przeciwdziałania fraudu czyli RWK+SD. Jest jeszcze możliwość że faktycznie coś grzebią, ale jak mówię na pewno nie żeby coś "poprawić dla nas" więc można przypuszczać że szykują się do blokad, już porobili w FAKT przecież dilejt przycisku z minutami.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2015, 12:27 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie z PrtScr danych konsultanta/ na przyszłość proszę je zasłaniać
 #812474  autor: sa
 16 lip 2015, 23:28
No cóż na dniach przenosić będę do faktu 2 numery,i mam nadzieję że obejdzie się bez większych problemów.W każdym razie napiszę czy będą "przygody " czy też nie...
 #812488  autor: Maks SIM
 17 lip 2015, 02:21
garfield- pisze:może śledzą wątek i coś grzebią ;)..........
Dlatego pewne rzeczy powinniśmy zachować jako "tajemnica poliszynela"
i ewentualnie pisać o szczególikach na priv, lub wy-edytować własne posty usuwając "pewne szczegóły".
Szkoda , że nie można usuwać własnych postów :(
Tompson - swoimi panikującymi postami możesz tylko zaszkodzić wszystkim użytkownikom FaktMobile

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #812489  autor: Tompson
 17 lip 2015, 07:03
Panie Maks sam Pan chyba panikujesz , ja zdaje relację było ->jest. I czym mogę Ci zaszkodzić lol rozumiem że późna godzina ale takiej bzdury dawno nie słyszałem/czytałem.
 #812492  autor: anonymous093133
 17 lip 2015, 08:15
Maks SIM pisze:...Dlatego pewne rzeczy powinniśmy zachować jako "tajemnica poliszynela"
i ewentualnie pisać o szczególikach na priv, lub wy-edytować własne posty usuwając "pewne szczegóły"...
Jasne. Powinniśmy zamknąć forum i porozumiewać się za pomocą gołębi pocztowych.
Nie... mamy przecież telefony komórkowe.
Jak czytam, że niektóre informację są tylko dla wtajemniczonych to mnie mdli.
Bez obrazy ale to forum "myśli i informacji" i niech takim zostanie.
 #812503  autor: slawikm
 17 lip 2015, 08:35
Przeniosłem dwa numery z Play do FM, kontakt z infolinią i w ciągu dwóch godzin taryfa została zmieniona.
 #812507  autor: slawikm
 17 lip 2015, 08:48
krzysiek255 pisze:sprawdźcie poprzednie kody: DVDH, JFFJ, GAUO, RYTU, może zadziałają

Jak wbić kod na rozmowy z gazety? Można przez Play24? Telefonu z ofertą FM uzywają rodzice którzy mieszkają daleko.
 #812538  autor: bolek2004
 17 lip 2015, 10:56
Przez play24 nie ma takiej możliwości.
 #812548  autor: slawikm
 17 lip 2015, 11:40
bolek2004 pisze:Przez play24 nie ma takiej możliwości.
a z poziomu telefonu jak wbic kod na darmowe rozmowy?
 #812558  autor: krzysiek255
 17 lip 2015, 12:23
slawikm pisze:
bolek2004 pisze:Przez play24 nie ma takiej możliwości.
a z poziomu telefonu jak wbic kod na darmowe rozmowy?
wysyła się smsa na numer 4949 a w treści wpisujesz kod
 #812694  autor: Daawid1993
 18 lip 2015, 09:34
do kiedy można aktywować czwartkowy kod na minuty? bo przy próbie aktywowania dostaję sms że kod niepoprawny.
 #812710  autor: Szczypek
 18 lip 2015, 10:57
Ważność kodów z Faktu:
- wydanie poniedziałkowe: środa 23:59
- wydanie czwartkowe: piątek 23:59
- wydanie sobotnie: niedziela 23:59
  • Strona 42 z 417
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 417
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 417