DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 417
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 417
 #812780  autor: DanielR
 18 lip 2015, 16:40
Mam propozycję. Może załóżcie osobny temat, specjalnie na te kody. Bo niedługo zrobi się tu straszny śmietnik!

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #812784  autor: Rosolak
 18 lip 2015, 16:53
DanielR pisze:Mam propozycję. Może załóżcie osobny temat, specjalnie na te kody. Bo niedługo zrobi się tu straszny śmietnik!
Słuszna koncepcja! Zwłaszcza, że po wklejeniu kodu, niektórzy nabijają sobie posty poprzez podziękowania i już mamy niezły rozgardiasz. Niech temat FM dotyczy spraw technicznych, pytań, porad, opinii, spraw bieżących etc. A kody oddzielnie.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, 17:25 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Na życzenie otworzyłem temat o kodach; ten wątek będzie czysto informacyjny

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #812800  autor: Maks SIM
 18 lip 2015, 18:14
Bardzo dobry pomysł na utworzenie nowego wątku z kodami FaktMobile
Kody FaktMobile są dostępne pod tym linkiem:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=82383

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #812806  autor: jadrian
 18 lip 2015, 18:58
Mam pytanie do bardziej rozeznanych w temacie :)
Co się bardziej opłaca? FM czy może przejście z FM do RBM na kartę lub energy? Czy może coś innego? Najważniejsze to jak najwięcej minut i neta no i jak najdłuższy okres ważności konta i pakietów.
 #812810  autor: Przemix
 18 lip 2015, 19:11
jak dla mnie kody mogą być w tym temacie, ale niech moderatorzy się na coś przydadzą i usuwają podziękowania. I jak już Golarz Filip zrobił nowy temat to niech sprzątnie ten, wraz z kodami, a w nowym dopisz sposób ich aktywacji.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, 20:47 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wątek z grubsza oczyściłem z podziękowań, jednozdaniowych opinii oraz wątków nie na temat; jak jeszcz coś Waszym zdaniem powinno polecieć, zgłaszajcie, bo mogłem coś na 63 stronach przegapić
 #812822  autor: sa
 18 lip 2015, 20:24
jadrian pisze:Mam pytanie do bardziej rozeznanych w temacie :)
Co się bardziej opłaca? FM czy może przejście z FM do RBM na kartę lub energy? Czy może coś innego? Najważniejsze to jak najwięcej minut i neta no i jak najdłuższy okres ważności konta i pakietów.
Jak chcesz no limit to oczywiście RBEnergy będzie najlepszy,ale jak nie przekraczasz np. 300 minut 300sms i wystarcza ci 300mb plus lejek za 19zł ,a do tego masz roczną ważność konta to bierz fakt..Musisz wiedzieć w RBEnergy za maks 31 zł pakiety 7 dniowe i 3 dniowe si tam masz no limit na rozmowy do wszystkich sieci ,smsy. i mb zależnie od danego pakietu 300mb lub 700mb,masz też inny pakiet też w RBEnergy za 20zł masz nomlimit minut do wszystkich sieci tj komurki i stacjonarne sam musisz wiec ocenic co to znaczy jak najwięcej minut i czego dokładnie potrzebujesz ,bo jeżeli tylko minut to jednak RBEnergy rządzi.

Obiecałam że jak przeniosę numery do fakt to napiszę ,więc jeden numer przeniosłam w ciagu może 5 minut drugi nieco dłużej bo 15 minut ,mimo że konsultant mówił że numer zostanie przeniesiony między 0;00 a 01;00,zmyliło mnie nieco to że nie pojawił się na telefonie logo fakt mobile jak było to w innym numerze którzy przeniosłam w zeszłym miesiącu.Z tym że tamten numer to był starter playa a tu oba numery nówki przeniesione parę dni temu z orange do playa .Na fakt przeszły po wcześniejszym
a. zarejestrowaniu(play rejestruje każdy numer który przenosi)
b. przeszły zmianę taryfy na formuła play starter i tam zostały doładowane za symboliczne 5zł
Kosultant zapytał o imę nazwisko i hasło aboneckie i to wystarczyło do zmiany na fakt mobile bez problemów ,czekania ,wreszcie bez awari systemu playa ,mówiac krótko bez żadnych przygód które warto wspominać.O przeniesie niu zorientowałam sie sprawdzajac stan konta który pokazał stan na 1-mc a poprzedni stan był konta był dłuższ no ale kasa sie zgadza :wink: następnie sprawdzenia stanu na play 24 i tam już podana jest nowa taryfa czyli fakt mobile
 #812833  autor: Rosolak
 18 lip 2015, 21:09
Mam pytanko odnośnie pakietów, bo albo nie umiem znaleźć na stronce info, albo takowego brak.

Dwa pytanka: pakiety sumują się i odnawiają automatycznie?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #812837  autor: sa
 18 lip 2015, 21:22
Wg. regulaminu pakiety multi można mieć aktywne o różnych rozmiarach i kilka, a ich daty ważności sumują sie ,wiec obstawiam że i pakiety z kodów dochdzą do głownej ważności akywnych już pakietów sms,minut i mb.
 #812874  autor: Rosolak
 19 lip 2015, 00:51
W takim razie ciekawe po kiego są kody na dezaktywację pakietów? :roll:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #813155  autor: jadrian
 20 lip 2015, 20:20
banderas pisze:Witam a ktoś próbował przenieść numer w salonie?
Ja przenosiłem numer z innej sieci przez salon. Wniosek złożony po południu, a na drugi dzień byłem już w Fakcie.
 #813168  autor: cyanoone
 20 lip 2015, 22:06
banderas pisze:Witam a ktoś próbował przenieść numer w salonie?
Nie opłaca się. Lepiej przejdź do Play doładuj konto za 5 zł i zmień taryfę na rwk. W rwk włącz wydłużenie ważności konta o rok (z Play24/kodem). Masz 64 zł na koncie promocyjnym ważnym 3 miesiące i 6 zł na koncie głównym ważnym rok. Jak wydzwonisz to przejdź dopiero do Faktu :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #813195  autor: garfield-
 21 lip 2015, 00:10
Z informacji od konsultanta, który do mnie dzwonił(zrobiłem zgłoszenie), w play 24 pojawi się obsługa FM w ciągu 2 tygodni, trwają ponoć testy.
Być może również do tego czasu naprawią aktywacje kodów, ale to tylko gdybanie.
 #813196  autor: Rosolak
 21 lip 2015, 00:36
Gdyby zrobili opcję przejścia na FM, to byłoby spoko.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #813271  autor: Maks SIM
 21 lip 2015, 16:30
garfield- pisze:Z informacji od konsultanta, który do mnie dzwonił(zrobiłem zgłoszenie), w play 24 pojawi się obsługa FM w ciągu 2 tygodni, trwają ponoć testy. .........
garfield chodzi o Tobie o opcje migracji na Play24 ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #813284  autor: Rosolak
 21 lip 2015, 20:02
Na najbliższy czwartek przewidziana jest prezentacja nowego layoutu stronki Play. Idą zmiany, w P24 też mają być modernizacje, także liczę na poprawę z FM w w/w serwisie.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #813302  autor: Rosolak
 21 lip 2015, 21:33
Właśnie przed chwilą przechodziłem z Play RWK do Faktu. Zupełnie bezproblemowo jak poprzednim razem ~3 minuty.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #813305  autor: garfield-
 21 lip 2015, 21:38
maks: Nie, chodzi o możliwość sprawdzania, promocyjnych pakietów, natomiast co do możliwości ich aktywacji to już niestety tylko gdybanie
  • Strona 43 z 417
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 417
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 417