DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 226 z 675
  • 1
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 675
 #817315  autor: mateock
 14 sie 2015, 21:06
prosba do pracownikow: jest tu ogrom dyskusji na temat ofert i cen telefonow - moze warto wspomniec (tak bylo gdy sam romansowalem jako pracownik z Orange), ze dla DUKU i ogolnie utrzymania najlepszym klientem nie jest ten co placi miesiac w miesiac 500zl przy abonamencie 25zl, a ten, do ktorego dzwoni masa ludzi z innyc sieci. Chodzi o rozliczenie kwotowe miedzy nimi.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2015, 23:15 przez mateock, łącznie zmieniany 1 raz.
 #817328  autor: zielony71
 14 sie 2015, 21:52
piotrek76 pisze:Witam,
Czy ktos orientuje sie czy przy rabacie -30% dla przenoszacych rowniez obowiazuje rabat 6 m-c na abonament. Chodzi mi konkretnie o to, ze umowe u innego operatora mam do stycznia.
Jeśli pytasz o rabat 6 miesięcy dla przenoszących numer z kodem, który można pobrać ze strony Orange to nie da się go użyć jednocześnie z kodem na rabat 30%
 #817461  autor: maniek89
 15 sie 2015, 21:57
Jakiś czas temu pisałem w tym temacie, szukając informacji na temat, co można ugrać na przedłużeniu umowy w Orange odnośnie Internetu mobilnego. Za 3 miesiące kończy mi się umowa i zacząłem się rozglądać. Orange zaczęło dzwonić.
Obecnie mam Orange free net bez urządzenia, a więc z rabatem 50 % na abonament przez cały okres umowy. Płacę 44,95 za 35 GB plus do tego mam w gratisie nocki od 0:00 do 8:00.

Zadzwoniono do mnie i przedstawiono ofertę: 39 z groszami przez pół roku, później bodajże 49 i w tym 42 GB plus nielimitowane LTE na cały okres umowy do 10 Mb/s i nocki od 0:00 do 8:00. Oferta bez urządzenia, więc konieczny byłby zakup urządzenia obsługującego LTE, takiego nie posiadam. Kontrakt na 2 lata. Ciut kiepsko.
Miałem przechodzić na kartę w Play - 45 zł za nolimit (100GB), na całym zasięgu pl Napisałem wypowiedzenie do Orange, by umowę rozwiązać wraz z jej końcem, nie spodziewając się rewelacji z ich strony.Przyszło mi potwierdzenie, że moje wypowiedzenie dotarło i na 2 dzień dostałem telefon z propozycją przedłużenia na innych warunkach:

Abonament 19,43zł przez 6 miesięcy
później 26,43 zł do końca umowy.
pakiet 14GB
Nielimitowane LTE do 5Mb/s na całą umowę
Orange AirBox 2 za 9 zł.
nocki 0:00 -8:00
umowa na 2 lata

Ogólnie fajnie, bo niski abonament, LTE jest więc pakietem podstawowym się nie przejmowałem, ale chciałem router domowy, a nie przenośny i zaproponowano mi drugą propozycję:
33,43 zł przez pół roku
40,43 do końca umowy
42 GB + nielimitowane LTE do 10 Mb/s
Router ZTE MF283+ za 63 zł. (nie był dostępny w niższym abonamenie)
Nocki 0:00-8:00
Umowa na 2 lata


Tę ofertę wziąłem, w poniedziałek powinien być kurier. Przedłużałem umowę we czwartek.
Abonamenty zawierają:
rabat 5,01 zł za efakturę
rabat 10 zł na abonament za przedłużenie
rabat 30% na abonament
Oferta nosi nazwę FreeNet Propozycja
Myślę, że więcej nie ugram. Abonament będzie niższy niż miałem - GB będzie więcej, LTE nolimit (według regulaminu też 100gb) no i nowe urządzenie. Postarali się. W obliczu nowej pogorszonej oferty abonamentowej Play i widma zakończenia nolimitu na kartę u nich (jest korzystniejszy niż abonament) - decyzja była prosta. Mam nadzieję, że będzie wszystko zacnie śmigać. Większych problemów z Internetem u nich w sumie nie miałem - wynikały one raczej z przegrzewania się mojego Huaweia e587 u-2, dlatego tym razem zależało mi na routerze domowym a nie mobilnym, bo w sumie z Internetu korzystam głównie w domu. W ogóle byłem bardzo zaskoczony obsługą na linii - kiedyś jak miałem jeszcze u mich telefon to było kiepsko, a tu miły pan, przedstawił wszystko dokładnie i powoli, nie pomijając żadnych szczegółów, informując o całej procedurze zwrotu jeśli w ciągu 14 dni, coś by mi nie odpowiadało. Miło.
 #817604  autor: gorpaw
 17 sie 2015, 09:23
Witam
Kończy mi sie umowa z Orange dokładnie -15.10.2015. Mam do Was wielka prośbę o wyjaśnienie paru kwestii.
1. Do kiedy złożyć wypowiedzenie aby zakończyć "współpracę" z Orange z dniem 15.10.2015 ( w przypadku słabej oferty ze strony Orange).
2. Kiedy na ile przed zakończeniem umowy odzywają sie pracownicy z DUK z ofertą "zachęcającą" do pozostania w sieci Orange ?
3. Czy po złożeniu wypowiedzenia u swojego operatora mogę u innego złożyć wniosek o przeniesienie numeru ?
 #817606  autor: zielony71
 17 sie 2015, 09:36
Wypowiedzenie najlepiej złożyć już teraz.
DUK po raz pierwszy prawdopodobnie zadzwoni w ciągu tygodnia od zarejestrowania wypowiedzenia.
Tylko, że pierwsza oferta nie zawsze jest dobra.
Moim zdaniem najlepiej od razu złożyć wniosek o przeniesienie do innego operatora. Po co to rozbijać na 2 etapy i robić sobie dodatkowe zajęcie?
 #817608  autor: Leo
 17 sie 2015, 09:41
Odstąpię kod na rabat 30 % ważny do 18.08.2015 r. na abonamenty Smart Plan Halo i Multi. Na razie rezygnuję z podpisania nowej umowy i pozostaję na karcie. Kod jest dla nowych umów, przechodzących z innych sieci i przenoszących numer z karty na abonament. Proszę pisać na priv.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2015, 21:44 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
 #817612  autor: gorpaw
 17 sie 2015, 09:54
Obecnie nie jestem zdecydowany do jakiej sieci przejść więc złożę wniosek o rozwiązanie umowy w Orange a jeżeli znajdę satysfakcjonującą ofertę przeniesienia numeru to złoże dyspozycję przeniesienia numeru. Czy to dobre rozwiązanie ?
 #817614  autor: zielony71
 17 sie 2015, 10:02
Co to za różnica do jakiej sieci? Do dowolnej (poza nju), do oferty na kartę. Wtedy spokojnie czekasz do końca umowy na dobrą ofertę przedłużeniową a gdy jej nie będzie to stajesz się dla Orange nowym klientem i masz lepsze warunki bez negocjacji. A przy zwykłym wypowiedzeniu prawdopodobnie przegapisz terminy (tysiąc innych spraw na głowie) i później będziesz musiał je wycofać żeby nie stracić numeru.
 #817617  autor: zielony71
 17 sie 2015, 10:21
Skoro umowa kończy Ci się 15.10 to biorąc pod uwagę miesięczny termin wypowiedzenia najpóźniej musisz ją wypowiedzieć do 15 września. Nie wiem czy w Twojej umowie okres wypowiedzenia liczy się od dnia złożenia czy od początku nowego okresu rozliczeniowego. Jeśli to drugie to jeszcze wcześniej.
Nowy operator informuje Orange o przeniesieniu na drugi dzień po podpisaniu pełnomocnictwa.
 #817621  autor: gorpaw
 17 sie 2015, 10:51
Jeżeli złoże wniosek o przeniesienie numeru u nowego operatora to czy po otrzymaniu satysfakcjonującej ofert od Orange mogę przedłużyć umowę ? A wniosek o przeniesienie zostanie anulowany ?
 #818007  autor: corey53
 19 sie 2015, 09:36
Szalonych dni koniec, a oferta dalej ta sama dla przedłużających...

Widziałem, że pojawiła Z3 Compact odnowiona na stronie przy normalnej ofercie dla przedłużajacych za 9zł przy abon 89,90, lecz jest aktualnie niedostępna. Czyli sa iphony i ta z3.

Dzisiaj ma być konferencja orange, zobaczymy co się pozmienia. Może wieczorem lub jutro pojawi się nowa oferta
 #818015  autor: ig0r--
 19 sie 2015, 10:07
Moja umowa kończy się 23 sierpnia, mam złożoną dyspozycję przeniesienia numeru na kartę do PLAY. Ale jeżeli np pojawi się coś dzisiaj lub jutro nowego w Orange i przedłużyłbym umowę, muszę sam odwołać to przeniesienie do PLAY czy anuluję się samo przez przedłużenie umowy z Orange?
 #818052  autor: zielony71
 19 sie 2015, 13:41
To chyba logiczne, że jak podpiszesz nową umowę na ten numer to Orange go nie zwolni, więc co tu jeszcze anulować.
 #818055  autor: big-time
 19 sie 2015, 13:57
Generując kod na 6mcy gratis przy 24 mc umowie na super smart plan bez telefonu pokazuje mi informację brak dostępnych kodów :( ma ktoś może jakiś wolny ? Jak widzę, nową ofertę, która wejdzie 21 to mi się nie bardzo chce ją zakupić, wolę tą starą (jeszcze aktualną).
 #818064  autor: ig0r--
 19 sie 2015, 14:40
zielony71 pisze:To chyba logiczne, że jak podpiszesz nową umowę na ten numer to Orange go nie zwolni, więc co tu jeszcze anulować.
Chodzi mi o to, że jak np przedłużę umowę 21 sierpnia przez infolinie lub sklep internetowy, zanim dostanę papiery do podpisania może minąć kilka dni. I chciałbym wiedzieć od kiedy umowa będzie ważna, żeby nie było tak że zamówię nowy kontrakt a w między czasie numer migruje mi do PLAY.
Pierwszy raz mam taką sytuację, że nie mam nowej umowy przed końcem obecnego kontaktu, zazwyczaj przedłużałem wcześniej. Z góry dzięki za pomoc. :)
 #818072  autor: zielony71
 19 sie 2015, 15:01
Nowa umowa ma datę z dnia rozmowy telefonicznej. Ale rzeczywiście nie wiadomo kiedy ją wprowadzą do systemu, więc lepiej się upewnij w czasie rozmowy z konsultantem czy proces przeniesienia jest anulowany.
  • Strona 226 z 675
  • 1
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 675
  • 1
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 675