DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 60 z 422
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 422
 #820020  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 10:47
waldekgdynia pisze:Prawdopodobnie ważna jest kolejność aktywacji.
Najpierw kod a potem voucher.
Tak właśnie jest i było nawet o tym na forum.

Kalebita, tam gdzie są pakiety, tam masz vouchery.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820022  autor: kalebita
 29 sie 2015, 10:55
kalebita pisze:A w którym miejscu na Play24 są vouchery, bo na moim koncie jeszcze ani razu nie zauważyłem?
Chwilę po moim pytaniu się pojawił. Wcześniej z telefonu wysłałem kod, czyli razem 100MB. Super.
 #820027  autor: Gregrin
 29 sie 2015, 11:13
waldekgdynia pisze:Voucher pokazuje już możliwość jego włączenia samodzielnie w dniu pojawienia się kodów.
Dotychczas działo się to po aktywacji kodem.
Czyli jest tak jak wg. mnie powinno być - jak nie masz kodu to włączasz voucherem.
U mnie nigdy się tak nie dzieje. Musze wbić kod żeby voucher się pojawił.
Gregrin pisze:Jak jest w przypadku 1,2 i 3 sekund ?? Wszystko jest zaokrąglane w gore do 1gr ?? Matematycznie pierwsza sekunda nie powinna ale druga to już 0,5gr to można zaokrąglać do grosza ;) Ja mam vouchery wiec nie sprawdzę jak system liczy sekundy :/
Ktos umiałby sprawdzić ??
 #820042  autor: Maks SIM
 29 sie 2015, 13:03
Potwierdzam, że dzisiaj po wysłaniu kodu z gazety pojawia się komunikat:
"Przepraszamy, operator nie aktywował usługi" do tego na PLay24 brak vouchera
Coś skopali, a tak pięknie wszystko chodziło...
Ktoś jeszcze miał dzisiaj problemy z kodami sms ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820052  autor: Maks SIM
 29 sie 2015, 13:50
Gregrin pisze:Jak jest w przypadku 1,2 i 3 sekund ?? Wszystko jest zaokrąglane w gore do 1gr ?? Matematycznie pierwsza sekunda nie powinna ale druga to już 0,5gr to można zaokrąglać do grosza ;) Ja mam vouchery wiec nie sprawdzę jak system liczy sekundy :/
Ktos umiałby sprawdzić ??
Gregrin sam możesz to sobie sprawdzić poza voucherami, wystarczy że zadzwonisz na jakiś numer stacjonarny, albo na numer do innej sieci.
Tylko czy taka zabawa z takimi drobiazgami i ułamkami sekund i groszy ma do czegoś służyć?
Myślisz o jakiś oszczędnościach wobec globalnej ceny 15gr/min ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820055  autor: Gregrin
 29 sie 2015, 14:15
Maks SIM pisze: Gregrin sam możesz to sobie sprawdzić poza voucherami, wystarczy że zadzwonisz na jakiś numer stacjonarny, albo na numer do innej sieci.
Tylko czy taka zabawa z takimi drobiazgami i ułamkami sekund i groszy ma do czegoś służyć?
Myślisz o jakiś oszczędnościach wobec globalnej ceny 15gr/min ?
Vouchery są przecież do wszystkich sieci. To czysta ciekawość.
Maks SIM pisze:Coś skopali, a tak pięknie wszystko chodziło...
Ktoś jeszcze miał dzisiaj problemy z kodami sms ?
Właśnie wbiłem kod i normalnie poszło. Tak samo voucher. Ktos wcześniej pisał ze mu przestało działać po 250MB.
 #820058  autor: Rysiob
 29 sie 2015, 14:27
Udało się. Jestem w Fakcie. Mam jednak problem, bo przez pomyłkę zleciłem kodem zmianę taryfy - i zamiast na RBM 7 (czy 5) nastąpi zmiana na Energy. Napisałem zgłoszenie na Play24, ale nie wiem, czy coś to da? Da się zatrzymać proces zmiany taryfy?
 #820065  autor: bobiwr
 29 sie 2015, 14:43
Ja mialem tak w ub. tygodniu. -> "Przepraszamy, operator nie aktywował usługi" i brak vouchera na Play24. Więc myślałem, że to 250 MB jest nie do przeskoczenia. Ale dzisiaj kod sms zadziałał (na liczniku było 248 MB) i po chwili pojawił się voucher na Play24. Obecnie licznik pokazuje mi zgromadzone 348MB.
 #820069  autor: Tabaluga
 29 sie 2015, 15:07
Mi do pakietu( z promocji doładowania) 500 mega dodało normalnie 50 mega z zachowaniem ważności 500 mega.
A co do voucherów to znaczy że w 1 tygodniu można mieć 20 minut a nie 10 ?
 #820082  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 16:26
bobiwr pisze:Ja mialem tak w ub. tygodniu. -> "Przepraszamy, operator nie aktywował usługi"
Trzeba odczekać i spróbować ponownie za jakiś czas.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820106  autor: xander21
 29 sie 2015, 18:23
Hej. Chciałem dziś jak zawsze, aktywować pakiet neta na 50MB i mi nie zaskoczył. Dzwonię do faktu party line i konsultant prosi, żebym podał ten kod mu, choć widzi go na monitorze. Musiałem dwa razy dzwonić. Nowa dziwna polityka faktu? Czy juz przesada? Widzi, że wysyłałem a i tak swoje. A może oni na kompie kody mają ukryte, żeby sami nie korzystać?
 #820111  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 18:57
Xander, być może mają takie procedury (a te jak wiadomo bywają różne). Przecież było podać im kod i po problemie.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820113  autor: limaK
 29 sie 2015, 19:07
Voucher nie pojawił się po to, by sobie nabijać dodatkowy pakiet, tylko żeby aktywować go standardowo raz na tydzień bez wysyłania kodu sms, ale trzeba to robić dzień przed upływem ważności bieżącego pakietu... Oferta jest dobra więc uszanujmy to.
 #820119  autor: Gregrin
 29 sie 2015, 19:23
xander21 pisze:Czy juz przesada? Widzi, że wysyłałem a i tak swoje. A może oni na kompie kody mają ukryte, żeby sami nie korzystać?
Moze założył ze blednie go wpisałeś i to było powodem nie przyznania pakietu. Oni nie widza jakie wiadomości sms wysyłasz. To by była inwigilacja ;). Sprawdzić jaka wiadomość trafia do 4949 tez pewnie nie ma możliwości.
 #820122  autor: Gregrin
 29 sie 2015, 19:32
limaK pisze:ale trzeba to robić dzień przed upływem ważności bieżącego pakietu...
Jak aktywujesz dzień przed a voucher się nie odnowi (u mnie się od powrotu voucherów jeszcze nigdy nie pokazał bez wysyłania sms) to w następnym tygodniu kończyć będzie ci się termin dzień przed publikacja kodu. W dniu publikacji kodu starego pakietu nie będzie i jedziemy od nowa ;/
 #820126  autor: limaK
 29 sie 2015, 19:51
Gregrin pisze:u mnie się od powrotu voucherów jeszcze nigdy nie pokazał bez wysyłania sms
Na pewno włączasz voucher w przedostatni dzień ważności pakietu? Jeśli w inny dzień, to ma prawo się nie odnawiać.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 19:57 przez limaK, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 60 z 422
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 422
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 422