DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 57 z 432
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 432
 #818784  autor: bolek2004
 23 sie 2015, 10:25
Pozbyłem się wreszcie tego napisu Fakt Mobile.
- wysłałem TEST na 8052
- zrestartowałem telefon, było test na wyświetlaczu, po czym przyszedł sms że karta sim nie obsługuje etykietki:)
- wysłałem STOP na 8052
Teraz zamiast napisu Fakt Mobile mam napis Play mimo że taryfa to rbm 5, ale to i tak lepsze niż ten napis od faktu.
 #818794  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 11:20
Maks, wszystko w ustawieniach było i jest dobrze. Zanim nie pojawił się napis FM działało i teraz też działa.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818810  autor: Wulo
 23 sie 2015, 13:05
Panowie, mam ważne pytanie.
Otóż, mam kartę Play Internet na kartę (na koncie uzbierała się duża suma podczas akcji nielimitowane LTE za doładowanie 30zł), aktualnie na koncie mam 280 zł, kupuję co miesiąc pakiet za 45 zł, no ale i tak co jakiś czas muszę ładować, żeby utrzymać ważność konta. Moje pytanie jest następujące - czy można przenieść się do FAKT Mobile z Play Internet na kartę i przy tym zachować środki na koncie? Przyznam, że byłbym bardzo zadowolony taką możliwością. Jeśli ktoś się orientuje, to proszę o poradę.
 #818814  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 13:27
Zdaje się, że PINK jest ofertą internetową, w związku z czym nie ma możliwości przejścia na taryfę głosową. Sprawdź na Play24, w zakładce zmiany taryfy, czy masz jakieś opcje do wyboru.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818815  autor: Wulo
 23 sie 2015, 13:30
Rosolak pisze:Zdaje się, że PINK jest ofertą internetową, w związku z czym nie ma możliwości przejścia na taryfę głosową. Sprawdź na Play24, w zakładce zmiany taryfy, czy masz jakieś opcje do wyboru.
Niestety, w tej zakładce nie ma żadnej taryfy do zmiany. Ewentualnie spróbuję zadzwonić na infolinię Fakt Mobile.
 #818825  autor: sa
 23 sie 2015, 14:27
Rosolakpisalam już o tym w moim se po przeniesieni simia z pnk lubię to pojawił się napis Fakt mobile i znikneli operatorzy roamingowi pozostali na listach tylko operator fakt mobile 3g i fakt mobile 2g i zagraniczni.SE nie ma funkcji pokazywania roamingu i to pewnie dlatego wlączenie etykiety przywróciło operatorów na liste do wybru sici

Wuloz tego co wiem nie ma możliwosci przeniesienia numeru z play online na kartę do oferty głosowej jaką jest fakt mobile..I chyba nie ma w ogóle możliwosci przeniesienie takiego numeru nawet do innego opa.Sprubój jednak wysłać smsa premium może to ci skarbonkę nieco rozładuje.. Z tego co pamiętam możesz z tego numeru przecież rozmawiac i smsować nie tylko korzystać z neta.
 #818826  autor: Blank
 23 sie 2015, 14:53
Nie można migrować między ofertą głosową, a internetową.
W ofercie internetowej nie można również wysyłać SMSów premium.
Jedynym rozwiązaniem jest po prostu wykorzystanie środków na usługi podstawowe.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #818827  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 15:23
Sa, ale u mnie byli wszyscy partnerzy roamingowi dostępni, po wybraniu któregoś telefon dawał komunikat o zalogowaniu w sieci, ale etykietka stale bez zmian, nie było też wskaźnika R.
Mam też drugi numer, taki sam przypadek przejście z Play do FM. Na wyświetlaczu Fakt + nazwa sieci roamingowej + R. Tutaj macie:
Obrazek

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818830  autor: sa
 23 sie 2015, 15:50
Rosolak w moim telefonie tj SE który nie jest smartfonem nie można było wybrać opa bo był tylko jeden o nazwie "fakt mobile "z podziałem na 2g i 3g.a inne sieci w wyborze były...zagraniczne.Od kiedy włączyłam etykietę wszystko wróciło do normy, taki sim po prostu...I właśnie przeniesiony z playa do faktu.Dodajmy fakt oryginalny nstarter playa.A i komunikat roamingu czyli "r nigdy sie u mnie nie pokazywał ,a tylko nazwa danego partnera roamingowego jako mniejsza pod nazwą opa głownego czyli "playa".Mam też drugi numer który został przeniesiony do play z orange i stamtąd przeniesiony do fakt mobile i na nim logo fakt mobile nigdy się nie pokazało także po przeniesieniu,tj cały czas mam komunikat play a jak jestem w tzw. roamingu to pojawia mi się w nawiasie obok nazwy głownej nazwa tego drugiego opa wygląda to mniej więcej tak.
play(t-mobile).play(plus),play(orange),i play
na SE mam coś takiego;
Play Play Play Play
T-mobile Plus Orange Play
 #818832  autor: krzysiek255
 23 sie 2015, 16:01
Rosolak pisze:Sa, ale u mnie byli wszyscy partnerzy roamingowi dostępni, po wybraniu któregoś telefon dawał komunikat o zalogowaniu w sieci, ale etykietka stale bez zmian, nie było też wskaźnika R.
Mam też drugi numer, taki sam przypadek przejście z Play do FM. Na wyświetlaczu Fakt + nazwa sieci roamingowej + R. Tutaj macie:
Obrazek
u mnie też tak jest od czasu do czasu
 #818833  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 16:02
No cóż, ja korzystam z telefonów na Andku, także tutaj R-ka być powinna. Natomiast co do kart, to lepiej odświeżają się te wcześniejsze (ciemniejszy fiolet i błyszczący lakier), aktualnie dostępne są takie jaśniejsze fioletowe i matowe.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818852  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 19:00
Masz taki napis kiedy łączy Ci się z TM. Zapewne kiedy jesteś w zasięgu Playa masz sam Fakt Mobile. A jak połączysz się z Plusem, to będziesz miał "Fakt Mobile Plus", możesz się połączyć i sprawdzić. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818858  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 19:05
Dlatego, że przy braku zasięgu Play, Twój telefon łączy się z TM. Dla P4 magentowy roaming jest priorytetowy. Zawsze możesz ręcznie wymusić zasięg Plusa, jeżeli chcesz się przekonać.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818867  autor: dan7
 23 sie 2015, 20:14
No Panowie jutro nowe startery z Fakt'em. Powiedzcie co można z tego wyciągnąć :mrgreen:

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #818872  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 20:46
Dan7, jutro kupując, można przy okazji poniedziałku wbić kod na 10 SMS-ów, doładować za 5zł dla RWK i przy okazji zgarnąć 500MB + free do P4 na 30dni. Na start masz dodatkowo 50MB + 10zł ma koncie na pakiety. Później kody, vouchery itd.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818882  autor: Maks SIM
 23 sie 2015, 21:28
Witajcie, mam pytanko odnośnie tej promocji darmowych rozmów do Play na 30 dni po doładowaniu...
ktoś już może dostał bonus po doładowaniu?
1.Ile czasu się czeka, na przyznanie darmowych rozmów po doładowaniu? Moze jest od razu z automatu?
2.Pod jakim kodem można sprawdzić czy pakiet darmówek do Play jest już włączony? pod *105# ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
  • Strona 57 z 432
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 432
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 432