DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 62 z 422
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 422
 #820266  autor: Maks SIM
 30 sie 2015, 17:48
bobiwr pisze: Sam nigdy nie widziałem vouchera przed dniem ogłoszenia kodu.
Co więcej: jak kod był opublikowany dzień wcześniej, bo sobota była świętem, to ani kod nie działał w piątek, ani nie było dostępnego vouchera. Dopiero wszystko zadziałało w sobotę.
bobiwr
Voucherp24 pojawia się po wpisaniu kodu i jest widoczny jako do "aktywacji" do momentu skorzystania z niego przez Play24- czyli VoucherP24 50MB będzie widoczny w następny piątek na PLay24 jako do "aktywacji"jeżeli z niego nie skorzystasz !sprawa tak wygląda: "na tym numerze, na którym miałem problemy z pakietem 50 MB, aktywowałem voucherP24 dzień przed kodami - czyli tydzień temu w piątek, potem po wpisaniu kodu SMS w sobotę(tydzień temu) voucherP24 50MB na PLay24 się już nie pojawił jako do"aktywacji" a w tą sobotę w ogóle zniknął,dodatkowo po wysłaniu kodu SMS komunikat:"Przepraszamy, operator nie aktywował pakietu"
bobiwr pisze:Sam nigdy nie widziałem vouchera przed dniem ogłoszenia kodu.
dlatego nie wiedziałeś vouchera bo go aktywowałeś wcześniej przez Play24.

Temat voucherów i jego cudne zawiłości próbujemy tutaj wszyscy rozwikłać od jakiegoś czasu, żeby znaleźć jakiś schemat działania i nasuwa się taki wniosek opisany przez qler85 powyżej, czyli: najlepiej aktywować vouchery na Play24 dzień po opublikowaniu kodu SMS w gazecie.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 15:14 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 6 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820268  autor: Rosolak
 30 sie 2015, 18:18
Divhash, brak takiej informacji. P24 jest kompletnie nieprzygotowany pod kątem taryfy FM.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820294  autor: bobiwr
 30 sie 2015, 20:27
Mam Fakt mobile od 05.08.15 z przeniesienia z innej sieci ( nie Play) i nigdy nie pojawił mi się na P24 voucher wcześniej, dopóki nie użyłem kodu sms na jakiś bonus.Powinienem już dzisiaj podziwiać na P24 aktywny voucher na jutrzejsze sms-y? A mam stan: "włączony" - i komentarz: (możesz jeszcze włączyć 0). Ktoś ma inaczej? Może wcześniejsze konta mają jakieś inne priorytety?
Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 07:45 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie z postu wątków nie na temat
 #820312  autor: rogelio
 30 sie 2015, 21:45
Czy możecie mi krótko wyjaśnić o co chodzi z voucherami?
Muszę:
- zadzwonić na infolinię fakt mobile i przenieść numer z prepaidu play
- wpisywać kody z gazety i czekać na vouchery w 24.play.pl?
 #820315  autor: Rosolak
 30 sie 2015, 21:54
Rogelio, przede wszystkim najpierw musisz znaleźć się w FM. Później w dzień, w którym pojawi się w gazecie "Fakt" kod (poniedziałek, czwartek, sobota) możesz wysłać kod SMS-em. Vouchery będziesz miał na Play24, ale najpierw przejdź do Faktu.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820320  autor: Maks SIM
 30 sie 2015, 22:23
"VoucherP24 pojawia się po wpisaniu kodu i jest widoczny jako do "aktywacji" [Filetowy przycisk->Aktywuj ] do momentu skorzystania z niego przez Play24- czyli VoucherP24 50MB będzie widoczny np.w następny piątek na PLay24 jako do "aktywacji"jeżeli z niego nie skorzystasz wcześniej ! "
Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 15:16 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 10 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820321  autor: Maks SIM
 30 sie 2015, 22:33
rogelio pisze:Czy możecie mi krótko wyjaśnić o co chodzi z voucherami?
Muszę:
- zadzwonić na infolinię fakt mobile i przenieść numer z prepaidu play
- wpisywać kody z gazety i czekać na vouchery w 24.play.pl?
rogelio Jeżeli masz jakąś ofertę na kartę w PLAY - możesz zmienić taryfę na FaktMobile.
W tym celu zadzwoń pod numer 799-599-999 (godz.7.00-24.00) i poproś o zmianę taryfy na FaktMobile.
Potem wystarczy doładować konto za 5zł - będziesz miał aktywne konto na 365 dni
i będziesz mógł z nami zgłębiać tajemnice voucherów :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820352  autor: Rosolak
 31 sie 2015, 10:37
Ktoś pisał o aktywowaniu vouchera przed kodem. U mnie nie ma takiej opcji, dopiero po aktywowaniu kodu mam opcję skorzystania z vouchera. I myślę, że tak to ma śmigać.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820360  autor: anonymous093133
 31 sie 2015, 11:26
Rosolak pisze:Ktoś pisał o aktywowaniu vouchera przed kodem. U mnie nie ma takiej opcji, dopiero po aktywowaniu kodu mam opcję skorzystania z vouchera. I myślę, że tak to ma śmigać.
Niekoniecznie.
Vouchery powinny aktywować się samodzielnie.
Powinny być alternatywą dla kodów.
U mnie tak się dzieje od 2 tygodni na 2 kartach.
 #820370  autor: blacQ1
 31 sie 2015, 12:30
u mnie od jakiegoś czasu jak wbijam kod z gazety to przesyłają sms-a iż operator nie aktywował pakietu i muszę dzwonić do fakt(mobile) ,aby aktywowali ! mają jakieś zamieszanie z tymi voucherami ....
 #820427  autor: Maks SIM
 31 sie 2015, 15:55
Rosolak pisze:Ktoś pisał o aktywowaniu vouchera przed kodem. U mnie nie ma takiej opcji, dopiero po aktywowaniu kodu mam opcję skorzystania z vouchera. I myślę, że tak to ma śmigać.
No dobrze piszesz, że masz widoczny voucher po aktywacji kodem SMS..
i teraz: jeżeli w niego nie klikniesz będziesz go miał cały czas .. aż do następnego tygodnia do dnia przed następnym kodem SMS. Czyli można powiedzieć, że będziesz miał "voucher przed kodem"

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820446  autor: blacQ1
 31 sie 2015, 17:17
Panowie ostatnio kupiłem sobie pakiet no i dostałem 100 minut do wszystkich sieci , 100 smsów , oraz coś GB może to być iż oni myślą iż pakiet jest aktywowany ,a ja dzwonię do nich na okrągło !!
 #820454  autor: Rosolak
 31 sie 2015, 17:44
butters pisze:Od dziś jestem w FaktMobile. Czy aby przejść do RedBulla muszę poczekać do jutra, czy można już dzisiaj kodem?
Najpierw doładuj za pięcioka celem uzyskania RWK, która przejdzie później do RBM.;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820465  autor: Gregrin
 31 sie 2015, 19:42
butters pisze:Od dziś jestem w FaktMobile. Czy aby przejść do RedBulla muszę poczekać do jutra, czy można już dzisiaj kodem?
Trzeba poczekać do północy, czyli dopiero jutro się przeniesiesz. Możesz sprobowac na infolinii ale pewnie to samo powiedzą bo nie będą mieli nawet możliwości kolejnej zmiany w tym samym dniu.
 #820467  autor: TomekO
 31 sie 2015, 20:00
Ja zmieniałem RBM - Fakt - RBM to zajęło mi to ze 2h. Za każdym razem dzwoniłem na infolinie. W między czasie sprawdzałem zmianę taryfy kodem i na Play24. Spokojnie można dzwonić tego samego dnia.
  • Strona 62 z 422
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 422
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 422